Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

17 – 23 Şubat Haftalık Burç Yorumları

17-23Şubat
Bu yazıyı paylaşın;

17 – 23 Şubat Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza fikirlerinizi farklı ve değişik yerlerde paylaşma isteğinizle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Dış ortamlardan alacağınız haberler gün içinde etkili olabilir. Bu haftanın en önemli konusu Pazartesi günü Merkür yılın ilk gerilemesiyle sahneye çıkıyor. 04 Mart’a kadar iletişime dayalı konularda, işlerinizde ve günlük hayatınızın akışında sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız. Yine bu dönemde sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gerekecek. İş alanlarınızda, yakın çevrenizdeki insanlara gösterdiğiniz aşırı merhamet ve fedakarlıklar bu gerilemenin konusu olabilir. Sıkıntı ve sorunlarınıza çözümler üretmeyi, yanlış giden noktaları farketmeyi unutmayın. Yeni bir işe kalkışmayın, imza atmayın. Bu dönemi bilinçaltı düzenlemelerde bulunmak, spiritüel konularla ilgilenmek, kötü alışkanlıklarınızı geride bırakmak için kullanabilirsiniz.

Çarşamba günü Güneş Balık burcuna geçiyor. Kişisel girişimleriniz adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bu dönem enerjiniz düşük çalışacağından sağlığınıza dikkat etmeli, arkanızdan dönecek olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız.

Bu hafta Perşembe ve Cuma günleri parasal yönden işlerinizin karşılığını görecek, çok çalışmanızın meyve verdiğini karşınıza gelen fırsatlarla anlayacaksınız.

Pazar günü oluşan yeni ayda, diğer burçların aksine hiçbir şekilde harekete geçmemelisiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Yenilikler ve başlangıçlardan ziyade, konuları tamamlamalı ve kurtulmak istediğiniz alışkanlıklarınız için yola koyulmalısınız.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizin peşine düşerek başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Öğlen saatlerinde parasal konularda kafanızı daha net tutmaya çalışın. Bu haftanın en önemli konusu Bu Pazartesi merkür geriliyor. Arkadaşlarınızla, sosyal çevre iletişiminize dikkat etmelisiniz. Çevrenizle aranızda iletişim sıkıntıları oluşabilir. İşten elde edilen gelirlerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Daha önceden tanıdığınız arkadaşlarınızla yapacağınız işlerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Zaten bu işlerin üzerine düşmelisiniz, yeni sıfırdan başlayacağınız bir iş parasal anlamda sizi desteklemeyebilir.

Çarşamba günü Güneş Balık burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermeye başlayacaksınız. Geleceğe yönelik planlarınız devreye girebilir, sosyalliğiniz artacak.

 

Bu hafta Perşembe ve Cuma günleri, geleceğinize yönelik işlerinizde, seyahat, eğitim alanlarınızda güzel adımlar atılabilir. Önemli arkadaşlarınızdan, çevrenizden fayda göreceksiniz.

Pazar günü akşam saatlerinde Balık burcunda bir yeniay oluşacak. Bu  yeniayı grupsal işleriniz, takım çalışmaları, organizasyonlar ve projeleriniz için kullanabilirsiniz. Daha önceden konuşulmuş ama bir türlü olmamış işleriniz için harekete geçebilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza özel ilişkileriniz ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili ikizler ve yükselen İkizler. Diğer insanlarla bağlantılarınız önem kazanırken, sevdiğiniz insanın hayatına göre kararlar alabilirsiniz. Bu Pazartesi iletişim gezegeni Merkür yılın ilk gerilemesine başlıyor. Kariyer ve iş alanlarınızda söylediklerinize, yaptıklarınıza dikkat edin. Önemli bir işe başlamak için desteklenmeyeceksiniz. Önemli iş değişimlerinden, imzalardan, büyük adımlardan uzak durun. Yine bu dönemde hiç beklenmedik olaylarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek görünüyor.

Çarşamba günü Güneş Balık burcuna geçiyor. Kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi başkalarına yardım ederek, işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz.

 

Bu hafta Perşembe ve Cuma günleri kariyer ve iş alanlarınızda güzel açılımlarınız olacak. İş alanlarınızda parasal işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Pazar günü akşam saatlerinde kariyer, toplum ve iş hayatınıza dayalı her tür başlangıç ve kararlarınız için bir yeniay gerçekleşecek. Merkür bu alanlarınızda gerilediği için bu dönem yeniliklerden ziyade daha önce planlanmış ama bir türlü olmamış işlerinize odaklanın.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza yapılması gereken işlerinize odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Gün içinde alacağınız kararlarda kafanız bulanık ve net olmayabilir. Bu haftanın en önemli konusu bu Pazartesi iletişim gezegeni merkür yılın ilk gerilemesine başlıyor. Geleceğinize yönelik işlerinizde, yabancılarla yapılacak olan işlerde, seyahat ve eğitim alanlarınızda bazı sıkıntı ve sorunları su üstüne çıkartabilir. 04 Mart’a kadar büyük imzalardan ve anlaşmalardan kaçınmalısınız.

Çarşamba günü Güneş Balık burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Şartların sizin lehinizde olacağı güzel bir ay sizleri bekliyor olacak.

 

Bu hafta Perşembe ve Cuma günleri hem iş, hem özel hayatınızda size göz kırpacak. Yapılması gereken işlerinizi bu iki gün hızlandırabilir, önemli işlerde bulunabilirsiniz.

Pazar günü akşam saatlerinde oluşan yeniayla birlikte yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, medya ve ticaret alanlarınızda yeni başlangıçlarınız devreye girmeye başlayacak. Yalnız bu alanlarınızda Merkür gerilediğinden yeni işleriniz yerine daha önceden konuşulmuş ama bir türlü yapamadığınız veya yarım kalan işlerinizin üzerine eğilmeye çalışmalısınız.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza keyfi işlerinize, hobilerinize odaklanarak başlayabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu aralar hayatınızda aşk etkiliyse, bu konular ön plana çıkabilir. Bu Pazartesi gün içinde para alışverişlerinize dikkat etmelisiniz, kafanız karışık olabilir, kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Bu haftanın en önemli konusu iletişim gezegeni merkür yılın ilk gerilemesine başlıyor. 04 Mart’a kadar bir borcun altına girmeyin, önemli bir para işine başlamayın. Kimseye kefil olmayın, borç almayın, vermeyin. Bu dönemde kredi çekmemeye, borcunuzu başka bir borçla kapamamaya çalışın. Yine eşinizin parasal alanında sıkışmalar oluşabilir.

Çarşamba günü Güneş Balık burcuna geçiyor. Ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınızda kimliğinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumuyla ilgili konular gündeminizde olacak.

 

Bu hafta parasal yönden işlerinizin karşılığını görecek, çok çalışmanızın meyve verdiğini karşınıza gelen fırsatlarla anlayacaksınız. İşlerinizde Perşembe ve Cuma günleri güzel şanslar yakalayabilirsiniz.

Pazar günü akşam saatlerinde  oluşan yeniay, ortak parasal konularda alınacak önemli kararları karşınıza getirebilir. Bir para işiniz, kredi alma durumunuz, ortak yatırımlara yönelme gibi kararlarınız varsa birkaç kez gözden geçirerek, daha önceden konuşulmuş, tamamlanması gereken işler için adımlar atmaya çalışın, unutmayın merkür geriliyor.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza ailevi ve evinizle ilgili alanların aktif olmasıyla başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Daha fazla vaktinizi bu haftabaşında evinizde, yuvanızda harcayabilirsiniz. Bu Pazartesi çok önemli çünkü iletişim gezegeni Merkür geriliyor. 04 Mart’a kadar ilişkilerinizde  bazı sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız. Daha önceden yaşanmış ve konuşulmuş bir konu devrede olabilir. Sevdiğiniz insana karşı alınganlıklarınız yoğun olacak. Birbirinizi anlamaktan ziyade bu dönemde fedakarlıklarınız ve onun için yaptıklarınız üzerinde daha çok durabilirsiniz. Geçmişte yaşanmış ama bitmemiş ilişkilerde iletişim trafiği hızlanabilir. Eski bir aşk çözülmek üzere yeniden karşınıza gelebilir.

Çarşamba günü Güneş Balık burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermeye başlıyorsunuz. Veya ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatı ve düşünceleri daha ön planda olacak.

 

 

Bu hafta özel ilişkilerinizde inancınız size çok şey kazandırabilir. Sevdiğinizle beraber hareket etmekten mutluluk duyabilirsiniz. Sanatsal ve kreatif işlerinizde güzel fırsatlar ve adımlar Cuma günü karşınıza gelebilir.

Pazar akşamı gerçekleşen Balık Yeniayında özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde almak istediğiniz kararları harekete geçirebilirsiniz. Evlilik, ilişkiye adım atma, ilişkinize dair önemli kararlar vermek için bu yeniayı kullanabilirsiniz ama merkür’ün bu alanlarda gerilediğini unutmayın, yeni ilişkilerden ziyade eski  ilişkilerinizi veya eski sorunları ele almalısınız.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza iletişiminiz yüksek bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Yakın çevrenizle yapacağınız kısa vadeli planlar bu haftabaşınızı eğlenceli kılabilir ama önemli işleriniz varsa kafa karışıklıklarına dikkat etmelisiniz.

Bu Pazartesi iletişim gezegeni Merkür Yılın ilk gerilemesine başlıyor. 04 Mart’a kadar iş alanlarınızda, günlük hayatınızın düzeninde sıkıntı ve sorunlarla boğuşabilirsiniz. Bu dönemde günlük hayatınızın iletişiminde ve akışında istikrarı sağlamak sandığınız kadar kolay olmayabilir. Yanınızda çalıştırdığınız veya yanında çalıştığınız insanlarla iletişiminize dikkat edin. Yeni bir işe başlamayın, iş değiştirmeyin, anlaşmaya imza atmayın. Bu süreçte sağlığınızda bazı sorunlar görülürse hemen kararlar vermeyin.

Çarşamba günü Güneş Balık burcuna geçiyor. Kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular yine bu ay gündeminizde olacak. Başkaları için uğraşacak, iş yükünü omuzlarınızda hissedeceksiniz.

 

Bu hafta Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri günlük hayatınızda ve ev ortamlarınızda işlerinizi çok kolay halledeceksiniz. Yapılması gerekenler kolayca ele alınabilir.

İş hayatınızda uygulamak istediğiniz kararlarınızı Pazar günü akşam saatlerinde oluşan Yeniay zamanı yapabilirsiniz. Sağlığınızı da ilgilendiren kararlarınız devreye girebilir. İş değiştirme, işe başvurma, günlük hayatınızdaki değişimleri uygulamak için bu yeniay dikkatli olun, Merkür’ün bu alanlarınızda gerilediğini hesaba katarak hareket etmelisiniz. Yeniliklerden ziyade daha önceden planlanmış ama olmamış işlerin ve konuların üzerine düşebilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizin üzerine düşerek giriş yapacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu Pazartesi parasal konularda kafa karışıklıklarına ve kararsızlıklara dikkat edin. Ayrıca bu Pazartesi iletişim gezegeni merkür geriliyor. Özel alanınızda gerilemeye başlayacak olan Merkür, sevdiğiniz insanla, hoşlandığınız kişiyle, çocuğunuzla olan iletişiminizde zorlanmaları, sıkıntı ve aksilikleri karşınıza getirebilir. İstikrarı sağlamanız zor olabilir. Eski ilişkiler, konuşmalar ve sorunlar 04 Mart’a kadar uğraşacağınız konulardan olacak. Eski sorunları halletmeden yeni adımlar atmamalısınız. Yine bu dönemde eski aşklar, yarım kalmış sevdalar çözüme kavuşmak üzere karşınıza gelebilir.

Çarşamba günü Güneş Balık burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Hayatı keyifli yönleriyle algılayabilir, yaratıcılık isteyen işlerde kendinizi gösterebilirsiniz.

 

Bu hafta Perşembe ve Cuma günleri aşk hayatınızda kendinizi hareketli, aktif ve mutlu görebilirsiniz. Sanatsal işlerinize hızlanmalar devrede olurken, ortaklaşa atılacak adımlarda doğru kararları hayatınızda uygulayabilirsiniz.

Pazar günü oluşan yeniay, aşk, eğlence, çocuk adımlarınızdaki kararlarınızı uygulamak için sizi harekete geçirebilir. Aşk hayatınız, çocuğunuzun hayatındaki olaylar, sanatsal işlerinizdeki adımlar bu yeniayla birlikte öne geçebilir. Yalnız bu alanlarda Merkür’ün gerilediğini hesaba katarak hareket etmeli, yeniliklerden ziyade konuları tamamlamak için bu yeniayı ve merkür gerilemesini kullanmalısınız.


YayYay Burcu:

Haftanıza kişisel istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu Pazartesi kararsız yapınızı dengelemeye çalışın yoksa onu mu yapayım, bunu yapmalıyım derken çok vakit harcayabilirsiniz. Bu Pazartesi Merkür sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerileyecek. 04 Mart’a kadar ev değiştirme, alma, satma, kiralama, bu konularda kontrat yapma konularında size sıkıntı ve sorunlar çıkartabilir. Aynı zamanda aile büyüklerinizle, sevdiklerinizle olan iletişiminizde dikkatli olmalısınız, eski sorunların sü üstüne çıkması söz konusu olabilir, çözmeye çalışın.

Çarşamba günü Güneş Balık burcuna geçiyor. Bu tarih itibarıyla  aileniz herşeyden önemli olabilir veya  iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek öne çıkabilir.

 

Bu hafta Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerini aile ve yuvanızla ilgili yapılması gereken işleriniz için kullanabilirsiniz. Maddi konularda aile hayatınızda şanslı etkiler altında olacak, hayatı daha esnek karşılayacaksınız.

Pazar günü akşam saatlerinde oluşan yeniay ailevi konularda aldığınız kararları nihai olarak uygulamak adına sizi hareketlendirebilir ama unutmayın merkür bu alanlarınızda geriliyor, biraz daha beklemelisiniz. Daha önceden kaporasını verdiğiniz ve girişimde bulunduğunuz bir satış varsa halledebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza biraz isteksiz, işlerinize kanalize olmakta zorlanarak başlayabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Günlük işlerinizde, iletişim alanlarınızda bu Pazartesi daha net kararlar almaya çalışmalısınız, kararsızlıklarınız sizi zorlayabilir. Bu Pazartesi iletişim gezegeni Merkür geriliyor. İletişim, satış, reklam, tanıtım, sosyal medya, öğrenim işlerinizde sıkıntı ve sorunlar baş gösterebilir. Kendinizi ifade ederken dikkatli olmalısınız. 04 Mart’a kadar anlaşmalardan, sözleşmelerden kaçının. Yapacaksanız şartları iki kez gözden geçirin. Bu dönemde işlerinizde zihinsel istikrarı sağlamanız kolay olmayacak. Yakın çevre iletişiminizde de dikkatli olmalısınız.

Çarşamba günü Güneş Balık burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstermeye başlıyorsunuz. Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılıkla uğraşanlar için aktif olacakları bir dönem başlıyor.

 

Bu hafta çeşitli iş ve iletişim fırsatları karşınıza gelirken, hayata esnek gözlerle bakmasını bilecek, önemli girişimlerinizin üzerine eğileceksiniz. Bu anlamda Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerini değerlendirin.

Pazar günü oluşan Balık  yeniayı, satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, ulaşım, teknoloji ve bilgisayar alanlarınızda önemli adımları karşınıza getirebilir ama merkür’ün gerilediğini unutmadan yolunuzda ilerleyin. Şartların üzerinden birkaç kez geçmek işinize yarayabilir.


KovaKova Burcu

Haftaya sosyal çevrenizdeki konu ve olaylarla giriş yapacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar önem kazanırken, parasal konularda dikkatli adımlar atmaya çalışın. Bu Pazartesi Merkür yılın ilk gerilemesine başlıyor. Parasal konularda kararsızlıklarınız oluşabilir. 04 Mart’ a kadar parasal konularda önemli kararlar almayın. Daha önceden iş yaptığınız insanlara yönelin. Yeni insanlarla yapılacak işlerinizde sorunlara, istikrarsızlıklara açık olabilirsiniz.

Çarşamba günü Güneş Balık burcuna geçiyor. Kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlıyorsunuz. Bu ay içinde artık meyveleri toplamaya, kazancınızı arttırmaya başlamak önemli olacak.

 

Bu hafta Maddi konularda rahat nefes alacağınız bir hafta da olabilir. Aile hayatınız için yapmanız gereken alışveriş ve harcamalar için kolları sıvayabilirsiniz. Bunun için Perşembe ve Cuma günlerini iyi kullanın. Cumartesi günü ev ve aile hayatınızda kendinizi mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz.

Pazar günü Balık yeniayın da maddi konularda, yatırım alanlarınızdaki kararlarınız önem kazanacak. Ticaretle uğraşıyorsanız, parasal bir konuda önemli bir karar almanız gerekebilir. Yalnız bu alanlarda Merkür’ün gerilediğini unutmadan yolunuzda ilerleyin. Daha önceden ticaret ve iş yaptığınız insanlarla işlerinizin üzerinize eğilebilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza koşturmalı bir şekilde, kariyer ve iş planlarınıza odaklı bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu Pazartesi önemli kararlar alırken aklınızı net tutmaya çalışmalısınız bu pazartesi merkür geriliyor. Sizin burcunuzda gerileyecek olan merkür 04 Mart’a kadar yanlış ifadeleri, anlaşılmaları hayatınıza taşıyabilir. Önemli girişimlerinizi bekletmeli, daha önceden başladığınız işlerin üzerine düşmeli ve onları tamamlamalısınız.

Çarşamba günü Güneş Balık burcuna geçiyor. Bu tarih itibarıyla düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz.

 

Bu hafta Perşembe ve Cuma günleri güzel işler başarabilir, gücünüzü iyi kullanabilirsiniz. Cumartesi günü açılımlarınız yüksek olabilir, hayata karşı esnek olacaksınız.

Pazar günü akşam saatlerinde oluşan yeniay sizin yeniayınız. Bir yandan harekete geçme isteğiniz artarken, önemli konuları başlatmak isteyeceksiniz yalnız Merkür’ün sizin burcunuzda gerilediğini unutmayın. Başlamış, yarım kalmış, ertelenmiş, bir türlü olmamış işlerinizi bu dönemde hareketlendirmek ve tamamlamak daha önemli olmalı.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın