Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

14 – 20 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu hafta işinizle ilgili konular öne çıkabilir. Özellikle geri planda duracağınız işlerinizde çevrenizdeki insanlara yardım edebilirsiniz. Yaratıcılığınız yüksek ve değişik iş fırsatları karşınıza gelebilir. Çevrenizdeki insanlara işleri konusunda yardım etmeniz sizi mutlu ederken bir yandan da kendi hayatınız için önemli kararlar almak arzusunda olabilirsiniz. Bu haftasonu iş hayatınızda kafanıza takacağınız bazı konular, patronlarınız veya beraber iş yaptığınız insanlarla olan diyaloglarınızı gerginleştirebilir. Çalışmıyorsanız kalabalık yerlerde insanları fikirlerlerinizle etkileyebilirsiniz. Olayları tek taraflı görmemeye çalışın.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı dış ortamlarda sosyal çevrenizle bulunacağınız aktiviteler ön planda olabilir. Fikirlerinizle çevrenizi etkileyecek ya da onlardan ilham alacaksınız. Maddi konularda harcamalarınızı bu hafta abartmayın. Kendinizi eğitimek ve geliştirmek için çok uğraşıyorsunuz ama bu uğraşılarınızın karşılığını bu hafta en çok birebir ilişkilerinizde göreceksiniz. Haftasonu biraz takıntılı ve biraz da olayların derinine inmek isteyen düşünce şekliniz bazı sorunları karşınıza getirebilir. Olayları çok didiklememeye çalışın. İş alanlarınızda da dengeyi sağlamaya çalışın.

 


İkizlerİkizler Burcu

Haftaya parasal konularla giriş yapacaksınız. Önemli işlerinizde yaratıcılığınızı iyi kullanacaksınız. Bu hafta aile hayatınızda sevdiğiniz insan abartılı ve çoşkulu olabilir.Tüm haftaya yayılacak olan bu olumlu enerjiyi aile hayatınızda hissedeceksiniz. Bir yandan da iş bitiriciliğinizi, ortak para alanlarınızda gösterebilirsiniz. Haftasonu parasal konularda bazı olayları derinine inerek araştırmak isteyebilirsiniz. Kafanıza takılan bir ödeme veya para konusu bazı sosyal işlerinizde zorlanmanıza neden olabilir. Dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.

 YengecYengeç Burcu
:

İş hayatınızda farklı açılımlar karşınıza çıkabilir yalnız bu konulara yaklaşırken aşırı iyimser ve abartılı davranabilirsiniz. Ortak fikir alışverişlerinizde yaratıcılığınız fazlasıyla yüksek olacak, başkalarından yardımsever fikirler alacaksınız. Özel hayatınızda tutkularınızı sevdiğiniz insana göstermek bu hafta sizin için önemli olabilir. Sahiplenilmek hoşunuza gidiyor. Partnerinizle geziler ve seyahatlerde bulunabilirsiniz. Haftasonu ise, sevdiğiniz insanın bazı sözleri, konuşmaları kafanıza takılabilir, Baskı ve yönlendirmeli konuşmalar özellikle göz önünde olacağınız ortamlarda sizi zorlayabilir. Özel hayatınızda sorunlara çözümle yaklaşmalı, dar görüşlü olmamalısınız.

 


AslanAslan Burcu:

Aşk hayatınızda maddi konularda abartılı harcamalar içine girebilirsiniz. İçinizde yükselen bir çoşku var. Bu hafta iş ve hizmet alanlarınızda fikirleriniz fazlasıyla yaratıcı, sanatsal ve yardımsever olabilir. Aile hayatınız ya da eviniz için atacağınız adımlar sizi daha da güçlü kılabilir. Herşeyi planlayarak ve parasal konuları gözden geçirerek adım atacaksınız. Haftasonu bazı iş konuşmaları kafanıza takılabilir, olayların derinine inmek ve gerçekleri ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz.

 


BasakBaşak Burcu:

Aile hayatınızda bu hafta keyfiniz yüksek akacak. Gayrimenkul işleriniz varsa aşırı iyimser davranabilirsiniz. Yapılması gereken işlerinizi haftabaşında halletmelisiniz. Bir yandan da özel hayatınızda sevdiğinize karşı romantik konuşmalar içine gireceksiniz. Özel hayatınızda hem partnerinizle, hen de çevrenizde olan insanlarla planlar yapmak isteyebilirsiniz. Güçlü iletişimle aşk hayatınız giderek güzelleşebilir. Sevdiğiniz insanı düşünerek hareket edeceksiniz. Haftasonu ise, aşk hayatınızda veya çocuk ilişkinizde baskı, yönlendirme etkisine karşı dikkatli olun. Kafanıza bazı konular takılabilir. Bu etkiyi sorunlarınızın derinine inmek için kullanmalısınız.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı davranışlarınızla aile hayatınızdaki insanlara yardımsever ve neşeli bir şekilde yaklaşabilirsiniz. İnsanlara yardım etmek öne çıkabilir. İçinizden yükselen duygularla iletişimsel işlerinizde haftaya yaratıcı ve etkili bir şekilde başlayacaksınız. Aileniz için yapmanız gerekenler sizi huzurlu ve mutlu kılabilir. Parasal konularda onlara yardım edebilir bir yandan da günlük işlerinizle uğraşabilirsiniz.

Haftasonu, aile ortamlarınızda güçlü ve biraz da üzerinizde etkili konuşmalar ortaya çıkabilir, bu konuşmalara partnerinizin veya sizin vereceğiz tepkilere çok dikkat etmelisiniz.


AkrepAkrep Burcu:

İletişimsel konularda bu hafta sizin için önemli olacak. Sosyal çevrenizdeki insanlarla gelecek planlarınız için oldukça çoşkulu ve iyimser bir havaya gireceksiniz. Maddi konularda abartılı seçenekleriniz olabilir. Sizinle güçlü irtibat sağlayan veya iyi anlaşan insanlara krediniz sonsuz. Yakın çevrenizle paylaşımlarınız artacak ve aşk hayatınızdan bahsedeceksiniz. Haftasonu yakın çevrenize yapacağınız bazı konuşmalar sizi zorlayabilir. İş alanlarınızda da kolaylıkla bazı konuları kafanıza takmaya meyilli olacaksınız.


YayYay Burcu:

Haftaya kariyer ve iş hayatınızdaki farklı seçenekler ve olasılıklarla giriş yapacaksınız. İletişim trafiğiniz artacak. Bolca konuşmalar yapabilirsiniz. Bir yandan da aile hayatınız için yapacağınız para harcamaları keyfinizi yerine getirebilir. Para gücünüzün iyi olması size kendinizi daha iyi hissettirtecek. Haftasonuna doğru ve haftasonu parasal konularda etkili ve güçlü davranma isteğiniz özellikle risk içeren işlerinizde zorlanmalara neden olabilir. Borsada yatırım yapıyorsanız Cuma günü dikkatli adımlar atmaya çalışın.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işlerinizdeki fırsatlarla başlıyorsunuz. Parasal konularda daha fazla aktif olacaksınız. İletişimsel işlerinizde yaratıcılığınız fazlasıyla yüksek çalışıyor. Sevdiğiniz arkadaşlarınıza karşı oldukça bonkör ve sevecensiniz. Onlarda sizin güçlü yapınızı seviyorlar. Bu hafta yardımlaşmalar devrede. Haftasonu ise, kendi istekleriniz konusundaki ısrarınız ve baskıcı konuşmalarınız, aile ortamlarınızda gerilimlere sebep olabilir. Ne siz onları üzün ne de onların sizi üzmesine izin verin. Değişimlere açık olun, sıkılganlıklardan kaçının.


KovaKova Burcu

Sosyal çevre işleriniz ve bu alanlarda yapılacaklarla haftanıza başlıyorsunuz. Arkadaş ortamlarınızdan göreceğiniz faydalar bu hafta yüksek olabilir. Bu dönem hayatınız daha da renklenecek, istekleriniz önem kazanıyor. Başka insanlara yardımcı olmak ve güçlü yapınızla hareket etmek isteyeceksiniz. Herkes sizden etkileniyor. Çevreniz üzerinde güzel bir etkiniz var. Haftasonu bilinçaltınıza takılan bazı obsesif düşünceler, yakın çevre iletişiminizi zorlayabilir. Daha önceden yaşadığınız bir olay veya durumun derinine inmek isteyebilirsiniz. Kafanıza takılan konuları çözmek isteyebilirsiniz.

 


BalikBalık Burcu:

İkili ilişkilerinizde veya ortaklaşa işlerinizde oldukça şanslı ve değişik fırsatlarla haftanıza başlayacaksınız. Arkadaş ortamlarınızdaki bazı konuşmalarınız ve fikirleriniz fazlasıyla yaratıcı ve etkili olabilir. Güzel planlarınızı yakın çevrenizdeki güçlü insanlardan alacağınız güzel tekliflerle ortaya koyacaksınız. Haftasonu, arkadaşlarınızla girişeceğiniz bazı konuşmalar, onlarla olan ilişkilerinizi zorlayabilir. Bir yandan da onları etkilemesini başaracaksınız. Maddi olarak sahip olduklarınızı sorgulayabilir ve parasal konularda anlık tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın