Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

17 – 23 Kasım 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu hafta genel olarak, kariyer ilişkilerinize ve ortaklaşa para konularınıza odaklanacaksınız. Parasal konular mercek altına alınacak ve ortak para konularında daha fazla sorumluluk üstleneceksiniz. Bu bir vergi meselesi olabilir, bir kredi borcu, banka ödemesi, miras konuları, nafaka işlemleri gibi sorumluluklar hayatınızda yer edebilir. Değişim ve dönüşümlere açık olmanız gereken bir hafta içindesiniz. Sizin psikolojinizi etkileyecek bazı insanların ve olayların sizi işleriniz konusunda yanlış yönlendirmesine izin vermeyin.

Bu hafta sonu sizi eğitim, seyahat alanlarınızda harekete geçirecek bir yeniay yaşayacaksınız. Seyahat, eğitim, hukuk, ticaret, medya, yabancı ortaklı işler alanlarınızda karar ve  başlangıçlarınızı Cumartesi gününden sonra yapmalısınız. Geleceğinize yönelik düşünceler, konuşmalar, uzak akrabalar veya uzak çevreniz yine gündeminizde olacak. Bu süreç içinde atacağınız adımlar gelecek kariyer döneminizi etkileyebilir. Ayrıca daha az tanıdığınız insanlarla olan iletişiminiz giderek hızlanacak. Önemli konuşma ve görüşmelere açık olacaksınız.

 


Boga Boğa Burcu:

Bu haftanın geneline baktığımızda, ilişki sorumluluklarınız daha da artabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın hayatındaki değişim ve olaylar sizi de ilgilendirecek ve siz kendinizi bu konulardan mesul tutarak olaylara  daha bir ciddiyetle yaklaşabilirsiniz. Yine partnerinizin bu dönem içinde sağlığıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ya da mecburi bir taşınma söz konusu olabilir. Maddi konular bu hafta merkezinizde olacak, arkadaşlarınızla borç alışverişlerine girmeyin ve parasal konularda onların söylediklerine çok itibar etmeyin. Aldanma ve yanılma etkileriniz yüksek olacak. Haftasonu oluşacak yeniay sizin ortaklaşa gelir ve giderler evinizde oluşuyor. Yeniay dönemlerinde verilen kararlar, atılan adımlar uzun soluklu olacağından, yeni atılımlarınızı ve adımlarınızı 15 gün boyunca özellikle ortaklaşa giderler alanınızda, kredi, banka işlemleri, mortgage konuları, nafaka, prim ve vergi konularında gösterebilirsiniz. Başkalarının kaynakları önemli olmaya başlıyor.

 

 


İkizler İkizler Burcu:

Bu haftanın geneline baktığımızdaysa, iş ve sağlık sorumluluklarınız giderek hızlanıyor ve artıyor. Yakın çevrenizin sağlık konularıyla daha fazla uğraşabilir, kendi sağlığınıza dikkat ederek önemli kararlar alabilirsiniz. Tamamlanması gereken çok işiniz olabilir. Ortaklaşa işleriniz varsa bu hafta yanıltıcı etkileriniz yüksek olabilir. İşlerinizi iki kere kontrol edin.  Cumartesi itibarıyla evlilik, özel hayat, ikili ilişkiler ve ortaklı iş hayatınızda yeni karar ve başlangıçlarınızı verebilirsiniz. Bu tarihten sonra yeni ilişkilere girebilir, yeni işler alabilir, gönül rahatlığıyla anlaşmalara imza atabilirsiniz. 15 gün boyunca bu alanlarınızda iyi etkilere sahip olacaksınız. Evlilik kararı, nişan, yer değiştirme, danışmanlık gündeme gelebilir.

 

 


Yengec Yengeç Burcu:

Haftanın genelinde, hayata daha ciddi ve önemli gözüyle bakacaksınız. Her tür yaratıcı işinizde, çocuğunuzla ilişkinizde ve aşk hayatınızda önemli konularda sorumluluklarınız artacak. Borsada yatırım yapanlar için zorlanacakları bir hafta olabilir. Daha az tanıdığınız insanlarla bir işiniz varsa bu hafta anlaşmalardan kaçınmalısınız. Önünüzü net göremeyebilirsiniz. Aldanmalara açık bir zaman olabilir. İş ve hizmet hayatınızla ilgili kararları Cumartesi gününden  sonra 15 gün içinde yapmalısınız. Yeni iş başvuruları, takipleri, görüşmeleri, şartların iyileştirilmesi yaşayacaklarınız arasında yer alacak. Yine sağlığınızı ilgilendiren alanlarda önemli kararlar alabilir, alışkanlıklarınızı değiştirmek için harekete geçebilirsiniz.

 

 


Aslan Aslan Burcu:

Haftanın geneline bakacak olursak, ailevi sorumluluklarınız giderek artıyor, davranışlarınızla ilgili yeni düzenlemeler gerekiyor. Kendi sağlığınıza ve aile büyüklerinizin sağlığına bu hafta dikkat etmeli ve ailevi sorumluluklarınızdan kaçmamaya özen göstermelisiniz. Tüm hafta boyunca eğlence ve aşk hayatınız için yapacağınız harcamalara dikkat edin. Borsada yatırım yapıyorsanız bu hafta yanılgılarınız yüksek olabilir. Haftasonu aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda, spekülasyon veya borsaya dayalı, yaratıcılığa dayalı işlerinizde yeniay oluşuyor. Cumartesi gününden sonra 15 gün boyunca bu alanlarda yeni kararlar alabilir, başlangıçlarınızı gündeme getirebilirsiniz. Alacağınız kararlar uzun soluklu ve faydalı kararlar olacağından bu döneme denk gelen işleriniz ve ilişkilerinizi ciddiye almalısınız.

 

 


Basak Başak Burcu:

Haftanın genelinde, yakın çevrenizdeki insanların sorumlulukları ve yükleri bu hafta giderek artabilir. Kendinizi bir fanusun içinde yalnız hissedebilirsiniz. İletişim içinde olacağınız herkese karşı sorumlu ve ciddi yaklaşmayı tercih edeceksiniz. Size yol gösteren bir insanın sağlık sorunları sizi sıkabilir. Sevdiğiniz insan alacağınız bazı kararlarda sizi yanıltabilir. Bu hafta tüm kararlarınızı kafanız bulanık olsa bile kendiniz vermeye çalışın.

Eviniz ve ailenizle ilgili önemli konu ve kararları  Cumartesi gününden sonra uygulayabilir, ailenizle ilgili istediğiniz başlangıçları yapabilirsiniz. Emlakçılıkla ilgili konularda harekete geçebileceğiniz gibi, ev alım, satım, kiralama gibi işlerinizde kolaylıkla imza atabilirsiniz.  

 

 


Terazi Terazi Burcu:

Genel olarak bu hafta, parasal sorumluluklarınız hız kesmeden artmaya başlıyor. Hayata daha planlı ve ciddi gözlerle bakacaksınız. Yine bir arkadaşınızın hayatında bazı para sorunları, sıkışmaları oluşabilir. Ya da bazı işlerinizde para sıkışmaları yaşayabilirsiniz. İş hayatınızdaki arkadaşlarınız, yakın çevre iletişiminiz konusunda sizi yanıltabilirler. Önemli işlerinizi kendinize saklamaya çalışın. Önemli satış, pazarlama, yayıncılık ve reklam işleriniz varsa Cumartesi gününden sonra devreye sokmaya çalışın. Ayrıca akraba, kardeşler ve yakın çevrenizle ilgili yeni karar ve başlangıçlarınızı haftasonu oluşan yeniaydan sonra devreye sokmalısınız. Tüm hafta boyunca parasal konularda konuşmalarınız hızlı olabilir.

 

 


Akrep Akrep Burcu:

Bu hafta genel olarak hayatınıza çeki düzen verme isteğiniz yoğun olacak. Üzerinize almanız gerekenden daha fazla sorumluluk almamaya çalışın. Kendinizi çok yormayın ve sağlığınızı zorlamayın. Ayrıca size kariyerinizde yardım eden bir aile büyüğünüzün hayatında da bazı zorlanmalar ve sıkışmalar oluşabilir. Bir yandan para görüşmeleri yaparken diğer yandan yanılgılara ve hatalara açık olacaksınız. Gözünüzü dört açın ve riskli işlerden bu hafta uzak durun. Haftasonu, para evinizde oluşacak yeniay bu alanlarda yenilikleri ve şansları ayağınıza getirecek. Parasal alanlarda, ticaretle ilgili oluşumlarda önemli anlaşmalarınızı Cumartesi gününden sonra yapmanız yararınıza olabilir.

 

 


Yay Yay Burcu:

Bu  hafta genel olarak başka insanların sorumlulukları, hastane veya hapishane gibi kapalı yerlerde bulunmak zorunluluğuyla hareket edebilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişen olayları bile kontrol etmeye çalışmak sağlığınızı zorlayabilir. Yine uzaktaki akrabalarınızın ve tanıdıklarınızın hayatında da bazı zorlanmalar ve sıkışmalar oluşabilir. Yalnız aileniz bazı kararlarınızda aklınızı bulandırabilir, buna dikkat edin. Hayatınızı değiştirmek ve ilerletmek için atmanız gereken önemli adımlar varsa  Cumartesi günü sizin burcunuzda oluşan yeniayı bekleyin. Bu 2 hafta sizin için önemli çünkü bir yılın aktif konularını ve başlangıçlarını da belirliyor olacaksınız. Şimdi harekete geçme ve isteklerinizi gerçekleştirme zamanı.

 

 


Oglak Oğlak Burcu:

Tüm haftaya baktığımızda, grupsal işlerinizin enerjisi ve yoğunlukları artıyor. Geleceğiniz adına sizi sıkan önemli konuşmalar ve görüşmeler olabilir. Yine hayatınıza etki eden ve tavsiyelerine güvendiğiniz bir insanın yaşamında da bazı zorlanmalar oluşabilir. Bu hafta iletişim halinde olacağınız insanlardan kolay etkileneceksiniz, bu da zaman zaman yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Haftasonu, kadersel alanınız aktif olmaya başlıyor. Siz diğer burçların aksine bu yeniayda önemli işleriniz ve planlarınız için harekete geçmemeli, gelişen olayların neye sebep olduğunu ve olacağını gözlemlemeli ve önünüzdeki dönem için hazırlık yapmalısınız. Yardıma dayalı işler, sahne arkası hizmetler alanlarınızda yeniliklere açık bir dönem olabilir.

 

 


Kova Kova Burcu:

Haftanın geneline baktığımızda, bu hafta iş sorumluluklarınız ve yükünüz giderek artacak. Daha fazla iş yükünün omuzlarınıza yüklendiğini hissedeceksiniz. Yine partnerinizin hayatında da bazı zorlanmalar ve sağlık sorunları oluşabilir. Aile büyüklerinizin sorumluluklarına sırt çevirmeyin.  Hukuksal konularda gözlerinizi dört açın. Kafanızda düşündüğünüz şeyleri kağıda dökmeye çalışın ve parasal konularda aldatıcı etkilerden uzak durun.

Bu haftasonu sosyal ilişkileriniz devrede olacak, yeni işleriniz varsa Cumartesi gününden sonra harekete geçmeye çalışın. Bu yeniayla birlikte işten elde edilen gelirlerinizi arttırabilir, çevrenizden destek alarak yolunuza devam edebilirsiniz. Arkadaşlarınızın ön ayak olacağı yeni iş ve kararlarla karşılaşabilirsiniz.

 

 


Balik Balık Burcu:

Bu hafta genel olarak, seyahat, eğitim ve medya sorumluluklarınız artmaya başlayacak. Daha az tanıdığınız insanlarla daha çok vakit geçirebilir ve onların sorumluluklarını üstlenebilirsiniz. Uzakta bulunan akraba ve tanıdığınız insanların sorunları ve olayları da gündeminizde yer edebilir. Ayrıca kafa karışıklığınız bu hafta bazı işlerinizde zorlanmalara neden olabilir. Haftasonu itibarıyla kariyer konuşmalarınız ve görüşmeleriniz devrede olacak. Bu alandaki önemli başlangıçlarınız için Cumartesi günü oluşan yeniaydan faydalanmalısınız. Kafanız ticari konulara ve iş alanlarınızda iyi çalışacak. Toplumsal ve sosyal konular öne çıkmaya başlayacak. Bu şanslı dönem biraz sizi zorlasa da, iş hayatınızın bu kadar aktif olması, kafanızı meşgul edecek.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın