Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

13 – 19 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

13 - 19 Mayıs Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

13 – 19 Mayıs Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta günlük işlerinizin üzerine eğilmeli, yapılması gereken işlerinizi tamamlamalısınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Kadın, erkek ilişkilerinden, iletişim halinde olduğunuz insanlarla görüşmelerinizden fayda ve destek sağlayabilirsiniz. Önemli insanlardan güç ve destek görebilirsiniz. Salı ve Cuma günleri önemli işlerinizde destekleneceksiniz.

Çarşamba günü venüs Boğa burcuna geçiyor. Para kazanımlarınız bu tarihten sonra artabilir. Güzel objelere, eşyalara sahip olmak isteyebilir, maddi konularda daha etkili ve rahat hareket edebilirsiniz.

Perşembe günü ve sonrasında enerjinizi ailenize yönelteceksiniz. Ev ve aile işlerinizde mücadeleci tavırlar öne geçebilir. Alınganlıklarınız yüksek olacak, ailenize karşı savunmacı davranabilir, aile içi meseleleri alınganlıkla büyütebilirsiniz. Bu dönem ev hayatınızda su taşmaları, akıntılarla ilgili sorunlara karşı dikkatli olun.

Cumartesi günü oluşan Dolunayla birlikte  bir para meselesi karşınıza gelebilir. Elinize geçen ani bir para ödemelerinize veya varsa borçlarınıza gidebilir veya tam tersi bir para kaybı, parasal konularda gerginlikleri tetikleyebilir. Değişik ve farklı bir para elinize geçse bile, fırsatlar doğsa bile bu dönemde parasal işlerinizi iyi dengelemelisiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza eğlenceli konulara, aşka veya çocuk alanlarınıza odaklanarak başlayacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu hafta yaratıcı ve kreatif işlerinizde kendinizi ortaya koyabilir, özel hayatınızda kalbinizi doğrulayan adımlar atabilirsiniz. Bu hafta kişisel girişimlerinizde ve önemli adımlarınızda Salı ve Cuma günlerinin olumlu enerjilerinden faydalanın.

Kafanızdaki şüpheleri, üzerinizdeki zorlanmaları Çarşamba günü itibarıyla tam anlamıyla geride bırakıyorsunuz. Güzelliğinize önem verecek, kendinizi yenileyecek ve yeniliklere hazır olacaksınız. Görüntünüzü, tarzınızı değiştirmek istiyorsanız bu tarih ve sonrasındaki 3 hafta boyunca  yapabilirsiniz. Estetik uygulamaları için de uygun bir dönem.

Perşembe günü itibarıyla enerji alanlarınız değişiyor. Enerjinizi, gücünüzü, mücadelenizi iletişime dayalı işlerinizde ortaya koyabilirsiniz. Size yakın olan insanlarla olan mücadeleleriniz bu süreçte artabilir. Pasif direnişlere, alıngan ve tepkisel hareketlere, sürtüşmelere açık bir dönem olabilir. Sizi sinirlendiren insanlara göstereceğiniz tavırlar önemli olacak. Bu dönemde sosyal medyayı kullanırken dikkatli olun.

Cumartesi günü oluşacak oluşan Dolunay, özel hayatınıza ve ilişkilerinize odaklanmanızı sağlayacak. Partnerinizin hayatında duygusal konular ortaya çıkabilir, siz de bu konularla ilgilenebilirsiniz. Ya da özel hayatınızda ve iş alanlarınızda alacağınız bir karar devrede olabilir. Sevdiğiniz insandan destek bekleyebilirsiniz. İlişkileriniz bu dolunayda gözle görülür bir şekilde öne geçiyor.


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta aile hayatınızda yapılması gereken işleriniz varsa onlarla ilgileneceksiniz sevgili ikizler ve yükselen İkizler. Bu hafta parasal işlerinizde daha doğru adımlarla ilerleyebilirsiniz. Bu anlamda Salı ve Cuma günlerinin olumlu enerjisinden faydalanmaya çalışmalısınız.

Salı günü ve  sonrasında ay sonuna kadar kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak ve ruhunuzla bütünleşmek isteyeceksiniz. Yalnız kalmayı sevebilir, pilinizi şarj etmek için zaman zaman kendi alanınıza çekilmek isteyebilirsiniz. Bu anlamda farkındalığınız Cumartesi günü yüksek olacak.

Perşembe günü itibarıyla enerji alanınız değişiyor. Gücünüzü, savaşınızı ve mücadelenizi parasal konularda göstermeye başlayacaksınız. Çabalarınız artabilir, aile ve ev hayatınız için yapacağınız harcamalarınız bu dönemde sizi zorlayabilir. Para alacağınız, vereceğiniz varsa duygusal tepkilerden ve alınganlıklardan uzak durun.

Cumartesi günü oluşan Dolunay iş alanlarınızda önemli duygusal sonuçları karşınıza getirebilir. İş alanlarınızda bir karar alabilir, yanınızda çalıştırdığınız veya yanında çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizde iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Yine bu dolunay sağlıkla ilgili konuları tetikleyecek. Bu alanlarda iniş çıkışlar, duygusal temalar oluşabilir. Seyahatlerde ve dış ortamlarda sağlığınıza gereken özeni gösterin.YengecYengeç Burcu
:

Haftanız iletişiminizdeki hızlılıkla başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Yakın çevrenizle beraber kısa vadeli programlar ve planlar içine girebilir, işbirliklerine önem verebilirsiniz. Bu hafta özel hayatınızda daha sağlam etkilerle ilerleyeceksiniz. Sevdiğinizle beraber hareket edebilir, birbirinize karşı sorumluluklarınızı bilebilirsiniz. Yeni bir ilişki içindeyseniz aşk hayatınızda kalıcı adımlar atılabilir. Bu dönemde karşınıza gelen bir ilişki uzun soluklu ve ciddi olacak.

Salı ve Cuma günleri oldukça etkili günler. Ortaklaşa yapacağınız işlerinizde de bu iki günün enerjisinden faydalanın.

Çarşamba gününden sonra gireceğiniz sosyal çevrelerde insanların dikkatini üzerinize çekeceksiniz. Güzel ilişkiler kurmak, gireceğiniz çevrelerde yeni insanlarla tanışmak için harika bir süreç. İşten elde edilen gelirlerinizde bir artış söz konusu olabilir. Çevrenizin aranılan ismi olabilirsiniz.

Perşembe günü itibarıyla enerjinizi ailevi konulara, özel hayatınıza, mahremiyetinize ayıracaksınız. Bu dönemde sosyal ortamlarda alınganlıklardan uzak durun.

Cumartesi günü oluşan Dolunay, aşk aşk aşk diyor. Sosyal ortamlarınızdan bir insanla aşka yelken açabilir, flört etmeye başlayabilirsiniz. Ya da tanıştınız, bir araya geldiniz ve artık kararınızı vereceksiniz. Yine sanatsal veya kreatif bir işinizde istediğiniz sonuçlar karşınıza gelebilir. Evliyseniz çocuk haberi, bir arkadaşınızın aşk konusu gündeme bomba gibi düşebilir.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta parasal işlerinizi halletmek, maddi konuların üzerine düşmek için kolları sıvayabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar.

Bu hafta  Salı, Cuma ve Cumartesi günleri iş görüşmelerinizde, karşınıza gelecek fırsatlarda kalıcı, güzel adımlar yakalayabilirsiniz. Bugünlere denk gelen iş anlaşmalarınız uzun soluklu olabilir.

Çarşamba günü  Venüs Boğa burcuna geçiyor. Bu 3 haftalık dönemde işinizde patronlarınızın gözüne girecek, çalışmalarınızla herkesin takdirini kazanacaksınız. Üstlerinizle doğru bağlantılar kurmak için şahane bir dönem. Zam, terfi gibi isteklerinizi bu dönem içinde konuşmaya çalışmalısınız.

Perşembe günü itibarıyla  enerjinizi istediğiniz gibi kullanmakta zorlanacağınız bir döngü başlıyor. Bu yüzden seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işlerde, hukuki konularda zorlanabilirsiniz. Bu dönemde arkanızdan iş çevrilebilir. Bir yandan da sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Mide sıkıntıları, göğüs ve karın bölgesi problemleri oluşabilir.

Cumartesi günü oluşan Dolunayda ailevi konular önem kazanıyor. Eviniz, yuvanız, ailenizle ilgili alanda hassas kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde iş ve aile arasındaki dengeye önem gösterin. Yine iş alanlarınızda hızlı gelişmeler, sürpriz olaylar oluşabilir.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza hızlı ve hareketli bir şekilde başlayacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Uzaklardan alacağınız haberler hayatınızı heyecanlı kılarken, maddi konulara çeki düzen vermeniz gerekebilir.

Bu hafta şanslı etkileriniz var. Seyahat, eğitim ve yurtdışı bağlantılı işlerinizde gücünüzü ortaya koyacaksınız. Önemli insanların kararlarınızda sizi desteklediğini göreceksiniz. Yine sevdiğinizle planlar yapmak ve bu planları hayata geçirmek için harika. Salı ve Cuma gününden faydalanın.

Çarşamba günü itibarıyla seyahat, medya, hukuk, yurtdışı bağlantılı işlerinizde güzel ve kalıcı ilişkileriniz devreye girebilir. Gezmekten, dolaşmaktan mutluluk duyabilir, seyahatlerinizden fayda sağlayabilirsiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla iş birlikteliklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Yine eğitim ve öğrenim hayatınızı daha fazla sevecek ve önmeseyeceksiniz. Eğitim hayatınızda eğitmenleriniz ve öğrenci arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. Öğrenmekten ve öğretmekten keyif alacaksınız.

Perşembe günü ve  sonrası enerjinizi sosyal çevre ortamlarınıza harcamaya başlayacaksınız. Gireceğiniz ortamlarda, yeni tanışacağınız insanlarla olan bağlarınızda zaman zaman alınganlıklar yapmaya meyilli olsanız bile, çevrenizdeki olayları siz kendiniz organize etmek isteyebilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan dolunay, yakın çevrenize algınızı çevirebilir. Başka ve büyük konularla ilgilenmek istediğiniz bu dönemde kısa vadeli, yakın çevrenizde yaşanan olaylara daha fazla önem vereceksiniz. Düşüncelerinizdeki gitgeller bu dönemde yüksek olacak. Dengeyi sağlayın. Yeni bir iş, eğitim ve gelecek fırsatı karşınıza gelebilir.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza biraz isteksiz ve kapalı yerlerde bulunarak başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Çarşamba gününden sonra daha rahat hareket etmeye başlayacaksınız. Bu hafta aile hayatınız için yapacağınız işler, harcamalar veya alışverişler varsa bu konular daha etkin ve rahat ilerleyecek. Salı ve Cuma günleri sorumluluklarınızı bilecek, ailenize karşı verdiğiniz sözleri yerine getireceksiniz. Kadın, erkek ilişkilerinizde şans sizden yana.

Çarşamba günü ve sonrası 3 hafta boyunca derin mevzuları sevecek, spiritüel çalışmalardan mutluluk duyacaksınız. Gizemli konulara ilginiz artabilir. Cinselliğe önem verebilirsiniz. Birilerinden borç istemek veya vermek için rahat etkiler altında olacaksınız. Kredi alacaksanız bu dönemde yapın.

Perşembe gününden sonra enerjinizi kariyerinize harcayacaksınız. İş hayatınızda defansif ve duygusal tepkilerden uzak durmaya çalışın, siz çabaladıkça uğraşılarınızın karşılığını alamadığınızı düşünebilirsiniz bunun nedeni olaylara gereksiz yere duygusal bir şekilde yaklaşmanızdan kaynaklı olacak. Annenizle bu dönemde sürtüşmelerden uzak durun.

Cumartesi günü oluşan dolunay zamanı elinize bir para geçebilir. Beklenmedik bir para elinize geçebilir veya bir ödeme karşınıza gelebilir. Para dengesini iyi kurmanız gereken bir dönem, beklentilerinizin karşılığını almak isteyeceksiniz. Bu dönemde para mevzularında dengeli gitmelisiniz. Para gelebilir ama ani para harcamalarıda devrede olacak.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta sosyal çevrenizle beraber hareket edecek, işlerinizi bir düzen içinde planlayacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Kafanızda kurduğunuz planları hayata geçirmek için uygun haftalardan bir tanesi. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana verdiğiniz sözleri yerine getirebilir, ortaklı işlerinizde aradığınız desteği ve yardımı görebilirsiniz. Salı ve Cuma günlerini iyi değerlendirin.

Çarşamba günü ve  sonrasında sevginizi aşık olduğunuz insana aktaracaksınız. Bir arada olmaktan ilişkinize önem vermekten mutluluk duyabilirsiniz. Özel hayatınızda hayat sizi destekleyecek. Bir sıkıntı ve sorununuz varsa anlaşmazlıkları masaya yatırmak ve sevginizde güveni inşa etmek önemli olacak. Danışmanlıklarınız artabilir. Taşınma işiniz varsa bu dönemde rahat ilerleyebilirsiniz.

Perşembe günü itibarıyla enerjinizi dış ortamlara, daha az tanıdığınız insanlara, seyahate, eğitim alanlarınıza harcamaya başlıyorsunuz. Uzak yerlerde bulunmak isteyebilir, istediğiniz sonuçları elde etmede bazen kendinizi fazla zorlayabilir, duygusal tepkiler verebilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan Dolunay hayatınızı değiştirecek önemli kararları barındırıyor. Aniden alacağınız bir teklif, sürpriz bir adım, hayatınızı baştan aşağıya değiştirebilir. Bu dönemde ilişkilerinizde ani olaylara hazır olun yine ani taşınma, yer değiştirme etkileriniz yüksek görünüyor.


YayYay Burcu:

Haftanıza kalabalık ortamlarda, gözle görülür yerlerde bulunarak, çalışıyorsanız işinize ve yapacaklarınıza odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar.  Bu hafta yanında çalıştığınız insanlarla daha kalıcı ve oturaklı bir iletişim içine girebilirsiniz. Önemli konuşmalar ve görüşmeler devrede olacak. İş alanlarınızda kalıcı adımlar, disiplinli ve sorumlu adımlar Salı ve Cuma günleri oluşabilir. Anlaşmalarınızı bu tarihlerde yapın.

Çarşamba günü sonrasında sağlığınızda güzel gelişmeler altında olacaksınız. Tatlı ve zengin yiyeceklere olan düşkünlüğünüzü dizginlemelisiniz. Diğer taraftan sağlığınızda sorunlarınız varsa rahat etkilerle bu sorunlarınızı minimuma indireceğiniz ve aşacağınız birkaç hafta sizi bekliyor. Diğer yandan iş ve hizmet hayatınızla ilgili konularda da verimli ve üretken olacağınız bir dönem içine giriyorsunuz.

Perşembe gününden sonra ortak parasal işlerinizde savunmacı, duygusal yönleriniz mücadele verdiğiniz konularda sorunları karşınıza taşıyabilir. Hayır diyememekten kaynaklı olarak, başkalarının ( ailenizin, eşinizin, ortağınızın) parasal işleriyle siz uğraşabilirsiniz. Bu süreçte mantığınızla hareket etmek çok şey kazandırabilir. Aile hayatınız için harcamalarınız hızlanabilir.

Cumartesi oluşan Dolunayda bir olayın içyüzüyle karşılaşabilirsiniz. Kadersel etkilerle bu Dolunayda olaylar gözünüzde büyüyebilir.  Sakin davranmaya çalışmalısınız. Ani ve beklenmedik iş oluşumları, günlük hayatın ritmi ve sağlık konuları önem kazanıyor.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta uzak yerlerden alacağınız haberlerle başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Sizin dışınızda gelişen olaylarla oldukça aktif ve keyifli birgün geçirebilirsiniz. Dış ortamlarda, değişik yerlerde olmak size iyi gelebilir.

Aşk hayatınızda hızlı ve beklenmedik gelişmeler bu haftasonuna doğru karşınıza gelebilir. Aniden sizden farklı bir insanla tanışabilir, ilişkiye çekilebilir veya her zamankinden farklı davranabilirsiniz. Bu hafta hem işlerinizde, hem de özel alanlarınızda kalıcı adımlar atabilirsiniz. Salı ve Cuma günleri şanslı günleriniz.

Çarşamba günü itibarıyla aşkı bulabilir, aşk dolu, romantizm dolu zamanlara yelken açabilirsiniz. Hayatınızda biri varsa sevginizi ona yönelteceksiniz. Beraber ilişkinizde önemli yol katedebilir siniz. Hayatınızda bir insan yoksa bu dönemde popüler olacaksınız sevgili Oğlaklar.

Perşembe günü özel hayatınıza enerjinizi harcamaya başlayacaksınız. Hayatınızdaki insana, birebir ilişki içinde olduğunuz insanlara karşı savunmacı tavırlardan uzak durun. Eğer yeni birileriyle tanıştıysanız bu dönemde alıngan davranabilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan Dolunay, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve iş gelirlerinizde önemli sonuçları karşınıza getirebilir. Bazı arkadaşlarınızla bu dönemde hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Bazı işlerinizde de bu sorunlar öne çıkabilir.


KovaKova Burcu

Haftanıza ödenmesi gereken para işleriniz, muhasebe veya maddi konularla ilgili konularla başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta aile hayatınız, ev yaşantınızla ilgili alanlarda konuştuklarınızı, yapacaklarınızı hızlandırabilirsiniz. Salı ve Cuma günleri bu anlamda işinize yarayabilir. Aile hayatınızda hızlı olayları, keyifli oluşumları karşınıza getirecek.

Çarşamba gününden sonra evinizi güzelleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Dekorasyona kalkışmak için harika bir dönem. Boya, badana, tamirat işlerinizi de aradan çıkarabilirsiniz. Evinize, bahçenize harcamalarınız artabilir. Misafir ağırlamak, evde tembellik yapmak diğer alternatifler.

Perşembe günü itibarıyla enerjinizi iş hayatınıza harcamaya başlayacaksınız. Gündelik hayatınızın koşturmaları artabilir. İş yaptığınız yerlerde alıngan ve defansif tutumlardan uzak durun, herşeyi üzerinize almayın. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklı olarak sürtüşmelere ve kavgalara açık olacaksınız. Yine bu dönemde herşeyi içinize atmaktan ve net bir şekilde mücadelenizi verememekten kaynaklı olarak mide sıkıntılarına, cilt problemlerine, gazlara, karın bölgesi rahatsızlıklarına açık olabilirsiniz. Hazmedemediğiniz konular olabilir.

Cumartesi günü oluşan dolunay kariyer ve iş alanlarınızda hassas bir takım sonuçları karşınıza getirebilir. Duyacaklarınız sizi hassas kılabilir, aniden ekstra bir durum ve işle uğraşabilirsiniz. İş hayatınızdaki hızlılık, aile alanlarınıza dikkat etmemenize neden olabilir. Sinirli ve agresif olabilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza özel ilişkinize veya diğer insanlarla olan ilişkilerinize odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu hafta özel hayatınız önem kazanırken, önemli girişimlerinizde çevrenizden destek görebilir, güzel iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu anlamda Salı ve Cuma günlerinden faydalanın.

Çarşamba günü itibarıyla  sevginizi ve ilginizi yakın çevrenizdeki insanlara yönlendireceksiniz. Kardeşleriniz, akrabalarınız, yakın dostlarınızla olan paylaşımlarınız hızlanabilir. Bir yandan da öğrenci, eğitmenseniz eğitim ve öğrenim alanlarınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Bu 3 haftalık süreçte öğrenmekten ve derslerinize ilgi göstermekten mutluluk duyacak, sınavlarınızda istediğiniz sonuçları alacaksınız.

Perşembe günü itibarıyla enerjinizi aşk hayatınıza, sanatsal faaliyetlere, eğitim ayağına veya varsa çocuğunuzla ilgili konulara kaydıracaksınız. Aşkta defansif tutumlar, gereksiz çıkışlar sizi zorlayabilir. Varsa çocuğunuza yaklaşımlarınıza da dikkat edin. Spor yapıyorsanız kendinizi gereksiz yere zorlamayın.

Cumartesi günü oluşacak Akrep Dolunayında bir seyahate gidebilirsiniz. Karşınıza gelecek bir fırsatı daha da büyütebilir, iletişimsel işlerinizde beklenmedik ilişkilerle karşınıza gelen fırsatın daha da ilerlediğini farkedebilirsiniz. Çevrenizle ilişkileriniz sağlamlaşacak. Önemli bir anlaşma devreye girebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın