Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

20 – 26 Nisan Haftalık Burç Yorumları

20-26-kh
Bu yazıyı paylaşın;

20 – 26 Nisan Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta sizin içim önemli olaylarla dolu olabilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Pazartesi sabah 10:00 itibarıyla Ay sizin burcunuzda dolaşmaya başlıyor. Hafta ortasına kadar kendi istek ve beklentilerinize odaklanacaksınız.

Salı günü güç çekişmelerinden kaçının, bazı işleriniz bozulabilir, hayatın sizi fazla zorlamasına izin vermeyin. Parasal konularda hayata negatif etkilerle bakabilirsiniz. Bazı işlerinizin bitmesi, sonlanması parasal kazançlarınız hakkında sizi düşündürebilir.

Perşembe günü oluşan Yeniayda maddi konularda, para kazanımlarınızda ani, hızlı ve beklenmedik gelişmeler altında olacaksınız. Önemli uygulamalarınızı, kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. 4 gün sonra Merkür bu alanlarınıza girerek daha sağlam ve pratik bir bilgiyle ilerlemenizi sağlayacak. Kazanımlarınızı arttırmak için uğraşacak, ticari girişimlerde farklı ve değişik olayların karşınıza geldiğini göreceksiniz.

Cumartesi günü Plüton kariyer ve iş alanlarınızda gerilemeye başlıyor. Hem bu alanlarda, hem de ortak hareket etmeniz gereken parasal konularda sonbahar dönemine kadar önemli konuların üzerinden geçmeniz gerekebilir.

Pazar günü yakın çevre ilişkilerinizde zorlanmalar oluşurken, vereceğiniz sözlere dikkat edin, tutmakta zorlanabilirsiniz. Önemli konuları çok abartmayın. Hayata esnek ve farklı bakacak, maddi konularda sizi neyin zorladığını daha rahat farkedeceksiniz.

23 Nisan Ulusal egemenlik Ve çocuk bayramınız kutlu olsun…

Hayırlı Ramazanlar…


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza geri plandan yürüteceğiniz işlerinizle biraz isteksiz etkilerle başlayabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Hafta ortasına kadar yalnızlığı, kendi köşenizde olmayı tercih edebilir, geçmişi anabilir, değişik fikirlerin hayatınıza yön verdiğini görebilirsiniz.

Salı günü toplumsal ve iş sorumluluklarınız hayata negatif ve kötümser etkilerle bakmanıza neden olabilir. Hayatın sizi engellediğini düşünebilir. Planlarınızı uygulamakta zorlanabilirsiniz. Harekete geçmek istediğiniz konuları bu hafta finalize etmeli, tamamlamalısınız. Bunu yapmadığınızda bazı krizler oluşabilir.

Perşembe günü oluşan Yeniay, hızlı, ani, beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Kariyerinizde ve iş alanlarınızda hızlı kararlar alınabilir, yeni adımlarınız için bu yeni ayı ve hızlı etkilerini kullanmalı, değişime karşı direnmemelisiniz.

Cumartesi günü geleceğinizi ilgilendiren önemli kararlarda, düşünce ve adımlarda, eğitim konularında ve özel hayatınızda bazı konuların üzerinden geçeceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönemi hayatınızı yapılandırmak için kullanın.

Pazar günü fikirlerinizde abartılar görülebilir, bir olayı anlatırken abartılı ve çoşkulu olabilir, pireyi deve yapabilirsiniz. Diğer taraftan hayatınızı daha anlamlandıracak oluşumlara karşı açık olacak, anlamakta zorlandığınız konuları daha rahat algılayacaksınız. Alışkanlıklarınız ve tavırlarınız değişiyor.

23 Nisan Ulusal egemenlik Ve çocuk bayramınız kutlu olsun…

Hayırlı Ramazanlar…


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız sosyal ortamlarınızdaki hareketlilikle başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Arkadaşlarınızdan alacağınız haberlerle birkaç gününüzü şekillendirecek, iletişime, fikirlere önem vereceksiniz.

Salı günü hayat sizi test edebilir. Bazı aksilik ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle uzak yerlerden alacağınız haberler hemen gardınızı düşürebilir. Negatiflikten uzak durun. İş alanlarınızda almanız gereken sorumluluklar sizi yorabilir.

Perşembe günü oluşan Yeniay, herhangi bir konuda harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çizmekte. Diğer burçların aksine, bu ay itibarıyla yeni girişimleri başlatmak, yeni adımlar atmak, sizin için uygun olmayacak. Ani, hızlı gelişen olaylar karşısında soğukkanlılığınızı korumanız gerekebilir. İlhamınız bu dönemde yüksek çalışacak.

Cumartesi günü ortak hareket etmeniz gereken parasal konularda durum ve olayları yeniden ele alacağınız, gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor. İş alanlarınızda hızlı ilerleyen konular yavaşlayabilir.

Pazar günü parasal konularda iyimser ve abartılı davranmak isteyebilirsiniz. Daha gerçekçi ve minimal hareket etmeniz gerektiğini unutmayın. Sezgileriniz size yol gösterebilir. 6. Hissinize inanamayacaksınız. Hızlı fikirler ve düşünceler altında olacaksınız.

23 Nisan Ulusal egemenlik Ve çocuk bayramınız kutlu olsun…

Hayırlı Ramazanlar…YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta hızlı gelişmelerle başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Çalışıyorsanız kariyer ve iş koşturmalarınız yüksek olabilir. Fikirlerinize ihtiyaç duyulduğu bir dönem içindesiniz.

Salı günü parasal ödemeler, ekstra sorumluluklar sizi yorabilir. Bazı arkadaşlarınızla parasal konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bu dönem parasal konularda sorumlulukla hareket ediyor olmanız, geleceğinizle ilgili alanda bazı tedirginliklerinizi tetikleyebilir. Gergin ve negatif olabilirsiniz. Bardağın boş tarafını göreceksiniz.

Perşembe günü oluşan Yeniayda, arkadaşlarınızın, sosyal çevrenizin hayatında hızlı, ani gelişmeler yaşanabilir. Ekstra işler karşınıza gelebilir, yaratıcılığınızla yeni alanlara kanalize olabilirsiniz.

Cumartesi günü itibarıyla özel ilişkilerinizi, evliliğinizi ve bu alanda yaşadıklarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Bu alanda hızlı gelişmeler olduysa şimdi bu gelişmeleri sindirmeniz ve iyice gözden geçirmeniz için önünüzde zamanınız olacak. Bu alanlarda yavaş ilerlemeler kaydedilebilir.

Pazar günü farklı fikirlerden, görüşlerden daha fazla etkileneceksiniz. Farklı ve sıra dışı insanlar sosyal medyada daha çok ilginizi çekebilir, sizi ilerletecek kişiler ve olaylar peşinde koşacaksınız.  Sevdiğiniz insanla ailevi konularda dikkatli olun, abartıdan kaçının. Pireyi deve yapmamaya çalışmalısınız.

23 Nisan Ulusal egemenlik Ve çocuk bayramınız kutlu olsun…

Hayırlı Ramazanlar…


AslanAslan Burcu:

Bu hafta hareketli ve enerjik etkilerle haftanızı başlatacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Kendinizi eğitime verebilir, yeniliklerden hoşlanabilirsiniz. Cesursunuz ve değişik olan her şeye ilginiz yüksek görünüyor.

Salı günü özel hayatınızın sorumlulukları, sevdiğiniz insanla bu aralar yaşadığınız bazı sorunlar gözünüze iyice batabilir. Ailevi konularda, işle ilgili alanlarda negatif etkilerle hareket edebilirsiniz. Sevdiğinizle anlaşmazlıklara dikkat edin. Karar vermekte zorlandığınız bir konuyu Çarşamba günü çözüme ulaştırmalısınız.

Perşembe günü gerçekleşen Yeniay, kariyerinizde, toplumla ilgili konularda ani, hızlı gelişen olayları hayatınıza taşıyabilir. Özel hayatınızı da içeren bu kararlar sürpriz gelişmeleri karşınıza getirecek. Bu gelişmeler anne ve anne tarafınızla bağlantılı olabilir. Sıkılganlıklarınızı iyi kontrol etmeye çalışın. Yine bu Yeniay’ı kariyerinizle ilgili farklı alternatifler ve oluşumlar için iyi kullanmalısınız.

Cumartesi günü itibarıyla gündelik hayatınız, sağlığınızla ilgili konularda, ailevi alanda yaşadığınız hızlı değişim ve dönüşümleri gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor. Babanızın kardeşleriyle veya yakın çevresiyle ilgili meselelerde sorunlar oluşabilir.

Pazar günü farklı olan her şey daha fazla dikkatinizi çekecek. Toplumsal konularda algınız açılabilir, sezgileriniz artabilir. Her şeyi önceden sezebilirsiniz. Gündelik hayatınızda tutamayacağınız sözler altına girmeyin.

23 Nisan Ulusal egemenlik Ve çocuk bayramınız kutlu olsun…

Hayırlı Ramazanlar…


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizin üzerine eğilerek, tamamlamanız gereken banka veya fatura işlerinizle uğraşarak başlayabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar.

Salı günü gündelik hayatınızın ritmi ve onun sorumlulukları size iyi gelen bazı işlerinizi sekteye uğratabilir. Buna hemen tepki verebilir ve negatif olabilirsiniz. Görüştüğünüz insanlarla bağlantılarınıza dikkat edin. İş sorumluluklarınızın artması, işle ilgili konuları irdelemenize ve değişmesi gereken konular üzerine yoğunlaşmanıza neden olacak.

Perşembe günü oluşan Yeniayda eğitim konularınız hız kazanacak. Bu dönem sağlığınız ve çalışma koşullarınız yüzünden derslerinizde bazı zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Ama bu zorlanmaları 27 Nisan ve sonrasında daha kolay çözeceksiniz, negatif düşünmeyin, neler yapacağınızı planlayın. Yine bu yeni ay gelecek planlarınızda hızlı, ani ve beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Uzakta bulunan akrabalarınızın hayatında önemli değişimler oluşabilir.

Cumartesi gününden sonra hayat sizi yavaşlatarak aşk hayatınızda, çocuğunuz varsa çocuğunuzun hayatında yaşanan hızlı değişim ve dönüşümleri gözde geçirmenizi sağlayacak. Bir şeyi ne kadar istediğinizi göreceğiniz bir dönem sevgili Başaklar. Aşk hayatınızda, tutkularınızı ve iletişiminizi ele alacaksınız.

Pazar günü değişik ve farklı olanı öğrenmekten mutluluk duyabilir, ani haberler alabilir ama bu alacağınız haberlere daha esnek ve farklı gözlerle bakabilirsiniz. Maddi konularda abartıdan kaçının hesabınızı iyi yapın. Aile hayatınızda parasal konuları daha net ele almalısınız.

23 Nisan Ulusal egemenlik Ve çocuk bayramınız kutlu olsun…

Hayırlı Ramazanlar…


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta özel ilişkinize, duygusal yaşantınıza daha fazla önem vereceksiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Sevdiğiniz insanın isteklerine göre hareket edebilirsiniz.

Salı günü hayata ciddi gözlerle bakabilirsiniz. Sorumluluklarınız hayata ulvi açıdan bakmanızı engelleyebilir. Çocuğunuza veya aşk yaşantınıza yapacağınız bazı harcamalar sizi zorlayabilir. Arkadaşlarınızın ilişkileri ve kariyer konuları hemen moralinizi aşağıya çekebilir.

Perşembe günü gerçekleşen Boğa Yeniayı, ortaklaşa parasal konularda ani, hızlı ve beklenmedik olayları hızlandırabilir. Bu olaylar eşinizin veya partnerinizin parasal durumuyla bağlantılı olabilir.  Bu ani olaylar nafaka, miras, vergi, banka ödemeleri, ortak hesap alanlarınızdaki olayları içerebilir.

Cumartesi günü ev ve aile ortamlarınızda yaşadığınız dönüşümü yüksek olayları yeniden ele alacağınız, gözlemleyeceğiniz bir dönem başlıyor. Parasal işlerinizi etkili bir şekilde ele almalısınız.

Pazar günü aile ortamlarınızda tutamayacağınız sözler vermemeye çalışın, bir de bazı konuşmaları çok fazla büyütmeyin. 6. Hissinizin size yol göstermesine izin verin, içinize doğanlar yeni gelen dönemde size yol gösterebilir. Bir arkadaşınızın başına gelenler hayata bakış açınızı değiştirebilir.

23 Nisan Ulusal egemenlik Ve çocuk bayramınız kutlu olsun…

Hayırlı Ramazanlar…


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta gündelik işlerinize odaklanarak haftanızı başlatacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Yapılması gerekenleri ele alacak, yeni fikirlerinizle işlerinizi kolay yoldan tamamlamak isteyeceksiniz.

Salı günü dikkatli olun. Aile sorumluluklarınız özel hayatınızda negatif ve olumsuz hissetmenize neden olabilir. Bu dönem sevdiklerinizden destek alamadığınızı düşünebilirsiniz. Yine partnerinizin iş hayatında bazı zorlanmalar oluşabilir.

Perşembe günü ikili ilişkiler ve özel hayat evinizde oluşan Yeniay ile birlikte evlilikle, özel hayatınızla, ilişkinizle ya da ortaklığınızla ilgili konularda ani, farklı ve sıra dışı konular ortaya çıkabilir. Onların hayatında beklenmedik durumlar oluşabilir. Anlık başlayan ilişkiler veya bitişler söz konusu olabilir.

Cumartesi günü sizin yönetici gezegeniniz Plüton gerilemeye başlıyor. Kendiniz, hayatınız ve fiziki sağlığınızla ilgili konuları gözden geçirebilir, bu tarih ve sonrasında işlerin biraz daha yavaşladığını fark edebilirsiniz.

Pazar günü özel hayatınızda farklı ve sıra dışı birgün geçirebilirsiniz. İlişkilerde sizi neyin harekete geçirdiğini veya karşı tarafın beklentilerinin ne olduğunu daha rahat göreceksiniz. Gündelik işlerinizdeyse olayları büyütmeye meyilli olabilirsiniz.

23 Nisan Ulusal egemenlik Ve çocuk bayramınız kutlu olsun…

Hayırlı Ramazanlar…


YayYay Burcu:

Bu hafta özel hayatınızda oldukça cesur ve güçlü olacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Kendi eğlence alanlarınıza ve isteklerinize yöneleceksiniz, hobileriniz sizi mutlu edebilir, sporunuzu ihmal etmeyin.

Salı günü sağlığınızla ilgili konular sizi zorlayabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla iletişim sorunları ya da onların hayatındaki zorlanmalar sizi de olumsuz etkileyebilir. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.

Perşembe günü Boğa burcunda oluşan Yeniay, günlük hayatınızın düzeninde, sağlığınızda hızlı ve ani olayları karşınıza getirebilir. Tansiyon iniş çıkışlarına, boğaz ağrılarına, tiroit sorunlarına, şeker iniş çıkışlarına dikkat etmelisiniz. Bu dönem fikirleriniz değişik ve özgün olacak, iş hayatınızda değişiklikleri benimseyebilirsiniz.

Cumartesi günü parasal konularda yaşadığınız değişim ve dönüşümleri gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor. Önemli parasal işlerinizde yavaşlamalar görülebilir, hırsınız ve para kazanma isteğiniz de azalabilir. Bu dönem hayatı daha fazla anlamlandırmak isteyeceksiniz.

Pazar günü farklı, sıra dışı olaylara açıksınız. Alışkanlıklarınız, yaptıklarınız değişebilir. Yine sağlığınıza gereken özeni göstermeye çalışın. Çocuklarınızla olan iletişiminizde abartıdan uzak durun.

23 Nisan Ulusal egemenlik Ve çocuk bayramınız kutlu olsun…

Hayırlı Ramazanlar…Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta ailevi konulara odaklanarak haftanıza giriş yapacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Aile ortamlarınızda bencil davranmaya meyilli olabilirsiniz. Evinizle ilgili halletmeniz gereken işleriniz için sizi kimse tutamayabilir.

Salı gününe  dikkat edin. Riskli adımlardan işlerden kaçının. Parasal konularda desteklenmediğinizi düşünebilir, bardağın boş tarafını görebilirsiniz. Bazı harcamalarınızı iyice gözden geçirmeniz gerekebilir.

Perşembe günü oluşan  Yeniay ile beraber aşk hayatınızda, varsa çocuklarınızın hayatında hızlı, ani, beklenmedik, sürpriz gelişmeler oluşabilir. Yaratıcı drama, sanata dayalı işlerde önemli girişimler zamanınız bu yeni ayla beraber başlıyor. Farklı insanlardan, ilişkilerden hoşlanabilirsiniz.

Cumartesi günü hem sosyal çevre ilişkilerinizi, arkadaşlıklarınızı, vizyonunuzu, hem de hayatınızda değişim ve dönüşüm yaşadığınız olayları yeniden ele alacağınız bir dönem başlıyor. Bu dönemde içe çekilmeler yaşanabilir. Hatalarınızı, sorunlarınızı bu dönemde yaşayacaklarınızla rahatça ele alabilirsiniz.

Pazar günü, değişik hobiler, faaliyetler içinde olmak isteyebilirsiniz. Farklı bir ilişki aniden başlayabilir ve sonrasında aniden bitebilir. Yine bu Pazar bana hiç bir şey olmaz tavrı keyfi dışarıda aramanıza ve ilişkilerinizi zorlamanıza neden olabilir.

23 Nisan Ulusal egemenlik Ve çocuk bayramınız kutlu olsun…

Hayırlı Ramazanlar…


KovaKova Burcu

Haftanıza iletişiminiz hızlı bir şekilde başlayacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Elinizi attığınız konularda bu hafta cesur ve bencil davranabilir ama fikirlerinizle etrafınızdaki insanlara ilham verebilirsiniz.

Salı günü girişimleriniz konusunda desteklenmeyeceksiniz. Önemli işleriniz varsa dikkatli olun. Karamsarlıktan, eleştirel, keskin bakış açısını geride bırakarak ilerleyin. Ailevi konularda sevdiklerinizle, büyüklerinizle anlaşmak kolay olmayabilir.

Perşembe günü gerçekleşen Yeniay ev, aile, yuvayla ilgili konularda önemli kararları karşınıza getirecek. Bu kararlar hızlı, ani, beklenmedik konu ve olayları içerebilir. Partnerinizle birlikte ani kararlar alabilir, önemli kararlara girişebilirsiniz.

Cumartesi günü duygusal ve ruhsal olarak sizi değiştiren ve dönüştüren, üstünüzde baskı kuran konu ve olaylar yavaşlayacak. Kariyer alanlarınızda da bazı konuları gözden geçirmek için fırsat yakalayacaksınız. Bu dönemi yolunda gitmeyen alanların yeniden yapılanması için kullanmaya çalışın.

Pazar günü aile hayatınızda hızlı ve beklenmedik olaylar cereyan edebilir. Emlak, alım, satım yer değiştirme işlerinizde hızlı kararlar alacaksınız. Aile büyüklerinizin hayatında da hızlı olaylar yaşanabilir. Yakın çevrenize vereceğiniz sözlere dikkat edin, bu süreçte bu sözleri tutmakta zorlanabilirsiniz.

23 Nisan Ulusal egemenlik Ve çocuk bayramınız kutlu olsun…

Hayırlı Ramazanlar…


BalikBalık Burcu:

Bu hafta parasal işlerinize odaklanarak haftanıza başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu alanda cesur ve hızlı adımlar atmak isteyeceksiniz.

Salı günü işler zorlaşabilir. Güç çekişmelerine açık olabilirsiniz. Bazı işlerinizde görmek istediğiniz destekler gecikebilir. Yine yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak kolay olmayacak.

Perşembe günü oluşan Yeniay, yakın çevre ve iletişim alanlarınızda hızlı, ani ve beklenmedik olayları karşınıza getirebilir, Satış, reklam, pazarlama alanlarınız aktif olacak. Fikirlerinizde özgün, yaratıcı ve farklı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Algınız yüksek çalışabilir. Sıkılganlıklarınızı kontrol ederek işlerinizde ilerlemelisiniz. Yine yakın çevrenizdeki insanların hayatında hızlı gelişmeler olabilir.

Cumartesi günü hem geleceğinizi, hem vizyonunuzu, hem de işlerinizi ve çevrenizi gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor. Bu birkaç aylık dönemde çevrenizdeki insanların hayatınızdaki etkilerini görebilir, çalışmayan alanları fark edebilir, yeniden yapılandırmak için kolları sıvayabilirsiniz.

Pazar günü yakın çevrenizdeki insanlarla, iletişim halinde olacağınız insanlarla oldukça farklı sıra dışı birgün sizi bekliyor. Yine sosyal medyayı kullanıyorsanız dikkatli olun. Algınızın açıldığını görecek ama kendi bildiğinizden şaşmayacaksınız.

23 Nisan Ulusal egemenlik Ve çocuk bayramınız kutlu olsun…

Hayırlı Ramazanlar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın