Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

1-7 Temmuz 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay Koç burcundayken başlıyoruz. Duygusal olarak ani, anlayışsız ve sabırsız davranmaya meyilli olabiliriz. Bu Pazartesi gökyüzünde oluşan Venüs- Satürn karesiyle ilişkilerimizde bozulmalar ve sorunlar oluşabilir. Sevdiklerimizle aramıza duvar örebilir, kimsenin bizi anlamadığını düşünebiliriz. Soğuk ve mesafeli yaklaşımlarımız var olan ilişkimizde sorunları daha da körükleyebilir. Yine ticaret hayatımız, paraya dayalı işlerimiz bu olumsuzluktan etkilenecek.

Salı günü Güneş-Plüton karşıtlığı, otorite figürleriyle güç mücadelelerini tetikleyebilir. Baskı, kıskançlık, manipüle etme, yönlendirme gibi duyguların etkisiyle hareket edeceğiz. Bu da çekişmeleri ve sürtüşmeleri arttırabilir. Bir eşyamız ya da ilişkimiz bozulabilir.

Çarşamba günü nispeten daha olumlu ve mantıklı etkiler altında olacağız ama Perşembe günü devreye giren Güneş-Uranüs karesi, var olan tansiyonlu durumları yeniden ortaya çıkaracak. Farklı ve değişik davranma isteğimiz, olması gerekenle çatışabilir. Asilik, isyankarlık, baş kaldırma Güneş-Uranüs karesinin tipik özelliklerindendir. Özellikle Türkiye haritasında bu etkileşim, bir grup kesimle, halkla, hükümeti yeniden karşı karşıya getirebilir. Bu yüzden bu hafta olabildiğince sağduyulu ve sakin olmaya özen gösterelim.

Herkese iyi haftalar…

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın