Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

15 – 21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

PİREYİ DEVE YAPMAYALIM!

OLAYLARI ABARTMAYALIM!

Haftaya ay Koç burcundayken giriş yapıyoruz. Hızlı, aktif biraz da savaşkan haftalardan bir tanesi olacak. Sezgilerimiz, duyularımız çok hassaslaşabilir. Baş ağrılarına, migren, tansiyon, beyne kan sıçraması alacağımız haberler karşısında öne çıkabilir. Duyularımız huzursuz olacak o yüzden hızlı hareket etmek ve diğer insanları düşünmek istemeyeceğiz.

Pazartesi günü Güneş’in Jüpiter’le bir dik açısı devreye girecek. Jüpiter olumlu bir gezegendir ama Güneş’in Jüpiter’le dik açıları zaman zaman aşırı iyimserlik, coşku ve abartmayla çok bağlantılıdır. Demek ki masraflarımızı, harcamalarımızı, yememizi, tüketimimizi çok abartmamamız gerekebilir. Müsriflikler artabilir, aynı zamanda ticaret ve işletmeler zorlanabilir. Mahkemelerde anlaşmazlıklar, kafa karışıklıkları, dini konularda sorgulamalar devreye girebilir. Türkiye adına dış ilişkilerde dikkatli olmamız gereken bir hafta olacak.

Çarşamba günü çok önemli, Mars ve Uranüs karşı karşıya gelecek. 20 Ocak 2021’de Mars ve Uranüs kavuşumu vardı. Bu tarihte elde ettiğimiz fırsatlar, hareketli olduğumuz konular, iş alanlarımızda ne yaptığımızın karşılığını görmeye başlıyoruz. Özgürlük arzumuz artabilir. Planlarımızda hızlı değişiklikler, kaza enerjisi devreye girebilir. Patlamalar, grevler, özgürlük isteğiyle atılacak adımlar hızlanabilir. Depremler, yer hareketliliği, silahlı olaylar artabilir. Bireysel olarak tehlikeli ve risk içeren olaylardan uzak duralım, spor yaparken dikkat edelim.

Finansal astrolojide Mars ve Uranüs karşıtlığı çok önemlidir ve hızlı piyasa hareketlerini temsil eder. O yüzden piyasaların çok aktif olacağı bir hafta olacak. Mars ve Uranüs karşıtlıkları borsada bir dönemin sonuna gelindiğini söyler ve bu dönemden sonra artık satışlar gerçekleşmeye başlar. O yüzden birkaç gün öncesinden aslında borsada bir aşağı yönlü dönüş bekleyebiliriz. Ayrıca bu bir yatırım tavsiyesi değildir bunu da hemen söyleyeyim. Çarşamba günü önemli ve güçlü insanlardan güzel destekler alabiliriz. Otorite figürlerinden göreceğimiz destekler yüksek olacak.

Perşembe günü diğer insanlara yardım etme arzumuzun yüksek olacak. Cuma günü Algol takımyıldızıyla birleşen bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Boğa burcu astrolojide verimlilik ve üretkenlikle, parayla, şartları korumayla alakalıdır. Boğa burcunda şiddetli ve sert bir takımyıldız olan ALGOL’le birleşen bu Ay tutulması önümüzdeki 6 ayın şartlarının oturaklı olmayacağını, aslında huzurumuzun ve dengemizin bozulma ihtimali olduğunu karşımıza getiriyor.

Finansal yönden Boğa burcunda oluşan tutulmalar bankacılık sektörü, kaynak, rezervler, yatırımlar ve finansal işlerle bağlantılıdır. Bu alanlarda şartları oturtmak, huzur sağlamak kolay olmayabilir.

Algol takımyıldızı şiddetle, ölümle, linç girişimleri ile çok bağlantılı ve dünya astrolojisinde yine depremler, salgın hastalıklar, şiddetli olaylar ve meteorolojik olaylar yüzünden insan ve hayvanların ölümleriyle ilintilidir. Diş ve göz problemlerini ortaya çıkarabilir.

Bu tutulma Boğa burcunda olduğu için onun göstergesi Venüs’ün Uranüs’le olumlu bir açısı olacak. Demek ki kafamıza koyduğumuz, işlerin üzerine gittiğimiz, yaratıcı olduğumuz noktalarda istediğimiz şartları ve sonuçları da elde edebiliriz. Ama çok fazla hırs yaparak, ihtiraslı davranarak diğer insanlarla olan bağlantıları bozmamamız gereken bir dönem olacak. Haritamızda hangi alanda yaşıyorsak o alanların hareketlendiğini göreceğiz. (Ay tutulmasıyla ilgili daha ayrıntılı yazımı bir iki gün içinde okuyacaksınız)

Pazar günü Merkür’ün Jüpiter’le dik açısı devreye girebilir. Bu dönem fikir ve düşüncelerimizde abartılı ve fanatik olabilir, fazla keseden atarak tutamayacağımız sözler altına girebiliriz. İki yüzlülükler artabilir.  İnançlarla ilgili konularda zorlanmalar, eğitim, hukuk, ticaret alanında sıkıntılar karşımıza getirebilir.

Tutulma haftasında olduğumuz için aşırı hırslardan, başkalarına zarar verecek durumlardan kendimizi uzak tutalım. Ani ve hızlı kararlar almayalım. Kaza enerjisine dikkat edelim, hemen alevlenmeyelim. Hızlı kararlardan uzak duralım.

Herkese farkındalığı yüksek, esnek olacağı ve olumsuzlukları olumlu bir noktaya çevirecekleri hayırlı ve güzel bir tutulma diliyorum.

Hande Kazanova

15 – 21 Kasım Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, haftaya hareketli ve enerjiniz yüksek bir şekilde başlıyorsunuz. Bu hafta sizin için önemli. Kendi istek ve beklentilerinizi devreye koyacaksınız ve kendi kafanıza göre hareket etmek isteyeceksiniz. Maddi konular çok önemli olacak. En fazla sıkışmaları bu alanda yaşayacaksınız.

Cuma günü gerçekleşen parçalı Ay tutulmasını para alanlarınızda yaşayacaksınız. Para ile ilgili bir mevzu gündeme gelebilir, parasal konularda neler yapıp neler yapamayacağınızı fark edebilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir para varsa bu tutulmayla beraber bu konuların hareketlendiğini göreceksiniz. Eğer işinizle ilgili konularda doğru adımlar attıysanız, doğru ilişkiler kurduysanız patronlarınız ve üstlerinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirdiyseniz bu 19 Kasım’daki Ay tutulması size  güzel sonuçları getirecek ve bazı noktalarda kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Çarşamba günü yatırımlarınız konusunda, parasal konularda dengeyi tutturmaya özen gösterin. Sevdiğiniz insanla para konuları yüzünden tartışmalara girmeyin, risk almayın, tehlikelerden uzak durun. Tehlikeler daha çok parasal konulardan gelebilir. Bu ara arkadaşlarınızdan çok güzel teklifler alabilirsiniz, hayatınızda önemli açılımların oluştuğunu hissediyor olabilirsiniz. Geç kaldığınız noktalardan çok hızlı bir giriş yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu hafta hem Pazartesi hem Cumartesi günleri bu konulara dikkat edin ve beraber iş yaptığınız kişilerle olan bağlantılarınızı sağlam bir noktaya oturtun.

Bu hafta ilişkiler bazında çok büyük olaylar beklemeyin. Daha çok ticari faaliyetler, iletişim ve parasal konularla daha fazla ilgili olacaksınız.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, haftaya biraz isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz. Pazartesi ve Salı günleri büyük beklentiler içerisine girmeyin daha sakin daha kendi halinizde bulunacaksınız. Eğer bir şirkette çalışıyorsanız işlerinize gömülmek sizi mutlu edebilir, işlerinizde fayda görebilirsiniz. Ama eğer biraz daha rahat harekette bulunacağınız ve girişimlerinize dayalı işleriniz varsa işte bu noktalarda evde durmak, kendi halinizde olmak isteyebilir, insanlara karışmayı tercih etmeyebilirsiniz.

İlişkiler bu hafta mercek altında. Kendi hayatınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Hem sağlığınız hem görüntünüz hem de hayat girişimlerinizle ilgili konularda bir Ay tutulması yaşayacaksınız. Hayatınıza dair almak istediğiniz önemli kararlar varsa bu Ay tutulmasında bu kararlar gündeme gelebilir. Özel hayatınızı ilgilendirecek bu kararlarınızda önemli adımlar atmak isteyebilirsiniz. Boyun ve baş bölgenize lütfen dikkat edin. Aynı zamanda gözleriniz ve dişleriniz bu tutulma zamanı hassas olacak. Hormonal dengesizlikler, şeker intoleransları da yaşayacağınız sağlıkla ilgili konular arasında. Sağlıkla ilgili önemli adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Sevdiğiniz insanla çekişmelere dikkat edin, riskli zamanlarda olacaksınız. Çarşamba günü bir konunun çok fazla büyümesi gündeme gelebilir, risk alabilirsiniz, belki şimdiye kadar söylemediğiniz, içinizde tuttuğunuz konuları karşı tarafa aktarabilirsiniz. Çarşamba günü yaşayacağınız bu olaylar Perşembe günü yaşayacağınız Ay tutulmasında önemli kararlar almanıza ve 6 ay boyunca ilişkilerinizde bu kararları uygulamanıza neden olacak.

Kariyer ve iş alanlarınızda iyimser bir havada olacaksınız. Güzel fırsatlar ve sonuçlar karşınıza gelecek. Ortaklıklarınız, iş birlikleriniz varsa sözleşmeler ve anlaşmalara adım atacaksanız abartıdan uzak durun. Gözden kaçırdığınız detaylar ileride başınıza iş açabilir ya da çok büyük sözler verebilir ve bu sözleri tutmakta zorlanabilirsiniz. Eşinizin ya da partnerinizin ailesiyle olan ilişkileriniz bu hafta güzel olacak ama kendisiyle olan ilişkilerinizde birbirinizi zorlayabilirsiniz. Sağlığınızla, görüntünüzle ilgili önemli kararlar alacaksınız demiştik bu kararlar daha önceden düşündüğünüz hayat gelişiminize etkisi olan kararlar olacak.

 


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla görüşmelerinizle haftanız başlıyor. Arkadaşlarınızdan alacağınız haberler çok yüksek olabilir ya da onlarla bazı konularda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Bu hafta başında biraz kendi bildiğinizi okuyacaksınız.

Bu hafta en çok iş alanlarınıza dikkat etmeniz gerekecek. İş, hizmet ve sağlıkla ilgili konular önemli olacak. İş arkadaşlarınızla bazı noktalarda anlaşmazlıklar yaşama ihtimaliniz çok yüksek. Beraber çalışıyorsanız karşı tarafın yaptığı bazı hareketlere çok büyük tepkiler verebilirsiniz. İş gücünü kullandığınız bir işiniz varsa tehlikeli aletler, makineler kullanırken dikkatli olmaya özen gösterin. Bu hafta risk almamanız gereken bir hafta olacak.

Cuma günü gerçekleşecek parçalı Ay tutulması sizin kadersel alanlarınızı tetikleyecek. Önümüzdeki 6 ay boyunca şartlar ve koşullar elinizde olmayabilir. Aynı zamanda spiritüel konulara, ruhsal çalışmalara hayatınızda daha fazla yer vermek isteyebilirsiniz. Sizi aşağıya çeken, sizi zorlayan kötü alışkanlıklarınız varsa bunlara dair vereceğiniz önemli kararlar da gündeminize yerleşebilir. Bu tutulma esnasında para ile ilgili konuları da halletmek isteyeceksiniz. Diğer taraftan annenizin akrabalarının hayatında önemli duygusal kararlar gündeme gelecek. Onlarla bazı konuları konuşmak anlamında bir araya gelebilirsiniz. Partneriniz ya da eşinizin sağlığı ve işi ile ilgili konular da önümüzdeki 6 ay boyunca hayatınızda etkili olabilir.

İşinizle ilgili konular bu aralar önemli ve siz bununla ilgili bazı planlar yapmış olabilirsiniz. Seyahate çıkmak istiyor ya da işinizin kendi kaynaklarını ve gücünü kullanmak istiyor olabilirsiniz. Pazartesi ve Cumartesi günü karşınıza güzel şans ve fırsatlar gelebilir ama bu şans ve fırsatları lütfen abartmayın. İşiniz çabuk bitsin diye etrafınızdaki insanlara tutamayacağınız sözler vermeyin, kendinizi dar koşullara sıkıştırmayın. Diğer taraftan maddi konularda güzel koşulları da sağlayacağınız bir hafta içinde olacaksınız. Hafta sonuna doğru kendi gücünüzü de etkin bir şekilde hayatınızda kullanacaksınız.



YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, haftanıza kariyer, iş koşturmalarınızla ve bu alanda kendinizi göstermekle başlıyorsunuz. Hızlı, aktif bir hafta başlıyor, çalışmayanlar aileleriyle daha fazla vakit geçirebilir ya da toplum içinde kalabalıklar içerisinde olmak isteyebilir.

Bu hafta en çok aşk hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek. Çocuğunuz varsa onunla ilgili konu ve olaylar da hayatınızın merkezine yerleşebilir. Cuma günü gerçekleşecek tutulma sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızı tetikleyecek. Arkadaşlarınızla aranızda bir mevzu gündeme gelebilir. Aynı zamanda kendinizi arkadaş ortamınızda güvende hissetmek onlardan destek almak isteyebilirsiniz. Ama bu tutulma zamanı ve sonraki 6 ay boyunca buradaki şartlar çok hızlı değişebilir ve aradığınız o güveni bulmakta zorlanabilirsiniz. Diğer taraftan çevre değişimlerine de açık bir süreç olacak. Arkadaşlarınızın hayatında hızlı, beklenmedik olaylar, bazı sorunlar gündeme gelebilir. Özel hayatınıza, kendi hobilerinize, çocuğunuza harcamanız gereken zamanlar varsa bu zamanlarda aslında kendinizden daha fazla vermek durumunda kalacaksınız. Çünkü aynı zamanda sosyal çevrenizdeki olayları da idare etmek önemli olacak.

Mars ve Uranüs karşıtlığı sosyal çevrelerde ve ortamlarda gerginliklere işaret ediyor. O yüzden bu gerginliklerin özel hayatınızdaki insana yansımaması adına riskten ve kafanıza göre davranmaktan bu hafta uzak durun. Yatırımlarınız varsa, borsada yatırım yapıyorsanız Çarşamba günü itibariyle hızlı gelişmeler altında olacaksınız. Harcamalarınızın arttığı ama parasal yönden de şanslı olduğunuz bir dönem olacak. Para bir taraftan gelebilir ama bu getirileri kafanıza göre ve rahat bir şekilde harcamaktan da geri durmayacaksınız. Ev, aile ve özellikle ilişkiler konusunda hayatın sizi desteklediğini görebilirsiniz.

 


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, uzaklardan alacağınız haberler ya da dış ortamlarda bulunma isteğinizle haftanız başlıyor. Bu hafta başında hızlı hareket edeceksiniz, kendinizi dışarıya atacaksınız. İş yapıyor olsanız bile işlerinizi bitirerek soluklanmak, yeni insanlarla bir arada olmak isteyeceksiniz.

Bu hafta en çok aile hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek. Aile hayatınızda bazı zorlanmalar oluşabilir. Cuma günü oluşan Ay tutulmasıyla beraber kariyerinizde önemli fırsatlar karşınıza gelecek. İş alanlarınızda neler yaptığınızı, neleri başardığınızı fark edeceksiniz ve bunun sonucunda da bu Ay tutulmasında kariyer ve meslek hayatınızda hızlı gelişmeler altında olacaksınız. Önümüzdeki 6 ay boyunca kariyerinizde yapılması gerekenler aynı zamanda ortaklıklar, iş birlikleri ön plana geçebilir. Bu dönem içerisinde annenizin konu ve olaylarıyla daha fazla ilgili olabilirsiniz.

Sevdiğiniz insanla aile ortamlarınızda gerginlikten, savaştan ve enerji çekişmelerinden Çarşamba günü uzak durun. Ev ortamlarınızda tehlikeli hareketlerde bulunmayın, çekişmeler altında olacaksınız. Olumlu tarafından baktığımızda ailevi konularda güzel gelişmeleriniz de var. Sevdiğiniz insandan göreceğiniz destekleriniz de yüksek olacak ama bazı noktalarda anlaşmak da kolay olmayacak. Çok abartılı hareketlerden ve olayları büyütmekten uzak durmaya özen gösterin. Sağlığınızda gayet güzel ve keyifli etkiler altındasınız. Bu hafta daha çok aile ve kariyer alanındaki zorlanmalar hayatınızda etkili olacak.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, ortak parasal işleriniz, halledilmesi gereken konular ve bu alandaki atak, cesur yönlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Hemen hızlı bir şekilde ödenmesi gereken faturalar, banka işleri, gözden kaçırdığınız detayları halledecek ve yolunuzda ilerleyeceksiniz. Bu hafta iletişimle ilgili konularda güzel gelişmeler olabilir. Beraber çalıştığınız insanlarla coşkulu bir iyimserlik hissedebilirsiniz. Güzel işler karşınıza gelecek ama bu işleri kaçırmamak anlamında hafta sonuna doğru tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Olayları biraz abartıyor olacaksınız, pireyi deve yapmamaya özen gösterin.

Bu hafta düşüncelerinize, girişimlerinize dikkat edin. Uzak ve yakın çevreniz arasındaki gerilimler sizi de ikiye bölebilir. Sosyal medyayı kullanıyorsanız, konuşmalarınızda gerginliklere ve kavgalara açık olabilirsiniz, Çarşamba günü buna dikkat etmeniz gerekiyor.

Cuma günkü parçalı Ay tutulması seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla yapılacak olan her türlü iş, hukuki girişimler ve ticari faaliyetlere çok bağlantılı olacak. Bu 6 ay boyunca bu alanlarda kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Hatta siz bu olaylarla uğraşmak istemeseniz bile hayat sizin karşınıza bu konuları getirecek ve bu konularla ilerlediğinizi fark edeceksiniz.

Diğer taraftan aşk hayatınız, eğitime dayalı işlerinizde çocuğunuzla olan bağlantılarınızda da güzel adımlarla ilerleyebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek, bir eğitiminizi tamamlamak istiyor olabilirsiniz. İşte bu tutulma hem eğitim hem de seyahatle ilgili alanlarda önünüzde güzel kapılar aralayabilir. Tanımadığınız, tutkularıyla sizi yoracak bir kadınla iş yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bu hafta hem sağlığınızda hem işlerinizde güzel sonuçlarınız var ama düşüncelerinize ve girişimlerinize ekstra dikkat edin.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, haftanıza ikili ilişkiler ve özel hayatınıza kendinizi vererek başlıyorsunuz. Hayatınızda bir insan olmasa bile bu hafta başında yalnız kalmak istemeyeceksiniz ve şartları karşı tarafın programına göre ayarlayacaksınız.

Bu hafta en çok para konularına dikkat etmeniz gerekiyor. Para kazançlarınızı artırmanın yollarını arıyor olabilirsiniz ya da parayla ilgili konular kafanıza çok fazla takılıyor ve sizi sinirli kılıyor olabilir. Ama bu hafta para ile ilgili konularda riske girmeyin. Paraya dayalı yatırımlarınız, harcamalarınız varsa Çarşamba günü bu etkilere dikkat edin.

Diğer taraftan aşka, keyfe ve eğlenceye yaptığınız harcamalar artabilir. Aslında hayatınızda güzel gelişmeler var. Özel ilişkilere dair kendinizi mutlu ve iyimser hissettiğiniz de bir süreç. Sadece maddi konularda büyük adımlar atmayın ve çok fazla harcamalarda bulunmayın. Çünkü biraz kafanıza göre hareket edeceksiniz.

Cuma günü devreye giren tutulma sizin ortak ve müşterek para alanlarınızda gerçekleşecek. Yani tutulmadan sonraki 6 ay boyunca partnerinizin parasal durumu, ailenizin ya da patronunuzun parasal durumuna yönelik hareketlenmeler devreye girebilir. Vergi, kredi, faiz, banka ile ilgili işler, aynı zamanda borç-alacak dengesi, mirasla ilgili konular, nafaka ile ilgili konuların bu Ay tutulmasıyla beraber hızlandığını görebilirsiniz. Bu konularda hassas kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Evinizde, ailenizde, yuvanızda kendinizi iyi ve güvende hissetmek istiyorsunuz. Eviniz için yapacağınız harcamalardan yana bu Ay tutulmasında bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacaksınız. Eğer evinize yönelik kafanızda birtakım planlar varsa bu tutulma sonrası yapabilirsiniz. Büyük harcamalardan bu hafta uzak durmaya özen gösterin.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, gündelik iş hayatınızın hızlı akışıyla haftanız başlıyor. Bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi, karşıt burcunuzda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Tam da bu dönem bütün algınızı kendinize yönelttiğiniz bir süreç olacak. Sağlığınıza, kişisel girişimlerinize, neler yapabileceklerinize dair oldukça hırslı ve hareketli olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu Ay tutulmasıyla beraber ilginiz ve algınız ikili ilişkiler ve özel hayatınızdaki insana kaymaya başlıyor. Hayatınızda bir insan yoksa 6 ay boyunca ilişkilere odaklı olacaksınız ve hayatınıza bir insan girebilir. Hayatınızdaki insanın önemli olaylarla karşılaştığını görebilirsiniz. Taşınmaya yönelik işleriniz önem kazanabilir, ortaklı işler karşınıza gelebilir ama bu dönem içerisinde ne karar alırsanız alın, iş birliklerinden ve ortaklıklardan uzak durmayın. Çünkü 2022 yılında sizi büyütecek en önemli konu ortaklıklardan, iş birliklerinden gelecek. Özel hayatınızda bir insan varsa o insanla beraber alacağınız önemli kararlar da bu tutulmayla beraber devrede olacak.

Yakın çevrenizden ve iletişime dayalı işlerinizden göreceğiniz çok güzel destekler var. Oldukça hareketli günler olacak ve siz de bunu kendi hayatınızda ve özel yaşantınızda yaşayacaksınız.

Çarşamba günü hayatınızda bir insan varsa bu insanla çekişmelere lütfen dikkat edin. Tehlikeden mümkün olduğunca uzak durun. Önemli bir girişiminizi, yatırımınızı, önemli bir ilişki başlangıcını bu tarihe denk getirmeyin. Diğer taraftan ev ve aile alanlarınızda güzel şanslar yakalayacaksınız. Hemen hafta başında yine aile hayatınızdan güzel bir haber karşınıza gelebilir ama ailenizdeki insanlara tutamayacağınız sözler vermeyin. Hafta sonu pireyi deve yapmayın, ilişkilere dikkat edin.

 


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, aşka, keyfe ve eğlenceye daha fazla vakit ayıracağınız bir hafta başlıyor. Hemen hafta başında hayatı biraz daha eğlenceli yönleriyle ele almak isteyebilirsiniz.

Bu hafta en çok sağlığınıza ve iş koşullarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Diğer taraftan yakın çevrenizle olan işlerinizde güzel etkileşimler altında olacaksınız. Hafta başında beklediğiniz bir haber gelebilir, bu haberi aldığınızda çok aşırı sevinebilirsiniz. İşleri daha da devam ettirmek için verdiğiniz sözlere dikkat edin, tutamayacağınız sözler altına girebilirsiniz. İletişim halinde olduğunuz yakın çevrenizdeki insanlarla bu hafta iyi anlaşacaksınız ama beraber iş yaptığınız insanlarla bu hafta karşı karşıya gelmeye olasılığınız var. Spor yapıyorsanız, günlük egzersizleriniz varsa kaslarınızı çok zorlamayın. Tehlikeli sporlardan, tehlikeli durumlardan lütfen uzak durun.

Bu aralar kendi halinizdesiniz, biraz kendi köşenize çekilmiş gibisiniz, geçmişi çok fazla sorguluyorsunuz çok fazla özlemle anıyorsunuz. Sinirinizi kendinizden çıkarıyorsunuz. Siz bu süreç içerisinde plan yapmaya, hayatınızı nasıl daha fazla güzelleştireceğinize kafa patlatmaya çalışın.

Cuma günü gerçekleşecek parçalı Ay tutulması iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşecek. Gündelik hayatınızın düzeninde, iş hayatınızda ve sağlığınızla ilgili konularda 6 ay boyunca önemli konular karşınıza gelebilir. Sağlığınızda oluşacak hassas bir konu, sağlığınızla ilgili önemli kararlar almanıza neden olacak. Boyun, boğaz bölgesine, tiroidlere, lenf bezlerine aynı zamanda hormonal dengesizliklere, şeker intoleranslarına ve diş bölgesine, küçük dil alanındaki larenjit, farenjit gibi hastalıklara bu süreçte dikkat etmelisiniz.

Bu tutulma zamanı işleriniz hızlanabilir, parasal kazançlarınızın arttığını görebilirsiniz.

 



Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, evinize, ailenize, yuvanıza yönelik adımlarla haftanızı başlatıyorsunuz. Aile hayatınızda hızlı kararlar almaya yatkın olacaksınız. Diğer taraftan sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınızın genişlediği, daha fazla önem verdiğiniz ve enerjinizi bu alanlara harcadığınız bir dönem içindesiniz. Aktiviteler, organizasyonlar, davetler, toplantılar arasında koşturuyor olabilirsiniz.

Bu hafta sosyal ortamlarda çevre ilişkilerinize ve özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek. Sizin bir oradan bir oraya koşturmanız sevdiğiniz insanın hiç hoşuna gitmeyebilir. Sevdiğiniz insanı ya da varsa çocuğunuzu ihmal ediyor olabilirsiniz ya da kendi hobilerinize vakit harcamıyor olabilirsiniz. İşte bu dönemde bu sıkışıklık arasında özel hayatınızdaki insanı ya da çocuğunuzu mutlu etmeyi de ihmal etmeyin.

Çarşamba günü spekülatif işlerden borsada yatırım yapıyorsanız bu konulara lütfen dikkat edin, riskten kaçının.

Cuma günü gerçekleşecek Ay tutulması sizin aşk evinizde oluşacak. Önünüzdeki 6 ay boyunca aşkla ilgili konular gündeme gelebilir aynı zamanda hobilerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Eğitimle ilgili konuların hızlandığını görebilirsiniz. Çocuk istiyorsanız çocukla ilgili oluşumlar hareketlenebilir. Çocuğunuz varsa onun hayatında da önemli gelişmeler oluşabilir. Kendinize baktığınız, kendinizi önemsediğiniz bir dönem içerisindesiniz ve bu dönem ilişkiye dair verdiğiniz kararlar aşkı karşınıza çabuk getirecek ya da aşk yaşadığınız insanla beraber önemli planlar yapmanızı sağlayacak.

Pazartesi günü parasal konularda güzel açılımlar var. Ama olayları çok fazla abartmayın ve hafta sonu harcamalarınızı kontrol etmeye özen gösterin.

 


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, iletişimle ilgili işlerinizle yakın çevrenizin koşturmalarıyla haftanızı başlatıyorsunuz. Gerçekten hızlı haftalardan bir tanesi. Ajandanız çok hareketli ama bu aralar en çok da dinlenmeye ihtiyacınız var.

Bu hafta hem kariyer hem de ev, aile ve yuva alanlarınızda dikkatli olmanız gerekecek. Kariyerinize önem verdiğiniz, parladığınız bir dönem. Hızlı gelişmeler ve işler karşınıza gelebilir ama tam da Cuma günü parçalı Ay tutulması zamanı algınızı evinize, ailenize, yuvanıza döndüreceksiniz. Bu alanlarda önemli kararlar karşınıza gelecek. Vaktinizi sevdiklerinize, ebeveynlerinize ya da aile ortamınıza daha fazla harcamak durumunda kalacaksınız. Bu size iyi de gelebilir. Değişimleri hayatınıza almaya özen gösterin. Aile hayatınızdaki bir insanın hayatında zorlanmalar oluşabilir. Sağlığınıza gereken özeni göstermeyi de unutmayın. Bu aralar iş mi, ev mi diye soracak olursanız evet işleriniz çok önemli ama ev hayatınız daha fazla dikkat istiyor olacak.

Bu aralar hayatınızla, işinizle ilgili konularda çok güzel açılımlarınız var. Önemli iş fırsatları karşınıza gelecek. Hatta bu iş fırsatlarınızı arkadaşlarınıza ve çevrenize anlatırken biraz fazla abartacaksınız. İş konularında tutamayacağınız sözler altına girmeyin.

Bu aralar kendi halinizde olmak, yalnız kalmak size çok ama çok iyi geliyor. Ailenizle ilgili değişmesi gereken konuları ele almanız için içinizdeki o güce güvenin ve bu hafta kendi sezgilerinizden faydalanın.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar para ile ilgili konulara odaklanarak haftanıza giriş yapıyorsunuz. Parasal konularda çok hızlı kararlar alacak, işlerinizi hızlıca halledeceksiniz. Kendinizi geliştirdiğiniz bir dönem olacak. Uzaklardan güzel haberler var. Eğitim, seyahat ve yurt dışı fırsatlarının çok aktif olduğu bir süreç içerisindesiniz. Kafanızda bir sürü plan olabilir, bu planları çevrenize anlatıyor aktarıyor olabilirsiniz. Medyada, hukuki alanda bir işiniz varsa eğitmen ve öğretmenseniz bu aralar keyfinize diyecek olmayabilir. Ama diğer taraftan yakın çevrenizin konu ve olayları bu hafta önemli olacak.

Hafta ortası yakın çevrenizden bir insanla, akrabalarınızla bazı noktalarda karşı karşıya geldiğinizi görebilirsiniz. İş yaptığınız insanlarla tanıdıklarınız arasındaki gerilimler sizi yorabilir. Kafanızdaki ve düşüncelerinizdeki gel gitler sizi zorlayabilir. Araba kullanırken dikkatli olmanız gerekiyor.

Çarşamba günü tehlikeli yerlerden, durumlardan uzak durmaya özen gösterin, enerjinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Sosyal medyayı kullanıyorsanız, insanlara bir şeyler yazıyorsanız en çok Çarşamba günü dikkat edin çünkü bir hukuk engeliyle karşılaşabilirsiniz.

Diğer taraftan sosyal çevre ilişkileriniz kuvvetleniyor, arkadaşlarınızdan güzel şanslar ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Beraber yaptığınız bir program varsa bu planları bu Ay tutulmasıyla beraber devreye sokabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanların hayatında önemli olaylar oluşacak. İletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama alanında işleriniz varsa bu alanlarda önemli açılımlar elde edebilirsiniz. Bu dönem yakın çevrenize gereken özeni göstermeyi unutmayın, daha çok yakın çevrenizdeki insanların konu ve olaylarıyla ilgili olacaksınız. Önünüzde büyük açılımlarınız var. Yurtdışına gidebilirsiniz, daha büyük projelerle uğraşabilirsiniz. Hassas, önemli duygusal kararlar yakın çevrenizin hayatında yer edebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın