Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

12 – 18 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

12 - 18 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

12 – 18 Ekim Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta kendinize ve size keyif veren konulara vaktinizi ayıracaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İş konuşmalarınız, parasal halletmeniz gereken işleriniz varsa bu Pazartesi işlerinizi toparlayın.

Çarşamba günü merkür yılın son gerilemesine hazırlanıyor. 28 Ekim’e  kadar büyük bir borcun veya para ödemesinin altına girmemeye çalışın. Kredi almak, kefil olmak, birilerine borç vermek konularında bazı sorunlara açık olabilirsiniz. İşlerinizde parasal konularda ertelenmeler, sorunlar oluşabilir. Ayrıca bu merkür gerilemesinde özel hayatınızdaki insanla gerginlikler öne çıkabilir. Hırsınızı karşı taraftan çıkarmamaya çalışın.

Perşembe günü hem özel hayatınızda, hem ortaklı işlerinizde ve aile hayatınızda güç çekişmeleri yaşayabilirsiniz. Eşinizin ailesiyle olan ilişkileri gerilimli olabilir.

Cuma günü oluşan yeni ay, özel hayatınız, ikili ilişkileriniz, ortaklı işleriniz alanınızda kararları ayağınıza taşıyabilir. Özel ilişkilerinizde önemli kararlar devreye girebilir ama bunları uygulamaya koymak öyle sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Sorumluluklardan kaçmamalı ve işlerinizi daha sistemli ve organize bir hale sokmalısınız.

Pazar günü iş alanlarınızda, beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızda hayal kırıklıklarına dikkat edin. Bu dönemde kolay kandırılabilir ve fazla anlam yüklediğiniz insanlardan zarar görebilirsiniz. İlişkilerinizde sorumluluklar size veya partnerinize ağır gelebilir.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza ailevi konulara odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Boğa veya yükselen Boğalar. Özel ilişkilerinizde sevdiğiniz insanla aranızdaki buzları eritmek ve konuşmak, anlaşmak için gayet keyifli bir hafta başı olabilir. Arkadaşlarınıza ve çevrenize yardımsever tavırlar sergileyecek, gelecek planlarınıza umutla bakacaksınız.

Yalnız elinizi çabuk tutun zira Çarşamba günü Merkür geriliyor. Merkür gerilemesi eski konu ve olayları karşınıza çözülmek üzere tekrar tekrar getirebilir. İlişkinizde çözüm arayışınız varsa bu gerilemeden faydalanacaksınız. Yine eski aşklar karşınıza gelebilir veya ilişkilerinizde eskiden yaşadığınız iletişim sıkıntılarına açık olduğunu görebilirsiniz. Bu dönemde evlenmek, nişanlanmak, sözlenmek veya ilişki adımı atmak konusunda dikkatli olun. 03 Kasım’a kadar beklemenizi tavsiye ederim.

Çarşamba ve Perşembe günü işlerinizde ve sağlığınızda ekstra zorlanabilirsiniz. Güç çekişmeleri, didişmeler, kavgalar oluşabilir. Bazı işlerinizde veya sağlığınızda bozulmalar oluşabilir.

Cuma günü oluşacak Terazi Yeni ay’ıyla beraber bir işe başlama, iş değiştirme, var olan işlerinizde yeni bir projeye başlama etkileriniz yüksek olacak. Bugüne yakın günlerde sinirli ve gergin yapınızla hareket etmemeye çalışın. Sağlığınızla ilgili konulara da bu yeni ayda odaklanabilirsiniz. Merkür ortaklı işlerinizi etkileyeceği için ortaklı işlerden kaçının ama rutin yapılması gereken işlerinizde adımlar atabilirsiniz. Bazı işler size zor gelebilir ama mücadeleyi, sabrı ve sorumluluğu elden bırakmamak gerekecek.

Pazar günü özel hayatınızda veya çocuğunula olan ilişkinizde yaratıcı birgün ama hayal kırıklıkları sizi zorlayabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza iletişime yönelik işlerinizle, yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlarla başlıyorsunuz sevgili ikizler ve yükselen İkizler. Ev ortamlarınızda yapılması gereken işlerinizi bu Pazartesi çok rahat halledebilirsiniz.

Çarşamba günü  Merkür yılın son gerilemesiyle karşınıza çıkıyor. 28 Ekim’ e kadar iş hayatınızda iletişiminize, hizmet alanlarınıza dikkat etmelisiniz. Yeni bir işe başvurmak, girişimde olmak için desteklenmeyeceksiniz. Yeni eleman alımına bu süreçte dikkat edin. Beraber çalıştığınız insanların hayatında da bazı sorunlar oluşabilir. Eski hastalıkların ve sorunların nüksettiğini görebilirsiniz. Aciliyeti yoksa bu dönemde ameliyatlardan kaçının. Yine sosyal çevre ilişkileriniz, bazı organizasyonlar hem şartları zorlarken sizi ekstra sinirli ve gergin yapabilir.

Perşembe günü özel ilişkinizde, çocuğunuzla olan durumlarda şartları çok zorlamayın. Güç çekişmelerine açık olabilirsiniz. İlişkinizi bozacak hareket ve ego sürtüşmelerinden uzak durmalısınız. Tutkularınızı ve gücünüzü kontrol etmelisiniz.

Cuma günü oluşan Yeni ayla beraber, aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda, yaratıcılık isteyen işlerinizde, hobi alanlarınızda yeni başlangıçlar ve kararlar gündeme gelebilir. Bu kararlarınızı uygularken bazı zorlanmalar ve mücadeleler yaşayabilirsiniz. Önemli işlerinizde vaktinizi boşa harcamayın, önceliklerinizi iyi belirleyin.

Pazar günü ev ortamlarınızda ailenizde iyi anlaştığınız bir insanla aranızda sorunlar oluşabilir. Çabuk hayal kırıklığına uğrayabilir veya ailenizden bazı insanları gözünüzde büyüttüğünüzü görebilirsiniz. Evinizde tadilat, boya badana işleriniz varsa dikkatli olun.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza parasal işlerinizi düzenleyerek, organize ederek başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen yengeçler. Aşk hayatınızda, yakın çevre ilişkilerinizde bu Pazartesi her şey gayet rahat ve düzgün akabilir.

Çarşamba günü Merkür yılın son gerilemesiyle tekrar sahneye çıkıyor. Siz bu gerilemeyi aşk hayatınızda yaşayacaksınız sevgili Yengeçler. 28 Ekim’e kadar ilişkilerinizde bir bozulma veya kopma olduysa bu dönem tekrardan ele almak için geri dönüşler olabilir. Var olan ilişkilerinizde iletişim sorunlarına dikkat edin, geçmiş yıllarda bir şekilde çözemediğiniz konular bu gerilemede yeniden karşınıza gelebilir. Yine çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminize, eski bir spora, yarım kalmış bir hobiye dönme şansınız bu dönemde yüksek olacak. Sinirli ve gergin yapınızı aile ortamlarında korumalısınız.

Perşembe günü aile ilişkilerinizde zorlanmalar oluşabilir. Ev ortamlarınızda bazı çekişmelere açık olacaksınız. Eşinizin ailesi veya işiyle ilgili konularda da zorlanmalar oluşabilir.

Cuma günü ev ve aile hayatınızda bir yeni ay oluşuyor. 15 gün boyunca evinizle ilgili konular, aile hayatınızın detayları öne çıkacak. Ev değiştirme, satın alma gibi etkileriniz olabilir, önemli kararlar almak isteyebilirsiniz ama bu kararlar mücadele etmenizi ve zorlandığınız noktalarda sabırlı olmanızı gerektirecek. Aile hayatınızda sorumluluklarınız size ağır gelebilir, sevdiğinizden destek almakta zorlanabilirsiniz.

Pazar günü yakın çevre ilişkilerinizde sevdiklerinizi gözünüzde aşırı büyütmeyin yoksa hayal kırıklıkları ve sorunlar yaşayabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza hareketli bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Başkalarına yardım etme dürtünüz bu hafta sizi olası zorluklardan koruyabilir.

Çarşamba günü Merkür yılın son gerilemesine başlıyor.  Halledilmesi gereken konular, geçmişte yaşanılmış iletişim sıkıntıları bu dönemde çözülmek üzere yeniden karşınıza gelebilir. Aile büyüklerinizle iletişiminize bu dönemde ekstra dikkat edin. Ev değişimi, kiralama gibi işleriniz varsa her konuyu birkaç kez gözden geçirin veya ertelemeye çalışın. Aile içi eski duygusal meseleler, sırlar bu dönem ortaya çıkabilir. 28 Ekim’e  kadar bu alanlarda uğraşabilirsiniz.

Cuma günü satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, iletişimle ilgili işlerinizi, yakın çevre konularınızı hareketlendirebilir. Bu alanlarla ilgili konularda karalar almak isteyebilirsiniz ama bunları yaparken sinirli, gergin yapınızı iyi kontrol etmelisiniz. Düşüncelerinizdeki gerginlikler gündelik hayatınıza olumsuz yansıyabilir. Yakın çevrenizdeki insanların aile ve ev hayatlarında bazı zorunlar oluşabilir.

Hafta sonu maddi konularda hayal kırıklıkları ve sorunlar yaşamaya meyilli olacaksınız. Yine yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili olaylar öne çıkabilir. İş ve gündelik hayatınızda önceliklerinizi iyi belirleyin ve bu alanlarda sistemli ilerleyin.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza geri plandan işlerinizi yürüterek başlayacaksınız sevgili Başak veya yükselen Başaklar.  İletişime dayalı işlerinizde güzel konuşmalar ve görüşmeler oluşabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana ve onun çevresine yardımlarınız söz konusu olacak.

Çarşamba günü  Merkür bu yılın son gerilemesini gerçekleştiriyor. Yakın çevre ilişkilerinizde, iletişime dayalı konularda yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Bu dönemde iletişim işleriniz sekteye uğrayabilir. Önemli anlaşmalardan ve görüşmelerden uzak durun. 28 Ekim’e  kadar bazı konuşmaları, sözleri, daha önceden aniden aldığınız kararları sorgulayabilirsiniz. Akraba, kardeşleriniz ve yakın çevrenizdeki insanlarla daha net ve düzgün iletişim kurmaya çalışın. Bu dönem bir elektronik bir eşyanız bozulabilir, randevularınızı kaçırabilir, bazı evraklarınızı kaybedebilirsiniz. Yine bugün maddi konularda sinirli, agresif ve gergin olabilirsiniz. Perşembe günü aşkta, çocuğunuz varsa onunla ilişkilerinizde güç çekişmelerinden kaçının.

Cuma günü oluşan yeni ay, maddi konularda, paraya dayalı işlerinizde ve varsa ticaret hayatınızda yeni başlangıçlar ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Paraya dayalı işleriniz için bu tarih ve sonrası harekete geçmelisiniz yine de merkür’ün gerilediğini hesaba katarak yolunuzda ilerleyin. Ayrıca gökyüzü gergin etkilerle dolu olacak. Maddi konularda büyük risklerden kaçının. Sistemli, hesaplı ve gerçekçi olduğunuz müddetçe daha rahat ilerleyebilirsiniz.

Hafta sonu ilişkinizde sevdiğiniz insanın sizi hayal kırıklığına uğratması söz konusu olabilir. Karşı tarafın net olmayan tavırları bu dönemde size ağır gelebilir veya ilişkinizde ne kadar fedakar olduğunuzu yaşayacaklarınızla görebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza sosyal çevre ilişkilerinize odaklanarak, arkadaşlarınızla planlar yaparak giriş yapabilirsiniz. Maddi konularda önemli konuşma ve görüşmeleriniz varsa merkür gerilemeden hemen önce bunları finalize etmek ve konuşmak iyi olabilir.

Çarşamba günü  merkür yılın son gerilemesiyle sahneye çıkıyor. Para alanlarınızda 28 Ekim’e kadar bazı engelleri, sıkıntı ve sorunları karşınıza getirebilir. Ticari girişimlerden uzak durun, daha önceden iş yaptığınız insanlarla yolunuzda ilerleyin. Bu dönemde alamadığınız paranızı tahsil etmek öne çıkabilir. Yine Çarşamba günü özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı öfkeli ve agresif davranabilirsiniz. Bu dönem ilişki içinde olduklarınıza karşı anlayışı elden bırakmayın. Perşembe günü aile hayatınızda güç çekişmelerinden kaçının. Bir ev eşyanız bozulabilir. Sevdiğiniz insanın işini, kariyerini veya ailesini bu aralar en büyük düşmanınız gibi algılayabilirsiniz. Buna dikkat!

Cuma günü Yeni ay, hayatınıza dair önemli girişimleriniz ve başlangıçlarınız için sizi atağa geçirebilir. Özel hayatınızda, sevdiğiniz insanın yaşamındaki değişimler sizin hayatınızıda etkileyecek. Bu dönem sevdiğinize ve ilişki içinde olduklarınıza karşı gerginliklerinizi iyi kontrol etmelisiniz. Vaktinizi boşa harcamayın ve önceliklerinizi iyi belirleyerek harekete geçin. Aile içi sorumluluklarınız sizi zorlasa bile verilen sözler, yapılması gerekenler ele alınmalı.

Pazar günü sağlığınız ve gündelik işleriniz konusunda bazı hayal kırıklıkları ve sıkıntılar oluşabilir. Kendinize ve yapacaklarınıza, ailenize ve düzeninize öncelik vermeniz gereken günlerdesiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza kariyer ve iş koşturmalarınızla başlayacaksınız sevgili Akrep veya yükselen Akrepler. Organizasyonlara dahil, işlerinize dair toparlamanız ve konuşmanız gerekenleri bu pazartesi halletmeye çalışın. İletişime dayalı işlerinizde yaratıcılığınız konuşulabilir.

Çarşamba günü itibarıyla Merkür yılın son gerilemesine başlıyor. Sizin hanenizde gerileyeceği için yanlış anlaşılmaları, aksilik ve sorunları karşınıza getirebilir. Büyük adımlardan, anlaşmalardan bu dönemde uzak durmalısınız. 28 Ekim’e kadar  büyük kararlardan ziyade daha önceden belirlediğiniz, yarım kalmış meselelerin üzerine eğilmelisiniz. Şüphelerden, paranoyalardan, alınganlıklardan uzak durun. Diğer taraftan işlerinizle ilgili konular sizi sinirli, agresif ve hareketli kılabilir. Yanınızda çalıştırdığınız veya yanında çalıştığınız kişilere karşı sabrınız düşük çalışacak.

Perşembe günü kariyerinizde ve iş alanlarınızda güç çekişmelerinden uzak durun. Sosyal medyayı kullanıyorsanız size yüklenenler olabilir.

Cuma günü kadersel alanınızda değişik ve nedensel olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu yeni ay diğer burçların aksine hiçbir konuda harekete geçmemeli, yaşayacaklarınızın kadersel temalar olduğunu bilmelisiniz. Sağlığınızı güçlü tutun. Önceliklerinizi iyi belirleyin

Pazar günü sosyal çevre ilişkileriniz ve özel yaşantınız mercek altında olabilir. Bazı arkadaşlarınıza karşı ne kadar fedakar ve özverili olduğunuzu görebilir, sevdiğinizle sosyal ortamlarda sorunlar yaşayabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Haftanıza dış ortamlardan alacağınız haberlerle başlayacaksınız sevgili Yay veya Yükselen Yaylar. Ailenize ve sevdiklerinize karşı maddi yönden destek olmak isteyebilirsiniz. Aile içi yardımlaşmalar öne çıkarken işlerinizle ilgili planlarınız varsa bu Pazartesi bunları konuşmak ve görüşmek için uygun olacaksınız.

Çarşamba günü  Merkür yılın son gerilemesine başlıyor. Kariyer hayatınızda, ortaklı işlerinizde eski konuları, hataları düzeltmekle uğraşabilir, aksiliklere açık olabilirsiniz. Gizli kalması gereken bir sır açığa çıkabilir. İlişkileriniz de merkür gerilemesinden nasibini alacak. Büyük adımlardan kaçının. Yine 28 Ekim’e  kadar annenizin kardeşleriyle, akrabalarıyla ilgili sorunlar baş gösterebilir. Ayrıca eşinizin sağlığı veya işiyle ilgili konularda uğraşacaklarınız arasında olabilir. Tam da Merkür gerilemeye başlarken Çarşamba günü çabuk tepkiler vermeye açık olacaksınız.

Perşembe günü iş alanlarınızda köprüleri yıkmamaya çalışın. Önemli görüşmelerinizi bugünlere denk getirmeyin. Güç çekişmeleri karşınıza gelebilir.

Cuma günü oluşan yeni ay, sosyal çevrenizde, grupsal işlerinizde ve organizasyona yönelik atılımlarınızda yeni karar ve başlangıçlarınız gündeme getirebilir. Bu adımların sonuçlarını almakta veya görmekte zorlanabilirsiniz. Mücadeleci koşullar öne çıkabilir. Bazı işleriniz para engeline takılabilir. Bu dönem fazlasıyla sosyal olabilirsiniz yalnız aşk hayatınızdaki değişimler sizi fazlasıyla etkileyecek.

Pazar günü kalabalık ortamlarda, toplum içinde hayal kırıklıklarına ve arkadaşlarınızla sorunlara açık olabilirsiniz. Ailenizdeki insanlar ilişkilerinizi yanlış yönlendirebilirler ya da siz gereksiz insanlara fazla paye verdiğinizi görebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizi, ödemelerinizi organize ederek başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Geleceğe yönelik önemli işleriniz varsa bu pazartesinin olumlu etkisinden faydalanmalısınız.

Çarşamba günü  iletişim gezegeni Merkür son kez geriliyor. Arkadaş ortamlarınızda yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Önemli organizasyonlarda sorunlar ve aksilikler oluşabilir. 28 Ekim’e  kadar işlerinizi iyi kontrol edin, söylediklerinize özen gösterin. Bazı arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunları gidermek için uygun bir dönem olabilir. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Yine Çarşamba günü iş alanlarınızda gergin ve agresif etkiler söz konusu olabilir. Kendinizi iyi kontrol etmeniz gereken bir dönemdesiniz.

Perşembe günü iş alanlarınızda, patronlarınızla olan bağlantılarınızda güç çekişmelerine açık olabilirsiniz. Bazı işlerinizde bozulmalar oluşabilir.

Cuma günü oluşan yeni ayla beraber kariyer ve iş hayatınızda yeni oluşumlara, fikir ve tekliflere açıksınız ama sorumluluklarınızdan kaçmamalı, mücadeleci koşullar karşısında ilginizi ve sabrınızı korumalısınız.  Daha önceden konuşulmuş işlerinizin üzerine gitmeye ve önceliklerinizi iyi belirlemeye çalışın.

Pazar günü daha az tanıdığınız kişilere karşı hayal kırıklıklarınız yüksek olabilir. Kariyer ortamlarınızdan bir insana yatırım yapmış olabilirsiniz ama bu göstermiş olduğunuz anlayış ve fedakarlıkları haketmediğini görmek sizi yaralayabilir. Eşiniz varsa onun kardeşleri veya akrabalarıyla sıkıntılar yaşamanız da muhtemel.


KovaKova Burcu

Bu hafta ilişkiler sizin için önemli olacak sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Diğer insanlarla yapacağınız iş birliklerine açık olacaksınız. Toplum önü konuşmalarınız ve iş fırsatlarınız yüksek olurken bu Pazartesi güzel bir konuşma veya anlaşma devrede olabilir.

Çarşamba günü Merkür Geriliyor. Kariyer ve iş alanlarınızda dikkatli adımlar atmalısınız. 28 Ekim’e kadar büyük iş değişimlerinden, sözlerden, anlaşmalardan kaçının. Yapmak zorunda kalırsanız şartları birkaç kez gözden geçirin, daha önceden tanıdıklarınızla işlerinizi devreye sokun. Yine anne ve anne tarafınızla olan iletişiminiz bu dönemde sıkıntılı olabilir. Yine bu Çarşamba fikirlerinizde ve düşüncelerinizde sinirli, agresif ve gergin etkiler söz konusu olabilir. Çevrenize karşı sakinliğinizi koruyun.

Perşembe günü daha az tanıdığınız insanlarla çekişmeleriniz hızlanabilir. Güç çekişmelerinden, egosantrik davranışlardan uzak durun. Bir işiniz bozulabilir, seyahatiniz ertelenebilir.

Cuma günü oluşan  yeni ayda,  yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, seyahat ve medya alanlarınızda yeni başlangıç ve kararlarınız gündeme gelebilir. Ama bu kararları gerçekleştirme aşamasında mücadele ve zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönem çok yoruldunuz biliyorum ama bu dönemi daha rahat atlatmak için önceliklerinizi gözden geçirin. Seyahat, eğitim ve medya işlerinizde engeller, gecikmeler ve çekişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Pazar günü parasal yanılgılarınız devrede olacak. Bu tarihte alışverişlerinizde o harcamanın size ne katacağını iyi düşünün. Yanıltıcı etkilerle ihtiyacınız olmayan alışverişler, harcamalar yapabilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza gündelik işlerinizi organize ederek, tamamlanması gereken işleriniz üzerine eğilerek giriş yapacaksınız sevgili Balık veya yükselen Balıklar. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla doğru iletişim içine girebilir, sorunlarınızı daha rahat konuşabilirsiniz.

Çarşamba günü  iletişim gezegeni merkür gerilemeye başlıyor. Eğitim alanlarınızda, 28 Ekim’e  kadar zorlanmalara ve aksiliklere açık olacaksınız. Bu döneme denk gelen sınavlarınız varsa kendinize çok yüklenmeyin, algınızı daha açık tutmaya çalışın. Yine merkür seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, medya, yayıncılık, ticaret ve hukuk alanlarınızda iletişim sıkıntılarını ve sorunlarını karşınıza getirebilir. Önemli bir işe başlamayın, şartların üstünden iki kere geçin. İletişiminizi açık tutun. Daha önceden tanıdığınız insanlarla işlerinize devam edebilirsiniz. Yine bu Çarşamba parasal konularda agresif ve hırslı tutumlar sergileyebilirsiniz. Para konularında dengeyi sağlayamamanız siz gergin yapabilir.

Perşembe günü sosyal çevrenizden önemli bir insanla bazı zorunlara açık olacaksınız. Güç çekişmelerinden, ego savaşlarından uzak durun. Yine bazı arkadaşlarınızın kariyerinde zorlanmalar oluşabilir.

Cuma gecesi oluşan yeni ayla beraber, ortaklaşa maddi konular, eşinizin veya sevdiğiniz insanın parası ve mali giderler alanlarınız aktive olacak. Değişik ve dönüştürücü olaylar yaşayacağınız bir dönem ama bu alanlarda kararlarınızı verirken mücadeleci durum ve koşullarla karşılaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizde yapmanız gereken işlerinizi önem sırasına koymayı unutmayın bu size zaman ve sabır kazandırabilir.

Pazar günü ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insanla ilişkiniz pamuk ipliğine bağlı olabilir. Karşı tarafı gözünüzde fazla büyüttüğünüzü görebilirsiniz ya da karşı taraf böyle düşünebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın