Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

12 – 18 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

ŞANSI VE KEYFİ HİSSET!

Haftaya ay Aslan burcundayken başlıyoruz. Yani organize olmamız ve yönetmemiz gereken işlerimiz önem kazanıyor.

Pazartesi Merkür Jüpiter arasındaki olumlu açıda işlerimiz konusunda kiminle görüşmek, kiminle toplantı yapmak ya da bir bağlantı kurmak istiyorsak gökyüzü bizi destekliyor. Güzel birtakım geri bildirimler Pazartesi günü karşımıza gelebilir. Teklifler alabiliriz. İşlerimiz hızlı ilerleyebilir.

Salı günü Venüs ve Mars birleşmesiyle kadın-erkek ilişkilerinde, karşı cinsle hem uyumu yakalayacağımız hem de ilişkimizin dinamiklerini hareketlendireceğimiz bir dönem olacak. Havada aşk kokusu var diyebiliriz. Bu temmuz başında zorlanan ilişkilerimiz nihayet düzelmeye başlıyor. Yeni ilişkilere yelken açacağımız gibi, var olan ilişkilerde bütünleşme sağlanabilir.

Perşembe günü başkalarına yardım etme arzumuz yüksek olurken, kreatif işlerimizde güzel sonuçlar elde edebiliriz. Pazar günü dikkatli olalım. Güç çekişmeleri, çıkar çatışmaları öne çıkarken bazı ilişkilerimiz, eşyalarımız bozulabilir. Hayatın dinamikleriyle inatlaşmayalım! Şiddet, saldırılara, çıkarcılıklara dikkat edelim. Finansal manipülasyon, güç çekişmeleri etkisini yeni hafta başında gösterebilir.

Türkiye haritasına baktığımızda bu hafta 13 Temmuz- 27 Temmuz arasında Türkiye’nin kuzey- güney Ay düğümleri tetikleniyor. Krizlere açık bu dönemde olayları iyi idare etmeliyiz. Bazı konular açığa çıkabilir. İşçiler, iş verenler, sendikalar, emekçi kesim, belediyeler, ordu, gazetecilik, sosyal medya, yakın ve uzak ülke ilişkilerimiz, bazı beklenmedik olaylar mercek altında. Finansal konulara Cuma günü dikkat edelim.

Herkese fırsatları değerlendireceği, aşkı kalplerinde hissedeceği harika bir hafta dilerim.

Hande Kazanova

12 – 18 Temmuz Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, gökyüzünde ateş enerjisi mevcut ve siz bu ateş enerjisini bu hafta çok iyi kullanacaksınız. Pazartesi günü itibariyle aşk hayatınıza, varsa çocuklarla ilgili konu ve olaylarla, sanatsal ve kreatif işlerinize kendinizi verebilirsiniz. Ama bu hafta en çok aşk hayatında keyifli ve mutluluğu tadacak olan burç sizsiniz. Yani bu aralar flörtleşiyorsanız, birileriyle konuşuyorsanız, henüz karşı taraftan emin değilseniz işte bu hafta bazı konuları kafanızda netleştirecekseniz ve sevdiğiniz insanın karşısına belki de güzel bir teklifle çıkacaksınız. Aynı zamanda sanatsal işlerinizde herkesin gözü sizin üzerinizde olabilir, kendinizi çok iyi bir şekilde ön plana çıkarabilirsiniz. Kendi özelinize vakit ayırdığınız ve aşkı arıyorsanız bulacağınız, aşk zaten hayatınızdaysa da sevdiğiniz insanla beraber güzel vakitler geçireceğiniz bir hafta sizi bekliyor.

Ev, aile ve yuvanızla ilgili konular da bu hafta önemli. Aile büyüklerinizle konuşacağınız bir mesele Pazartesi günü devreye girebilir ve bu meselenin üzerini kapamadan, şansınızı ve fırsatlarınızı değerlendirerek işe koyulmaya özen gösterin. Emlak, alım-satım, kiralama gibi işleriniz varsa yine bu hafta bu işleri yapmak anlamında hayat sizi destekleyecek. Beklenmedik yerlerden çok güzel fırsatlar ve destekler göreceksiniz.

Hafta sonu Pazar günü aile ortamlarınızda, sevdiğiniz insanla ya da anne- babanız arasındaki çekişmelere dikkat edin, inatlaşmalardan uzak durun. Güç birliğini güzel bir noktaya taşıyın. Karşı tarafla bazı noktalarda anlaşamazsanız çatışmalara girmemeye çalışın.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, evinizin, ailenizin, yuvanızın detayları bu hafta önemli. Aşkı, keyfi, sevgiyi aile ortamlarınızda tadacaksınız. Evinizde kendinizi daha huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız işte bazı planları bu hafta hareketlendirebilirsiniz. Evinize arkadaşlarınızı çağırabilirsiniz, sevdiğiniz insanla evde daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Bu hafta kendinizi mutlu, şanslı, iyimser göreceksiniz. Evle ilgili her tür konuda da şans yüzünüze gülecek, bunun tadını iyi çıkarın. Keyfinizin çok iyi olacağı bir döngü içerisinde bulunuyorsunuz. Diğer taraftan satış, organizasyon, reklam, tanıtım, pazarlama gibi iletişim odaklı iş alanlarında sosyal çevrenizden göreceğiniz desteklerin yüksek olduğu bir dönem.

Bu hafta başında önemli işlerinizden bazı güzel parasal sonuçlar elde edebilirsiniz. Beklediğiniz bir haber varsa bu haberin de çok hızlı bir şekilde kapınızı çaldığını görebilirsiniz.

Düşüncelerinize, fikirlerinize, konuşmalarınıza hafta sonu dikkat edin. Yakın çevrenizdeki insanların üzerinizde bir baskısı olabilir, oluşabilir ya da böyle hissediyor olabilirsiniz. Tanımadığınız çevrelerde, tanımadığınız insanlarla çıkar ve güç çatışmalarına Pazar günü girmemeye özen gösterin. Onun dışında bu hafta size gerçekten ilaç gibi gelecek, tadını çıkarın.

 


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, iletişim alanındaki işlerinizde yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlarla haftanızı başlatıyorsunuz. Yine yakın çevrenizdeki insanlarla bu hafta gerçekten güzel planlar içerisine gireceksiniz. Kısa yolculuklar, kısa vadeli planlar, alışverişler bunlar önemli olacak. Ailenizde, çevrenizde, akrabalarınız arasında sıkıntı ve problemler yaşandıysa ve onlarla ilişkilerinizi düzeltmek istiyorsanız bu hafta bunun için biçilmiş kaftan. İletişime dayalı işlerde güzel haberler karşınıza gelebilir ya da biriyle yazışırken bir anda ona aşık olduğunuzu ya da aşka yelken açacağınızı hissedebilirsiniz. Sosyal medyayı kullanırken çekiciliğiniz üzerinde olacak ve bu çekicilikle gerçekten de hiç beklemediğiniz insanları hayatınıza çekme potansiyeline sahip olacaksınız. Maddi konularda güzel gelişmeler altındasınız, iş hayatınızda da güzel fırsatlar var. Bu da demek oluyor ki işlerinizi maddi fırsatlara çevireceğiniz bir hafta olacak. İş arayanlar, işlerinden birtakım karşılık bekleyenler bu hafta bunların olumlu sonuçlarını görecekler. Cebinize giren parayla çok ilgilisiniz, iyi de yapıyorsunuz. Güzel şans ve fırsatlarınız var bunları değerlendirin.

Evliyseniz, bir partneriniz varsa ya da ailenizle beraber müşterek paranız bulunuyorsa haftasonu maddi konularda çekişmemeye özen gösterin, ego savaşlarından uzak durun. Çünkü haftasonu parasal konularda çok çabuk tepki vermeye meyilli olacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, parasal işlerinizde istediğinizi bulacağınız haftalardan bir tanesi başlıyor. Hayat size güzel! 10 Temmuz’da sizin burcunuzda bir Yeni Ay yaşanmıştı. İşte bu Yeni Ayla beraber hayatınızı şöyle bir düzenlediniz ve bu düzen doğrultusunda yeni başlangıçlara yelken açıyorsunuz. Bu aralar gökyüzü en çok sizi destekliyor olacak. Önemli işlerin, planların da hareketlendiğini göreceksiniz. Uzaklardan alacağınız haberlerle, fırsatların ve önemli tekliflerin Pazartesi günü karşınıza gelmesi söz konusu olabilir. Eğitim konularında da güzel haberler alacaksınız. Seyahatlere ya da geleceğe dayalı işleriniz varsa bu hafta başında bu işlerle ilgili şansın yüzünüze güldüğünü göreceksiniz.

Diğer taraftan maddi konular önemli, Venüs ve Mars kavuşumunu burada yaşıyorsunuz. Bu da bu hafta güzel maddi kazançlarınız olacağı anlamına geliyor. Ticaretle uğraşıyorsanız birçok insanın ilgisini üzerinizde hissedebilirsiniz ya da işlerinizi çok doğru bir noktaya taşıyabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa o insanla beraber hayatın tadını tuzunu çıkaracaksınız. Yemeğe, içmeye, keyif yapmaya olan ilginizin yüksek olduğunu görebilirsiniz.

Temmuz başında ilişkilerde, parasal konuda zorlanma vardı. Bu hafta itibariyle bütün bunların geride kaldığını görüyorsunuz. Ama Pazar günü sevdiğinizle bazı çekişmeler devrede olabilir. Onun sizin üzerinizde baskıları artabilir. O yüzden de bu baskıların ilişkinize gölge düşürmesine izin vermeyin. Problemleri açık açık konuşarak halletmeye çalışın.

 


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, bu hafta gireceğiniz ortamlarda gözler sizin üzerinizde olacak. Kadın-erkek demeden herkesin ilgisini çekeceksiniz. Kendinize baktığınız, aynı zamanda toplum içerisinde duruşunuzla insanların sizi beğendiği bir zaman dilimi içerisindesiniz. Özel hayatınız, aile hayatınız bu hafta çok güzel etkilerle bezeli olacak. O yüzden bekarsanız, aşkı arıyorsanız, sevdiğiniz biri varsa bütün bunların hareketlendiğini görebilirsiniz. Yani bu hafta aşkı bulacaksınız, hayatınızda bir insan varsa da onunla beraber güzel planlar içerisine gireceksiniz. Öte yandan bazı noktalarda her şeyi gözden geçirdiğiniz bir dönem. O yüzden bu üzerinizdeki şansı, bu keyfi ulu orta herkese anlatmamaya özen gösterin. Nazar değebilir, çok çabuk diğer insanların tepkisini üzerinize alabilirsiniz ya da bir anda kendinizi iyi hissetmeyebilir, enerjinizin aşağıya çekildiğini görebilirsiniz.

Diğer taraftan geri planda yürüttüğünüz her işinizde hafta başı şans sizden yana olacak. Parasal işlerinizi iyi halledeceksiniz. İş ortamlarınızda neler yapmanız gerektiğini göreceksiniz. Bu aralar çok fazla göz önünde olmak istemiyor olabilirsiniz ya da sadece özel hayatınıza aşka vakit ayırmak istiyor olabilirsiniz. Ne olursa olsun yapmanız gereken önemli işleri ihmal etmemeye özen gösterin.

Pazar günü sağlığınıza dikkat edin. Sağlıkla ilgili konular, işle ilgili alanlarda bir zorlanma, bir güç çekişmesi karşınıza gelebilir. Her şey çok iyi giderken hafta sonunda alacağınız bazı haberler karşısında hemen yelkenleri suya indirebilirsiniz. Ama onun dışında hafta içi hayatın size sunacağı fırsatları gerçeklere dönüştürmeye özen gösterin.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, biraz geri planda durarak haftanıza merhaba diyeceksiniz. Ama hemen Salı günü öğle saatleriyle beraber ay sizin burcunuza geçecek ve sizi fazlasıyla hareketli kılacak. Diğer taraftan arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle beraber yapacağınız planlarda bu hafta oldukça şanslı etkilere sahipsiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili vereceğiniz önemli kararlar bu Pazartesi sizi çok ama çok mutlu edebilir. Bu aralar biraz platonik takılıyor olabilirsiniz, gizli saklı ilişkilere çok çabuk çekiliyor olabilirsiniz ya da ilişkinizi henüz insanlara anlatmaya hazır olmayabilirsiniz. Ama ne olursa olsun hayatınızda bir insan varsa sevdiğiniz insanın işine, sağlığına göre hareket etmek bu hafta önemli olacak. Gizli saklı buluşmalardan her zamankinden daha fazla keyif alabilirsiniz. Zaten bu dönem sizin için öyle ulu orta her yerde bazı şeyleri konuşmak için çok da uygun bir dönem değil. Bununla beraber hem özel hayatınız hem de ortaklı işlerinizde şans kapınızda.

Hafta sonu bulunacağınız ortamlarda çekişmeler devreye girebilir, dikkat edin. Pazar günü hoşlandığınız kişi, sevdiğiniz insan partnerinizin sosyal çevre ortamlarınızda arkadaşlarınızla anlaşamama etkisine karşı dikkatli adımlar atın. Yine bulunduğunuz çevrelerde ve ortamlarda tartışmalara girmeyin.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, sosyal çevre bağlantılarınızın çok kuvvetli aktığı haftalardan bir tanesi başlıyor. Arkadaşlarınızdan bolca haber alabilirsiniz. Sizi bir yere davet ediyorlarsa bu davetler, organizasyonlar, aktivitelerle ilgili bu hafta gerçekten oturacak yer bulamayacaksınız. Haftanızı iyi organize etmeniz gerekecek.

Salı öğleden sonra, Çarşamba ve Perşembe günleri daha önceden organize ettiğiniz işlerinizi hayata geçirmekte biraz zorlanabilirsiniz. Ama Perşembe öğleden sonra Cuma ve Cumartesi günleri Pazar da dahil olmak üzere sizi destekleyecek. Venüs ve Mars kavuşumunu sosyal çevre alanlarınızdan alıyorsunuz. Bu da gireceğiniz çevrelerde gözlerin sizin üzerinizde olacağı anlamına geliyor. İnsanlar sizi beğenecekler, aynı zamanda insanların ilgisini çekeceksiniz. Arkadaşlarınız size çöpçatanlık yapabilir, sizi kendi alanlarında, ortamlarında biriyle tanıştırabilirler. Hayatınızda bir insan varsa da o insanla beraber bulunacağınız aktiviteler, davetler ve organizasyonlarda gerçekten kendinizi çok şanslı ve mutlu hissedebilirsiniz.

Bu hafta hem kariyerde hem de meslekle ilgili girişimlerinizde şans ve fırsatlar yüzünüze gülecek. Beklediğiniz bir haber varsa, iş başvurusu yaptıysanız Pazartesi günü bununla ilgili bir haber alabilirsiniz. Normal rutin işleriniz varsa bu işlerinizin de çok rahat, fırsatlı, şanslı bir şekilde aktığını göreceksiniz.

Pazar günü dikkat! Aile ortamlarınızda, anne-babanızla, ya da partnerinizle olan bağlantılarınızda güç çekişmelerine ve ego savaşlarına açık olabilirsiniz. Evinizdeyseniz hafta sonu bir cihazınız, bir eşyanız bozulabilir bu etkiye de dikkat edin.

 


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, toplumsal konularda göz önünde bulunacağınız ortamlarda ve işle ilgili meselelerde şahane bir hafta başlıyor. Kalabalık ortamlarda olmayı seveceksiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda aşkı bulacaksınız. Gerçekten bu hafta fırsatlarla dolu bir hafta olacak. Sevdiğiniz insanla kalabalıklara karışmak, henüz ailenizle tanışmadıysa, siz onun ailesiyle tanışmadıysanız bu konularda da gayet şanslı bir dönem. Sevdiğiniz insana teklif edebilir veya ondan teklif alabilirsiniz. Gelecek planlarınızda oluşturduğunuz öğrenmekten mutluluk duyduğunuz, kendinizi geliştirdiğiniz bu dönemde iş fırsatlarınızın da yüksek olduğunu fark edeceksiniz. Kreatif ve sanatsal işlerinizde ya da geleceğe dayanan uzun vadeli planlarınızda bu hafta başında çok güzel şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Bu haftayı özel hayatınızla ilgili konularda es geçmeyin, muhakkak değerlendirin. Gökyüzünde hem aşk hem evlilik hem de uzun süreli ilişkiler için çok güzel etkiler var.

 

Pazar günü hayat sizi çok destekleyecek ama diğer taraftan fikirlerinizdeki gel gitler, bazı işlerinizde sizin üzerinize etki etmek isteyen insanlarla ego savaşlarına, çıkar çatışmalarına kolaylıkla dönüşebilir. O yüzden çevresel faktörleri bir kenara alırsak bu hafta özel hayatınız, işle ilgili konularda gerçekten şansınız yüksek görünüyor.

 


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, yurtdışı bağlantılı işler, gelecek planları, seyahatler, ticari faaliyetler ve az samimi olduğunuz insanlarla yapılacak işlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Bu alanda da çok güzel etkileşimleriniz var. Temmuz başı biraz canınız sıkılmış olabilir ya da bir şekilde seyahatleri istediğiniz gibi yönlendirememiş olabilirsiniz. Geleceğe dair umutlarınız olmamış olabilir ya da içinizde o ateşi, tutkuyu hissedememiş olabilirsiniz. Ama bu hafta itibariyle seyahatler, alınacak haberler, içinizdeki o tutkunun yeniden ateşlenmesi anlamında şans size gülecek. Kendinizi oldukça iyimser, mutlu ve fırsatlı göreceğiniz bir hafta olacak. Seyahatte, tatilde, uzak yerlerde aşk kapınızı çalabilir. Eğer hayatınızda bir insan yoksa sizi gerçekten anlayacak ve hayat yolculuğunuzdaki görüşlerinizi destekleyecek bir ilişkiye girmeniz söz konusu olabilir. Diğer taraftan parasal konularda da güzel gelişmeler var.

Bu hafta başında aileniz için yapacağınız harcamalarda, alışverişlerde kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Keza evinize bir şey alabilirsiniz ya da evle ilgili bir konuyu tamamına erdirebilirsiniz. Yani bu hafta hem işte hem özel hayatınızda hem de ailenizde şans yüzünüze gülecek.

Bir tek Pazar gününe dikkat edin. Pazar günü güç çekişmelerine açık olacaksınız. Sevdiğiniz insanla aranıza para meselelerinin girmesine çok fazla müsaade etmeyin. Bu dönem harcamalarınız çok fazla olabilir ve bu harcamalarınızın sizi kolaylıkla sinirlendirdiğini görebilirsiniz. Bir işinizden haber gelebilir, konu ne olursa olsun kafanıza çok fazla takmayın çünkü bu dönem gerçekten destekli bir dönem içerisindesiniz.

 Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, parasal konularla ilgili çok güzel ve çok müjdeli bir hafta başlıyor. Bu aralar kendinizi gerçekten iyi hissedeceksiniz ve kendinize olan güveninizin yüksek olduğunu fark edeceksiniz. Yaptığınız işlerde parasal bağlantılar önem kazanırken müşterek hesaplarınız ya da harcamalarınızın da önemli olacağı haftalardan bir tanesi olabilir. Sponsor bulmak, bir yerden alacağınız varsa bu paranın peşinde düşmek, nafaka işlemlerini halletmek, mirasla ilgili konuların tamamlanması, vergiyle ilgili konuları da tamamlamak söz konusu olabilir. Bu alanlardan yana şansınızın, fırsatlarınızın yüksek olduğu bir dönem. Kredi almak istiyorsanız bu dönem başvuruda bulunabilir, bulunduysanız da cevabın olumlu geldiğini görebilirsiniz.

Biraz cinselliğe olan ilginizin de artacağı bir döngü içerisine girmiş bulunuyorsunuz. Şimdiye kadar ilişkilerde çok çabuk moralinizi bozan konular olduysa bu hafta itibariyle artık bu moral bozukluğu yerini çok daha hareketli ve keyifli bir döneme bırakacak. İkili ilişkilerden, ortaklı işlerden yana şansınız çok kuvvetli. Sevdiğiniz insanla beraber vereceğiniz kararları bu hafta itibariyle hayatınıza geçirebilirsiniz.

Pazar gününe dikkat edin ilişkilerde çekişmelerden, güç çekişilmelerinden, ego savaşlarından uzak durmaya özen gösterin. Bu aralar dediğim dedik olabilirsiniz ama karşı tarafın size daha fazla ihtiyacı olabilir o yüzden bu haftanın güzel enerjisini Pazar günü bozmamaya özen gösterin.

 


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, ikili ilişkiler ve özel hayatınızın detaylarıyla haftanızı başlatıyorsunuz. İlişkilerden yana Temmuz başında biraz zorlanmıştınız. Aynı zamanda sevdiğiniz insanla bazı konularda anlaşmazlıklar olmuş olabilir. Kendinizi yalnız, üzgün ve fırsatsız görüyor olabilirsiniz ama bu hafta itibariyle tamamen bütün bunların geride kaldığını söylemek yanlış olmayacaktır. İlişkilerde mutluluğu, huzuru, şansı, bolluğu bereketi yakalayacağınız bir dönem. Taşınma işleriniz bu hafta size göz kırpacak. Başka bir şehre ya da ülkeye yerleşme, ortaklı işe girme aynı zamanda davalardan yana güzel sonuçlar elde etmek anlamında destekli olacaksınız. Ama bu hafta ağırlıklı olarak ikili ilişkiler ve özel hayatınızdaki dengeye odaklanmaya özen gösterin. Eğer dengesizlikler varsa bir şekilde dengeyi sağlamanın yolunu bulacaksınız.

Diğer taraftan gündelik hayatınızın ritminin arttığı bir dönem. Sağlığınızla ilgili konu ve olayların da arttığı bir dönem. Bu hafta sağlığınızla ilgili konularda hiçbir çekinceniz olmasın çünkü kendinizi iyi hissedeceksiniz. İşle ilgili konularda çok güzel fırsatlar ve teklifler Pazartesi günü karşınıza gelebilir. Bu fırsat ve tekliflerin paraya dönüştüğünü görebilirsiniz. İşinizden beklediğiniz bir para varsa hafta başında bu parayı elde etmeniz de söz konusu olabilir.

Hafta sonu özellikle sağlığınıza ve gündelik işlerinize dikkat edin. Gündelik işleriniz, işleri ertelemenizden, sizin davranışlarınızdan kaynaklı olarak bazı engellere ve aksiliklere açık olabilir. Bu dönem işlerinizi daha bütün olarak ele almaya özen gösterin ve çok fazla ertelemeyin.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, gündelik hayatınızın koşturması ve iş hayatınızın detaylarıyla haftanızı başlatıyorsunuz. İş ortamlarınızdan şans sizden yana. Aşkı, keyfi, mutluluğu yakalayacağınız bir dönem. Bir iş arkadaşınızla romantik bir beraberliğe hazırlanın. Ya da sağlık ortamında tanışacağınız bir insan ayaklarınızı yerden kesebilir. Hayatınızda bir insan varsa o insanla beraber yapacağınız keyifli planlar bu hafta sizi gerçekten mutlu edecek. Sanatsal işler, aşk, çocuklarla ilgili konular, hobilerinizle ilgili alanın oldukça aktif olduğu aynı zamanda kendinizi çok mutlu hissedeceğiniz bir dönem. Şans yüzünüze gülecek. Uzun zamandır hem ilişkilerde hem iş hayatınızda her şeyi rayına oturtmak istiyordunuz. İşte o dönem bu hafta. Bu hafta o yüzden hem iş ilişkilerinizde hem özel hayatınızda hiçbir şeyi pas geçmeyin, ertelemeyin. Bugün değil yarın yapayım demeyin, çünkü bu hafta gerçekten de kendinizi çok şanslı, mutlu ve iyimser hissedeceksiniz.

Özellikle Salı öğleden sonra Çarşamba ve Perşembe günleri ikili ilişkiler ve özel hayatınızda fazlasıyla destekleneceksiniz. Pazar günü üzerinizde etkisi olan bir arkadaşınız, özel hayatınızdaki insanla ya da ortamdaki insanlarla anlaşmakta zorluk çekebilir. Bu da sizin hayatınıza olumsuz yansıyabilir. Sosyal çevrelerde ve ortamlarda insanlarla çekişmeye girmemeye özen gösterin. Bu haftanın lütfen tadını çıkarın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın