Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

19 – 25 Aralık 2016 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı  Merkür bu yılın 4. Gerilemesine başlıyor. Kariyer evinize denk gelen bu gerilemede iş hayatınızda dikkatli adımlar atmalı, yanlış ifadelerden ve söylemlerden kaçınmalısınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu dönemde işiniz ve kariyerinize dönük planların, konuşmaların üzerinden geçebilirsiniz. Kariyerinizde daha önceden konuşulmuş, bitirilmemiş veya tamamlanmamış işlerinizin üzerine gidebilirsiniz. Tüm bunları yapın ama yeni başlangıçlardan, adımlardan ve yeni oluşumlardan kesinlikle uzak durun. Yine bu Pazartesi, hayat enerjinizi temsil eden ve sizin yöneticiniz olan Mars kadersel alanınıza giriyor. Bu süreçte enerjinizde düşüşler görülebilir. Kendinizi yorgun, halsiz ve isteksiz hissedebilirsiniz. Mars yaşam enerjimiz ve bağışıklık sistemimizle alakalı olduğundan, bu dönemde immünin sisteminizi güçlendirmeli ve hastalıklara davetiye çıkaracak oluşumlardan uzak durmalısınız.

Çarşamba gününden sonra kendinizi kariyer ve iş hayatınızda göstermek isteyeceksiniz. Eğer çalışmıyorsanız ailevi konu ve olayların, eşinizin ya da partnerinizin ailesiyle ilgili konuların daha fazla ön plana çıkacağı bir süreç olabilir.

Haftasonu özellikle Pazar günü, arkadaşlarınızla ve gruplarla yapacağınız işlerinizde şans  sizden yana. İstediğiniz bir işte kalıcı anlaşmalar yapabilir ve ortaklı adımlarınızda istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Yine arkadaş ortamlarınızda tanıştığınız, rahat ve sizi destekleyen bir ilişki bu dönemde bir adım ileriye gidebilir.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı Merkür sizin seyahat, eğitim, medya ve yabancılarla yapılacak iş alanlarınızda gerileyecek sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu süreçte seyahatlerinizde gözden kaçıracağınız ufak tefek detaylar; pasaportunuzu evde unutmanız, uçak biletinizi evde bırakmanız, kaybetmeniz ya da bavulunuzun kaybolması gibi olaylar yaşanabilir, seyahat sırasında sizin iletişiminizi bozacak birtakım etkiler devreye girebilir. Yabancılarla yapacağınız işler varsa birkaç kez kontrol ederek onlara kendinizi ifade edin. Anlaşma altına girmemeye çalışın. Yine Pazartesi günü enerjinizi toplumsal konulara, sosyal çevrenize ve arkadaşlık alanınıza kaydırmaya başlayacaksınız. Arkadaşlarınızla daha fazla bir araya gelmek ama bir yandan da onlarla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz.

Çarşamba gününden sonra seyahatleriniz hızlanmaya başlıyor. Seyahatsel konularda önemli gelişmeler, daha fazla tatil yapma isteğiniz, daha fazla dış ortamlarda dolaşarak iş yapma isteğiniz önem kazanacak ve eğitim konularına daha fazla önem vereceksiniz.

Haftasonu insanlardan alacağınız beklenmedik desteklerle, iş hayatınızda sürpriz gelişmeler, güzel anlaşmalar, içinde olabilirsiniz. Kalıcı adımlar ve ilişkiler adına hayat sizi destekliyor.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı Merkür sizin ortaklaşa parasal konularınızda geriliyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Para işlerinize önem göstereceğiniz bir süreç. Bu süreçte borç alıp vermemeye, parasal konularda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. 04 Ocak a kadar bu alanlarınızda çeşitli sıkıntılar ve sorunlar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Bu süreçte eski parasal işlerinizin üzerine düşmek önem kazanmalı. Yine Pazartesi, enerjinizi kariyerinize ve iş alanlarınıza kaydırmaya başlayacaksınız. Toplumsal konularda veya işlerinizde mücadeleler görülebilir.

Çarşamba günü itibarıyla parasal konularda kimliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Başkalarıyla paylaşılan kaynaklarda kendi imkanlarınız dışında gelişen hareketlenmeler söz konusu olabilir. Vasiyetname, miras gibi konular daha fazla gündeminizde yer tutacak. Başka insanlarla olan paylaşımlarınızda çok verici olmak istemeyeceksiniz.

Haftasonu hem gezme, dolaşma hem özel hayat hem de iş hayatınızla ilgili çok keyifli gelişmeler altındasınız. Önemli şanslar ve fırsatlar, yine karşınıza gelebilir.YengecYengeç Burcu
:

Bu Pazartesi Merkür özel hayat, ikili ilişkiler alanınızda gerilemeye başlayacak sevgili yengeç ve yükselen Yengeçler. Sevdiğiniz insanla bu süreçte zaman zaman anlaşmazlıklar, birbirinizi yanlış anlama gibi etkileriniz söz konusu olabilir. Yapacağınız sözleşmelere çok dikkat edin ve altına imza atmamaya özen gösterin. Eski ilişkilerin, daha önceden ilişki içinde konuşulmuş ama çözülmemiş eski konu ve olayların Merkür gerilerken karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Yine bu Pazartesi itibarıyla enerjinizi seyahat veya eğitim alanlarınızda harcamaya başlayacaksınız. Daha az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz artabilir.

Çarşamba günü itibarıyla artık kimliğinizi ve kişiliğinizi daha fazla ikili ilişkiler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Şartlar sizin elinizde olmayabilir. Sevdiğiniz insanın hayatına göre hayatınızı düzenlemek durumda kalabilirsiniz. Bu dönemde yalnız kalmak ve kendinizle ilgilenmek pek mümkün olmayacak. Eşinize ya da ortağınıza her zamankinden daha fazla destek olmanız, hayatınızı onlara göre yönlendirmeniz gerekebilir.

Haftasonu hem iş hayatınızda hem kariyer alanlarınızda istediğiniz ve beklediğiniz destekleri görebileceğiniz gibi aile hayatınızda da şans, fırsat ve mutluluklar sizinle olacak. Özellikle ortaklaşa parasal konularda güzel getiriler, aile hayatınızda elinizin bollaşmasına neden olabilir.


AslanAslan Burcu:

Bu pazartesi itibarıyla Merkür sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda geriliyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. İşinizle ilgili konularda bu tarih sonrası önemli kararlardan kaçının. Yeni başlangıçlarda, yeni projelerde yol almak, fikirleri öne sürmek, anlaşmalar yapmak açısından doğru bir zaman dilimi olmayacak ama daha önceden konuşulmuş, yarım kalmış, bir türlü tamlanmamış işlerinizi bitirmek için adım atabilirsiniz.

Yine bu Pazartesi  itibarıyla parasal konularda kimliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Başkalarıyla paylaşılan kaynaklarda kendi imkanlarınız dışında gelişen hareketlenmeler söz konusu olabilir. Vasiyetname, miras gibi konular daha fazla gündeminizde yer tutacak. Başka insanlarla olan paylaşımlarınızda çok verici olmak istemeyeceksiniz. Toleranssız davranmaya daha meyilli olacaksınız. Bu da bir anlamda insanlarla olan parasal bağlantılarınızda birtakım sıkıntılar yaşatabilir. Önemli ameliyatlardan, tehlikeli yerlerden ve durumlardan uzak durmanızda fayda var.

Çarşamba gününden sonra iş hayatınızı daha fazla önemseyeceğiniz bir dönem içine giriyorsunuz. Merkür’ün bu alanlarınızda çıkaracağı sıkıntı ve sorunları toparlamak anlamında daha fazla vaktinizi bu alanlarınızda harcayabilirsiniz.

Haftasonu özellikle Pazar günü özel hayatınızda çok keyifli etkiler altındasınız. Sevdiğiniz insanla her tür plan ve programınızı bu tarihte devreye sokabilirsiniz. Zira hayat sizi tekliflerle, yeni olasılıklarla, açık fikirlerle destekliyor.

 


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı  Merkür aşk hayatınızda gerileyecek sevgili Başak ve yükselen Başaklar. 04 Ocak a kadar flört ettiğiniz, hoşlandığınız insanla olan iletişiminizde birtakım sıkıntı ve aksilikler yaşayabilirsiniz. Yine sanatsal işlerde özellikle düşüncelerinizi içinize döndüreceksiniz ve daha yaratıcı, daha içinizdeki o potansiyeli ortaya çıkaracak etkiler ortaya çıkabilir. Çocuğunuzla olan iletişiminiz yine bu süreçte zorlanabilir. Aynı zamanda eski aşk konularının yeniden açıldığına, yeniden konuşulduğuna da bir anlamda şahit olabilirsiniz. Yine bu Pazartesi itibarıyla evlilik veya ortaklık gibi konularda enerjinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. İlişkinizde şimdiye kadar açıkça konuşmamış olduğunuz şeyleri tüm açıklıklarıyla konuşmaya ve muhatabınızla yüzleşmeye başlayabilirsiniz. Bir anlamda ilişkiler enerji dolu, heyecanlı ve biraz da yorucu bir seyir izleyebilir.

Haftasonu çok güzel teklifler karşınıza gelecek. Özellikle aile hayatınızda yapmak istediğiniz her tür iş için ilişkilerinizi devreye sokacaksınız, insanları iyi organize edeceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı Merkür ev, aile, yuva alanlarınızda gerileyecek ve bu alanlarda 04 Ocak a kadar iletişim aksiliklerine ve sorunlarına açık olacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Geçmiş konu ve olaylar, daha önceden çözülmemiş birtakım sorunlar yeniden karşınıza gelebilir. Bu tarihten sonraki üç haftalık dönemde emlak alım, satım, kiralama gibi önemli işlere kalkışmayın ve ailevi konularda önemli kararlar almamaya çalışın. Yine bu Pazartesi itibarıyla iş alanlarınızda mücadelenizi ve hayat enerjinizi ortaya koyacağınız bir sürece giriyorsunuz. İş hayatınızda çok net olmayan koşullar sizi zorlayabilir. Bu dönemde soğuk algınlığı, üşütme ve sıvı dengenizi bozacak hastalıklara karşı dikkatli olun.

Çarşamba günü itibarıyla tam anlamıyla ailevi konulara odaklanıyorsunuz. Zamanınızı sevdiklerinize, evinize ve ailenize ayırmak önem kazanıyor. Merkür’ün bu alanlarınızda gerilediğini unutmadan, meseleleri çözerek ilerlemeye çalışın.

Haftasonu eğer kalbiniz boşsa hayatınızın aşkıyla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. Aşk hayatınızda çok güzel bir teklif alacaksınız. Çocukla ilgili konu ve olaylar önem kazanacak. Özel hayatınızda esnek, farklı, keyifli ve sorumluluğunuzu bilen zamanlar içinde olacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı Merkür, sizin yakın çevre, akraba ve kardeşler evinizde geriliyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu tarihten sonra üç haftalık dönem içinde yakın çevrenizle olan iletişiminize çok dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalara müsait olacaksınız. Geçmişte yaşadığınız bazı sorunların yeniden karşınıza geldiğini görebilirsiniz. İletişim, satış, reklam, pazarlama ve bilgisayar sektöründen birinde çalışıyorsanız kesinlikle yeni bir anlaşmanın altına imza atmayın. Daha önceden konuşulmuş, yarım kalmış, tamamlanmamış işlerinizi tamamlamak ve devreye sokmak açısından uygun zamanlar olacak. Yine bu Pazartesi  itibarıyla artık aşk hayatınızda enerjinizi kullanacaksınız. Bu dönemde sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınızda alınganlıklara karşı dikkatli olun. Fazla fedakarlıklarda bulunmayın. Suyla ilgili sportif faaliyetler, yüzme, dans, koreografi gibi aktiviteler enerjinizi kuvvetlendirebilir.

Çarşamba gününden sonra kendinizi akraba ve kardeşlerinizin yanında daha fazla iyi hissedebilirsiniz. Onlara yardım etmek, onlar için bir şeyler yapmak, iletişim, yayıncılık ve eğitim konularında kendinizi ortaya koymak öne çıkabilir. Merkür’ün bu alanlarınızda gerilediğini unutmadan, sıkıntı ve sorunlarınıza çözüm getirerek yolunuzda ilerleyin.

Haftasonu özellikle Pazar günü kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. Ev ve aile hayatınızda hem paraca sorumluluklarınızı bildiğiniz bir dönem olacak hem de bu sorumlulukların üstesinden gelerek çok güzel fırsatlar, şanslar ve mutluluklarla karşılaşacaksınız.


YayYay Burcu:

Bu Pazartesi Merkür, para evinizde gerilemeye başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu yüzden parasal konularda, ticari konularda önemli anlaşmalara üç hafta boyunca kalkışmamaya özen gösterin. Daha önceden konuştuğunuz, görüştüğünüz insanlarla ticaret yapmaya devam edebilirsiniz ama yepyeni, sıfırdan bir işe kalkışmayın ve imza atmayın. Aynı zamanda çok büyük parasal borcun altına girmemeye özen gösterin. Bu Pazartesi itibarıyla artık enerjinizi daha fazla aile ve yuva alanlarına kaydırmaya başlıyorsunuz. Enerjinizi aile hayatınızda harcayacaksınız. Bu dönemde evinizin güvenliğini ve ihtiyaçlarını ihmal etmeyin. Suya, neme, rutubete dayanan sorunlar ortaya çıkabilir.

Çarşamba günü  itibarıyla kimliğinizi ve kişiliğinizi parasal konularda ortaya koyacaksınız. Para kazançlarınız önemli olacak. Merkür’ de bu alanlarınızda bazı sıkıntıları ortaya çıkarabilir, bu da vaktinizin çoğunu bu alanlara harcayacaksınız anlamına gelebilir.

Haftasonu  hem parasal konularda hem yakın çevrenizle ilgili bütün konu ve olaylarda şans sizden yana. İletişimsel konularda çevreniz size çok büyük fırsatlar sunabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı  itibarıyla Merkür sizin burcunuzda geriliyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Yanlış anlaşılmalara ve kendinizi yanlış ifade etmemeye özen gösterin. Önemli anlaşamalardan kaçının. Yine bu Pazartesi itibarıyla artık enerjinizi yakın çevre konularına kaydıracaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı daha anlayışlı, daha fedakâr, daha yardımsever bir tavır içinde olabilirsiniz ama fedakârlıklar zaman zaman kullanılmanıza neden olabilir.

Çarşamba günü itibarıyla kendinize güveniniz yerine geliyor. Kimliğinizi ortaya çıkartacaksınız, güç kazanacaksınız, sağlığınızda gözle görülür bir değişme olacak, kendinizi daha güçlü ve daha iyi, daha lider hissedeceksiniz. Ama merkür’ün de bu alanlarda size bazı sıkıntılar çıkaracağını bir kez daha tekrar etmekte fayda var.

Haftasonu  maddi konularda çok güzel gelişmeler var. Ev, aile, yuva alanlarınıza aktaracağınız fonlar, onlarla beraber yapacağınız çalışmalar, bir yandan da güzel tekliflerin karşınıza gelmesi; kendinizi bolluklu, bereketli, mutlu, huzurlu hissetmenizi sağlayacak.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı Merkür, gerilemeye başlayacak, eski konu ve olaylar yeniden gündeminize gelecek sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Kafanızda büyüttüğünüz, daha önceden devreye girmiş birtakım çözülmemiş konu ve olaylar karşınıza, çözülmek adına gelebilir. Bu süreçte hiçbir şekilde anlaşmalara imza atmamalı, önemli girişimlerden kaçınmalısınız. Yine bu Pazartesi itibarıyla artık tam anlamıyla enerjinizi parasal konulara yönlendireceksiniz. Para kazanma becerinizi artırmak, parasal konularda daha fazla mücadele vermek öne çıkacak. Bir yandan da güzel olan her şeye kolay para harcayabilirsiniz.

Çarşamba gününden sonra artık kenara çekilmeli, olaylara geri plandan bakmalısınız çünkü enerjiniz düzgün çalışmayacak. Bu tarihten sonra yataktan yorgun kalkabilirsiniz, sağlığınız biraz zorlanabilir, isteksiz olabilirsiniz. Bu süreçte sağlığınıza önem vermek durumundasınız. Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin, kemiklerinize iyi bakın, romatizmal hastalıklara karşı da her koşulda önleminizi alın.

Haftasonu sosyal çevrelerde güzel bağlantılı işler yine karşınıza gelebilir. Daha önceden konuşulmuş, arkadaşlarınızla düşünülmüş, gün verilmiş işler olabilir. Bu işlerden sonra alacağınız bir seyahat kararı sizi çok mutlu kılacak. Seyahatlerden, eğitimsel konulardan yana şansınız bu tarih civarında yüksek çalışıyor.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı itibarıyla Merkür, yeniden sahneye çıkıp sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda gerilemesine başlayacak sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu tarihten sonra önemli iş konuşmaları ve görüşmelerini birkaç hafta ertelemekte fayda var. Başlangıçlardan kaçının ama daha önceden konuştuğunuz, görüştüğünüz arkadaşlarınızla eski projelerin üzerinden geçebilirsiniz. Yine bu Pazartesinden sonra enerjiniz yerine geliyor. Daha fazla görünür olmak, enerjinizi etkili bir şekilde kullanmak, toplum önü ilişkilerinizde öne çıkmak önem kazanacak. Bu süreçte ufak tefek kazalara, sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız.

Çarşamba günü itibarıyla sosyal çevrelerde kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. Organizasyonlar, aktiviteler, davetler önem kazanıyor ve siz, arkadaşlarınızla bir arada olduğunuz yerlerde hem iş konuşabilirsiniz hem onlarla paylaşımlarınızı artırabilirsiniz.

Haftasonu geri planda durduğunuz işlerden kazançlarınız yüksek olabilir. Ortaklaşa parasal konularda da güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın