Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Temmuz 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Temmuz ayına gelindiğinde hala ilgi alanınız yakınlarınızda ve yuvanızda olacak sevgili koçlar. 1 temmuzda merkürün düzelmesiyle birlikte artık iletişimde derin bir oh çekeceksiniz. Partnerinizin ailesi ve sizin aileniz arasında 04 temmuzda çekişmeler oluşabilir. 08 temmuzda yine aile hayatınızda bazı bozulmalar ve sorunlar görülme ihtimali yüksek.

12 temmuzdaki dolunay, iş hayatınızda bazı hassaslıklar oluşturabilir. Bu süreçte ev, aile ve işiniz arasındaki dengeyi iyi sağlamalısınız.

16 temmuzda jüpiter burç değiştirecek ve bugünden sonra sizi aşkla, eğlenceyle, keyifle ve çocuk konularıyla buluşturacak. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız harika bir yıl. Yine bu dönem içerisinde tanışacağınız bir insanla büyük bir aşk yaşayabilir, beraberliğinizi evliliğe taşıyabilirsiniz. Evlenmeseniz bile bu dönem yaşayacağınız aşklar sizi bir adım ileriye götürecek ve gelişiminize katkıda bulunacak. Eğlenceli ortam ve aktivitelerden fayda sağlayabilir, borsa gibi spekülasyona dayalı işlerinizde veya şans oyunlarında talihinizi konuşturabilirsiniz.

Tüm bu keyifli etkiler sürerken 18 temmuz itibarıyla artık evinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Dekorasyon, tadilat ve tamirat işleriniz devreye girebilir. Evinizde misafir ağırlamaktan keyif alacaksınız.

19 temmuzda özel hayatınıza ve sevdiğinizle olan ilişkilerinize dikkat edin.

22 temmuz ve sonrası artık 1 ay boyunca ilgi alanınız aşk olacak. Havada aşk kokusu var şarkısını çalabilir, eski veya yeni flörtünüzle gönlünüzce güzel bir ay geçirebilirsiniz. Yine çevreniz ve arkadaşlarınızın yapacağı organizasyonlar keyfinize keyif katabilir. Eğer evliyseniz ve çocuğunuz varsa, sevdiğiniz insanla romantizmin artmasının yanısıra çocuğunuzun hayatıyla ilgilenmek öne çıkabilir. Çocuk isteyenler yine olumlu bir dönem içerisinde olduklarını bilmeliler.

24 temmuz aşk hayatınızda en şanslı günlerden bir tanesi. Kendinizi mutlu, huzurlu ve keyifli hissedeceksiniz.

25 temmuzda aile hayatınızda bazı sorunlarınız olsa bile, üstesinden gelmesini becereceksiniz.

26 temmuz itibarıyla özel hayatınızda zorlandığınız, uğraştığınız konular geride kalmaya başlayacak. Ortaklaşa para konularına enerjinizi kaydırabilirsiniz.

Aşk hayatınızdaki önemli kararları ve çocuk konularındaki başlangıçları 27 temmuzdaki yeniaydan sonra yapmaya çalışın.

Boga1Boğa Burcu:

Temmuz başında yakın çevrenizle, uzak çevrenizdeki insanlar arasında denge sağlamakta zorlanabilirsiniz. Beklenmedik bir şekilde oluşan olaylar karşısında düşünceleriniz inişli çıkışlı olabilir.

12 temmuzda oluşan dolunay, uzak çevrenizdeki akrabalarınızdan bazı haberlerin size ulaşmasına ve bunun sonucunda bazı streslere neden olabilir. Yine medya, ticaret, seyahat, eğitime dayalı işlerinizde oluşan gelişmelerin sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Fikirlerinizde gelgitler, çabuk demoralize olma ve kendinizi güvende hissetmeme gibi durumlar oluşabilir.

Parasal konularda 13 temmuz şanslı bir gün.

16 temmuz itibarıyla jüpiter burç değiştirecek ve bu sefer bir yıl boyunca ev ve aile konularında inanılmaz şanslarınız olacak. Emlak alım satımından kazanç sağlayabilir, istediğiniz bir ev varsa onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Evlenmek ve yuva kurmak istiyorsanız harekete geçmek için harika bir yıl olacak önünüzde.

19 temmuzda iletişim halinde olacağınız karşı cinsle anlaşmakta zorlanacaksınız.

22 temmuz itibarıyla, kariyer alanınızın yöneticisi uranüs gerilemeye başlayacak. Kariyeriniz için bu dönemi bir gözden geçirme süreci olarak algılamalı, yolunda gitmeyen olaylarda işlerinizi yeniden değerlendirmeli ve buna göre planlar hazırlamalısınız.

24-25 temmuzda şans sizden yana. Aile hayatınızda kendinizi mutlu ve şanslı hissedeceksiniz. Ayrıca bir ev, arsa almak istiyorsanız işte bu tarihler tam da gönlünüzden geçeni almak için uygun tarihler olacak. Bu alanlardaki satışlar, alımlar için ayrıca 27 temmuzda oluşan yeniaydan faydalanabilirsiniz.

26 temmuz itibarıyla artık enerjinizi özel hayatınıza ve ikili ilişkilere harcamaya başlayacaksınız. Ya hep, ya hiç tavrından uzak durmalı, ısrarcılıkla sevdiğiniz insanı bunaltmamalısınız.

27 temmuzdan sonra hayati her tür kararınızı ve işlerinizi devreye sokabilirsiniz. Bu ay atacağınız adımlar, önünüzdeki bir yılı şekillendirecek. O yüzden evde oturmaktan kaçının ya da aynı düzende giden hayatınızdan bir an önce sıyrılın ve fırsatları avantajlara çevirecek ortamlarda bulunmaya bakın.

ikizler1İkizler Burcu:

Temmuz ayı merkürün düzelmesiyle beraber artık ifade de rahatlamaya başlayacaksınız. Planlarınız, konuşmalarınız ve hayat enerjiniz bu ay yüksek olacak, bir yandan da parasal konularda bazı zorlanmalarınız oluşabilir. 04 temmuzda maddi konularda dengeyi iyi sağlamaya çalışın. 08 temmuzda sosyal ortamlarda parasal olarak zorlanabilirsiniz.

07-09 temmuz iş alanlarınızda hayat sizi destekleyecek, ayrıca çevrenizin işleriniz ve istekleriniz konusunda ne kadar işinize yaradığını göreceksiniz.

Para konuşmalarınız 13 temmuz itibarıyla hızlanırken, 12 temmuzda oluşan dolunayda bir borç veya ödeme ortaya çıkabilir.

16 temmuz itibarıyla satış, reklam, yazma, pazarlama, iletişim, bilgisayar veya ulaşımla ilgili bir işiniz varsa bu alanlarınızda çok güzel şanslar ve fırsatlar sizi bekliyor olacak. Bu işlerden biriyle ilgili olmasanız bile, bu alanlarda karşınıza fırsatlar çıkabilir.

18 temmuzda para kazançlarınız artmaya başlıyor. Yine güzel ve artistik olan herşeyi beğenebilir ve harcamalarda bulunabilirsiniz.

24-25 temmuzda yakın çevrenizde, akraba veya kardeşlerinizin hayatında oldukça keyifli oluşumlar yer alabilir. Yine satış, reklam, iletişim, pazarlama alanlarınızda önemli şanslar kapınızı çalabilir.

26 temmuz itibarıyla artık enerjinizi iş ve hizmet alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Beraber çalıştığınız insanlarla bu süreçte bazı anlaşmazlıkların olsa bile, koordineli ve disiplinle davranarak işlerinizi halletmenin yolunu bulacaksınız.

27 temmuzda oluşan yeniay, yakın seyahatler, geziler, satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, teknoloji alanlarınızda veya akraba, kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde yeni karar ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Bu alanda girişilecek her tür oluşum, olumlu olarak size dönecektir.

Yengec1Yengeç Burcu:

Temmuz ayında kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Şansın sizin için parladığı, geçmişi zaman zaman andığınız ama gelecek yapılandırmalarınızı hızlandırdığınız bir dönem olacak.

04 temmuz ve 08 temmuzda hem iş, hem de özel hayatınızdaki ilişkilere dikkat etmelisiniz.

13 temmuzdan sonra artık ifadede rahatlıyorsunuz. Ve aşk hayatınızda güzel kıpırdanmalar, sevdiğiniz insanla daha romantik etkiler altına gireceksiniz.

16 temmuz itibarıyla artık 1 yıl boyunca şans size parasal konularda gülmeye başlayacak. Yaptıklarınızın karşılığını alacağınız bir yıl başlıyor gibi düşünün ve mutlu olun.

18 temmuzdan sonra artık görüntünüze ve sağlığınıza gereken özeni göstermeye başlayacaksınız. Alışveriş yapabilir, gezebilir, sadece kendi isteklerinizi öne çıkarabilirsiniz.

24 temmuz maddi konularda en şanslı olacağınız günlerden bir tanesi. Elinize güzel bir para geçebilir.

26 temmuz itibarıyla artık enerjinizi aşka, eğlenceye ve çocuk alanlarınıza kaydıracaksınız. Bu dönemde çocuğunuz varsa ona karşı baskı ve ısrardan uzak durmalısınız.

27 temmuzdaki yeniay parasal konularda sizi oldukça rahatlatacak. Belki de uzun zamandır almak istediğiniz bir ev, mobilya, eşya veya kıyafeti alabilir, maddi konularda başlatacağınız işlerinizi devreye sokabilirsiniz.

Aslan1Aslan Burcu:

Temmuz ayında sosyal ilişkileriniz devrede olacak ama çok da ön planda durmak istemeyeceksiniz. Kendinize vakit ayırmak ve planlarınızı oluşturmak için bu ayı kullanabilirsiniz.

04-08 temmuzda dış ortamlarda ve uzak çevre ilişkilerinizde bazı sorunlara açık olabilirsiniz. Yine iş yoğunluklarınız sizi zorlayabilir.

12 temmuzdaki dolunay, iş ve hizmet alanlarınızda önemli sonuçları hayatınıza taşıyacak. Oldukça hassas olacaksınız.

16 temmuzda artık şans sizin için gülmeye başlıyor sevgili aslanlar. Kendinizi ve hayatınızı birçok açıdan mutlu ve şanslı hissedeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Şansınız çok açık olacak. Bu süreci istediklerinizi yapma ve kendinizi geliştirme konusunda kullanın.

18 temmuz dan sonra sosyalliğiniz geri çekilmeler görülebilir. Yalnızlığı sevecek ve hayatı bolca sorgulayacaksınız. Yazma işiyle uğraşıyorsanız bu dönemde işlerinizi tamamlayabilir ve ilhamınızın yüksek olduğunu görebilirsiniz.

19 temmuzda yakın çevre ilişkilerinizde sinirli ve agresif etkiler söz konusu olacak.

22 temmuzdan sonra sonrası artık sizin döneminiz başlıyor sevgili aslanlar… Birkaç haftadan beri üzerinize yerleşmiş olan miskinlik ve isteksizlik geride kalmaya başlayacak. Artık kendinizden emin olacaksınız. Bu süreç içerisinde kişisel istekleriniz önem kazanmaya başlayacak.

24 temmuzda önemli bir şans ve fırsat yakalayacaksınız. İçgüdülerinizi ve sezgilerinizi iyi kullanın.

26 temmuzdan sonra uzun zamandır yakın çevrenize yönlendirdiğiniz enerji alanınızı ev, aile yuva konularına kaydıracaksınız.

27 temmuzdan sonra hayati her tür kararınızı ve işlerinizi devreye sokabilirsiniz. Bu ay atacağınız adımlar, önünüzdeki bir yılı şekillendirecek. O yüzden evde oturmaktan kaçının ya da aynı düzende giden hayatınızdan bir an önce sıyrılın ve fırsatları avantajlara çevirecek ortamlarda bulunmaya bakın.

Basak1Başak Burcu:

Temmuz ayında merkürün düzelmesiyle beraber iş konuşmalarınızın ve görüşmelerinizin daha sağlıklı olduğunu görecek ve önemli fırsatlar yakalayacaksınız.

04-08 temmuzda sosyal ilişkilerinize parasal dengenize dikkat edin.

07-13 temmuzda işlerinizin karşılığını almak hiç bu kadar kolay olmayacak. Bu dönemde karşı cinsteki arkadaşlarınızla iyi anlaşacaksınız.

16 temmuz ve sonrası jüpiter sizi bir çok konuda koruyacak. Sırtınızda meleğiniz varmış gibi hissedecek ve sıkıntılarınızı daha çok maneviyatınızı güçlendirerek aşacaksınız.

Temmuzun ortasında arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz daha bir önem kazanırken, sosyal çevrenizde fazla vakit geçirmek hem özel hayatınıza, hem de bütçenize zarar verebilir. 19 temmuza bu konuda dikkat edin.

22 temmuz itibarıyla artık biraz geri planda durmaya başlayacaksınız. Planlarınızı bu süreçte gözden geçirmeli ve gelecek dönem için hazırlıklarınızı tamamlamalısınız.

24- 25 temmuzda kendinizi bir çok açıdan şanslı ve mutlu hissedeceksiniz.

26 temmuz itibarıyla 1.5 ay boyunca yakın çevrenize enerjinizi harcayacaksınız. Onlarla olan ilişkilerinizde tartışmalardan ve sürtüşmelerden uzak durun.

27 temmuz itibarıyla, ne olursa olsun her tür başlangıç ve yeni oluşumdan bu ay uzak durmanız gerekecek. Bazı noktalarda sorunlar, olumsuzluklar, işlerin ertelenmesi, arkanızdan dönecek dolaplar sizi yorabilir.

Terazi1Terazi Burcu:

Temmuz ayında iş yoğunluklarını en üst seviyede olabilir. Bir yandan da özel hayatınızdaki zorlanmalar gitgellerinizi arttıracak sevgili teraziler. 04-08 temmuz göz önünde olacağınız ortamlarda ve aile hayatınızda dikkatli olmalısınız. İlişkinize özen gösterin.

07-09 temmuzdaysa maddi konularda hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. Uzun ve kalıcı işlere imza atılabilir.

13 temmuzdan sonra iş konuşmalarınız giderek artabilir. İş hayatınızın planlarını hazırlayabilir, becerilerinizi insanlara sunabilirsiniz.

16 temmuzda jüpiter bu sefer size sosyal çevre konusunda önemli şanslar ve fırsatlar sunacak. Yeni gireceğiniz çevrelerden, insanlardan yana şansınız çok yüksek olacak.

18 temmuzda muhteşem bir teklife hazır olun. Kendinizi herkesten daha çok mutlu ve şanslı hissedeceksiniz. Önemli bir toplumsal fırsatı kariyer hayatınızın yapıtaşlarından kılabilirsiniz.

20 temmuzda aile evinizin yöneticisi satürn düzelmeye başlayacak, aile hayatınızda ve parasal konularda yaşadığınız sıkıntıların geride kaldığına şahit olacaksınız.

22 temmuz sonrası artık ilginizi sosyal çevrenize kaydıracaksınız. Daha çok davetler, organizasyonlar ilginizi çekebilir.

24 temmuzda çevrenizden şansınız yüksek olacak. Yeni tanışacağınız insanlarla yapılacak güzel işler devreye girebilir.

26 temmuz itibarıyla, artık enerjinizi parasal konulara kaydıracaksınız. 6 aydır üzerinizde dolaşan ve sizi harekete zorlayan, bazen de bu alanlarınızda aksilikler çıkartan mars enerjinizi üzerinizden gidiyor.

27 temmuz itibarıyla her tür yeni grupsal işleriniz veya organizasyona dayalı çalışmalarınız için gönül rahatlığıyla harekete geçebilirsiniz. Görev alacağınız önemli bir organizasyon, davet gibi işler gündeminize gelebilir. Toplumla ilgili, kalabalıklarla ilgili her tür işle uğraşabilirsiniz.

Akrep1Akrep Burcu:

Temmuz başında merkür düzeliyor ve iletişiminizde artık rahatlıyorsunuz. Temmuz ayı seyahatlerinizin, tatilinizin ön planda olacağı bir ay olacak.

04-08 temmuzda iş alanlarınızda bazı zorlanmalarınız olabilir. Fikirsel olarak da huzursuz olacaksınız.

12 temmuz ve birkaç gün boyunca iletişim kanallarınız açık olacak. Seyahatte veya tatildeyken, yakın çevrenizdeki olaylar yüzünden arada kalabilirsiniz.

16 temmuz itibarıyla artık kariyer hayatınızda gözle görülür bir değişim ve fırsatlar içinde olacaksınız. İşleriniz görünür hale gelmeye başlayacak ve insanların, toplumun desteğini daha fazla hissedeceksiniz.

18 temmuzdan sonra değişik yerler, kültürler daha çok dikkatinizi çekmeye başlayacak. Daha az tanıdığınız insanlarla olan ilişkileriniz önem kazanacak.

22 temmuzdan sonra artık daha çok iş ve kariyer konularınıza odaklanacaksınız. Düşüncelerinizde tatmin olmanız bu tarihte zor görünüyor. Her işin altında bir sorun bulmaya açık olabilirsiniz.

24 temmuzda iş alanlarınızda inanılmaz güzel fırsatlar ve yeni şanslar sizinle olacak. Hiç merak etmeyin 26 temmuzda marsın sizin burcunuza geçmesiyle beraber artık enerjinizi de etkili bir biçimde ortaya koymaya başlıyorsunuz.

27 temmuzda kariyer evinizde oluşacak olan yeniayı her tür yeni iş ve fırsat olarak değerlendirebilirsiniz.

Yay1Yay Burcu:

Temmuz ayında sevdiğiniz insanla konuşmalarınız artarken bir yandan da ortak para durumunuzda yapılacak olan değerlendirebilirsiniz.

Parasal konularda 04-08 temmuz dikkatli olmalı ve gereksiz risklerden kaçınmalısınız.

12 temmuz ve birkaç gün boyunca elinize bir para geçebilir veya parasal işlerinizle daha dikkatli ilgilenmek durumunda olabilirsiniz.
13 temmuzda para konuşmalarınız artmaya başlayacak.

16 temmuz itibarıyla bir yıl boyunca şanslı etkiler, yabancı ortaklı işler, medya, eğitim, hukuk, yayıncılık, seyahat alanlarınıza kayacak. Bol bol seyahat edecek, yabancı yerlerde tatil yapma imkanı bulacaksınız. Medya alanlarında şanslarınız yüksek olacak. Yurtdışı seyahatlerinizde göreceğiniz yerler ve kültürlerden etkilenecek, bakış açınızı değiştirecek kararlar alacaksınız.

19 temmuzda sosyal ortamlarda para konularında hırslı ve sinirli olabilirsiniz.
22 temmuzdan sonra vaktinizi tatile, seyahat ve eğitim konularına ayırmaya başlayacaksınız.

24 temmuzda güzel bir eğitim fırsatı karşınıza çıkabilir. Ya da istediğiniz bir seyahat kendinizi aşırı mutlu hissetmenize neden olabilir. Bu sene tatilleriniz düşündüğünüzden daha keyifli geçebilir.

26 temmuzdan sonra enerjiniz biraz yavaşlayacak. Daha çok bilinmeyen ve üzerine gidilen, haksızlıklar ve başka insanların hakları önem kazanacak. Onlar için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Bir yandan da enerjiniz gizli saklı işlerin peşinden gidecek.

27 temmuzdaki yeniay, seyahat, eğitim, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda yeni karar ve başlangıçları destekleyecek. Bu alanlarda bir işiniz varsa yeni başlangıçlarınızı 2 hafta boyunca rahatlıkla yapabilirsiniz. Yine önemli kararlar ve oluşumlar bu süre içinde ayağınıza gelebilir.

Oglak1Oğlak Burcu:

Temmuz ayında merkürün düzelmesiyle iş alanlarınızdaki iletişim sorunları geride kalmaya başlıyor. 04-08 temmuzda özel hayatınızda sevdiğiniz insanla çekişmeleriniz, inatlaşmalarınız söz konusu olabilir. Aile hayatınızda da kolay sinirlenmelere ve tepki vermelere açık olacaksınız.

12 temmuzdaki dolunay, hayatınızda önemli kararları tetikleyebilir. Sevdiğiniz insanla olan ilişkinize göre kararlarınız devreye girebilir.

13 temmuz itibarıyla ortaklaşa yapılacak her tür iş için görüşmeleriniz ve konuşmalarınız artıyor sevgili oğlaklar. Yine sevdiğiniz insanla olan iletişiminiz artmaya başlayacak. Birkaç hafta boyunca ilişkinizde sorunlar varsa bunları konuşmak ve çözüme ulaştırmak için uygun etkiler altındasınız.

16 temmuz itibarıyla jüpiter 1 yıl boyunca ortaklaşa para alanlarınızda size keyif ve şanslar sunacak.

22 temmuzdan sonra artık ilgi alanlarınızı ortak para alanlarınıza, bütçenize veya partnerinizin parasal konularına kaydıracaksınız.

24 temmuzda sevdiğiniz insanın para alanlarından önemli şanslar elde edebilir, vergi, kredi, miras, nafaka konularında çok güzel şanslarla karşılaşabilirsiniz. Yine partnerinizin para alanlarında da güzel gelişmeler yaşanabilir.

26 temmuzda mars sosyal çevre ve arkadaş alanlarınıza kaymaya başlayacak ve arkadaşlarınızla olan mücadeleleriniz devreye girecek. Bu süreçte grupsal işlerinize enerjinizi kaydıracaksınız yalnız arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde onları fazla zorlamayın.

Kredi veya borç alacaksanız 27 temmuzdaki yeniaydan faydalanın. Sevdiğiniz insanın maddi durumuyla ilgili yeni karar ve başlangıçlar gündeme gelebilir. Ya da ortağınız varsa bu dönem para ile ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Vergi, kredi, faiz, sigorta, prim, nafaka gibi konular ön plana çıkabilir.

Kova1Kova Burcu:

Temmuz ayında aşk hayatınızdaki konuşma ve görüşmeler bir yandan devam ederken, diğer yandan da iş ve sağlık konularınıza kanalize olabilirsiniz sevgili kovalar.

12 temmuzdaki dolunay, bir olayın iç yüzüyle karşılaşmanıza neden olacak. Neyin, neden olduğunu anlayacak, kafanızda şüpheler ve soru işaretleri varsa hepsinin cevaplarını oluşan bu dolunayda bulacaksınız.
16 temmuzda jüpiter bir yıl boyunca ikili ilişkiler, evlilik alanlarınızda dolaşmasına başlayacak. Bu yıl içinde var olan bir ilişkiniz varsa evlilik için adımlar atılabilir.

22 temmuzdan sonra ortaklaşa yapılacak projeler, danışmanlıklar gündeminize yerleşebilir.
24 temmuzda sevdiğiniz insandan alacağınız bir teklif sizi çok mutlu edecek. Yine sevdiğiniz insanın hayatındaki güzel teklifler ilişkinizi daha da güzelleştirebilir.

25 temmuzda kalıcı bir iş anlaşması yapabilirsiniz. Verdiğiniz sözleri harfiyen yerine getirmeniz iş yaptığınız insanlardan takdir görecek.

26 temmuzdan sonra artık kariyer ve iş alanlarınızda enerjinizi ve gücünüzü ortaya koymaya başlayacaksınız. Toplum önü mücadeleleriniz artacak ama sorumluluklarınızla ilerlerseniz herşey tam da istediğiniz gibi şekillenebilir.

27 temmuzdaki yeniay özel hayatınızda önemli duygusal kararları hayatınıza taşıyabilir.
Balik1Balık Burcu:

Temmuz başında aşk hayatınızda bazı zorlanmalar oluşabilir. özellikle borsada yatırım yapıyorsanız 08 temmuza dikkat edin sevgili balıklar..

12 temmuzda oluşan dolunay sosyal çevre ilişkileriniz ve aşk hayatınız arasında dengeyi sağlamanızın altını çiziyor. Bu dönemde bir tarafı diğerine tercih ettiğinizde diğer taraftan tepki görebilirsiniz.

13 temmuzdan sonra iletişiminiz aşkta hızlanacak. Açılmak istediğiniz partnerinizle daha sağlam ilişki kurmak adına sorunlarınızı masaya yatırabilirsiniz.

16 Temmuzda artık iş, sağlık ve hizmet alanlarınızda güzel ve keyifli etkiler altına giriyorsunuz. İş konularında şansınız giderek artmaya başlayacak ve önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız.

22 Temmuz itibarıyla, 1 ay boyunca kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor, daha fazla çalışacak, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınızda taşımaya başlayacaksınız

Tam özel alanlarınıza kanalize olmuşken iş alanlarınız giderek yoğunlaşıyor sevgili balıklar. 24 temmuzda karşılaşacağınız bir iş teklifi sizi fazlasıyla mutlu edebilir.

26 temmuz itibarıyla, hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde artış görülebilir. Yine bu dönem uzak yolculuk ve seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir.

27 temmuzda oluşan yeniay, iş ve hizmet alanlarınızda, sağlık evinizde gerçekleşecek. Önünüzdeki 2 hafta boyunca iş alanlarınızda yeni başvurularda bulunabilir, var olan işinize olan ilginiz ve alakanız artabilir. Bu alanda yeni karar ve başlangıçlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın