Gezegen Faliyetleri Güncel Yorumlar Semadan Haberler

14 – 20 Mayıs Haftalık Gezegen Faaliyetleri

Hande Kazanova, Burç Yorumları, Burçlar, Astroloji, Bireysel Danışmanlık, Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya Ay boğa etkisiyle sahip olduklarımıza, bize keyif veren konulara,yapacaklarımızın üzerine düşerek başlayabiliriz. Önemli fikirler ve düşünceler önem kazanırken uygulamalarımız için Salı günü oluşacak yeniayı beklememiz faydamıza olabilir.

Salı günü saat 14:47’de Boğa burcunda bir yeniay oluşuyor. Yeniay zamanları tohum atmak, başlangıçlar yapmak, önemli adımlar atmak için en uygun zamanları gösterir. Genelde hangi alanlarda adım atmamız gerektiğini hangi burçta gerçekleşirse o burcun konularıyla ortaya koyar. Boğa burcu dünyevi konular, topraklar, mahsüllerle ilgili alanlar, güvenlik ihtiyacımız, parasal konular, sahip olduklarımızla ilgili olduğundan bu alanlarda yenilenmeler, önemli kararların uygulanması, başlangıçlar için adım atılması uygundur. Aslında Tam yeniay zamanı Ay Güneş’ten tam olarak ışık alamaz, karanlıktır, Ay ışığını Hilal zamanına geldiğinde göstermeye başlar. BU yüzden eski astrologlar Yeniay zamanı atılacak tohumlar için harekete geçmenin en uygun zamanını Ay Hilal zamanında olacağını söylerler. Bu yüzden Salı günü oluşan Yeniay sonrası birkaç gün beklemek, en azından ayın burç değiştirdikten sonra adımların atılması daha doğru olacaktır. Bu yeniay’da Ay ve güneş CAPULUS sabit yıldızıyla birleşiyor. Boğa burcu sağlam ve güvenilir adımlarla ilerlemek demektir ama bu sabit yıldız düşüncesiz atılacak kararları, bir işe kaba güçle saldırmayı, bodoslama atlamayı, hayalperest tutumlarla ilerlemeyi karşımıza getireceği için yapacağımız işlerde sakin, rahat, kararlı ve istikrarlı ilerlemeye çalışmalıyız.

Salı günü uranüs boğa burcuna geçecek ve yepyeni bir dönemi başlatacak. Uranüs Boğa burcuna geçişiyle ilgili yazımı ayrıntılarıyla URANÜS BOĞA BURCUNDA yazımda okuyabilirsiniz.

Çarşamba günü enerji alanlarımız değişiyor. Mars’ın Kova burcuna geçmesiyle Beraber sosyal çevremizle beraber atacağımız adımlar hızlanacak. Özgürlük için mücadelelerimiz artıyor. Toplumsal konularda fevri, başkaldıran, karşımıza getirilen, bize dayatılan konulara vereceğimiz tepkilere dikkat edelim. Zira aynı gün Mars- Uranüs dik açısı, başkaldırışlara, isyanlara, savaş ortamına açık enerjiler altında olacağımızı gösteriyor. Toplumsal ve ülke bazında bakacak olursak bu etkileşim, askeri konularda beklenmedik gelişmelere, terör, saldırı eylemlerine, grevlere, karmaşalara açık olabiliriz. Depremler, savaşlar, olumsuzluklar oluşabilir.

Cuma günü fikirlerimizde ve düşüncelerimizde olgun ve bilgi sahibi insanlardan aradığımız desteği görebilir, uzun soluklu, kalıcı iş anlaşmaları, konuşma ve görüşmeler altına girebiliriz.

Cumartesi günü Venüs Yengeç burcuna geçiyor. İlişkilerimizde anaç, sıcak, empatik, düşünceli tavırlar öne geçebilir. Etrafımızdaki insanları, onların koşullarını, ülkemizin içinde bulunduğu durumu anlayabilir, duygusal anlamda güvende olma ihtiyacımızın arttığını görebiliriz.

Herkese iyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın