Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

16 – 22 Aralık Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova

Bu yazıyı paylaşın;

16 – 22 Aralık Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza ilişkilerinizi ve özelinizi yönetme isteğinizle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta organize olmanız gereken alanlarda güzel destekler görebilir, parasal işlerinizde güçlü adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla sosyal çevrenizde vaktinizi daha fazla kullanmaya başlayacaksınız. Önemli organizasyonlar içine girebilir, arkadaşlarınızla kuracağınız ilişkileri daha görünür ve etkili bir hale getirebilirsiniz. Bir anlamda partileri ve toplantıları seveceksiniz.

Yine bu Cuma günü düşüncelerinizde, idealist oluşumlarda yanılma ihtimaliniz çok yüksek. Seyahat, eğitim, medya, hukuk, yabancılarla girişilecek işlerinizde şartları iki kere kontrol edin ve gerçekçilikten uzaklaşmadan adımlar atmaya çalışın.

Pazar günü kendinizi kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz. Bu günlerde önemli bir iş uğraşısı omuzlarınıza binebilir. Sosyal ortamlarda, kalabalık yerlerde, gruplar arasında sıkılganlıklarınızı bu haftasonunda kontrol edin.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza ailevi alanda yapmanız ve organize etmeniz gereken işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Keyifli adımlar Salı Çarşamba günü daha net ortaya çıkacak. Bu hafta beraber iş yaptığınız insanlardan büyük destekler görebilirsiniz, karşınıza gelecek bir yurt dışı seyahati sizi çok mutlu edebilir. Güçlü birliktelikler yolunuzu aydınlatacak. Perşembe ve Pazar günlerini önemli işlerinizde kullanın.

Cuma günü  itibarıyla iş ilişkilerinizde patronlarınızla olan bağlantılarınız giderek güçlenecek, kendinizi işinizde  göstermekten mutluluk duyacaksınız. Patronlarınızdan, zam, terfi, pirim gibi bir isteğiniz varsa, bu isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

Yine Cuma günü sosyal ortamlarınızda arkadaşlarınızla borç alışverişine girmemeniz gerekiyor. Bu süreçte arkadaşlarınızla olan parasal konuşmalarınıza da dikkat etmeniz gerekebilir.

Pazar günü kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartlar lehinizde olacak. 1 ay boyunca öğrenmek ve öğretmek, farklı insanlarla bir araya gelmek önem kazanabilir. Yine bu Pazar sevdiğiniz insanla sıkılganlıklarınıza dikkat edin. Göz önünde olacağınız yerlerde tartışma ve sürtüşmelere açıksınız.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza iletişiminiz yüksek bir şekilde başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta yakın çevrenizle beraber girişeceğiniz organizasyonlardan keyif alabilirsiniz. Ailevi konular hafta ortasına kadar gündeminize yerleşirken gündelik işlerinizi organize etmek ve enerjinizi işleriniz ve sağlığınız için çalıştırmak önemli olacak.

Cuma günü  itibarıyla,  yabancılarla olan bağlantılarınızı ve ilişkilerinizi kuvvetlendireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi iyi hissedeceksiniz, önemli anlaşmalar yapacaksınız, tanıtımlar, anlaşmalar için olumlu bir süreçte olacaksınız.

Yine bu Cuma günü özel hayatınızda toplum önünde iletişimsel olarak kafanız karışık olabilir. Ortaklaşa işlerinizde gerçekçi adımlar içinde olun. Bu dönemde karşınıza bir iş teklifi veya bir sözleşme gelirse şartları 2 kere gözden geçirin.

Pazar günü güneş oğlak burcuna geçiyor. 1 ay boyunca ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınızda kimliğinizi ön plana çıkartacak ve bu alanlarda kendinizi göstereceksiniz. Ruhsal konulara olan ilginiz artabilir. Yine bu Pazar, değişik yerlerde ve ortamlarda sıkılganlıklarınızı kontrol edin, özel ilişkilerinizi gereksiz yere zorlayabilirsiniz.

 YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza parasal işlerinizi iyi organize ederek, kendinize ve keyfinize harcamalarınızı hızlandırarak başlayacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta parasal işleriniz, günlük koşturmalarınız ön planda olacak. Ayrıca özel hayatınız için harekete geçmek istediğiniz konuları hareketlendireceksiniz.

Cuma günü  itibarıyla alamadığınız bir paranız ya da alacağınız varsa bunları tahsil edebilirsiniz. Yine partnerinizin finansal durumunda da önemli gelişmeler, sürpriz şanslar devrede olacak. Beklemediğiniz bir maddi olanak veya  elinizin bollaşması sizi çok mutlu edebilir.

Yine bu Cuma günü yapacağınız iş görüşmelerinde dikkat etmeniz gerekebilir, herhangi bir anlaşmaya imza atmayın. Gözden kaçırdığınız bazı detaylar ileride başınıza sıkıntı ve sorunlar açabilir.

Pazar günü Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Kimliğinizi özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermeye başlıyorsunuz. Bu bir ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir. Onaylanma ihtiyacınız artarken, yalnız olmak istemeyebilir, başkalarına göre hayatınızı düzenleyebilirsiniz. Yine bu Pazar parasal konularda farklı ve değişik davranmak isteyeceksiniz, aile ortamlarınızda sıkılganlıklarınızı kontrol edin.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza gayet aktif ve olumlu etkilerle başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu hafta sizin için önemli olacak. Önemli işlerinizde, girişimlerinizde, parasal konularda hızlı ilerleyecek, organize ve disiplinli olacaksınız.

Cuma günü Venüs Kova burcuna geçiyor. Özel hayatınızda rahat ve güzel etkileşimler altında olacaksınız. İlişkinizi masaya yatırabilir, birbirinizle konuşmalarınızı ve paylaşımlarınızı hızlandırarak karşılıklı sevgi ve saygınızı arttırabilirsiniz. Taşınmak için de uygun bir döneme giriş yapıyorsunuz. Ortaklı işleriniz önemli olabilir.

Yine bu Cuma günü ortaklaşa parasal konularda, eğlence hayatınız, aşk hayatınız ya da çocuğunuzla ilgili olan harcamalarınızda birtakım yanılgılar, aldanmalar ve kandırılmalar söz konusu olabilir. Risk içeren işlerden uzak durun.

Pazar günü itibarıyla kendinizi 1 ay boyunca iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlıyorsunuz. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor, çok çalışabilirsiniz. Yine bu Pazar, sevdiğiniz insanla ve ailesiyle anlaşmak kolay olmayacak, çabuk tepki verebilir, sevdiğinizle düzeltmeye çalıştığınız ilişkinizi istemsiz yaralayabilirsiniz. Dikkatli olun.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza biraz geri planda durarak, isteksiz başlayabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Salı günü sabah saatleri itibarıyla Perşembe öğlene kadar oldukça hareketli günler sizi bekliyor. Bu hafta yakın çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerinizde oldukça hareketli, disiplinli ve organize olacaksınız, bu da size güzel bir başarı getirebilir.

Cuma günü itibarıyla sağlığınızda güzel gelişmeler oluşabilir. Bu süreçte kilo alımına dikkat etmelisiniz. Bir yandan da iş yaptığınız insanlarla olan ilişkilerinizi kuvvetlendiriyorsunuz. Hem astlarınızla hem üstlerinizle anlaşmasını iyi becereceksiniz.

Yine bu Cuma özel hayatınızda birtakım yanılgılar, hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz. Bir ev almayı ya da ev değiştirmeyi düşünüyorsanız, arada bir aracı varsa, yanıltıcı etkilere karşı da dikkatli olun.

Pazar günü  aşk hayatınızın sorumluluklarını üstlenecek, daha kontrollü bir şekilde yolunuzda ilerlemek isteyeceksiniz. 1 ay boyunca hayatı keyfili yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde etkili bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Aşka, çocuklara, hobilere ilginiz artabilir. Yine bu Pazar günü günlük işlerinizde düzensizliklere açık olun, rutinin dışına çıkmak isteyebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza çevre ilişkileriniz ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Perşembe öğle saatleri itibarıyla daha aktif ve şanslı birkaç gün içine girebilirsiniz.  Bu hafta ev ve aile hayatınızda zor olan ama bir şekilde ele alınması gereken işleriniz varsa bunları halletmek önceliğiniz olacak. Perşembe ve Pazar gününü bu anlamda değerlendirebilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla Evliyseniz, duygusal hayatınız açısından hareketli bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanla hayatı daha fazla paylaşmak isteyecek, daha çok dış ortamlarda vakit geçireceksiniz. Bekârsanız ve aşkı arıyorsanız bugünden sonra aşk, hayatınızda yer alabilir. Çocuk istiyorsanız yine bu dönem sizin için uygun olacak.

Cuma günü yakın çevre ilişkilerinizde ve iletişimsel konularda görüşmeleriniz ve anlaşmalarınız varsa yapmamaya özen gösterin. Yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. Kafanız dağınık olabilir. Günlük işlerinizi iyi organize edin.

Pazar günü itibarıyla aileniz her şeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Yine bu Pazar sevdiğiniz insanla tartışmalara dikkat edin, sıkılganlıklarınız para harcamalarınızı hızlandırabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza göz önünde olacağınız yerlerde, keyfinize ve yapacaklarınıza odaklanarak başlayacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta işler güçler sizin için önemli olacak. Kafanızdaki işleri, planları organize etmek ve harekete geçmek için gereken gücü ve enerjiyi kendinizde bulacaksınız. Sadece kendiniz için değil yakın çevrenizdeki insanların da hayrına alacağınız birtakım kararlar, sizin hayatınızı da güzelleştirecek.

Cuma günü  itibarıyla evinizle ilgili önemli bir değişim içine girmek istiyorsanız, boya, badana, tamirat, tadilat ve dekorasyon işlerine kalkışmak için 3 haftalık bir zaman içine giriyorsunuz. Evinizde misafir ağırlayabilir veya daha fazla vaktinizi ailevi ortamlarda geçirmek isteyebilirsiniz.

Yine bu Cuma parasal konularda yanıltıcı etkilere karşı dikkat edin. Ticaretle uğraşıyorsanız gözünüzü dört açın. Risk içeren girişimlerden uzak durmalısınız.

Pazar günü itibarıyla kimliğinizi ve kendinizi yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstereceksiniz. Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım alanlarında işi olanlar için güzel bir dönem başlıyor. Bu alanlarda çok çalışacak, uğraşacaksınız. Yine bu Pazar günü ev ve aile ortamlarınızda sıkılganlıklarınız ve tepkileriniz yüksek olabilir. Kendinizi kontrol etmeye çalışın.

 


YayYay Burcu:

Haftanıza diğer insanlarla yapacağınız işleri organize ederek başlayacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta önemli işleriniz devreye girerken, kalabalık yerlerde olmak ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Organize olmanız gereken konuları geri plana itmeyin, bu hafta gücünüzü etkin bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla yakın çevrenizdeki akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan bağlantılarınız kuvvetlenecek, yakın çevrenizdekilerle daha fazla sosyalleşeceksiniz. Reklam, tanıtım, pazarlama, satış, bilgisayar, internet gibi alanlarda güzel ilişkiler sayesinde başarınızı ilerletebilirsiniz.

 

Yine bu Cuma ev, aile ve yuvanızla ilgili konularda; emlak alım, satım, kiralama konuları gibi etkileriniz varsa bu tarihte harekete geçmemelisiniz. Yine ailenizle olan ifadelerinizde, konuşmalarınızda bir şeyleri gözden kaçırıyorsunuz.

Pazar günü kendinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Kazancınızı arttırmaya başlayabilir, işlerinizin karşılığını alıp almadığınızı bu dönemde sorgulayabilirsiniz. Yine bu Pazar günü yakın çevrenizle yapacağınız planlarda dikkatli olun. Çabuk sıkılabilir, tepkilerinizle çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza ortak parasal işlerinizi düzenleyerek, parasal durumunuzu gözden geçirerek başlayacaksınız sevgili oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu hafta oldukça farklı, değişik ve sizi harekete geçiren bir hafta olabilir. Sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerinizde organize ve sistemli yapınızı ortaya koyacaksınız. Bu da bir çok zor işinizi tamamlamak anlamına geliyor. Aynı zamanda sosyal çevrenizdeki insanlarla güçlü ve etkili iş birlikleri içine girebilirsiniz.

Cuma günü para kazanma beceriniz ya da ilişkileriniz güzelleşir ve artarken, bir yandan da gezmeye, dolaşmaya, teknolojiye daha fazla para harcamaya meyilli olacaksınız. Para bir taraftan gelebilir, bir taraftan bu dönemde harcamalarınız yüzünden gidebilir.

Cuma günü yakın çevrenizle olan bağlantı ve ilişkilerinizde birtakım hayallere, yanılgılara açıksınız. Onlara yardım etmek isteyebilirsiniz ama bir yandan da gerçekçi düşünmemek, kararlarınızı net oluşturamama gibi etkilere karşı da dikkatli olmalısınız.

Pazar günü Güneş sizin burcunuza geçiyor. Kendinize güveniniz yerine geliyor. Kimliğinizi ortaya çıkartacaksınız, plan ve projelerinizi uygulayabileceksiniz, güç kazanacaksınız, sağlığınızda gözle görülür bir değişme olacak, sizin zamanınız başlıyor sevgili Oğlaklar. Yine bu Pazar günü para harcamalarınızı kontrol altında tutun. Tartışmalarınız, çıkışlarınız bu alandan olabilir.


KovaKova Burcu

Haftanıza özel ilişkinizin, işbirliklerinizin üzerine eğilerek başlayabilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta sevdiğiniz insanla baş başa kararlar almak isteyecek, parasal durumunuzla ilgili konuşmalar ve eleştiriler üzerine yoğunlaşacaksınız. Yapılması gereken birikmiş bir sürü işiniz olabilir, işte bu hafta bu işlerinizi tamamlamak ve nihayete erdirmek için harekete geçebilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla İlişkilerinize her zamankinden daha fazla önem vereceksiniz. Etrafınızdaki kişilere cazip görünebilirsiniz. Alışveriş yapmak, beğendiğiniz giysileri almak, kendinize bakım yapmak için de uygun zamanlardasınız. Hayatınız sosyalleşiyor.

Yine bu Cuma gelecekte oluşacak bir iş için harekete geçerken parasal işlerinizde gerçekçi olmaya çalışın. Fikirleriniz karmaşık olabilir, yanlış yönlendirilebilir, hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli planlar yapmalısınız. Güneş kadersel alanınızdan geçerken özel hayatınıza bu dönem dikkat edin. Sevdiğinizle anlaşmazlıklar Pazar günü devrede olabilir.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza günlük işlerinizle, sağlığınızla ilgili konularla başlayacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu hafta özel ilişkileriniz ve parasal konular üzerine eğilebilir, gelecek planlarınızı hızlandırabilirsiniz. Önemli işlerinizde gücünüzü ve enerjinizi iyi organize edeceksiniz. Bir anlamda sosyal çevrenize ve arkadaşlarınıza liderlik etmek, önemli insanlarla bir araya gelmek önem kazanıyor.

Cuma günü itibarıyla kendinizi biraz sosyal ortamlardan uzaklaştırabilirsiniz. Gerek ikili ilişkilerinizden gerek sosyal ilişkilerinizden izole olabilirsiniz.. Platonik ve gizli aşklara olan eğiliminiz artacak. Yalnızlığı ve yazmayı seveceksiniz.

Yine bu Cuma kariyerinizde ve iş alanlarınızdaki bazı konuşmalar sizi yanlış yönlendirebilir. Kafa karışıklıkları ve birtakım konuların net olmamasına dikkat edin.

Pazar günü Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınızda göstereceksiniz. Geleceğinizi düşüneceğiniz bir dönem olacak. Sosyalliğiniz artarken, önemli insanlarla, önemli işleriniz için bir araya gelebilirsiniz. Yine bu Pazar çevrenizle tartışmalardan uzak durun. Sıkılgan yapınızı sevdiklerinize yansıtabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın