Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

13 Eylül Parçalı Güneş Tutulması

Bu yazıyı paylaşın;

13 Eylül sabah 09:41 saatlerinde Başak burcunda Parçalı bir güneş tutulması yaşanacak. Bu tutulma Türkiye den izlenmese bile, dünya astrolojisinde Türkiye nin bulunduğu bölge Başak burcu olduğundan Türkiye üzerinde de etkili bir tutulma olacağını söyleyebiliriz.

Bu tutulmadan 13 eylül (+,-3 gün) doğumlu Başaklar, 12 Aralık (+,- 3gün) doğumlu Yaylar, 10 Mart (+,- 3 gün) doğumlu Balıklar ve 11 Haziran (+,- 3 gün) doğumlu İkizler diğer burçlara göre daha fazla etkilenecekler.

Sabah saatlerinde oluşan parçalı güneş tutulması iş, hizmet, sağlık alanlarında ve mükemmeliyet gerektiren işlerimizde hızlı başlangıçları ve kararları hayatımıza taşıyabilir. Keskin akıllar, araştırmacılar, detay gerektiren projeler, mükemmelliyet gerektiren yapılar, organizasyonlar için etkili bir tutulma olacak. Yine bu tutulmadan sağlık çalışanları, işçiler, çiftçiler, ziraat alanları, beslenme uzmanları, ürün tedarikçileri daha fazla etkilenebilir. Bu alandaki çalışmalarda hızlı ve beklenmedik gelişmelere açık olmalıyız.

Yine mahsüllerimize, ürünlerimize ve   doğal kaynaklarımıza daha fazla özen göstermeliyiz. Değişken burçlarda oluşan tutulmaların etkileri bir süre geçmeden ve açı almadan genellikle ortaya çıkmayabilir. Din ve eğitim alanlarında sıkıntılar ve sorunlar yaratabilir. Karada veya denizde kazalarla ilgilidir. Yine toprak elementindeki tutulmalar depremler, maden kazaları ve topraklar ve tarımsal krizlerle alakalı olduğundan, finansal konuları da içerdiğinden dikkatli olmalıyız. Tutulma derecesi, ressamlar, şairler, yazarlar, espritüel ve kıvrak zekalı iş yapanlar için zorlayıcı bir dönemi işaret ediyor. Zıtlıklar ve şanssızlıklarla olumlu bir şekilde başetmeliyiz. Türkiye nin bu tutulma sonrasında geleceği ile ilgili önemli kararlar devreye girebilir. Toplum önü olaylarda kadın, erkek cinsiyet ayrımı olmaksınızın daha fazla politikayla ve süregelen olaylarla ilgilenebiliriz. Bazen sert agresif tutumlar, söylemler anlık harekete geçme isteği de bizleri zorlayabilir. İdeallerimiz, beklentilerimiz ve umutlarımız konusunda gerçekçi ve doğru adımlar atmak önem kazanacak. Bazı konuşma ve görüşmeler perde arkası yapılabilir. Yine toprak bütünlüğümüz, sınırlarımız, güvenliğimizle ilgili, arazi ve topraklarımızla ilgili konularda beklenmedik gelişmelere hazır olmakta fayda var. Muhalefet kanadında da önemli kararlar oluşabilir veya onların oluşumlarında değişimler ve dönüşümler devreye girebilir.

Merkür yönetimindeki bu tutulmada beynimizin iki yanını kullanmalı ve sadece mantığımızı değil, yaratıcı yönlerimizi de devreye sokmalıyız. Barışçıl yaklaşımlar, olayların her iki yanını da görmeye çalışma ve adaletli atılacak adımlar bizi her tür zorluktan koruyacaktır.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın