Gezegen Faliyetleri Güncel Yorumlar Semadan Haberler

20 – 26 Nisan Gezegen Faaliyetleri

20-26-nisan-gezegen-faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

PİREYİ DEVE YAPMAYALIM!

Bu hafta erken sabah saatlerinde alacağımız haberler üzerimizde gerginlik ve sinir yaratabilir. Pazartesi sabah saat 10:00 itibarıyla Ay koç burcuna geçecek. Daha atak, daha hızlı, cesur davranma isteğimiz birkaç gün boyunca yüksek çalışacak. Baş ağrıları, huzursuzluklar, acelecilik ve sabırsızlık dikkat etmemiz gerekenlerin başında geliyor. Gergin etkilerin Pazartesi’yi, Salı’ya bağlayan gece yarısında öne çıkacağını söyleyebiliriz. Bu hafta muhalefet ve hükümet arasındaki çekişmeler ön planda olacak. Mecliste oluşan bu gergin havanın ekonomiye ve alınacak kararlara yansımasını görebiliriz. Yine sağlıkta meclise ve oradan alacağımız haberlere dikkat kesileceğiz. Bazı bakanların, milletvekillerinin sağlıkları tehlike altında olabilir.

Devreye giren Güneş- Satürn dik açısıyla sınırlarımızın hemen altında Suriye’de tampon bölgede bize verilen sözlerin tutulmadığını görebiliriz. Bu da ittifak içinde olduğumuz Rusya’yla ilişkilerimizin bozulması anlamına gelebilir.

Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi Perşembe günü Ramazan ayı başlıyor ve Boğa burcunun ilk derecelerinde Uranüsyen bir Yeniay yaşayacağız. Bu yeni ayda güvenlik, parasal konular, ekonomi ön planda olurken ani, hızlı, beklenmedik olaylara açık olmamız gerekecek. Mecliste önemli değişimler, ani kararlar alınabilir. Mücadeleci koşullar karşımıza gelirken değişime karşı koymamalı, dikkatli, sabırlı ve sorumlu olmalıyız! Savaşlara, mücadeleye, şoklara, patlamalara, ayaklanmalara, uçak kazalarına, elektrik sorunlarına, ulaşım ve dağıtımla ilgili konulara, depremlere, yer hareketliliğine dikkat edelim.

Böyle dönemler genelde bütçenin açık verdiği dönemleri temsil eder.. Bu yüzden bu hafta genelinde ekonomik kriz derinleşebilir ve dövizde hareketlilik artabilir.

Cumartesi ve Pazar günleri her şeyi sorgulayabiliriz. Kolay ikna olmayacağız. Pireyi deve yapmaktan kaçınmalı, hayatın bize getireceklerine daha geniş bir açıdan bakmaya özen göstermeliyiz. Sevgide, ilişkilerde güvensizliklerimiz artabilir. Hayata olumlu ve esnek tarafından bakmak ve algımızı olumsuzluklardan ziyade değiştirebileceklerimize çevirmek maneviyatımızın artacağı bu dönemde ruhumuza iyi gelecek!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun ve herkese sağlık, mutluluk ve huzur içinde ibadetini gerçekleştireceği hayırlı Ramazanlar diliyorum…

Hande Kazanova

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın