Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

13 – 19 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

13-19-handekazanova
Bu yazıyı paylaşın;

13 – 19 Temmuz Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya ay sizin burcunuzdayken başlıyoruz, bu da şartların sizin tarafınızda olacağı bir hafta içinde olduğunuz anlamına geliyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Önemli haftalardan bir tanesi. Yerinizde duramayacak, duygusal iniş çıkışlarınız yüksek çalışacak. Parasal konular önemli olurken, bu alanda yapmanız gereken işlerinize odaklanmalısınız.

Salı günü ailevi konularda abartılı hareketler devrede olabilir. Aile ve iş alanlarınızda olumlu etkilerde olabilir ama olumsuzluklar yaşıyorsanız bu etkilerin de arttığını görebilir, abartılı tepkiler verebilirsiniz. Gücünüzü iyi kullanmanız gereken bir dönemdesiniz. Hatalarınızı, eksikliklerinizi farketmek sizi şifalandırabilir. Durum ve koşulları olduğu gibi kabul etmeli, her şeye ve herkese savaş açmamalısınız.

Çarşamba günü kariyer, iş, aile alanlarınızda sizi test edebilir. Özellikle aile tarafında anne tarafında güç çekişmeleri ve anlaşmazlıklar oluşabilir. Kariyerinizdeki sorumlulukları taşımak kolay olmazken, olumsuzlukları aile hayatınıza yansıtma etkisine dikkat edin.

Yakın çevrenizle beraber yapacağınız işler, planlar Perşembe ve Cuma günleri devrede olurken,  hem işlerinizde, hem parasal konularda, hem de ilişkilerinizde üstlendiğiniz sorumlulukları tamamına erdirmek üzere harekete geçebilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza isteksiz ve geri planda yürüteceğiniz işlerinizle başlayacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Olumsuzlukları gözünüzde büyütebilirsiniz ama Pazartesi akşam saatleri itibarıyla birkaç gün boyunca daha rahat hareket edecek, zevkinize, keyfinize göre davranacaksınız.

Salı günü düşüncelerinizde, alacağınız haberlerde çoşkulu ve iyimserlikle, abartıyla hareket edebilirsiniz. Düşüncelerinizdeki git geller bu dönemde sorumluluk ve güçle ilerlemenizi zorlaştırabilir. Eğer düşünceleriniz bu dönemde negatifse, yakın çevrenizde negatif etkiler altındaysanız bazı konuların ve sıkıntıların büyümeside söz konusu olabilir.

Çarşamba gününe bu anlamda dikkat edin. Daha az tanıdığınız insanlarla güç çekişmelerine açık olacaksınız. Fikirlerinize, düşüncelerinize karşı olan insanlara tepkileriniz yüksek olabilir.

Perşembe ve Cuma günleri sahip olduklarınız önem kazanırken, Cumartesi ve Pazar günleri yakın çevrenizle güxel programlar yapabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza sosyal ilişkileriniz aktif bir şekilde başlıyorsunuz sevgili ikizler ve yükselen İkizler. Salı ve Çarşamba günleri işlerinizi kendi içinizde, geri plandan yürütebilir, kendi halinizde olabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ve çevrenizle ilişkilerinizi, orda harcadığınız enerjinizi düzeltmenin tam zamanı. Bazı girişimlerinizde kendinizi öne çıkartmakta zorlanabilir veya problemin ne olduğunu fark edebilirsiniz.

Salı günü parasal işlerinizde, maddi konularda bakış açınız iyimser ve çoşkulu olabilir veya bu alanda sıkıntılarınız varsa bu sıkıntıların artarak üstünüze geldiğinizi görebilirsiniz. Bu kadar olumsuz olmamaya çalışın. Pozitif etkiye odaklanırsanız güzel sonuçlar almaya yatkın olabilirsiniz.

Çarşamba günü iş konularında, parasal meselelerde dikkatli olun. Uçlara gitmemeniz gereken bir süreç. Yakın çevrenizdeki insanlarla iş konularında parasal anlaşmazlıklara karşı uyanık olun. Maddi alanda gücünüzü süistimal etmeyin. Para dengenizi korumalısınız. Karşılaşacağınız olaylar sizi zorlayabilir. Bu dönemde kredi veya borç almamaya çalışın.

Perşembe ve Cuma günleri hayat hızlı ve hareketli akarken, Pazar günü hayatın tadını çıkarmak, kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza işlerinize odaklanarak, zirveye oynayarak, kalabalık ortamlarda önemli işlerde bulunarak başlayabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Salı ve Çarşamba günleri sosyal çevrenizden alacağınız haberler hayatınızı hareketli kılabilir.

İş alanlarınızda, toplum önü ilişkilerinizde kendinizi olduğunuz gibi kabul etmeniz gerekecek. Yaptığınız hatalarla yüzleşmek, enerjinizi doğru kullanıp kullanmadığınızı görmek önemli olacak.

Salı ve Çarşamba günü ilişkilerinize dikkat edin. Salı günü alacağınız haberler, vereceğiniz tepkiler aşırı abartılı ve çoşkulu olurken, Çarşamba günü ilişkilerinizde güç çekişmelerine açık olacaksınız. Bazı ilişkileriniz, ortaklıklarınız bu dönem sonlanabilir. Durum ve olayları fazla abartmamanız gereken bir hafta içinde olacaksınız. Uçlarda dolaşmayın.

Perşembe ve Cuma günleri hayatın gerisinde durmak isteyebilirsiniz. Kendinize ve ruhunuza daha fazla vakit ayıracaksınız.  Hafta sonu ay sizin burcunuza geçtiğinde hayatınız hızlanacak ve isteklerinize yöneleceksiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza uzaklardan alacağınız haberlerle başlayabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Koşturmalarınız daha çok dış ortamlarda olabilir. Salı ve Çarşamba günleri oldukça aktif ve işlerinize yönelik geçebilir. Kariyer koşturmalarınızın artacağı bir dönem. Güzel şanslar yakalayabilirsiniz ama eğer bu alanlarda sıkıntılarınız varsa Jüpiter bu alanlarınızdaki sorunları daha da büyütebilir. Perşembe günü günlük koşturmalarınızda, iş alanlarınızda zorlanabilirsiniz, bu iki gün sağlığınıza da dikkat edin. Güç çekişmelerinden, gereksiz ego savaşlarından uzak durun.

Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri sosyal çevrenizle paylaşacağınız çok şey olabilir. Verdiğiniz sözler konusunda arkadaşlarınızla bazı konuları gözden geçireceksiniz.

Pazar günüyse dinlenmeniz ve kendinize vakit ayırmanız ruhunuza iyi gelecek. Bu dönem önemli işlerden ziyade planlarınız üzerine yoğunlaşın.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza parasal işleriniz, harcamalar, ödemeler dengesiyle başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu alanlarda bu hafta şifalanmanız gereken konuların üzerine eğileceksiniz. Harcamalarınız veya ödemelerinizle ilgili gözden geçirmeniz gereken konular olabilir.

Salı günü sosyal çevrenizde, topluluklarda, arkadaşlarınızla olan girişimlerinizde abartılı davranışlarınız devreye girebilir. Tavırlarınızla onları yorabilir, aranızda sorunlarınız varsa bu sorunların büyüdüğünü de görebilirsiniz.

Perşembe günü bu anlamda dikkat çekici olabilir. Sosyal çevrenizdeki insanlarla güç çekişmelerine ve ego savaşlarına girmemeye çalışın. Hayatınızda bir insan varsa onun üzerinizdeki etkisi çevre ilişkilerinizi etkileyebilir. Bazı arkadaşlarınızla aranız bozulabilir veya siz onlarla aynı düşüncede olmayabilirsiniz.

Perşembeden sonra hayat sizin için daha hızlı akabilir. Yapılması gereken işleri ele alacağınız gibi hafta sonu arkadaşlarınızla vakit geçireceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza özel hayatınıza, ilişkilerinize odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Sevdiğiniz insanla ilişkinizi ele alış şekliniz bu hafta önemli olacak. Ona karşı yaklaşımınız, içinizde tuttuğunuz öfke veya size olan yaklaşımını konuşmak, bazı konuları kabullenmek önemli olabilir. Şifalanmak için bu konuları gözden geçireceksiniz.

Salı günü alacağınız haberler, kariyerde karşınıza gelen fırsatlar abartılı bir çoşkuyla hareket etmenize neden olabilir.  Kariyer ve iş fırsatlarında karşınıza gelen fırsatlarda çok da abartmayın. Çarşamba gününe dikkat edin. Hem aile, hem iş alanlarınızda hayat sizi sınayabilir. Bu fırsatlar aile hayatınızda bazı güç çekişmelerine, sıkıntı ve sorunlara neden olabilir. İş alanlarınızda sorunlar oluşursa bu aile hayatınızı da olumsuz etkileyebilir. Önemli girişimlerinizi bugüne denk getirmeyin.

Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri hayatı geldiği gibi dolu dolu yaşayacaksınız. Eğitim fırsatlarınız, seyahat isteğiniz artabilir. Tanımadığınız insanlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Pazar günüyse diğer insanların aksine dinlenmek yerine önemli işlerinizle uğraşabilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza gündelik işleriniz, yapılması gerekenlerle başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta başında bağ ağrılarına dikkat edin, duyularınız çok aktif olabilir. Akşam saatlerinde önemli işlerde bulunmamalısınız. Salı ve Çarşamba günleri özel ilişkileriniz önem kazanırken, başka insanların desteğini arkanıza almak isteyebilirsiniz.

Bu hafta iş hayatınızdaki tavırlarınızı, hareketlerinizi şifalandırmak iyi bir fikir olabilir. Kendinizi ve gücünüzü olduğu gibi kabul etmeli, şartları ve durumları çok fazla zorlamamalısınız.

Salı günü fikirlerinizde oldukça iyimser ve abartılı tavırlar devrede olabilir. Sosyal medyayı kullanıyorsanız bu birkaç gün söylediklerinize dikkat edin. Özellikle Çarşamba günü fikirleriniz yüzünden ters tepkiler alabilir, güç çekişmelerine maruz kalabilirsiniz. Hayatınızda olumsuz giden olaylar varsa bu dönemde her şeyin üstünüze geldiğini düşünebilir veya güç sahibi olduğunuz konuları suistimal edebilirsiniz.

Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri ortak parasal işleriniz, para konuları önem kazanırken hayatı daha gizemli yönleriyle keşfedebilirsiniz. Pazar günüyse rahat bir nefes almak önem kazanabilir.


YayYay Burcu:

Haftanıza özel ilişkilerinize, sevdiğinize, çocuğunuz varsa onun konularına odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Salı ve Çarşamba günleri keyif alanınızdan çıkıp yapmanız gerekenlere odaklanacaksınız. Yine bu günlerde boğaz bölgenize ve sağlığınıza gereken özeni gösterin.

Bu hafta özel hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda, hobileriniz alanında gereken cesareti, hareketi göstereceksiniz. Bu alanlarda sıkıntı ve sorunlar varsa şimdi bunların üzerine eğilmenin tam zamanı.

Salı günü parasal konularda dikkatli adımlar atmaya çalışın. Harcamalarınız yüksek olabilir. Alacağınız bir haber önce sizi sevindirebilir ama sonrasında bazı sorunları da barındırabilir. Çarşamba günü parasal konularda güç çekişmelerine, sıkıntı ve zorluklara açık bir gün olabilir. Parasal işlerinizi, ticari faaliyetlerinizi, yatırımlarınızı bugüne denk getirmemeye çalışın.

Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri ilişkilerinize kendinizi vereceksiniz. İlişki içinde olduğunuz kişinin veya insanların hayatı sizin için daha önemli olacak. Onlara göre hareket edeceksiniz. Başkalarından onay almak isteyebilir, yalnız kalmayabilirsiniz.

Pazar günüyse daha çok kendi içinize dönük olacaksınız. Biraz dinlenmek isteyebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza evinize, ailenize daha fazla vakit ayırarak, evinizden işlerinizi planlayarak başlayabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Akşam saatlerinde önemli kararlardan kaçının. Salı ve Çarşamba günleri daha eğlenceli olacak, size keyif veren kişilerle ve insanlarla bir arada olmak isteyeceksiniz.

Salı günü ilişkileriniz önemli olacak. Sevdiğiniz insanla güzel planlar devrede olabilir. Ondan güzel haberler alabilirsiniz. Yalnız ilişkinizde yolunda gitmeyen durumlar varsa Jüpiter’in etkisiyle bu olaylar daha büyüyebilir. Çarşamba günü hem ilişkinizde, hem de ortaklı işlerinizde dikkatli adımlar atın, bu dönemlerde ilişkinizde kopuşlar oluşabilir. Sevdiğiniz insanla aranıza duvar örmeyin.

Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri yapılması gerekenleri planlayacak ve ele alacaksınız. Pazar günüyse kendinizi dışarı atabilirsiniz. Diğer insanlarla bir arada olmak, sevdiğinizle vakit geçirmek size iyi gelecek.


KovaKova Burcu

Haftanıza sosyal ajandanız yoğun olarak başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta oldukça yoğun ve aktif geçebilir. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlar önem kazanırken, Salı ve Çarşamba günleri daha çok ev ve aile odaklı olacaksınız.

Yakın çevrenizle olan bağlantılarınızı bu hafta gözden geçireceksiniz. Enerjinizi doğru kullanıp kullanmadığınızı, kime haksızlık yapıp, kime yapmadığınızı farkedeceksiniz. Bu alanları şifalandırmanız çok önemli.

Salı  günü farklı ve değişik iş planları karşınıza gelebilir. Bu planları ve teklifleri ele alırken aşırı iyimserlikten ve abartıdan kaçınmanız gerekebilir. Yine gündelik hayatınızı planlarken önceliklerinizin neler olması gerektiğini de göreceksiniz. Çarşamba günü gerginlikleriniz, güç çekişmeleriniz had safhaya varabilir. İnatçı ve alıngan yapınızla iş ortamlarınızda korktuğunuz olayları başınıza çekmemeye çalışın. Hemen moralinizi aşağıya çekmeyin.

Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri hayatı oldukça rahat ve keyifli algılayabilir, kendinize ve sevdiğiniz işlere vakit ayırabilirsiniz. Pazar günü yapmanız gerekenler yakanızı bırakmayacak. Mide ve safra rahatsızlıklarına dikkat edin.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza parasal işleriniz ve bu alanda yapmanız gerekenlerle başlayacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Akşam saatlerinde maddi konularda önemli kararlardan kaçının. Salı ve Çarşamba günleri yakın çevre iletişiminiz hızlanırken, kısa vadeli planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

Bu hafta maddi konularda gücünüzü ve enerjinizi ne kadar doğru kullanıp kullanmadığınızı görebilirsiniz. Bu alanlarda kendinizi olduğunuz gibi kabul etmeye çalışın.

Salı günü özel ilişkilerinizde, iş alanlarınızda oldukça iyimser ve abartılı olabilirsiniz. Yeni kapılar açılabilir ama bu yeni tekliflere, oluşumlara vereceğiniz tepkiler önemli olacak. Çarşamba günü önemli bir iş yüzünden bazı kişilerle güç çekişmeleri ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ya da iş hayatınızdaki bir konu veya bir olay sizin hayattan alacağınız keyfi etkileyebilir. Özel hayatınızda ve ilişkilerinizde güç çekişmelerinden kaçınmanız gereken bir dönem olacak.

Perşembe, Cuma ve Cumartesi eviniz, ailenizle yapılacak işler önem kazanırken, daha çok vaktinizi sevdiklerinize yönelteceksiniz. Pazar günüyse, aşka, keyfe, çocuğunuza ve özel ilişkilerinize kanalize olacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın