Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

05 Mayıs-11 Mayıs 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay yengeç burcundayken başlıyoruz. Bu hafta olumlu gezegen etkileriyle oldukça başarılı ve şanslı bir hafta içinde olabiliriz.

Ayrıca bu Pazartesi gecesi hıdrellez. 19:55 ten sonra ay burç değiştirince isteklerimizi dileyip, gül ağacına asmayı unutmayalım. Sanatsal, kreatif işler, aşk hayatımız, çocuklarla, bebeklerle ilgili her tür dileğimizin rahatlıkla kabul göreceği bir hıdrellez olacak. 06 mayıs Salı günü enerjimiz ve mutluluğumuz yüksek olacak. Hayattan alacağımız keyif yine yüksek olabilir.

Çarşamba günü merkür ikizler burcuna geçecek ve iletişimimizde hızlı, aktif yönlerimiz ön plana çıkacak. Haftasonu zorlayıcı etkilere açık olabiliriz.

Cumartesi günü, büyüklerle, otorite figürleriyle anlaşmak kolay olmayacak. Hayatın bizi desteklemediği fikrine kapılabiliriz. Pazar günü ise, iletişimsel konulara dikkat edelim, kafamız dağınık ve karmaşık olabilir. Önemli işlerden uzak duralım, aldanma etkisine karşı uyanık davranalım. Kadın, erkek ilişkilerimiz bu Pazar yine iç açıcı olmayabilir. Aman dikkat. Herkese iyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın