Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

12 Mayıs – 18 Mayıs 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Özel hayatınız veya ortaklı işleriniz üzerine yoğunlaşacağınız bir haftaya giriş yapacaksınız sevgili koçlar. Bu Pazartesi, dengeli ve uysal enerjilerle, barış ve sükunetle sorumluluklarınızı bilerek hareket edeceksiniz.

Genel olarak hayatınızda kararsızlık ve ne yapacağını bilememe gibi durumlar oluşabilir. Özellikle ailenize karşı keyfiyetiniz yüksek olacak. Haftanızın geneline bakarsak bu hafta  ortaklaşa para konularınız, sizi değiştiren ve dönüştüren olaylar zinciri hayatınızda etkili olabilir.

Çarşamba gece saatlerinde oluşacak dolunay, ortaklaşa para konularında hassas gelişmelerin ortaya çıkacağı birkaç gün geçireceğinizin altını çizmekte. Özellikle ortaklı işleriniz konusunda olumsuz düşünceler veya bazı işlerinizin istediğiniz gibi olmaması söz konusu olabilir. Ortaya çıkacak bir ödemeye kafanızı çok takmamaya çalışın. Yine bu dönemde iş alanlarınızdaki bazı insanlarla aynı duygular içinde olamayabilirsiniz. İlişkinizde de bazı sorunlar ortaya çıkabilir.

Perşembe  ve Cuma günleri, özellikle görüntünüzü değiştirmek, ani ve farklı davranmak ve değişik ilişkiler içinde olmak isteyebilirsiniz. İletişim halinde olacağınız değişik bir insandan etkilenmeniz mümkün. Satış, reklam, iletişime yönelik işlerinizin peşini bu aralar bırakmayın zira sonuçlarını çok kolay alabilirsiniz.

Pazar günü ise, ev ve aile ortamlarınızda güzel ilişkiler içinde olacaksınız ama bazı konularda onlara verdiğiniz sözler sizi zorlayabilir. Abartmayı seven bir burç olarak ev ve aile ilişkinizde abartılı tavır ve hareketlerden uzak durun.


BogaBoğa Burcu:

İş ve çalışma koşullarınız hayatınızın merkezine oturtarak haftanıza merhaba diyeceksiniz sevgili boğalar. İş ortamlarınızda adaletli ve barışçıl etkiler altında olacak, sağlığınızı ilgilendiren alanlarda dengeyi sağlamaya çalışacaksınız. Bu sıralar her konuda aşırıya kaçmaya meyillisiniz, ruhunuzu zorlamayı seviyorsunuz.

Haftanıza baktığımızdaysa bu hafta özel hayatınızda dengeleri dolunaydan kaynaklı olarak iyi sağlamalısınız. Çarşamba gecesi oluşan dolunayla beraber özel hayatınızda ve süre gelen ilişkinizde önemli adımlar atabilir, kararlar alabilirsiniz. Biraz kendinize düşkün olacağınız bu birkaç gün sevdiğiniz insanla ilişkinizde hassaslıklar yaşayabilirsiniz. İş alanlarınızdaki olumsuzluklar, özel hayatınıza olumsuz yansıyabilir. Özellikle ortaya çıkan bazı durumlar sizin kendi ruhunuzla olan ilişkinizi zorlayabilir, kendinizden hiçbir konuda şüphe etmeyin, herşeyin yoluna girdiğini göreceksiniz.

Perşembe ve Cuma günleri, beklenmedik yerlerden güzel iyilikler görmeye müsait olacağınızdan planlarınız gün içinde iyi çalışacak. Özellikle parasal konularda güzel sonuçlar, koşullar oluşturmanız ve yaratmanız mümkün.

Bugünlerde gizli saklı ilişkiler, romantizmin etkisiyle sizi daha fazla heyecanlandırabilir. Gizli saklı ama bir o kadar size uzak ilişkilerden hoşlanabilirsiniz. Kafanızda kurduğunuz bazı hayallerin gerçekleşmesi söz konusu olacak, geri plandan yürüttüğünüz her tür işinizden kazançlarınız artabilir. Bu Pazar yakın çevrenizle yapacağınız planlar devrede olabilir.

Bir yandan da yalnızlığınızı gittiğiniz ortamlara taşımaktan geri kalmayacaksınız. Onlara karşı verdiğiniz sözleri tutmaya bakın yoksa ilişkileriniz etkilenebilir.


İkizlerİkizler Burcu:

Aşk hayatınızda dengeli ve romantik etkileşimler altındasınız sevgili ikizler. Yaratıcı ve size keyif verecek aktivite ve ortamlar içinde bulunabilirsiniz yalnız konrollü davranmayı bir kenara bırakın ve sadece özel hayatınızda değil, sosyal ortamlarda da kendinizi gösterin.

Bu hafta genel olarak, iş hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşan dolunay devreye girecek. Çarşamba gece saatlerinde oluşan dolunay sizin iş, hizmet veya sağlık alanlarınızı etkileyecek. Bu alanlarda önemli kararlar gündeme gelebilir, beklediğiniz bir sonuç karar aşamasına geçebilir.

İş ve sağlık alanlarınızdaki streslere bu birkaç gün dikkat etmelisiniz. Bu alandaki sorumluluklarınız da sizi zorlayabilir. Aşk hayatınızda veya çocuk alanlarınızda bazı olumsuz düşünceler iş alanlarınızı da etkileyebilir.

Özellikle sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla para ilişkinize dikkat edin. Borç istemek veya sizden istenmesi bazı sorunlara ve ilişkinizin bozulmasına neden olabilir. Perşembe ve Cuma günleri, sosyal ortamlarda, arkadaşlarınız arasında beklenmedik değişik ve farklı aktiviteler sizi heyecanlandıracak.

Hayatınızda biri yoksa yeni tanışacağınız bir insan bu tarihlerde ilginizi fazlasıyla çekebilir. Her zamankinden farklı olan herşey sizi daha mutlu kılacak. Aşk hayatınızda kendinizi yetersiz hissetmek öne çıkarken bu Pazar sosyal ortamlarda parasal konularda rahat ve eli fazlasıyla açık tavırlar sergileyebilirsiniz. Biraz daha ileri ki günleri düşünmenin tam zamanı olduğunu unutmayın.


YengecYengeç Burcu:

Bu haftabaşı evinizi ilgilendirecek konularda harekete geçerek, halledilmesi gerekenler üzerine yoğunlaşabilirsiniz sevgili yengeçler.

Uzun zamandır çok çalıştığınızdan artık yoruldunuz ve dinlenmek, geride durmak istiyorsunuz ama bir yandan da aklınız hala iş konularınızda olabilir. Zaten olsun zira bu hafta değişik ve farklı iş ilişkileri ve sosyal kontaklar size değişik fırsatlar sunabilir.

İş ilişkilerinizin değiştiğini ve farklılaştığını düşünebilirsiniz. Aşk hayatınızda oluşan dolunayda bu konuda sizi bayağı bir etkileyebilir. Geçtiğimiz ay fazlasıyla ihmal ettiğiniz özel hayatınızı bu ay başıboş bırakmamalı, aynı özeni ilişkinize de göstermelisiniz. Eğer bir ilişkim veya aşkım yok diyorsanız bu dolunay bu alanları tetikleyecek.

Arkadaş ortamlarınızdan faydalanmaya bakın ve daha sık yeni yerler keşfedin. Aile ve iş yaşantınızdaki olumsuzlukları kendinize çok fazla dert etmeyin. Sevdiğiniz insanın üzerinizdeki baskıları bu dönem en çok iş alanlarınızı olumsuz etkileyebilir.

Perşembe ve Cuma günleri, kariyerinizde olağandışı ilişkiler ve beklemedik durumlar söz konusu olabilir. Bundan fazlasıyla zevk alacaksınız. Göz önünde olacağınız ortamlarda  beklenmedik sıradışı olana açık olun. Kalabalık yer ve ortamlarda bu Pazar kuracağınız güzel ilişkiler hayatı oldukça geniş ve tatminkar bir açıdan görmenizi saplayabilir. Toplum içinde abartılı davranışlardan uzak durun.


AslanAslan Burcu:

İletişimi yüksek bir biçimde haftaya başlıyorsunuz sevgili aslanlar. Yakın çevre iletişiminizin yoğunluğu etkili olabilir. İletişim, satış, pazarlamaya dayalı işleriniz varsa ölçülü ve adaletli yapınızla davrandığınız için iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Fikirsel olarak kendinizi yormayı ve zorlamayı seviyorsunuz. Bu hafta düşünsel olarak gitgelleriniz ve duygusal dalgalanmalarınız yüksek olabilir.

Çarşamba gecesi oluşan dolunayla birlikte aile hayatınızda ve evinizle ilgili konularda önemli kararlar almaya müsait olacaksınız. Gündeminizi meşgul edecek konular karara bağlanabilir veya bu konuların en üst seviyeye ulaştığına şahit olabilirsiniz. Fikirsel olarak kolay demoralize olmaya müsait olacaksınız, vereceğiniz kararlarda olumsuzlukları bu kadar kafanıza takmamalısınız.

İş takıntılarınız ve yönlendirmeleriniz seyahat, eğitim, medya işlerinizde sizi zorlayabilir. Hırslarınızı doğru yönlendirmeye çalışmalısınız. Perşembe ve Cuma günleri, seyahat, iş veya eğitim alanlarınızda beklenmedik sıradışı ilişkiler, konu ve olaylar daha fazla gündeminizde yer alabilir. Değişik yerlerde bulunmak ve yeni insanlarla tanışmak isteyecek ve bunu da gerçekleştireceksiniz.

Değişik ve sıra dışı seyahatlere veya eğitim fırsatlarına açık olun. Bu Pazar dış ortamlarda veya seyahatteyseniz keyfinize diyecek olmayabilir. Doğayla olan temasınız ruhunuzu ve düşündüklerinizi daha da güçlendirecek.


BasakBaşak Burcu:

Maddi konular, kazanımlarınız ve değerleriniz kafanızı meşgul edebilir sevgili başaklar. Alacaklarınız varsa aklınız ona takılı olacak. Her konuda hep bir mukayese içindesiniz ama vardığınız sonuçlar, sizi tatmin etmeyebilir. Seyahat etme isteğiniz bu aralar yüksek olabilir.

Haftanıza bakarsak bu hafta iletişim ve yakın çevre alanlarınızda bir dolunay yaşayacaksınız. Bu dolunayda yakın çevrenizde oluşan olaylar sizi hassas kılabilir. Akraba, kardeşler veya komşularınızla ilgili konularda kararlar gündeme gelebilir. Maddi konularda olumsuz düşünceye meyilli olmanız yakın çevre ilişkilerinizi etkileyebilir. Sevdiğiniz kişiyle, bu dönem  ilişkinizde bazı sorunlar ve bozulmalar yaşamaya açık olacaksınız aman dikkat.

Perşembe ve Cuma günleri, aile hayatınız için yapacağınız harcamalar hem onları, hem sizi mutlu kılabilir ama bugünlerde harcamalarınız konusunda aşırıya kaçabilirsiniz veya beklenmedik alışverişler gündeme gelebilir. Özel hayatınızda cinselliğe olan düşkünlüğünüz artabilir. Yine eşinizin parasal durumunda değişik ve sıradışı gelişmeler oluşabilir.

Bu Pazar arkadaşlarınızla yapacağınız planlarınız olursa para harcamalarınıza dikkat edin, abartmayın ve eğer sizden istenirse kimseye kefil olmayın ve borç altına girmeyin lütfen.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftaya  olumlu, keyifli ve pozitif etkilerle başlayacaksınız sevgili teraziler. Bu hafta şartlar sizden yana olabilir.  Öncelikleriniz kendi hayatınız üzerinde yoğunlaşacak ve kafanıza göre hareket edeceksiniz.

Dış koşullara fazlasıyla bağımlı olmak hoşunuza gitmiyor. Özel hayatınızda biraz kendinizi rahat bırakmanız gereken bir hafta içindesiniz.

Bu Çarşamba  kendi parasal konularınızla ilgili olarak bir dolunay yaşayacaksınız. Sahip olduklarınız konusunda kararlarınız gündeme gelebilir. Veya kendi parasal konularınıza odaklanmak durumunda kalabilirsiniz.

Özel yaşantınızdaki sorunlar maddi konulara damgasını vurabilir. Ayrıca bu dolunayda  aile büyüklerinizle ve sevdiğiniz insanla bazı problemlere açık olacaksınız. Birbirinizi kıskanmaya, manipüle etmeye ve sahiplenme etkisine karşı dikkat edin.

Perşembe ve Cuma günleri, özel hayatınızda sevdiğiniz insan değişik ve her zamankinden daha farklı davranmak isteyebilir. Ona ve yapacaklarına şans tanırsanız oldukça keyifli ve bir o kadar da değişik birkaç gün geçirebilirsiniz. Onu sınırlamamanız önemli olacak. Yabancılarla yapılacak önemli işlerinizde herkes sizi ve yaptığınız işi konuşuyor olabilir.

Bu Pazar günü, eviniz ve aileniz sizin için önemli olacak, bu alanda harcamalarınız olabilir. Özellikle aşk hayatınızda toplum içinde duygularınız aşırı iyimser çalışabilir. Abartma etkisine karşı dikkatli olmanız gerekebilir.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı biraz sakin ve sessiz bir şekilde hareket etmeyi tercih edeceksiniz sevgili akrepler. Haftanız biraz sakin başlayacak. Kafanıza takılanları önce kendi içinizde halletmeli, daha sonra başkalarına danışmalısınız.

Çalışma hayatınızda, önemli kararlar ve toplantılar gündeme gelebilir. Haftanıza bakarsak bu hafta kişisel hayatınızla ilgili kararlarınız devrede olacak. Özel hayatınızla dengeyi iyi koruyun.

Çarşamba gecesi oluşan dolunay, en fazla sizleri etkileyecek sevgili akrepler… Evlenme teklifi, evlilik, evliliğe bağlı taşınma gibi işleriniz bu dolunay gündeminizde olacak. Yine bugünlerde  özel hayatınızda alacağınız ve vereceğiniz kararlar, kendi kişisel hayatınızı etkileyecek. İş veya sağlık alanlarınızda olumsuz düşünce yapınıza aldırmadan yolunuzda ilerleyin.

Özellikle yakın çevre ilişkilerinizde, sağlık konularında bazı bozulmalar yaşamaya meyilli olacaksınız. İnsanları çok da fazla zorlamayın.

Bir yandan da iş hayatınızda değişim isteği giderek artabilir.

Perşembe ve Cuma günleri, işinizde maddi konularda daha rahat hareket ediyor olacaksınız. Parasal bağlantılarınızı iyi kullanabilirsiniz. İş hayatınızda farklı ve değişik ilişkiler ve bağlantılar devrede olabilir. Her zamankinden daha farklı hareket edebilirsiniz. Yine sağlığınızla ilgili konularda beklenmedik ve değişik olaylara hazırlıklı olun.

Bu hafta sonu, günlük hayatınızda yapılması gereken işlerinizi hızlıca tamamlayıp dış ortamlarda ve yerlerde keyfinizi iyice abartabilirsiniz. Bu da yeme içmede bu Pazar aşırıya kaçmanıza neden olabilir.


YayYay Burcu:

Arkadaşlıklarınız ve sosyal çevrenizin aktif olacağı bir gün geçireceksiniz sevgili yaylar. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla bir araya gelebilir veya arkadaşlarınızın sorumluluklarını üstlenebilirsiniz. Geleceğe yönelik atılımlarınız için bugünü değerlendirin.

Haftanıza bakarsak bu hafta önemli konular açığa çıkabilir. Kadersel etkiler altında olacaksınız. Bir olayın iç yüzünü öğrenebilir, işinizle ilgili konularda sonlanmalar, karara bağlama gibi etkiler altında olabilirsiniz. Beklenmedik etkilere açık olmanız gerekecek. Sağlığınıza bu dolunay zamanı dikkat edin.

Aşk hayatınızdaki olumsuzluklar iş alanlarınızı veya sağlığınızı etkileyebilir. Yine aşk, eğlence hayatınızda bazı maddi sorunlara ve sahiplenme etkilerine açık olacaksınız. Perşembe ve Cuma günleri, keyif ve eğlence daha fazla ön planda olacak. Açık hava yürüyüşleri, sevdiğiniz arkadaşlarınızla paylaşımlarınızı arttıracağınız bugünlerde aşk hayatınızda beklenmedik ve farklı duyguların ve durumların peşinden gideceksiniz. Kalbiniz boşsa sizden çok farklı bir insanla hızlı bir ilişki içinde bulabilirsiniz kendinizi.

Çocuğunuz varsa onunla olan ilişkinizde farklı olabilir. Hayatınızda birisi varsa onunla değişik aktiviteler içinde olabilirsiniz. Bu Pazar, sevdiğiniz insanla tutkularınız devrede olacak ama bu konuda biraz abartıya kaçarak hareket edebilirsiniz. Eğlence ve aşk hayatınız için yapacağınız harcamalara dikkat.


OglakOğlak Burcu:

Önemli toplantılar ve görüşmeleriniz varsa, bu haftabaşı yapmaktan vazgeçin ama bir yandan da bu alanlardaki işlerinizi tamamlayabilirsiniz sevgili oğlaklar. Olumlu ve şanslı etkiler altındasınız.

Haftaya kariyer hayatınıza odaklanarak giriş yapabilirsiniz. Anlaşmacı ve işbirlikçi tavırlarınız, beraber iş yaptığınız insanları etkileyebilir. Bu haftabaşı, eve girmek istemeyecek, işiniz yoksa bile kalabalık yerlerde bulunacaksınız.

Haftanıza bakarsak bu hafta sosyal ilişkiler, arkadaş ortamlarınızda önemli duygusal konular gündeme gelebilir. Çarşamba gece saatlerinde arkadaşlarınız ve sosyal çevre alanlarınızda bir dolunay meydana gelecek.

Yine önemli projeler gündeme gelebilir veya arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bazı kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan ve çevrenizden, özel hayatınıza dair yardım alabilir, iki taraf arasında dengeyi sağlayabilirseniz olumlu bir dolunay geçirebilirsiniz. Aile hayatınızdaki bazı konuların sizi olumsuz düşündürmesine izin vermeyin. Bu aralar ailenizle ilişkileriniz pek iç açıcı olmayabilir ama bunda sizin de inatçı ve değişmez kişiliğinizin etkisi çok büyük olacak.

Perşembe ve Cuma günleri, gün içinde eğlenceli ortam ve yerlerde bulunmak, aşkla hareket etmek isteğiniz yoğunlaşabilir. Bir yandan ev ve aile hayatınızda değişik ve sıradışı bir gün geçirebilirsiniz. Belki değişik bir misafir sizi heyecanlandıracak, ya da bir aile büyüğünüzün beklenmedik ziyareti gününüzü değişik kılabilir. Haftanın bu son iş gününde işlerinizi bir an önce halledip vaktinizi evinizde ve ailenizle geçirmek isteyebilirsiniz. Aile büyüklerinizle yapılacak planlarda onları ve partnerinizi mutlu etmek için bazı konuları bu Pazar  çok fazla abartabilirsiniz. Eve alacağınız ürünler ve eşyalar konusunda partnerinizle abartıdan uzak durun.


KovaKova Burcu:

Haftaya düşüncelerinizdeki yoğunluklarla başlayacaksınız sevgili kovalar. Uzak akrabalarınızdan veya uzakta bulunan dostlarınızdan haber alabilir, gün içinde dengeli yapınızla güzel oluşumların içinde yer alabilirsiniz.

İnsan içine karışmaya ve daha sosyal olmaya ihtiyaç duyuyorsunuz çünkü uzun zamandır sadece yakın çevrenizdeki insanlarla paylaşım içindesiniz. Bu hafta kariyer evinizde oluşan dolunay, kariyerinizde önemli sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Kariyer alanlarınızda yeni iş ve teklifler gündeme gelebilir.

Önemli kararlar aşamasına gelebilirsiniz, zira iş, kariyer alanlarınızda bir dolunay oluşuyor. Aile hayatınıza ve iş konularınıza dair hassaslıklara açık birkaç güne hazırlıklı olmalısınız. Düşüncelerinizdeki olumsuzlukları bir kenara bırakmanız işinize yarayabilir. İletişim halinde olacağınız yakın çevrenizle bazı anlaşmazlıklar ve sorunlara açık bir gün olabilir. Beklenmedik olayların sizi ve onlarla olan ilişkinizi etkilemesine izin vermemeye çalışın.

Perşembe ve Cuma günleri, yakın çevrenizdeki insanlarla yapılacak bazı işler, planlar, programlar sizi heyecanlandırabilir. Eğer kalbiniz boşsa iletişim halinde olacağınız sizden çok değişik ve farklı bir insanla bir ilişki içine girebilirsiniz.

Gün içindeki hızlı iletişim trafiği yüzünden akşam saatlerinde kendinizi yorgun hissetmeniz mümkün. Sosyal ortamlarda para alışverişlerinizde gözünüzü dört açın. Bu Pazar, yakın çevrenizle yapacağınız işlerde aşırı iyimserlikle ve abartarak davranabilirsiniz. Onlarla yapacağınız kısa vadeli planlarda abartıdan uzak durun ve ilişkilerinizde tutamayacağınız sözlerden kaçının.


BalikBalık Burcu:

Haftaya parasal konulara odaklanarak başlayacaksınız sevgili balıklar. Ödemeler dengenizi oturtmak ve alacak, verecek hesaplarınızı uygun bir şekilde ayarlamaya çalışacaksınız.

Teraziniz çok hassas olabilir, gizemli ve farklı konular bugün daha fazla ilginizi çekecek. Hoşnutsuzluklarınızı geride bırakmaya çalışın. Haftaya bakarsak bu hafta, seyahat ve eğitim alanlarınızda önemli konular etrafınızda cereyan edebilir. Uzaktaki akrabalarınızdan alacağınız haberler etkili olacak.

Çarşamba gece saatlerinde oluşan dolunay sizin uzak çevre, uzak akrabalar alanlarınızda oluşacak. Zihniniz seyahat, eğitim, medya, ticaret, yabancı işlerle meşgul olabilir ve bu alanlarda önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Maddi konularda moralinizi hep yüksek tutmalısınız. Özellikle bu dönem sosyal ortamlar için yapacağınız bir harcama sizi zorlayabilir veya arkadaşlarınızla aranızda para mevzusu geçebilir ve siz bundan hoşnut olmayabilirsiniz. Bazı işlerinizde bozulmalara dikkat edin.

Ayrıca parasal konularda önemli para girdileri görülebilir. Ticari ilişkileriniz sıradışı olacak. Perşembe ve Cuma günleri, beklenmedik para ilişkileri, para girdileri sizi ve kesenizi rahatlatacak. Aile hayatınızda da bazı para konuşmaları sizi memnun edebilir. Hayatı ve fırsatları geldiği gibi kabul edin ve yaşayın. O zaman herşeyden daha çok keyif alacaksınız. Ayrıca para bağlarınızın ve ilişkilerinizin güçlendiği bu dönemde keyifle para harcamanız bu Pazar, biraz sorun yaratabilir zira elinizin ölçüsü olmayacak çok açılmamaya çalışın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın