Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

09 – 15 Eylül 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Bu hafta maddi konuların üzerine düşecek ve alacak, verecek dengenizi oturtmaya çalışacaksınız sevgili koçlar.

Bu Pazartesi Merkür terazi burcuna geçecek. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız artabilir. İlişkinizde sorunlar varsa çözmek için harika bir 15 gün içindesiniz. Bu Pazartesi, spor yapıyorsanız, bugün zorlanmalarınız oluşabilir. Dış çevreden kaynaklı olarak enerjinizi istediğiniz gibi kullanmakta sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle aşk hayatınızda, çocuğunuzla olan ilişkilerinizde ve yaratıcı çalışmalarınızda gün içinde dikkatli olmaya özen gösterin.

Çarşamba günü, venüs 8.evinizde hareket etmeye başlayacak. Ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda kuşkucu, baskıcı tavırlarınız ön planda olacak. Venüs girdiği eve güzellikler ve olumlu ilişkiler getirir ama akrep burcunda rahat bir pozisyonda olmadığından, kredi, borç, nafaka, miras, banka ödemeleri, stopaj, vergi, prim alanlarınızda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Boga1

Boğa Burcu:

Bu hafta sağlık kontrollerinizi yaptırmak, sağlığınızı gözden geçirmek için uygun bir zaman dilimine giriş yapıyorsunuz sevgili boğalar.

İş hayatınızda konuşmalarınız, görüşmeleriniz artacak. Yeni bir işe başvurabilir, var olan işinizde çalışma arkadaşlarınızla iletişiminizi hızlandırabilirsiniz. Aile hayatınızda enerjinizi bu Pazartesi, istediğiniz gibi kullanamayabilir, sorumluluklarınızın sizi harekete geçmekten alıkoyduğuna şahit olabilirsiniz.

Özel hayatınızda ve aile ilişkilerinizde dikkatli olun. Çarşamba günü venüs akrep burcuna geçerek, özel hayatınıza güzellikler taşımaya başlayabilir.Yine ortaklı işleriniz varsa aynı koşullar geçerli olacak. Yalnız sevdiğiniz insan veya ortağınız varsa üzerinde baskı kurmaya ve kıskançlık yapmamaya özen gösterin. Onları manipüle etmeye çalıştıkça zorlandığınızı görebilirsiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


ikizler1

İkizler Burcu:

Çocuğunuz varsa onunla iletişiminiz bu hafta itibarıyla artmaya başlayacak sevgili ikizler. Yaratıcı ve sanatsal çalışmalar sizi daha da keyiflendirebilir ve içinizdeki cevheri ortaya çıkartabilir. Hoşlandığınız bir insan varsa ve ona duygularınızdan bahsetmeyi düşünüyorsanız, işte size konuşmak için güzel bir dönem. Aşk konuşmaları, görüşmeleri öne çıkmaya başlayacak.

Yakın çevrenizde bu pazartesi enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanacaksınız. Bir yandan iş yoğunluklarınız, diğer yandan uğraşmanız gereken akraba veya kardeş sorumluluklarınız, sizi ikilemde ve hareketsiz bırakabilir. İçinizde biriktirdikleriniz patlamaya hazır bir bomba gibi sizi zorlayabilir, yakınlarınızın kalbini kırmamaya çalışın.
Çarşamba günü itibarıyla, iş, hizmet ve sağlık alanınızda 3 hafta boyunca güzel ilişkiler, güzel etkileşimler içinde olacaksınız. Venüs Akrep burcunda rahat etmediğinden, yine iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda umduğunuz yardımları bulamayabilir veya ilişkilerinizden yeteri kadar fayda sağlayamayabilirsiniz. Yine bu 3 haftalık dönem içinde tatlı ve zengin yiyecek tüketiminiz artacağından, kilo alımına dikkat etmelisiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Yengec1

Yengeç Burcu:

Bu haftabaşı iletişiminizi daha çok ailevi konulara kaydırmaya başlıyorsunuz sevgili yengeçler. Aile büyüklerinizin sorunlarına el atabilir, aile hayatınızda uygulamak istediğiniz yöntemleri devreye sokabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda ailenizin size yardım etmesi ya da sizi yüreklendirmesi söz konusu olabilir.

Özel hayatınıza dayalı para konularında bu pazartesi adım atmak kolay olmayabilir. Bu dönem paranızı arttırmanın yollarını ararken, ortaya çıkacak sorumluluklarınız, kenara attığınız paranın harcanmasına neden olabilir. Elinizde olmayan koşulların sizi içten içe sinirlendirmesine izin vermeyin.

Çarşamba günü, venüs akrep burcuna geçecek. Ve 3 hafta boyunca aşkla , çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi düzelterek, güzelleştirecek. Ancak venüs akrep burcunda rahat edemediğinden, bu alanda zararlı yönleri ve davranışları ortaya çıkarabilir. İlişkileriniz konusunda yönlendirici, müdanasız ve kıskanç davranışlardan mümkün olduğunca kaçının. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


 

Aslan1Aslan Burcu:

Bu haftabaşı karşılaşacağınız her konuya ciddi ve rasyonel bir şekilde yaklaşacaksınız sevgili aslanlar. Birkaç hafta boyunca hem sözlü, hem yazılı bir şekilde kendinizi ifade etmek isteyeceksiniz.

Yakın çevrenizdeki insanlarla paylaşımlarınız artacak, kafanız ticari konularda iyi çalışabilir. Bu Pazartesi, kişisel enerjinizi ortaya koymakta zorlanacaksınız. Kendiniz için birşeyler yapma isteğiniz yoğun olacak yalnız sorumluluklarınız tarafından engellerle karşılaşabilirsiniz. Öfkenizi iyi kontrol etmeye çalışın.

Çarşamba günü, venüs akrep burcuna geçerek ev ve aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurmanız için size destek verecek. Yalnız venüs akrep burcunda rahat olmadığından tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana işleriniz varsa bir takım aksiliklere hazırlıklı olun. Bu 3 hafta boyunca evinizde misafir ağırlamak, evinizi güzelleştirmek uğraşılarınız artabilir. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Basak1

Başak Burcu:

Bu pazartesi enerjiniz doğru çalışmayabilir sevgili başaklar. Sadece kendi düşündüklerinizi yapmak isterken, kendinizi başka olayların içinde bulabilirsiniz. Olayları içinizde biriktireceğinize, uygun bir dille sevdiklerinizle paylaşmayı deneyin.

Bugün itibarıyla birkaç hafta boyunca para konuşmalarınız artmaya başlayacak. Kendinizi verimli hissedecek, aynı anda birden fazla işle uğraşmak ve parasal kazançlarınızı arttırmak isteyeceksiniz.

Çarşamba günü, venüs akrep burcuna geçiyor ve sizin yakın çevre alanınızı etkilemeye başlayacak. Bu 3 haftalık dönem içinde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz yalnız venüs akrep burcunu pek sevmediğinden, sorunlar ve aksiliklerde yaşamanız mümkün. Tutkularınızı ve duygularınızı kontrol altına alabilirseniz, daha rahat etkiler altında olursunuz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


 

Terazi1Terazi Burcu:

Bu hafta, birden fazla uğraştığınız işiniz varsa, bu işlerinizde bazı maddi zorlanmalar yaşayabilirsiniz sevgili teraziler. Almanız gereken bir para gecikebilir, işinizdeki koşullar değişebilir veya bir dernek veya sosyal organizasyona ait aidatlarınızı veya ödemelerinizi yapmakta zorlanabilirsiniz.

Bu Pazartesi itibarıyla artık ifade de rahatlıyorsunuz. Bir çok plan ve projenizi konuşacak ortamlar bulabilir, fikirlerinizde yeni yöntemleri denemekten korkmayabilirsiniz.

Çarşamba günü, para evinize giren venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz yalnız venüs akrep burcunu sevmediğinden, maddi konularda zorlanmaları da beraberinde getirebilir. Malınıza ve paranıza sahip olmaya çalışmayın , paylaşımcı davranışlar sergilemeye başlarsanız, paranızın ve malınızın daha fazla çoğaldığını göreceksiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Akrep1

Akrep Burcu:

Enerjinizi bugün özel hayatınızda ve iş konularında idare etmekte zorlanabilirsiniz sevgili akrepler. Göz önünde olacağınız ortamlarda ve iş yerinizde öfkenizi ve bastırdığınız duyguları iyi kontrol etmeye çalışın.

Ayrıca Pazartesi günü ve sonrası iletişiminiz biraz yavaşlayabilir. Düşüncelerinizi daha çok kendinize saklayacak, çevrenize ve arkadaşlarınıza karşı daha az duyarlı olacaksınız. Eski konu ve olayları konuşmak, gözden geçirmek ve plan yapmak için uygun bir dönem.

Çarşamba günü, venüs sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve sizi kendinizi yenilemek, tazelemek ve göstermek için harekete geçirecek. Bir aydır, fedakarlık yaptığınız ve geri planda durduğunuz konulara bomba gibi bir giriş yapabilirsiniz.

Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde gizlenen ve açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak. Hayatınızı oturtmakta ve vereceğiniz kararları uygulamakta zorlansanızda, başkaları bu 3 haftalık dönem içinde umrunuzda olmamalı sevgili akrepler. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Yay1

Yay Burcu:

Bu haftabaşı, uzak yolculuklarda, seyahatlerde ve gelecek girişimlerinizde bazı engel ve sorunlara takılmanız mümkün sevgili yaylar. Önemli işlerinizde duraksamalar veya sorunlar oluşursa, hatanın nereden kaynaklandığını farketmeli ve ona göre davranmalısınız.

Bu pazartesi itibarıyla sosyal çevrenizle olan görüşmeleriniz ve konuşmalarınız hızlanmaya başlayacak. Birden fazla iş teklifleri, alternatifleri, çevrenizi etkisiyle hayatınıza girebilir.

Çarşamba günü, venüs sizin kadersel alanınıza giriyor. İlişkilerinizde zorlanmalar, geri çekilmeler, fedakarlıklar görülebilir. Yine bu 3 haftalık dönem içerisinde tutkularınızla hareket edebilir ve gizli saklı işlerin ve ilişkilerin peşinde koşabilirsiniz. Yine de ilişkileriniz ve sosyalliğiniz biraz geriye çekiliyor gibi bir hisse kapılacaksınız. Hayatın anlamını keşfetmek, yalnızlığı sevmek yine bu etkiler arasında olacak. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Oglak1

Oğlak Burcu:

Çevrenizin sorumlulukları, maddi konularda sizi bu haftabaşı zorlayabilir sevgili oğlaklar. Arkadaşlarınızla borç alma, verme işinden uzak durun. Yine ödenmesi gereken bir borç veya aidat sorunu yaşayabilirsiniz.

Ayrıca bu pazartesi itibarıyla iş hayatınızda görüşmelerinizi ve konuşmalarınızı daha da hızlandıracaksınız. Bu süreçte kararsızlıktan uzak durun. İnsan ilişkilerinizde anlayışlı ve insancıl olmanız iş alanlarınızda takdir edilecek.

Çarşamba günü, venüs akrep burcuna geçecek ve sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda 3 hafta boyunca ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerleyecek. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan fayda ve yarar görebilirsiniz.

Yine de venüs akrep burcunda rahat bir yerleşimde olmadığından, ısrarcı ve baskıcı davranırsanız, ilişkilerinizi zorlaştırabilir. Mümkün olduğunca kendi istekleriniz üzerine yoğunlaşmayın ve insanları sıkmamaya gayret edin. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


 

Kova1Kova Burcu:

Bu haftabaşı, bazı ortaklı işlerinizde sonlanmalar, sorunlar oluşabilir sevgili kovalar. Ortaklaşa yapılacak projelerde engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Sevdiğiniz insanın hayatında da buna benzer etkiler oluşabilir ya da onunla ilişkinizde sorunlara açık olabilirsiniz.

Ayrıca bu Pazartesi itibarıyla daha çok dış ortamlara bağlı iş görüşmeleri ve konuşmalarınızın arttığı bir dönem içine giriyorsunuz. Eğitime dayalı konular, seyahat seçimleri, akademik konular hayatınızda hızlanacak.

Çarşamba günü ise, venüs akrep burcuna geçecek ve sizin kariyer ve iş alanınızı aydınlatmaya başlayacak. Bir kere kendinizi işinizde göstermeyi sevecek ve göz önünde olmaktan mutluluk duyacaksınız. Yine 3 haftalık dönemde üstleriniz veya patronlarınızla ilişkilerinizi güzelleştirebilir, terfi, prim ve zam gibi isteklerinizi çok fazla ısrarcı ve baskıcı olmamak şartıyla dile getirebilirsiniz.

Yalnız Venüs akrep burcunu pek fazla sevmediğinden, kendinizi kontrol etmek önemli olacak. Bir şeyler olmadığında veya istediğiniz gibi gitmediğinde yönlendirmelerden ve manipülasyondan kaçının. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Balik1

Balık Burcu:

Bu Pazartesi bir iş seyahatinizde, iş eğitiminizde ya da yabancı ortaklı bir işinizde engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz sevgili balıklar. Uzak yolculuklarda sağlığınız sizi zorlayabilir. Böyle bir durumda biraz rahatlamaya çalışarak olayların bütününü görmeye çalışın.

Ayrıca bu pazartesi itibarıyla kredi, faiz, vergi, prim, nafaka, miras konularınızda iletişiminiz hızlanacak. Bu alanlarda çözüm üretmek, konuşmalarınızı arttırmak için şanslı bir dönem içinde olacaksınız.

Çarşamba günü, venüs akrep burcuna geçecek ve sizin uzak çevre, seyahat, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda güzellikler yaşamanıza ve güzel ilişkiler içine girmenize neden olacak. Yalnız venüs akrep burcunu pek fazla sevmediğinden, kendinizi kontrol etmek önemli olacak, yine bu alanlarda bir takım terslikler yaşamanız, sizin davranışlarınıza bağlı olarak mümkün olabilir. Az tanıdığınız veya tanımadığınız insanlara karşı daha nazik ve anlayışlı olmanız gereken bir 3 hafta içinde olacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın