Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar

18 – 24 Mart Haftalık Burç Yorumları

18 - 24 Mart Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

18 – 24 Mart Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşlında önemli işleriniz varsa durumlara sabah saatlerinde adapte olmak kolay olmayabilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Sizi harekete geçiren enerjiler söz konusu ama arkadaşlarınızla yapacağınız planlarda, girişimlerde aksamalar, sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Tüm bunları aşarsanız öğleden sonra keyfiniz yerine gelmeye başlayacak.

Çarşamba günü itibarıyla Güneş sizin burcunuza geçiyor. Artık kendinizi dahha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Bazı planlarınız ve girişimleriniz için gereken güç yerine gelmeye, kendinize olan güveniniz artmaya başlıyor. Geri planda durup fikir ürettiğiniz ve eski konuların üzerinden geçmek durumunda kaldığınız bu dönemde sorumluluklarınızı tamamlamak ve işlerinizi organize etmek size güç katacak.

 

Perşembe günü oluşan Dolunayla birlikte odağınız ilişkilere kayıyor. Yeni başlangıçlar veya ilişkiniz için alacağınız duygusal kararlar bu dolunayda öne çıkacak. Ortaklaşa işlerinizde de önemli kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlığa dayalı ilişkileriniz ve ortaklıklarınız bu dolunayda test edilebilir. Parasal konuların ortaklarınızla, arkadaşlarınızla ve sevdiğinizle aranıza girmesine ve sorun olmasına müsade etmeyin. Dış ortamlardan, yerlerden ve kişilerden alınacak haberler sizi çok mutlu edebilir.

Özel ilişkilerinizde ve çocuğunuzla olan bağlantılarınızda Cuma günü kendinizi öne çıkartmalısınız.  Pazar günü dalgınlıklara, kafa karışıklıklarına dikkat edin. Yazar çizerseniz, sanatsal işleriniz varsa gayet yararlı ve faydalı geçecek bir haftasonu sizi bekliyor.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza ailevi işlerinize ve evinizle ilgili yapılması gereken işlerle başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Aile ve ev hayatınız için yapmanız gerekenler, işlerinizdeki hareketlilik yüzünden bu Pazartesi öğle saatlerine kadar sizi zorlayabilir. Hızlı hareket etme isteğinizi dizginlemeye çalışmalısınız yoksa kazalara davetiye çıkarabilir veya sinirli ve gergin olabilirsiniz. Akşam saatleri alacağınız haberlerle keyfiniz yerine gelmeye başlıyor.

 

Çarşamba gününden sonra enerjinizde geri çekilmeler görülebilir. Aslında oldukça aktif geçen bir ayın ardından dinlenmek ve geri planda durmak size iyi gelecek. Bu süreçte gelecek planlarınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Kesinlikle harekete geçmeyin ve zamanınızı bekleyin sevgili boğalar. Zamanınız geldiğinde artık planlarınızı hayatınıza etkili bir biçimde akıtabilirsiniz.

 

Yine bu dönem sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutmalı, baş bölgenizi soğuk havalardan ve tehlikeli durumlardan korumalısınız. Ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara yakalanma riskiniz, isteksiz ruh haliniz bu dönem sizi zorlayabilir.

Perşembe günü oluşan Dolunay, yeni oluşacak iş koşullarında önemli duygusal ve hassas kararları içerecek. Günlük hayatınızın ritminde hızlanmalar oluşabilir ve dengenizi korumanız gerekebilir. Yine bu Dolunay sağlığınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Kendinizi ve yapacaklarınızı bu dönemde fazla zorlamanız bel ve kalça bölgesi sorunlarına, böbrek sıkıntılarına yol açabilir. Yine bu Perşembe göz önünde olacağınız yerlerde kadın, erkek ilişkilerinde sürtüşmelere açık olabilirsiniz. İş alanlarınızı ilgilendirecek ilişkilerinizde sakinliği elden bırakmayın.

Cuma günü ruhsal konularda, kadersel olaylarda kendinizi şifalandırabilirsiniz. Ailenizden bir insanla konuşurken kendinizdeki sıkıntı ve sorunları farkedebilirsiniz. Pazar günü ise arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize karşı oldukça anlayışlı, fedakar olabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız iletişiminiz yüksek bir şekilde başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Öğle saatlerine kadar istediğiniz şartları oluşturmanız kolay olmayabilir. Alacağınız bir haber hoşnutsuz hissetmenize neden olsa bile vereceğiniz tepkileri çok büyütmeyin. Çevrenize karşı bu aralar içinizde biriktirdikleriniz bu hafta sizi zorlayabilir. Akşam saatlerinde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Bu hafta işlerinizde gereken desteği görecek, işlerinizi tamamlayacak ve yaptıklarınızın parasal karşılığını alacaksınız. Çarşamba günü itibarıyla arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artmaya başlayacak. İstediğiniz destek ve yardımı onlardan alabilirsiniz. Yine beraber işlere soyunabilir ve değişik projelere adımlar atabilirsiniz.

 

Perşembe günü oluşan Dolunay aşkı karşınıza getirebilir. Tanışacağınız bir insanla aşka yelken açabilirsiniz. Sevdiğiniz varsa bu dolunayda ona ve varsa çocuğunuza daha fazla özen göstermeniz ve onların konularının üzerine eğilmeniz gerekebilir. Çevrenizde yaşadığınız fikirsel gerginlikleri onlara yansıtmamaya çalışın. Diğer taraftan dengeyi kurabilirseniz sevdiğiniz insanın size bir sürprizi olabilir.

Cuma günü bazı arkadaşlarınızın sıkıntı ve problemlerini dinlerken, onlara yön gösterirken kendi sorunlarınızı da şifaya kavuşturabilirsiniz. Pazar günü ise, ilhamınız yüksek olabilir, kafanız biraz karmaşık olacağı için sizi rahatlatan insanlarla, hoşunuza gidecek yerlerde olmaya çalışmalısınız.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza parasal işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Öğlen saatlerine kadar bu işlerinizle uğraşırken biraz bunalabilirsiniz. Buna alacağınız haberler sebep olabilir, sizinle aynı fikirde olmayan insanlarla tartışmalara girmemeye özen gösterin. Öğleden sonra akşam saatlerinde keyfiniz yerine gelmeye başlayacak, işlerinizi daha rahat ve keyifli toparlayacaksınız.

Çarşamba günü itibarıyla Güneş Koç burcuna geçiyor. Artık kendinizi iş ve kariyer ortamlarında göstermeye başlıyorsunuz. Yaptığınız işlerde istikrar elde edeceğiniz ve maksimum faydayı sağlayacağınız bir dönem içinde olacağınızı bilmelisiniz. Yaptığınız işleri ve uğraşıları göstermek isteyecek, kendinizi toplumsal konuların içinde bulacaksınız. İş alanlarınızda diğer insanlarla bir işbirliğiniz varsa sağlam ve kalıcı adımlar devrede olabilir.

 

Perşembe günü sabaha karşı oluşan Dolunay aile ortamlarınızda yeni ve hızlı duygusal kararları karşınıza getirebilir. Evinizle ve yerleşimle ilgili konularda önem kazanıyor. Kariyer ve aile alanlarınızı dengede tutun ve sosyal çevrelerde anlaşmazlıklara dikkat edin. Arkadaşlarınızla parasal konularda bazı sürtüşmeler içine girebilir ve bu konuyu yuvanıza taşıyabilirsiniz. Sorunlarınız olsa bile Perşembe günü ayrıca iş alanlarınızda güzel haberler alacaksınız. İnatçılıktan ve gereksiz ısrardan kaçınmaya çalışın.

Cuma günü iş alanlarınızda diğer insanların sıkıntı ve sorunlarına çözüm üreteceksiniz. Empati gücünüzle başkalarına vereceğiniz tavsiyeleri kendi hayatınızda da uygulamalısınız. Pazar günü ise seyahat halindeyseniz, farklı yerlerde gezideyseniz, dış ortamlardaysanız dalgınlıklara ve unutkanlıklara karşı dikkatli olun.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta ay sizin burcunuzdayken haftanız başlıyor, sizin için kendinize ve yapacaklarınıza odaklanacağınız haftalardan bir tanesi sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bencilliğiniz artarken bu Pazartesi başka insanlara göre program yapmak veya onlara uymak konusunda zorlanabilirsiniz. İşbirlikleri için daha çok öğleden sonra saatlerini seçmeye çalışın. Öğleden sonraysa sinirli ve gergin yapınızın ilişkilerinizde sizi zorlamasına müsade etmeyin.

Para ve iş alanlarınızda bu hafta  güçlü insanlardan göreceğiniz destekleri iş alanlarınıza aktarabilir, alacağınız kararlarla maddi yönden kalıcı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Çarşamba günü itibarıyla sizi keyiflendirecek, büyük resmi göreceğiniz, hayatı geniş algılayacağınız bir döneme gireceksiniz. Gezmek dolaşmak önem kazanırken, geleceğinizi şekillendireceğiniz adımlarda devrede olabilir. Aynı zamanda eğitim hayatınızda güzel karşılıklar ve sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu tarih ve sonrasında yurtdışı eğitimlerinizde, önemli kurslarınızda veya derslerinizde kendinizi ortaya koyacak, birşeyler öğrenmekten mutluluk duyacaksınız.

Perşembe günü oluşan dolunay, yakın çevrenizde olup biten olaylara ilginizi döndürecek. Hayata geniş açıdan bakarken, küçük ve ufak tefek işleri halletmek durumunda kalacaksınız. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama alanlarınızda hızlı gelişmeler ve sonuçlar yaşanabilir. Yine bu dolunayda ilişkilerinize ekstra dikkat etmeniz gerekecek. Karşı tarafı çok zorlamayın, önce kendinize toleransınızı arttırın. O zaman işlerin ilişkinizde daha rahat aktığını göreceksiniz.

Cuma günü diğer insanlarla beraberken onların sorunlarına üreteceğiniz çözümler sizin de aydınlanmanıza ve kendinizi anlamanıza yardım olacak. Birilerini şifalandırırken aslında hangi alanlarda sizin de neye ihtiyacınız olduğu ortaya çıkacak. Pazar günü ise, harcamalarınıza dikkat edin. Kafa karışıklığı, kararsızlıklarınız size uygun olmayan alışverişleri tetikleyebilir.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta biraz geri planda duracak, çok fazla kendinizi öne çıkartmak istemeyeceksiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. İş ve hizmet alanlarınızda istediğiniz sonuçları elde etmeniz, hızlı girişimlerde bulunmanız bu Pazartesi öğleye kadar sandığınız kadar kolay olmayabilir. Dış ortamlardan alacağınız haberlere vereceğiniz tepkileri iyi kontrol edin, öğleden sonra, akşam saatlerinde kendinizi daha mutlu ve keyifli hissedebilirsiniz.

Bu hafta alacağınız kararlarda daha temkinli ve dikkatli olacaksınız. Kalıcı sözler karşınıza gelebilir. Hayalci ve çok fazla fedakar yaklaşımlardan uzak durmalısınız. Hem özel ilişkilerinizde, hem de iş alanlarınızda  hayalleriniz, konuşulanlar gerçeğe dönüşebilir.

Çarşamba günü itibarıyla ortaklaşa parasal konulara daha fazla ağırlık vermek durumunda kalabilirsiniz. Alacak, verecek dengesi, vergi, banka, kredi, borç konuları gündeminize yerleşebilir. Yaşayacağınız krizler hayata farklı gözlerle bakmanıza neden olacak ve sizi büyütecek.

 

Perşembe günü oluşan Dolunay maddi konularda hassas olayları tetikleyecek. Elinize bir para geçebilir veya geçmesini umduğunuz bir parada sıkışmalar oluşabilir. Her halükarda parayla ilgili önemli bir meselede yenilikçi adımlar atabilirsiniz. Tabii vereceğiniz tepkilerde önemli olacak. Bu yüzden parasal işlerinizde sürtüşmelerden ve toleranssızlıktan kaçının. Aile yaşantınızdaki insanlardan parasal destekleriniz olabilir.

Cuma günü sevdiğiniz insanla parasal konuşmalarınızda oldukça anlayışlı ve empatik tavırlar sergileyebilirsiniz. Karşı tarafa bu yönle yaklaşmanız sizin de yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilir. Pazar günü oldukça keyifli birgün geçirebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza sosyal çevrenizle beraber yapılacak işlerinizle veya arkadaşlarınızla olan işbirliklerinizle başlayabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Sabah saatlerinde hoşnutsuzluklarınız yüksek olabilir. Harcamalarınız ve para alanınızdaki gerginlikler çevrenize ve ilişkilerinize yansıyabilir. İnatçılıklardan kaçınmanız gereken birgün. Öğleden sonraysa akşama doğru daha keyifli bir ruh haline geçeceksiniz. Yapacağınız işler sizi tatmin edebilir.

Çarşamba günü itibarıyla artık ilginizi daha çok özel hayatınıza, evliliğinize veya birebir ilişkilerinize kaydıracaksınız. Bu dönem ilişkileriniz size yol gösterebilir. Yine ortaklı işlerinizde bu dönemde daha fazla görünür hale gelecek, partnerinize ve onun ihtiyaçlarına daha fazla odaklanabilirsiniz. Yine bu hafta halledilmesi gereken günlük işlerinizin üzerinden geçebilir, işlerinizi rahat organize edebilirsiniz.

 

 

Perşembe günü oluşan Dolunay hayatınızda, sağlığınızda önemli kararları karşınıza getirecek. İş hayatınız, sağlık durumunuza göre kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Diyete başlamak, egzersizlerinizi oluşturmak, hayatınızı düzene koymak anlamında bu dolunaydan yararlanabilirsiniz. Ama en çok ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Partnerinizle parasal konularda sürtüşmelerden kaçının, hayata aynı açıdan bakmaya çalışın. Aynı zamanda Bu Perşembe girişimlerinizden istediğiniz sonuçları alacak, güzel tekliflerle karşılaşacaksınız.

Cuma günü özel hayatınızda ve ilişkilerinizde adeta şifalanabilirsiniz. Sevdiğiniz insana anlayışla yaklaşmanız hayata farklı gözlerle bakmanıza neden olabilir. Pazar günü iradeniz zayıf olabilir. Enerjinizi yükseltmeli, alerjilere ve ilaç zehirlenmelerine karşı dikkatli olmalısınız. Yine yardımsever etkileriniz devrede olacak.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta kendinizi göstermek isteyeceğiniz haftalardan birtanesi sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu her ne kadar sabah saatlerinde kolay olmasa da, ilişkilerinizde baskın yönünüzü veya karşı taraftan gelecek olan bir baskıyı iyi dengelemelisiniz. Toleransınız yüksek olmayacak. Öğleden sonra ve akşam saatleri önemli işler için daha rahat akan enerjiler devreye giriyor.

Çarşamba günü itibarıyla iş hayatınızda kendinizi ortaya koyacaksınız. Sorunlarınıza çözüm bulmak, doğru şekilde konuşmak, iletişime geçmek için harekete geçin. Bu dönemde çok çalışabilir ve iş alanlarınızda yaptıklarınızın karşılığını almak isteyebilirsiniz. Sağlık konularında baş bölgesi sorunları ve baş ağrılarına karşı dikkatli olun. Hızlı ve hemen yapma isteğiniz hataları, sakarlıkları karşınıza getirebilir. Ayrıca bu Çarşamba kafanızdaki size keyif ve yaratıcılık veren planlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. İyi ve sıkı yapacağınız bir organizasyon sizi mutlu edecek.

 

Perşembe günü oluşan Dolunay, bir olayın iç yüzünü ortaya çıkaracak. Kadersel etkiler altında olacaksınız. Bu dolunayda sağlığınıza gereken özeni göstermeli şartları ve durumları çok fazla zorlamamalısınız. Özel hayatınızda da ilişkinize çok dikkat edin, sevdiğiniz insana toleranssız yaklaşmayın.

Cuma günü iş ve hizmet alanlarınızda kendinizi şifalandırabilirsiniz. Önemli bir insana göstereceğiniz yardım ve yol kendi hayatınızda da yapmanız gerekenleri önünüze serebilir. Başkalarına yardım edin, yardımı bulun sevgili Akrepler. Pazar günü aşkta ve eğlenceli yerlerde rahat, keyifli ve tembel ve bir o kadar yaratıcı çalışmalar içine girebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla, çevrenizi bir araya getirebilirsiniz.


YayYay Burcu:

Bu hafta dışarıdan alacağınız haberlerle, kendinizi dışarıya atma ve değişik insanlarla bir arada olma arzunuzla başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Yakın çevrenizden insanlarla planlarınız bunu zorlaştırsa bile işlerinizde tembellik etmez ve işlerinizi ertelemezseniz öğleden sonra daha rahat ortamlarda istediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kolay sinirlenmelere açık olacaksınız. Akşam saatleri keyfinizi yerine getirebilir.

Çarşamba günü itibarıyla Güneş Koç burcuna geçiyor. Aşkta kendinizi öne çıkartacağınız ve daha fazla kendinizi aşk ve çocuk konularında göstereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sevdiklerinizle olan bağlantılarınızı bu dönem kuvvetlendirebilirsiniz. Flört etmekten keyif alacak, size keyif veren insanlara yöneleceksiniz. Spor, sanatsal faaliyetler, risk alma arzunuz öne çıkıyor.

 

Perşembe günü oluşan  Dolunayda sosyal çevrenizde ve arkadaş ilişkilerinizde hassas durumlar oluşabilir. Bir arkadaşınızla ters düşebilir, iş hayatınızdaki bir olayın yankılarıyla uğraşabilirsiniz. Gelgitler oluşsa bile arkadaşlarınızdan ve çevrenizden fayda görecek, yeni teklifler edineceksiniz. İletişim halinde olduğunuz insanlara karşı anlayışı elden bırakmayın.

Cuma günü hayata bakış açınızda ve aşkla ilgili konularda başkalarına karşı anlayışlı ve empatik davranabilirsiniz, kendinizi ve yapabileceklerinizi ön plana çıkarmanın zamanı gelmiş bulunuyor. Kendinizi her konuda öne çıkartmalı ve kimliğinizi ortaya koymalısınız. Pazar günü ise, aile ortamlarınızda dağınık ve tembel birgün olabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza ortak parasal işlerinizin üzerine eğilerek başlayacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Maddi konularda halledilmesi gerekenler, harcamalarınız ve parasal denge Pazartesi öğlene kadar sizi zorlayabilir. Sinirli ve gergin yapınızı gün içinde kontrol etmelisiniz. Sakarlıklara ve kazalara karşı dikkatli olun. Akşam saatlerinde daha rahat etkiler altında olacaksınız.

Çarşamba günü itibarıyla, kendinizi ailevi konularda ortaya koymaya başlayacaksınız. Ailenizle bir arada olmak önemli olabilir. Eviniz, yuvanız, güvenliğiniz, alışkanlıklarınız önem kazanıyor. Yine bu Çarşamba önemli işlerinizde tamamlanması gereken konularda daha organize olabilir, işlerinizi kalıcı noktalara taşıyabilirsiniz.

 

Perşembe günü oluşan Dolunay, kariyerinizde yeni açılımları hızlı ve hassas olaylarla karşınıza getirebilir. Duygusal olarak dalgalanmalar yaşayabilir ama elde edeceğiniz sonuçların hayatınızda yeni olasılıkları, fırsat ve teklifleri tetiklediğini görebilirsiniz. Parasal konularda risk almaktan kaçının, maddi konularda ailenizdeki insanlarla tartışmalara girmeyin ve sürtüşmelerden uzak durun. Görünmeyen bir yardım ruhunuzu rahatlatacak, güzel fırsatlar ve şanslar yakalayacaksınız.

Cuma günü ev, aile ve yuva alanlarınızda kendinizi ortaya koyarak, yaralı olduğunuz ve sorun yaşadığınız konuları konuşarak, bu alanlarda daha fazla istekli olarak yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Yine parasal konularda ailenize ve sevdiklerinize yardım etmek sizi mutlu kılabilir. Pazar günüyse daha ruhani, duygusal konuşmalar altında olabilirsiniz. Yakın çevrenize yardım etmek isteyeceksiniz.


KovaKova Burcu

Bu hafta özel hayatınıza, ortaklı işlerinize odaklanıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Kendinize zaman ayırmak isterken diğer insanlar için yapmak zorunda olduklarınız sizi yorabilir. Sevdiğiniz insanla hayata aynı açıdan bakmakta zorlanabilirsiniz. Aile hayatınızdaki hareketlilik ve yapılması gerekenler sizi sinirli kılabilir. Sevdiklerinize karşı daha anlayışlı olmaya çalışmalısınız. Akşam saatlerinde çevrenizden ve arkadaşlarınızdan göreceğiniz destekler artıyor.

Çarşamba günü itibarıyla, yakın çevre ilişkileriniz daha fazla önem kazanmaya başlıyor. Akraba veya kardeşlerinizle olan bağlantılarınızı arttırabilir veya satış, reklam, pazarlama, network a dayalı, iletişim işleriniz varsa onların üzerine daha fazla eğilebilirsiniz. Yine bu Çarşamba daha önceden konuşulmuş iş bağlantılarınızı sonuçlandırabilir, parasal fikirlerinize, girişimlerinize destek bulabilirsiniz.

 

Perşembe günü oluşan Dolunay, seyahat, ticaret, yayıncılık, medya,iş görüşmeleri, yurtdışı bağlantılı konularla ilgili önemli sonuçları karşınıza getirebilir. Uzaktaki akrabalarınızın hayatında önemli gelişmeler olabilir. Yine bu Dolunay, yüksek eğitim, akademik konularda bazı dalgalanmaları, hassaslıkları karşınıza getirebilir. Önemli haberler alabilirsiniz. Bu dolunayda sevdiklerinizle birbirinizi üzmemeye çalışın. Gerginlikleri çok fazla uzatmayın.

Cuma günü iletişim halinde olacağınız insanlarla ilişkileriniz üzerine konuşabilir, doğru bir şekilde kendinizi ve yapacaklarınızı ortaya koyabilirsiniz. Şifalanacaksınız. Hem iletişiminizde, hem de özel hayatınızda. Pazar günü ise, parasal konularda biraz gözünüz açık olsun, yardımsever etkilerle yola çıkabilirsiniz ama kafa dalgınlıkları, karışıklıklar maddi yönden gereksiz harcamaları karşınıza getirebilir.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza gündelik işleriniz ve koşturmalarınızla başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Sağlığınıza ve yapacaklarınıza önem vermeniz gereken bir haftabaşı. Bazı gelişmeler sizi zorlasa bile, çabuk hareket etmek isteyebilirsiniz, sinirli ve agresif hareketlerden kaçının, kazalara ve sakarlıklara davetiye çıkarmayın. Öğleden sonra akşam saatlerinde iş alanlarınızda beklediğiniz haber gelebilir ve keyfiniz yerine gelebilir.

Çarşamba günü itibarıyla maddi konularda önemli işler peşine düşeceksiniz. Para kazanma becerilerinizde aktif, özgür, cesur adımlar size kazandıracak. Parasal işleriniz hızlanıyor. Yine bu Çarşamba kafanızdaki planları uygulamak ve diğer insanlardan destek almak anlamında oldukça keyifli.

Perşembe günü oluşan Dolunay ortak parasal alanlarınızda hassas birkaç günü hayatınıza getirebilir. Eşinizin veya partnerinizin parasal konularıyla ilgili olacaksınız. Banka işleri, ödemeler, kazançlar çözüm üretmeniz gereken alanlar. Yeni bir karar alabilirsiniz ama merkür’ün düzelmesine az kaldı 28 mart’ı bekleyin. Yakın çevrenizdeki, iletişim halinde olacağınız insanlarla olan ilişkilerinize dikkat edin, diğer taraftan kariyerinizde güzel sıçramalar ve haberler altında da olabilirsiniz.

Cuma günü iş hayatınızda bir para konuşması ve mevzusunu halledeceksiniz. Yine bu alanda başka insanlara yardım edebilirsiniz. İnsanlara yol göstermek konusunda oldukça iyisiniz ama konu sizin kendi paranız olunca biraz kendinizi öne çıkarmaya ihtiyacınız olabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın