Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

12 – 18 Aralık Haftalık Gezegen Faaliyetleri

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya Ay Boğa burcundayken maddi konulara, kazanımlarımıza odaklanarak giriş yapacağız. Öğlen saatlerine kadar Ay boşlukta olacağından çok önemli girişimlerden ve başlangıçlardan kaçınmamız yerinde olacak. Öğleden sonra saat 15:41 de Ay İkizler burcuna geçiyor. Yakın çevremizdeki iletişimimiz birkaç gün boyunca artabilir. Meraklı yapımızla çok konuşmaya, bilgi almaya ve düşünmeden bilgiyi yaymaya meyilli olabiliriz.

Bu Pazartesi devreye giren güneş- uranüs olumlu açısıyla hayata karşı esnek ve rahat yaklaşabilir, değişik insanlarla güzel görüşmeler içine girebiliriz. Önemli kişilerden alacağımız destekler yüksek olacak. Özellikle öğleden sonraki zamanı görüşmelerimiz için kullanabiliriz.

Çarşamba günü sabaha karşı saat 03:05 te İkizler burcunda oluşan Dolunay, iletişime dayalı konularda bizi hassas ve biraz da huzursuz kılabilir. Bu dolunayda iletişim, sosyal medya, network, bilgi paylaşımı, dedikodu, bilgi kirliliği, eğitim, basınla ilgili konular, yakın çevremizde olup biten olaylar önem kazanıyor. Yabancılarla anlaşmalarımız, seyahat ve eğitim alanlarında başlattığımız, hukuksal konularda girişimde bulunduğumuz konu ve olayların,  sonuçlarını almak bu dolunayda önemli olacak. Bu Dolunay Türkiye Haritasının kadersel alanına düştüğü için gizli düşmanlar, perde arkasından yürütülecek olaylara karşı dikkatli olmalıyız. Bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir ya da kontrol altına alınması zor olan olaylar karşımıza gelebilir. Maddi konulara, halkımızın güvenliğine ekstradan dikkat etmeli, diğer ülkelerle ilişkilerimizi bozacak konuşmalardan uzak durmalıyız. Geçtiğimiz Cumartesi devrede olan Güneş- Satürn kavuşumuyla haftaortasına kadar negatif bakış açısı üzerimizde etkili olabilir.

Son bir değerlendirme yaparsak, önemli işlerimizi, halletmemiz gereken önemli adımları ve başlangıçları bu hafta tamamlamaya çalışalım çünkü önümüzdeki haftabaşı itibarıyla Merkür Oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. Üzerimizdeki karamsar bulutlardan sıyrılarak, sorumluluklarımızla hareket etmek bize çok şey kazandırabilir. Herkese iyi haftalar….

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın