Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

14 – 20 Eylül Haftalık Burç Analizleri

14-20 Eylül Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı özel hayatınızda ve birebir ilişkilerinizde güçlü duygularınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Ortaklaşa iş yapanlar için önceliklerini gözden geçirecekleri bir haftabaşı olabilir. İş hayatınızda tutulmadan aldığınız etkilerle bu hafta önemli değişimler ve gelişmeler altında olacaksınız. Bir yandan da hayalinizde canlandırdığınız ideallerle, elinize geçenler arasında bir bocalama ve hayalkırıklıkları yaşamanız mümkün. Ya da karşınıza gelecek olan bir iş projesi veya teklifi varsa bu hafta Perşembe gününden önce ve biraz da gerçekçiliği es geçmeden yapmalısınız. Biraz ayaklarınızın üzerine basmanın ve çok açılmanın tam zamanı sevgili koçlar.

Perşembe günü merkür terazi burcunda gerilemesine başlıyor. Merkür gerilemesi özel hayatınızda bazı konuları gözden geçirmeniz için size fırsatlar sunabilir. Eğer siz bazı konuları irdelemek ve deşmek istemiyorsanız bu süreçte ilişkiniz ummadık kopuşlara ve sorunlara sürüklenebilir. Öfkeyle kalkan zararla oturur sözünü unutmadan yolunuza devam edin sevgili koçlar. Önemli ortaklaşa başlangıçlara imza atmaktan bu 3 hafta boyunca kaçınmalısınız. Eski sorunlar ve konuşmalar yeniden devrede olabilir.

Cuma günü satürn ün tekrar yay burcuna geçmesiyle birlikte mart doğumlu koçlar, hayattan büyük destek görmeye başlıyorlar. Yine seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, hukuksal ve ticaret alanlarınızda 2 yıl boyunca önemli sorumluluklarla karşılaşmaya hazır olacaksınız.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı günlük işleriniz ve iş hayatınızda yapacaklarınız daha fazla vaktinizi alabilir. Özel hayatınıza daha fazla vaktinizi vereceğiniz bu süreçte işlerinizi mantıklı ve işe yarar bir şekilde ele almalısınız sevgili Boğalar.

Tutulmadan aldığınız etkiyle, hem çevrenizi, hem de özel hayatınızı bu hafta iyi dengelemelisiniz. Gelecekle ilgili gerçekçi ve sağlam atılmayan adımlar hayatınızda yeni riskleri ve bunun sonucunda yolunda gitmeyen bazı konuları ortaya çıkartabilir. İdealleriniz ve elinize geçenler arasında bir sorun olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz. Tüm işle ilgili konularınızı, anlaşmalarınızı Perşembe gününe kadar tamamlayın lütfen.

Perşembe günü merkür sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemesine başlıyor. Bu konularda yanlış anlaşılmalara, beraber çalıştığınız insanlarla iletişim problemlerine açık olacaksınız. Bu 3 haftalık süreçte yeni bir işe başlamayın, imza atmayın ve anlaşma yapmamaya çalışın.

Cuma günü satürnün birkez daha yay burcuna geçmesiyle ortak para konularınızdaki yaklaşık 2 yıl sürecek olan serüveninizde yeniden devreye girmeye başlıyor. Değişim ve dönüşümlere açık olmalı, parasal alanda yeni fikirler geliştirmelisiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı özel hayatınıza dayalı konulara daha fazla odaklanacaksınız sevgili İkizler. Aile hayatınızdaki heyecan verici ve beklenmedik hızlı gelişmeleri sevdiklerinizle paylaşmak ve anlamlı sonuçlar elde etmek önemli olabilir. Bu hafta olayları daha farklı tecrübelerle algılayabilirsiniz. Aile hayatınızdaki idealleriniz, umutlarınız ve iyimserliğiniz yerini bazı sorunlara ve hayalkırıklıklarına bırakabilir. Düşündükleriniz ve elde ettikleriniz arasında farklar gözlemlenebilir. Gerçekçi ve abartı olmadan atılacak adımlar sizi daha fazla destekleyebilir. Ailevi konularda çok açılmayın vve aşırı iyimserliğinizi kontrol edin.

Perşembe günü aşk evinizde gerilemesine başlayacak olan merkür, eski aşklarınızı yeniden hayatınıza sokabilir. Böyle bir durum olmazsa var olan aşk hayatınızda iletişiminize dikkat edin. Yine varsa çocuğunuzla anlaşmak ve iletişim kurmakta bu 3 haftalık dönemde zorlanabilirsiniz. Riskli işlerden uzak durmalısınız. Önemli bir sanatsal veya kreatif iş devreye girerse daha önceden konuşulmuş, yarım kalmış veya tamamlanmamış bir iş olmasına özen gösterin.

Cuma günü satürn yay burcuna geçiyor. Evlilik ve ilişkilerinizde önemli sorumluluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu 2 yıllık süreçte evliliğiniz ve ilişkileriniz çeşitli aşamalardan geçecek, sorumluluklarınızdan kaçmamak ve olayları objektif bir şekilde değerlendirmek önemli olabilir.YengecYengeç Burcu
:

İletişimsel konuların hızlandığı ve bilgi alışverişinin yüksek olacağı bu hafta ailevi konulara daha fazla vaktinizi ayırabilirsiniz sevgili Yengeçler. Önemli ve mantıklı konuşmalar devrede olabilir. Maddi konularda hem kazanmaya, hem de harcamaya meyillisiniz. Tutulmadan aldığınız etkiyle iletişimsel işlerinizde bu hafta hızlanma olabilir. Satış, reklam, pazarlamaya dayalı konularda aşırı iyimser ve hayalci adımlar atmaktan kaçınmalı, minimalize olarak gerçeklere sığınmalısınız. Düşünceleriniz, fikirleriniz ve idealleriniz biraz yanıltıcı olabilir. Atacağınız adımlarda bazı sorunlara tüm haftaboyunca dikkat edin. Ev almayı, satmayı veya kiralamayı düşünüyorsanız kontratınızı oluşturmak için Perşembe gününe kadar vaktiniz olacak.

Perşembe günü ev ve aile alanlarınızda gerilemesine başlayacak olan merkür, eski ailevi konuları hayatınıza taşıyabilir. 3 haftalık bu gerileme süresince ailenizle iletişiminize dikkat edin. Eski çözülmemiş konular tamamlanmak üzere karşınıza gelebilir. Bu süreçte ev satışı yapabilirsiniz ama kesinlikle almayın.

Cuma günü satürn yay yeniden burcuna geçerek iş, hizmet alanlarınızda size önemli sorumluluklar aldırtmaya başlayacak. 2 yıl boyunca işiniz ve gerçekten yapmak istedikleriniz konusunda önemli deneyimler elde edeceksiniz. Bir yandan da sağlığınızı iyi gözlemlemeli ve değişmesi gerekenleri bir an önce hayata geçirmelisiniz. Kötü alışkanlıklarınızı geride bırakmak ve sağlıklı bir hayat felsefesi belirlemek önecelikleriniz arasında yer almalı.


AslanAslan Burcu:

Maddi konuların, parasal değişim ve şansların aktif olacağı bu hafta kişisel adımlarınızla krizleri fırsatlara çevirebilirsiniz sevgili Aslanlar. İletişiminiz yakın çevre temaslarınız bu hafta başı ön planda olabilir. Maddi konularda yaşadığınız tutulma nedeniyle bu hafta parasal konularda gözünüzü dört açmalı, gereksiz harcamalardan sakınmalı ve para işlerinizin gerçekçiliğini sorgulamalısınız. Bazı noktalarda yaşayacağınız hayalkırıklıkları ve sıkıntıları iyi değerlendirmelisiniz.

İletişimsel konularda tüm işlerinizi Perşembe gününe kadar halletmelisiniz. Perşembe günü merkür terazi burcunda gerilemesine başlıyor. Merkür satış, reklam, pazarlama, bilgisayar alanlarınızda bazı sıkıntıları ve iletişim problemlerini ortaya çıkarabilir. Bir eşyanız, telefonunuz, bilgisayarınız bozulabilir. Randevularınızı kaçırabilir, önemli bir evrakınızı kaybedebilirsiniz. Çok düşünmekten ve karar verememekten kaynaklı olarak bir iş teklifini de kaçırabilirsiniz. Yakın çevrenizde kim varsa, eş, akraba, kardeş, komşu, dostlarınızla iletişim sorunları yaşama ihtimaliniz olabilir.

Cuma günü satürnün tekrar yay burcuna geçmesiyle birlikte aşk, eğlence ve çocuk sorumluluklarınız artmaya başlayacak. 2 yıl boyunca aşkı ciddi ve güvenilir adımlarla test etmeye başlayacaksınız. Kendinizden küçük veya büyük biriyle aşk yaşama ihtimaliniz artıyor. Yine çocuk konularında ciddi sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Temmuz doğumlu bir aslansanız hayatın sizi desteklediğini görecek, güvenilirliğinizi arttıracaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Hayatınızda önemli olaylar cerayan ederken, geçmişin ve geçmişten gelen ilişkilerin sizi yavaşlatmasına izin vermemelisiniz sevgili Başaklar. Olaylara bakış açınız mantıklı ve akılcı olacak. Bu etkiyi parasal işlerinize aktarmasını başaracaksınız. Yalnız bu hafta özel ilişkilerinizde ve hayatınızda ne kadar gerçekçi adımlar atılmış ve bunun için neler yapılmış tüm bunlarla yüzleşeceksiniz. Düşündükleriniz, hayalleriniz, idealleriniz elinizdekilerle aynı olmayabilir, bunları farkedebilir veya tam tersi bir şekilde hiç farketmeden karşınıza çıkacak fırsatlara hayalci bir yaklaşım sergileyebilirsiniz.

Maddi konularda tüm hazırlıklarınızı ve anlaşmalarınızı Perşembe gününe kadar yapmalısınız zira Perşembe günü itibarıyla Merkür para alanlarınızda gerilemesine başlıyor. 3 haftalık bu dönemde para ve ticaret işleriniz varsa şartları iki kez gözden geçirin. Önemli ve yüksek alışverişlerden kaçının. Anlaşmalara ve ticarete kalkışmayın. Ticaret yapıyorsanız daha önceden yaptığınız işlerin üzerine eğilin lütfen.

Cuma gününden sonra aile hayatınıza gereken özeni göstermelisiniz zira Satürn yine bu alanlarınıza girerek, ev ve aile konularında önemli sorumluluklar aldıracak. Yaklaşık 2 yıl boyunca davranışlarınızı gözden geçirecek, ailevi konularda önemli deneyimlere açık olacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı kendi kişisel girişimleriniz ve işinize yarayacak önemli oluşumlar üzerinizdeki isteksizliği geride bırakmanıza neden olabilir sevgili Teraziler. Heyecanlı ve bir anlamda beklediğiniz haberleri alacaksınız. Bazı kadersel oluşumlara tutulma nedeniyle bu hafta hazır olmalısınız. İş hayatınızda gerçekçi davrandınız mı yoksa tamamen hayalci adımlarla mı ilerlediniz, tüm bunları farkedecek olaylar yaşayacaksınız. İdealleriniz, umut ve istekleriniz ve karşılığında elde ettikleriniz birbirini tutmayabilir. Bazı hayalkırıklıkları sizi zolayabilir.

Tüm önemli işlerinizi Perşembe gününe kadar tamamlamalısınız. Perşembe günü Merkür sizin burcunuzda gerilemeye başlıyor. Kişisel olarak kendinizi insanlara anlatırken, ifade ederken zorlanabilir, yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilirsiniz. Önemli anlaşmalardan ve görüşmelerden kaçının ve kesinlik bu 3 haftalık süreçte imza atmayın.

Cuma günü Satürn’ün tekrardan yay burcuna kaymasıyla beraber yakın çevre sorumluluklarınız devreye girmeye başlayacak. İletişimsel konularda bazı kısılmalar, daralmalar oluşsa bile, bu süreçte etrafınızda olup biten her tür olayın sorumluluklarını siz taşıyabilir, çevrenizdeki insanların bu sorumluluklarından çok önmli deneyimler kazanabilirsiniz. Olumsuz düşünce yapısıa dikkat etmek önemli olmalı sevgili teraziler.


AkrepAkrep Burcu:

Bu aralar yeni yerlerde, yeni insanlarla olan paylaşımlarınız fazla olabilir sevgili Akrepler. Sosyal bir kelebek gibisiniz ve gireceğiniz ortamlarda duyacağınız ve sizin hakkınızda konuşulan konuları kafanıza takmamaya çalışmalısınız. Tutulmadan alacağınız etkilerle sosyal çevreniz, arkadaşlıklarınız ve özel hayatınız konularında bu hafta bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızın size ve özel hayatınıza yaklaşımı sizi zorlayabilir veya özel hayatınız yüzünden bazılarıyla karmaşa ve sorunlar yaşadıysanız aslında tüm bunlara değmediğini görebilirsiniz. Gelecek adımlarınızda dikkatli ve gerçekçi adımlar atmalısınız.

 Perşembe günü merkür gerilemesine başlayacak. Bu gerleme geçmiş konu ve olayların daha fazla kafanızı kurcalayacağı bir gerileme olacak. Eski konuları gözden geçirmek ve ruh temizliği yapmak adına olumlu olabilir. Bu dönemde iletişimde sorunlar olacağı için yazarak kendinizi daha rahat ifade edeceğinizi görebilirsiniz. Mümkün olduğunca önemli görüşmelerden, imza atmaktan, yeni bir işe başlamaktan kaçınmalısınız.

Cuma günü itibarıyla artık satürn 2.5 yıl boyunca sizi parasal konularda test etmeye başlayacak. Paranızın değerini anlayacak, bu konularda elde edeceğiniz deneyimleri yaşayacağınız olaylarla göreceksiniz. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmak önemli olacak.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı bulunacağınız sosyal ortamlarda bazı konuşmalarınız sizi huzurlu ve dengeli kılabilir sevgili Yaylar. Kariyerinizdeki hızlı gelişmeleri yeni bulunacağınız çevrelerle tamamlayabilirsiniz. Sağlığınızı fazla zorlamamalısınız. Kariyer evinizde oluşan tutulmayla bu konulardaki önemli olaylar hayatınızda yer edebilir, bir de bu hafta kariyerinizdeki iyimserliğin, ideallerinizin ne kadar gerçek olup olmadığını yaşayacağınız bazı olaylarla görebilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatlarda gerçekçi ve minimal adımlarla ilerlemek esaslarınızdan olmalı yoksa bazı sorunlar ve hayalkırıklıkları kaçınılmaz olabilir.

Perşembe günü, sosyal çevre ve arkadaşlık alanınızda merkür gerilemesine başlıyor. Merkür, arkadaşlarınızla olan iletişiminizde bazı zorlukları ve sorunları ortaya çıkarabilir. Yine bu tarihler arasında eski arkadaşlarınız ortaya çıkabilir ve kaldığınız yerden ilişkilerinize devam edebilirsiniz.

 Cuma günü Satürnün tekrardan sizin burcunuza geçmesiyle beraber önünüzdeki 2.5 yıl boyunca hayatınızı yeniden yapılandıracak, geleceğiniz adına önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Artık hayatınızın ipleri sizin elinize geçiyor, sorumluluklarınıza sırtınızı dönmeyin ve karşınıza gelen bu hayat tecrübesini en iyi şekilde değerlendirin. Öncelikle bu etkiyi kasım doğumlu Yaylar yaşıyor olacaklar.OglakOğlak Burcu

Hızlı ve iş hayatınızda konuşmalarınızın ve görüşmelerinizin yüksek olacağı bir haftaya başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar. Önemli bir seyahat veya eğitim fırsatı yüzünden işlerinizdeki sıkışmaları iyi organize etmelisiniz. Tutulmadan aldığınız etkiyle bu alanda işleriniz hızlanabilir. Bir yandan da işinize yaklaşımınız da önemli olacak. Düşünceleriniz, idealleriniz ve fikirlerinizde ne kadar gerçekçi olduğunuz ortaya çıkacak. Ya da karşınıza bir iş gelirse onu çok fazla baratarak gözünüzde büyütmemeli ve gerçekçi adımlardan kopmamalısınız yoksa sonucu bazı sıkıntıları ortaya çıkarabilir.

Perşembe günü merkür kariyer ve iş alanlarınızda gerilemesine başlıyor. Kariyerinizde bazı yanlış anlaşılmalara, aksiliklere açık olacaksınız. Toplum önü konuşmalarınıza bu dönemde dikkat edin. Önemli iş başlangıçlarından ve anlaşmalarından kaçınmalısınız.

Cuma günü satürn yay burcuna geçerek 2.5 yıl boyunca sizin kadersel alanınızda size önemli sorumluluklar öğretmeye başlayacak. Bu dönemden sonra artık önemli bir temizlik dönemine giriyor olacaksınız.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı dış ortamlardan alacağınız haberlerle haftanıza başlıyorsunuz sevgili Kovalar. Halletmeniz gereken birçok işiniz olmasına rağmen önceliğinizi ortaklaşa parasal konulara yöneltmeniz sizin yararınıza olabilir. Bu hafta parasal konularda alacak verecek dengesini oturtmakta zorlanabilirsiniz. Belki de gerçekçi olmadan atılan adımlar sonucunda bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Sahip olduklarınız konusunda ve parasal işlerinizde gerçekçiliği elden bırakmamalısınız.

Perşembe günü Merkür gerilemeye başlıyor. Yabancılarla yapılacak işlerinizde, seyahat ve eğitim alanlarınızda bazı sıkışmalar, bazı zorlanmalar söz konusu olabilir. Yine seyahatlerinizde bavulunuz kaybetme uçağı kaçırma bir eşyanızın kaybolması gibi etkilere açık olacaksınız.

Cuma günü Satürn’ün yay burcuna geçmesi ile birlikte sosyal çevre ve arkadaşlık çevrenizde 2 buçuk yıl boyunca yaşayacağınız bazı testler ve mücadeleler devrede olacak. Satürn size bu alanlarınızda bazı dersler verecek. Kimlerin gerçek arkadaşınız olup olmadığını bazı olaylar sonucunda gözlemliyor olacaksınız.


BalikBalık Burcu

Parasal ödemelerinizi halletmek ve not aldığınız maddi konulara eğilmek bu haftabaşı daha önemli olabilir sevgili Balıklar. Özel hayatınızda oluşan beklenmedik olayları daha net gözlerle görmeniz bu hafta önemli olacak. Özel ilişkilerinizde idealleriniz, umutlarınız, hayallerle karışabilir ve bunun sonucunda özel hayatınızda gerçekçi olmayacak işlere kalkışabilirsiniz. Ya da ilişkilerinizdeki sorunları farkederek bazı hayalkırıklıkları bu hafta devreye girebilir. Yeni biriyle tanışırsanız temkinle ve biraz net bir şekilde ilişkiye başlamak ve abartmamak önemli olacak.

Perşembe günü başlayan Merkür gerilemesi ortaklaşa para alanlarınızda gerçekleşecek. Bu dönem sonrası banka ile ilgili işlerinizde çok dikkatli adımlar atmalısınız. Kredi ve borç almamaya özen gösterin. Vergi konularını iki kere gözden geçirin. Her hangi bir anlaşmaya imza atmayın. Parasal konularda Merkür’ün düzelmesini beklemeniz gerekecek. Sevdiğiniz insanla parasal konularda anlaşmazlıklarınız bu Merkür gerilemesinde devrede olabilir.

 Cuma gününden sonra artık Satürn sizin kariyer alanlarınıza giriş yapacak. Bu tarih ve sonrası yaklaşık iki buçuk yıl boyunca kariyerinizle ilgili sonuçlara, testlere ve sorumluluklara açık olacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    eda
    13:54'de Eylül 16, 2015

    Teşekkür ederiz. Bir terazi olarak yaşadıklarıma bakılırsa analizler çok yerli. Ağzınıza sağlık

Bir Cevap bırakın