Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

4 – 10 Kasım Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova

4-10Kasım-HandeKazanova
Bu yazıyı paylaşın;

4 – 10 Kasım Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza sosyal çevrenize yönelik işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Aktiviteler, davetler veya organizasyonlar haftaortasına kadar öne çıkabilir.

Salı  günü, toplum içinde veya göz önünde olacağınız ortamlarda, fikir ayrılıkları, sürtüşmeler ya da sevdiğiniz insanla çekişmeler gündeme gelebilir. Hızlı hareket etmek isteyen yapınızla karşı tarafı çok fazla zorlamamaya özen gösterin. Sinirlerinizi ve enerjinizi kontrol edin.

Cuma günü parasal konularda daha sağlam ve tutarlı ilerleyeceksiniz. Gösterdiğiniz çabaların karşılığını alabilir, önemli kişilerden destek alabilirsiniz. Geçmiş değerlendirmeleriniz ön planda olacak. Olaylara daha geniş açıdan bakacaksınız. Diğer insanlara maddi manevi yardım edebilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizde sorumluluklarınızı gelecek planlarınıza taşımak kolay olabilir.

Haftasonu iş alanlarınızda bazı konuların derinliğe ineceksiniz. Para konularında etkili konuşmalarınızı iş alanlarınıza aktarmanız mümkün. Yeni haftanın planlarını yaparken bazı konuları gözden geçirerek ele almak işinize yarayabilir.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza kariyer ve iş alanlarınıza yönelerek giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Çalışmıyorsanız toplum önü işleriniz öne geçebilir. Sosyal çevrenizle olan ilişkileriniz tüm haftaya yayılabilir.

Bu hafta Salı günü seyahatte, dış ortamlarda tanımadığınız veya daha az samimi olduğunuz insanlarla fikir ayrılıkları veya sürtüşmeler gündeme gelebilir. Enerjinizi iyi kontrol etmeniz gerekebilir. Toplumla, kendi enerjinizin çatıştığını görebilirsiniz. Etrafınızdakilerle bağlantılarınız çok dikkat edin.

Cuma günü ilişkinize yatırım yapmak adına sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız bir plan veya kısa bir tatil olaylara daha net ve sorumlu yaklaşmanıza neden olacak. Yine özel hayatınızda keyifli ve yardımsever olacaksınız. Bir yandan da sahip olduklarınızı önemseyeceksiniz. Aşk hayatınızda paylaşımcı yanlarınızı daha fazla öne çıkarmalısınız. Sanatsal işleriniz varsa güzel gelişmeler içinde olabilirsiniz.

Haftasonu dış ortamlarda veya seyahatlerde sevdiğiniz insanla derin konuşmalar devreye girebilir. Kendinizi ortaklı işlerinizde fikirsel olarak güçlü ve etkin hissedeceksiniz, eski çözümlenmesi gereken konuşmaları ele almak için uygun bir zaman.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza sizin dışınızda gelişen olaylara odaklanarak başlayabilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Birkaç gün boyunca farklı yerlerde veya insanlar arasında bulunmak size iyi gelebilir.

Salı günü sevdiğiniz insana karşı gizli tutkularınız devreye girerse, bir takım sürtüşmeler yaşanabilir. Birbirinizi zorlamayı seveceksiniz. Bir yandan da tehlikeli spor ve aktivitelerden uzak durun. Çocuğunuzla olan ilişkilerinize dikkat edin. Enerjinizi düzgün kullanmakta zorlanabilirsiniz. Parasal işlerinizde de gücünüz test edilebilir.

Cuma günü iş hayatınızda, hizmet alanlarınızda aldığınız kararları sağlam bir zemine oturtmak daha kolay görünüyor. İstediğiniz desteği bulacaksınız, parasal destekler yüzünüzü güldürebilir. Yine iş hayatınızdaki yardımsever ve fedakar etkileriniz ortaya çıkabilir. Ya da toplumsal konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda kalıcı adımlar atılabilir. Güzel gelişmeler yaşanabilir.

Haftasonu çevrenizden göreceğiniz destekle, çalışıyorsanız iş hayatınızda düşüncelerinizi etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.  Bir yandan da sevdiğiniz kişiyle hayatınıza veya evinize  dair bazı konuları konuşmak, tamamlamak için harekete geçebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza parasal işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Banka işleri, fatura ödemeleri birkaç gün boyunca ilgi alanlarınızdan olabilir.

Salı günü, şartları değiştirmek ve bazı konularda inatlaşmak için uygun bir gün olmayacak. Sevdiğiniz insanla girişeceğiniz güç çekişmeleri sizi zorlayabilir. Aile hayatınızda sıkıntılar ve ego sürtüşmeleri yaşayabilirsiniz. Öfkenizi ve enerjinizi iyi kontrol etmelisiniz.

Cuma günü özel hayatınızda daha oturaklı ve sakin davranacak, konuştuklarınızı hayata geçirmek için gerekli sorumlulukları üstleneceksiniz. Ayrıca aşk ve eğlence hayatınız için fedakar, yardımsever ve şefkatli tavırlarınız ortaya çıkabilir. Ortaklaşa iş yapıyorsanız ortağınızın etkili gücü sayesinde bir anlamda işlerinizi de toparlamanın yolunu bulacaksınız. Bu etkiler bu Cuma  işlerinizde kendisini gösterebilir.

Haftasonu Pazar günü, özel hayatınızda sevdiğiniz insanın güçlü etkileriyle, ilişkinizi gözden geçirecek konuşmalar içerisinde olabilirsiniz.  Yaşadığınız sıkıntı ve sorunları masaya yatırmanın zamanı gelmiş bulunuyor.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza özel hayatınıza, başkaları için yapacağınız işlere odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Başkalarından onay almak önemli olurken haftaortasına kadar yalnız olmak istemeyebilirsiniz.

Salı günü iletişim halinde olacağınız iş arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizdeki kişilerle aranızda oluşacak güç çekişmelerine ve öfkeli tavırlara dikkat etmeniz gerekebilir. Kolay tepkiler verebilir, enerjinizi başkaları üzerinde kontrolsüzce kullanabilirsiniz. Araba veya bir araç kullanırken dikkatli olun.

Cuma günü aile hayatınızda aldığınız kararlara daha sorumlu ve olgun yaklaşımlar sergileyeceksiniz. Sanatsal, yaratıcılığa dayalı işlerinizde doğru iletişim ve doğru ilişkilerle istediğiniz adımları atabileceksiniz. Bir yandan da iş hayatınızda etkili insanların desteğini ve gücünü üzerinizde hissetmeniz mümkün.

Haftasonu ev hayatınızda yapılması gerekenler, tamamlanması gereken işleriniz için güçlü etkiler altında olacaksınız. Yapılması gerekenleri tamamlamak, bazı konuları yeniden ele almak için uygun olabilir.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza günlük rutin işlerinizle veya sağlığınızla ilgili konularla başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Yakın çevrenizle planlarınızda anlaşmak Pazartesi günü kolay olmayabilir.

Salı günü aşk hayatınızda, sevdiğiniz kişiyle sahip olduklarınız konusunda yarışlara girmemeye ve onu kırmamaya özen gösterin. Sevdiklerinize karşı patlamaya hazır bir bomba gibi olabilirsiniz. Sakin olmaya çalışın ve enerjinizi pozitif alanlara yönlendirin. Yine riskli işlere kalkışmak, parasal kararlar almak için de doğru birgün olmayabilir.

Cuma günü yakın çevrenize karşı verdiğiniz sözleri tutacak, güzel planlar içine gireceksiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana ve yakın çevrenize karşı şefkatli ve yardımsever olabilirsiniz. Aile hayatınıza yapacağınız parasal destekler sizi mutlu edebilir. Yaratıcılığınızı, keyfinizi; eğlenceli konu ve olaylarla ortaya koymasını başaracaksınız.

Haftasonu Pazar günü, yakın çevrenizle yapacağınız konuşmalar, aşk hayatınıza olumlu yansıyabilir. İletişiminiz yüksek olacak ve siz olayların derinine inmek isteyeceksiniz. Sıkıntı ve sorunlarınızı etraflıca ele almak için bu Pazar gününü iyi kullanın.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza keyfinize yönelik bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Keyfe keder etkilerle bazı konularda acele etmek istemeyebilirsiniz. Hobilerinize, spora, çeşitli faaliyetlere yönelik hareket edeceksiniz.

Salı günü aile ilişkilerinizde bazı zorlanmalar veya sürtüşmeler oluşabilir. Davranışlarınızı gözden geçirmeli, anlık sinirlerden kaçınmalı, tehlikeli durumlardan uzak durmalısınız. Ailenizde üzerinizde etkili olan biriyle yıldızınız barışmayabilir, onun tarafından baskılandığınızı hissedebilirsiniz. Enerjinizi kontrol edin. Kazalara açık olabilirsiniz.

Cuma günü aile hayatınızda parasal sorumluluklarınızı bilecek, kalıcı çözümlerle yolunuzda ilerleyeceksiniz. Günlük işlerinizde fedakar, yardımsever etkiler devrede olacak. Enerjinizi daha sağlam ve kuvvetli tutmanız gerekebilir. Yine de istediğiniz gücü kendinizde bulacaksınız. Aile hayatınızdan alacağınız destekler de zorlanmalarınızı aşmanızı sağlayacak.

Haftasonu Pazar günü ailenize yönelik maddi konularda etkin ve güçlü bir politika izleyebilirsiniz. Daha önceden konuşulmuş ama yapılmamış bir işi ele almak, bu alanlarda dikkatli para harcamak söz konusu olabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza ailevi konu ve olaylara değer vererek başlayacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Kendinize vakit ayırmanız gereken bir dönem ama bu Pazartesi diğer taraftan ailenize duygusal olarak yardım etmek ve kendi isteklerinize odaklanmak arasında gidip gelebilirsiniz.

Salı günü bu haftanın en tehlikeli günlerinden. Yakın çevrenizdeki insanlarla beklenmedik güç çekişmeleri gündeme gelebilir. Enerjinizi kontrol etmekte zorlanabilir, bazı konuşmalara dürtüsel tepki verebilirsiniz. İçsel enerjiniz yüksek olacağından, sakarlıklara ve kazalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Araba kullanırken dikkatli olun.

Cuma günü çevrenize verdiğiniz sözleri tutacak, olgun ve emin adımlarla işlerinizi düzene koyacaksınız. Yine bu Cuma günü geri planda durduğunuz işlerinizde güzel, kalıcı adımlar atılabilir. Bazı parasal sıkıntılar yaşasanız bile iletişimsel konularda güçlü insanların desteğini de arkanıza alacaksınız. Sevdiklerinize fedakarlıklarınız artıyor.

Haftasonu etkili iletişiminizi, kendi kişisel hayatınıza ve planlarınıza yönlendireceksiniz. Hayata geçirmek istediğiniz planları revize etmek anlamında etkili birgün. Yine yakın çevrenizden bir insanın sizi derinden etkilemesi de söz konusu olabilir.


YayYay Burcu:

Haftanıza yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlarla başlayacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. İletişiminiz yüksek olurken uzak yerlerden alacağınız haberler bu Pazartesi sizin planlarınızı biraz zorlayabilir.

Salı günü sosyal ortamlarınızda ve arkadaş ilişkilerinizde parasal konuları kafanıza fazla takmamalısınız. Zira bu alanlarda parasal meseleler yüzünden öfke patlamaları ve ilişki bozulmaları karşınıza gelebilir. Ya da sahip olduklarınızı, ideallerinizi savunurken bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Cuma günü olaylara bakış açınız daha sağlamlaşacak ve hayatınızı düzene daha rahat koyacaksınız. Sorun yaşadığınız alanları atacağınız güzel adımlarla istediğiniz yöne çekebileceksiniz. Ailenize veya sevdiklerinize yapacağınız yardımlar, fedakarlıklar devrede olacak. Ev ortamlarınızda enerjinizi yüksek tutmalısınız. Parasal konularda güçlü ve etkili insanlarla bir araya gelebilirsiniz ya da işinizde güçlü ve etkili insanlardan destek görebilirsiniz.

Haftasonu Pazar günü alacağınız haberlerle kendinizi güçlü ve etkin hissedeceksiniz. Kafanızdaki fikirler için planlar yapabilirsiniz. İlişkilerinizdeki sorunları farketmek ve konuşmak, çözüme ulaştırmak için uygun olabilir.

 Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza parasal işlerinize eğilerek başlayabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu haftabaşı kazançlarınız, harcamalarınız konusunda bazı konuları gözden geçireceksiniz.

Salı günü toplum içinde ve kalabalık ortamlarda  ego sürtüşmelerine dikkat edin. İnatçı ve ısrar eden yapınızla aile hayatınızda ve toplum içinde restleşmelere açıksınız. Fikir ayrılıkları karşısında hemen sinirlenmeyin, inatçılıktan kaçının, enerjinizi işlerinizi tamamlamak için kullanın.

Cuma günü sosyal yaşantınız ve çevre ilişkilerinizde sağlam ve kalıcı adımlar devrede olacak. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda ve yakın çevrenize karşı fedakar ve anlayışlı olacaksınız. Onlara karşı yumuşak karnınız devrede olabilir. Beklenmedik yerlerden alacağınız destekle kariyer ve iş hayatınızda kalıcı adımlarla ilerleyeceksiniz.

Haftasonu sosyal çevrenizde, organizasyonlarda ve grupsal işlerinizde güçlü yanlarınızı ortaya koyacaksınız. Bazı arkadaşlarınızla aranızdaki sorunları giderebilir, bir konuyla ilgili olarak onları rahatlıkla ikna edebilirsiniz.


KovaKova Burcu

Haftanıza oldukça heyecanlı, hareketli, sosyal bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Verilmiş sözler, iş hayatınızda yapılması gerekenlerle kendi arzularınız bugün size rahat vermeyebilir. Bir tarafı seçmeli, lüzumsuz işler için kendinizi çok fazla zorlamamalısınız.

Salı günü beklenmedik yerlerden alacağınız yoğun enerjiyle, seyahatlerde ve sizi daha az tanıyan insanların yanında olumsuzluklar ve sürtüşmeler yaşamaya müsait olacaksınız. Tanımadığınız insanlarla sürtüşmeyin, çekişmeyin, enerjinizi iyi kontrol etmeye çalışın ve olumsuzlukları üzerinize çekmeyin.

Cuma günü alacağınız etkilerle sorumlu ve olgun yaklaşımlar durumları toparlamanıza neden olacak. Kariyer ve iş alanlarınızda istediğiniz kalıcı adımları atabileceksiniz. Toplumsal konularda yardımseverliğiniz, fedakarlıklarınız önem kazanıyor. seyahat, yabancılarla yapılacak işler, eğitim, hukuk konularında geleceğe yönelik adımlarınızı hızlandıracaksınız ve bu adımlardan da faydalanacaksınız.

Pazar günü iş ve kariyer alanlarınızda etkin düşüncelerinizi ve yaratıcılığınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Çalışmıyorsanız toplum önünde, kalabalık ortamlarda bir mesele yeniden ele alınabilir, çözüme kavuşabilir. İnsanları etkilemeyi başaracaksınız. Aile hayatınızda anneniz ve kardeşleriyle olan ilişkiler ele alınabilir.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza biraz isteksiz enerjilerle giriş yapacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde gerginlikler bu Pazartesi oluşabilir. Bir sürü işle uğraşmak sizi yoracak. Çarşamba gününe kadar kendinizi çok zorlamayın.

Salı günü sosyal ortamlarda, arkadaş ortamlarınızda veya davetlerde, güç çekişmeleri ve fikir ayrılıkları yaşanabilir. Yaptığınız bir işte sorunlar ortaya çıkabilir. Etrafınıza karşı acımasız olmamaya çalışın. Tehlikeli yerlerden ve kişilerden uzak durun, olayları alevlendirmeyin.

Cuma günü gelecek planlarınız adına desteklendiğinizi görecek, işlerinizde daha sağlam ve kalıcı adımlar peşinde olacaksınız. Uzakta bulunan akrabalarınız ve daha az gördüğünüz insanlara karşı fedakar ve yardımsever etkileriniz devreye girmeye başlıyor. İşinizde tahsil edemediğiniz bir alacak varsa ya da bir para işiniz varsa bu işinizi de kolaylıkla halledebilirsiniz.

Haftasonu, Pazar günü güçlü ve etkili arkadaşlarınızla olan iletişiminizde iyi etkiler altında olacaksınız. Bir konuyu konuşmak, derine inmek, planlarınızı oluşturmak anlamında bugünden faydalanın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın