Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

08 – 14 Nisan 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Nisan ayı, Merkür’ün gerilemesinin etkilerinin tam anlamıyla ortadan kalktığı daha rahat iletişime geçebileceğimiz bir ay olacak. Güneş’in Jüpiter’den aldığı rahat açılarla birçok alanda kendimizi mutlu ve şanslı görebiliriz. Karşımıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeliyiz. İletişim ve ticaret ön planda olacak. Ticaretin artacağı bir dönem. Sosyal yardımlaşma dernekleri, enstitü ve üniversiteler statüsündeki yerler için rahat bir akış sağlanabilir. Yine bu hafta Güneş-Plüton karesiyle, grupsal enerjilerde zorlanmalar oluşabilir. Bir eşyamız, aracımız veya ilişkimiz bozulabilir. Patronlarımız ve üstlerimizle anlaşmakta zorlanabiliriz.

Yine diplomatik ilişkilerimize ve ülkeyi ilgilendirecek konuşmalara, açıklamalar ve kararlara dikkat etmemiz gerekecek. Bu hafta genel olarak çalışma hayatımız ön planda olacak.

7 Nisan Pazar günü, özel ilişkilerimiz ve aşk hayatımız için olumlu etkiler taşıyor. Karşı cinsi çekici bulacak, kalbimiz boşsa aşkı hayatımıza sokmaktan çekinmeyeceğiz. İlişkisi olanlar için harika bir dönem. Mutlu haftalar!

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın