Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

18 – 24 Mayıs 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Haftamıza sabah saatlerinde Boğa Burcunda oluşan bir Yeniay’la başlıyoruz. Yeniay zamanı atılacak adımlar, yapılacak başlangıçlar uzun soluklu olacağından, önemli kararlar ve başlangıçlarımız için bu Pazartesi ve sonrası harekete geçebiliriz. Kararlı olduğumuz konularda bu yeniay bizi rahatlıkla harekete geçirecek ve duygusal olarak güçlü adımlar atmamızı sağlayacak. Birgün sonra merkürün gerilemesini hesaba katarsak iletişimimizi bu yeniay da daha açık ve net tutmamız önem kazanabilir.

Salı günü merkürün İkizler burcunda gerilemesine başlayacak olması, iletişimimizde bir sürü karmaşa, sorun ve kaosu hayatımıza taşıyabilir. 19 mayıs- 12 haziran arası önemli başlangıçlardan, yeniliklerden kaçınmalı, iletişimimize her zamankinden daha fazla önem vermeliyiz. Yanlış anlaşılmalar, fikirlerimizde tutukluklar, iletişim ve elektronik aletlerimizin veya eşyalarımızın bozulması, bazı evrakların kaybolması, randevuların gecikmesi Merkür’ün gerilerken hayatımıza katacağı afacanlıklardan olabilir. Bu dönemi bir tamamlama dönemi olarak görelim, yarım kalmış işlerimizi nihayete erdirmekten korkmayalım.

Perşembe günü güneş İkizler burcuna geçecek. Kimliğimizde sosyal, çok yönlü, meraklı ve biraz da yüzeysel yönler ortaya çıkabilir. Yakın çevremizde olan bitenler olaylar bizleri daha da fazla ilgilendirebilir.

Cuma günü devreye giren venüs- plüton karşıtlığıyla ilişkimizde tansiyonlu durumlar ortaya çıkabilir. Kıskançlık, baskı, şiddet, manipülasyon etkisine karşı dikkatli olmalı, ne kendimizin, ne de bir başkasının ilişkimizde bu yönleri kullanmasına izin vermemeliyiz.

Cumartesi günü oluşacak olan güneş-satürn karşıtlığında, oluşacak olaylar karşısında hayatın bizi desteklemediği fikri ön plana geçebilir. Sorumluluklardan ve zorunluluklardan çabuk sıkılacağız. Görevlerimizi yerine getirmeye çalışmalı ve otorite, baba figürleriyle, erkeklerle olan ilişkilerimize dikkat etmeliyiz.

Herkese iyi haftalar….

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın