Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

06 – 12 Ocak 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Haftaya biraz geri planda durarak başlıyorsunuz sevgili koçlar. Sosyal çevreniz adına kolay organize olacak, ilişkilerinizi iyi kullanacaksınız.

İş alanlarınızda maddi konularda önemli bağlantılar, sağlam adımlar söz konusu olabilir. Bazı destek isteyen işlerinizin karşılığını alabilirsiniz.

Haftanızın genelinde, iş ve kariyer alanlarınızda önemli konuşma ve görüşmeler devrede olacak. Parasal olarak kalıcı işlere imza atabilirsiniz. Sosyal çevrenizle görüşmeleriniz hızlanıyor zira Cumartesi günü itibarıyla, Merkür 2 hafta boyunca sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor.

Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. Geleceğinize yönelik atılım ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizde bu süreç içerisinde artışlar görülebilir veya birden fazla teklif arasında kalabilirsiniz.


Boga1

Boğa Burcu:

Bu pazartesi sosyal ortamlarda kendinizi gösterebilirsiniz sevgili boğalar. Arkadaşlarınızla ortak atılacak adımlar size fayda sağlayacak.

Ortaklaşa iş alanlarınızda daha az tanıdığınız insanlardan desteğiniz ve faydanız sağlam olabilir. Geleceğinize yönelik işleriniz için harekete geçebilirsiniz.

Haftanıza baktığımızdaysa yabancı ortaklı işler, medya ve seyahat konularında önemli anlaşmalar ve konuşmalar gündeminizde olacak. İşleriniz hızlanacak ve hayat sizi ortaklı işlerde destekleyecek. Cumartesi günü itibarıyla, kariyer evinizde ilerlemeye başlayan merkür, 15 gün boyunca bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak.

İş alanınızda kendinizi bireysel olarak ifade edecek, sorunlar karşısında akılcı çözümler arayacaksınız.Patronlarınız veya üstlerinizle konuşmalarınızı arttırabilirsiniz. Olaylara ve iş hayatınıza yaklaşımınız farklı ve sıradışı olabilir.


ikizler1

İkizler Burcu:

Sevgili ikizler, haftanıza iş ve kariyer alanlarınız aktif olarak başlıyorsunuz. İş alanlarınızda göreceğiniz destek sizi daha kararlı ve istikrarlı kılabilir. Önemli işlerinizi organize edebilirsiniz.

İş hayatınızda parasal bağlantılı işlerden yana şansınız yüksek olacak. Haftanızın geneline baktığımızda, ortaklaşa para konularında güzel gelişmeler yaşanabilir.

İş alanlarınızda desteklenecek ve önemli bağlantılar kuracaksınız. Seyahat etme isteğiniz artmaya başlayacak. Yabancılarla yapılacak işler devreye girmeye başlıyor. 2 haftada bir burç değiştiren ve ilgi alanlarımızı belirleyen merkür medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda, 2 hafta boyunca iletişiminizi hızlandıracak.

Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebileceği gibi, felsefe, din gibi konularda kendinizi ifade etmek, çevrenizle bu konularda konuşmak da ön plana çıkacak.Tanımadığınız insanlarla paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz.


Yengec1

Yengeç Burcu:

Haftaya dış ortamlarda ve seyahat gerektiren işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili yengeçler.

Hayatınızda önemli değişim ve dönüşümler yaşanırken, çevrenizdeki insanlara karşı sorumluluklarınız sizin için önemli olacak. Yine sevdiğiniz insanla gelecek planları, seyahat planları devrede olabilir. Özel hayatınızda özenli ve dikkatli adımlar atmak ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşımak isteyebilirsiniz.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa, özel hayatınızda sevdiğiniz insanla konuşmalarınız ve ilişki değerlendirmeleriniz öne çıkabilir. Özel hayatınızda güzel etkiler altında olacaksınız. Ortaklaşa para işlerinizde çözümler devreye girmeye başlayacak zira bu hafta sonu Merkür kova burcuna geçiyor.

2 hafta boyunca ortaklaşa giderleriniz,harcamalarınız,banka işlemleriniz,vergi, kredi, faiz, nafaka, miras alanlarınızda becerilerinizi ve uğraşılarınızı arttırabilirsiniz. Bu alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak.Yine cinsellik, ölüm, ruhani ve mistik konular hakkında konuşmak ve araştırma yapmak size ilginç gelebilir.Yaşamı biraz farklı bir şekilde sorgulayabilirsiniz.


Aslan1

Aslan Burcu:

Haftaya ortaklaşa para konularınız ön planda olarak giriş yapacaksınız sevgili aslanlar. Maddi konularda sizden para isteyenlere karşı bu kadar yumuşak davranmayın.

Bu hafta başı ödemeler, banka işlemleriniz devrede olabilir. Ayrıca iş alanlarınız bu aralar fazlasıyla aktif. Aile hayatınızda yapılması gereken işleriniz de kalıcı ve itinalı adımlar atacaksınız. Bu hafta iş alanlarınızda önemli konuşma ve görüşmeler meydana gelebilir.

Hayatın hem aileniz, hem işleriniz konusunda sizi desteklediğini göreceksiniz. Haftasonu itibarıyla, kova burcuna geçen merkür, 2 hafta boyunca özel hayatınız veya ortaklı işler alanınızda becerilerinizi ve düşüncelerinizi ortaya koymanıza neden olacak.

Danışmanlık almak istediğiniz konular varsa veya başkalarının deneyimlerinden yararlanmak istiyorsanız olumlu bir iki hafta içine giriş yapacaksınız. Sevdiğiniz insanla konuşmak ve paylaşım içine girmek iyi olacak. Ortaklı işlerinizde sözleşmeler ve kontratlar gündeme gelebilir. Olaylara yaklaşımınız mantıklı ve kontrollü olacak.


Basak1

Başak Burcu:

Haftaya ikili ilişkilerinize odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili başaklar. Özel hayatınızda duygularınız çok çabuk değişebilir, fedakar etkiler altındasınız. Artık bazı işlerinizin somut sonuçlara doğru gittiğini farkediyorsunuz.

Özellikle aşk hayatınızda yakın çevrenizden destek alıyorsunuz ve olaylara itinayla yaklaştığınızda sonuçlar sizi daha mutlu ediyor. Haftanızın genelindeyse, aşk konuşmaları önem kazanacak, yaratıcılık isteyen işlerinizde önemli görüşmeler oluşabilir.

İşleriniz daha da artmaya başlayacak ve karşılığını alacaksınız. Cumartesi günü merkür kova burcuna geçecek, iki hafta boyunca iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak.

İşiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, iletişiminizle iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda burası sağlık eviniz olduğundan, sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız. İşiniz yoksa ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız yine bu dönem uygun olacaktır.


Terazi1

Terazi Burcu:

Bu haftabaşı iş, hizmet hayatınızda veya sağlıkla ilgili konularda kalıcı etkilerle görmek istediğiniz desteği rahatlıkla alabilirsiniz.

Özellikle aile hayatınız için yapılması gereken işlerinizi etkili bir şekilde devreye koyacaksınız. Haftanızın geneline baktığımızdaysa aile konuşmalarınız hızlanacak. Bir ev satımı gündemde olabilir.

Maddi konularda kalıcı işler altında olacak, aşkı hayatınızda daha fazla konuşmaya başlayacaksınız. Merkür bu haftasonu itibarıyla 2 hafta boyunca sizin aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlıyor. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz.

Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde bireysel, farklı yönlerinizi bu 2 hafta boyunca ortaya koyacaksınız. Çocuk yapmak isteyenler, bu konuda biraz zorlansalarda olumlu bir zaman dilimi içinde olduklarını bilmeliler.Yine çocuğunuz varsa bu 2 hafta içinde onun uğraşıları ve konuları hayatınızda öne çıkmaya başlayacak.


Akrep1

Akrep Burcu:

Bu haftabaşı aşk hayatınızda romantik, rahat ve değişik bir gün geçirebilirsiniz. Eğlenceye olan düşkünlüğünüz fazla olacak, hayatınızı yeniden kurarken, sevdikleriniz sizi destekliyor olacak.

Özellikle akrabalarınızdan, kardeşlerinizden ve sevdiklerinizden kalıcı adımlar atılabilir. Hayatınızı kurarken, iletişim halinde olacağınız insanlar sizinle özel konuşmalarda bulunabilir.

Haftanızın genelindeyse, önemli satış, iletişim, reklam işleri devrede olacak. Konuşmalarınızı, iyi ilişkilerle destekleyebilirsiniz. Haftasonu itibarıyla, Merkür 2 hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor. Evinizle ilgili sorunlar ve konularda kalıcı ve çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle ve gerek kendi ailenizle olan iletişiminizde bu 2 hafta boyunca öne geçecek.

Yine eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız.


Yay1

Yay Burcu:

Haftaya ev ve aile ortamlarınız ön planda olarak başlayacaksınız sevgili yaylar. Ev ortamınızda beklenmedik misafirlere hazırlıklı olun, gün içinde eviniz için yapmanız gerekenlere odaklanacaksınız.

Kendinizi ve davranışlarınızı gözden geçirmeniz işinize yarayacak. Maddi konularda sizden daha zor durumda olan insanlara yardım elinizi uzatmanız söz konusu olabilir. Maddi olarak kalıcı işler devrede olabilir.

Tüm hafta boyunca parasal konuşmalar ve işler devrede olacak. Beklenmedik etkilerle kalıcı anlaşmalar altında olabilirsiniz. Hafta sonu Merkür kova burcuna geçecek. Yakın çevre evinizde hareket etmeye başlayan merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak.

Bu ev, ayrıca yakın çevre eviniz olduğundan, akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iyi ve nazik iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. Yine ticaretle uğraşanlar için oldukça aktif ve keyifli bir 2 hafta olacak.


Oglak1

Oğlak Burcu:

Haftaya iletişim alanlarınız ön planda olarak başlayacaksınız sevgili oğlaklar. Sosyal ortamlarda iyi ve kalıcı ilişkiler kuracaksınız.

İletişime dayalı işlerinizde dağılmaya yatkın olabilirsiniz. Unutkanlıklarınızı, kafa karışıklıklarını hayatınızı organize ederek bertaraf edebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki insanlar size gelecek fırsatı sunacaklar.

Haftanızın geneline baktığımızda, çok önemli konuşmalar ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizin size vereceği destekle kalıcı ve uzun soluklu işlere imza atılabilir. Merkür, para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda bu Cumartesi itibarıyla ilerlemeye başlıyor.

Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Ticaretle uğraşan oğlaklar bu 2 haftalık dönemde olumlu etkileniyor olacak. Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir. Parasal konularda görüşme ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz, para konularına farklı yaklaşımlarınız size çok şey katacak.


Kova1

Kova Burcu:

Bu haftabaşı hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz sevgili kovalar. Maddi konularda duygularınız çabuk değişebilir, vereceğiniz kararlarda değişiklikler yaşayabilirsiniz. İş alanlarınızda kalıcı sonuçlara yakınsınız.

İş hayatınızdaki sorumlulukları iyi koordine etmeniz gerekecek. Kendinizi her konuda geri çekmeyin ve biraz zorlamaya gayret gösterin. Haftanızın geneline baktığımızdaysa kendi ruhsal bağınızı ve düşüncelerinizi güçlendirecek ve geçmiş bağlantılı işlerinizi devreye sokacaksınız.

Kariyerinizde güzel gelişmeler ve kalıcı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Haftasonu Merkür, 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak. Önemli görüşme ve konuşmalar, gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve düşüncelerinizi insanlarla paylaşabilirsiniz. Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz ve biraz bencil hareket edeceğiniz bir dönemde olacaksınız.


Balik1

Balık Burcu:

Bu haftabaşı, kafanıza göre hareket edeceğiniz, keyfinizin yüksek olacağı bir gün olabilir sevgili balıklar. Arkadaşlarınızdan önemli şeyler duyacaksınız. Geleceğinize dair işlerinizde kalıcı adımlar atılabilir.

Her şeyi yeniden şekillendiriyorsunuz. Grupsal işlerinizde ve atılımlarınızda kendinizi iyi ve kalıcı bir şekilde ifade edebilir, yeni işlerinizde önemli adımlar atabilirsiniz. Haftanızın genelindeyse, geleceğe yönelik işleriniz hızlanmaya başlayacak. Arkadaşlarınızla konuşma ve görüşmeleriniz artacak.

Ayrıca gözlem yapmaya daha fazla vakit ayıracaksınız. Haftasonu, Merkür kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu birazda dikkatsiz hareket etmekten kaynaklanıyor olacak. Kendinizi dinlemek, olayları gözden geçirmek, yine bu 2 hafta içinde yaşayacaklarınız arasında yer alacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın