Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

12 – 18 Eylül 2016 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu bayram hırslarınızı ve agresyonlarınızı iyi yönlendirmeniz gerekecek. Sinirli ve çabuk hareket etmek isteyen yapınızla sizi daha az tanıyan insanlarla fikir ve kimlik mücadeleleriniz sizi zorlayabilir. Bakış açınızda tek yönlü olmazsanız sıkıntılarınızı daha kolay aşabilirsiniz. Bu etki özellikle bayramın 1. Ve 2. Günleri etkili olabilir. Yolculuklarda dikkatli olun. Cuma günü gerçekleşen ay tutulması kontrolünüz dışındaki etkenleri devreye sokabilir. Aniden gelişecek bazı olaylara hazırlıklı olmalısınız. Yaratıcılığınız artabilir, sezgileriniz güçlenebilir. Bir süredir gizli kalan sırlar açığa çıkabilir, bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmek ve gevşemek bu tutulma döneminde önemli olacak. Yoga, meditasyon, dua gibi yatıştırıcı ve sakinleştirici, durumları kabullenmenizi sağlayacak yöntemlere başvurmalısınız. Haftasonu, seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde değişik ve farklı şansları ayağınıza getirirken, Pazar günü özel hayatınızda çabuk sıkılmalara, patlamalara ve ilişki kopuşlarına hazır olacaksınız


BogaBoğa Burcu:

Cuma günü Ay Tutulması yaşanacak. Bu Ay Tutulması öncelikle sizin sosyal aktivite, organizasyon ve arkadaşlık evinizde gerçekleşiyor. Saydığım bu alanlarda beklenmedik ve hızlı gelişen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle hayatınızda uzun zamandır rolü olan kişilerle bu duygusal tutulma sonrasında kopma, bitişlere ulaşma gibi potansiyeliniz de söz konusu. Yeni hedeflerinize uyabilecek kişilerle, gruplarla yine bu süreçte tanışmak, hiç beklemedik ortamlarda belki işinize faydası olabilecek insanlarla bir araya gelmek de önem kazanabilir. Haftasonu özellikle Pazar günü biraz tepkisel davranışlar ön planda olacak. İş hayatınızda beraber çalıştığınız insanlara karşı tepkilerinizi kontrol etmeye çalışın. Sıkılganlıklarınızı insanlara çok fazla belli etmeyin ve bu sıkılganlıklarınız sonucunda ilişkilerinizi çıkmaza sokmayın lütfen.


İkizlerİkizler Burcu

Cuma günü Ay Tutulması yaşanacak ve bu Ay Tutulması sizin kariyer evinizde gerçekleşecek. Bu tarih itibarıyla kariyeriniz ve iş hayatınızla ilgili konularda beklenmedik, ani, hızlı, duygusal oluşumlara açık olacaksınız. Belki işinizde bir sonlanma, bir tamamlanma veya iş hayatınızda kadınlardan kaynaklı bir takım etkilerle beklenmedik konu ve olaylar içinde kendinizi bulmanız söz konusu olabilir. Ay Tutulmaları biraz stresli oluşumları hayatımıza taşıyacağı için bu süreçte ailevi konular, anne-babanızın arasındaki konular, onların arasındaki anlaşmazlıklar daha fazla su üstüne çıkabilir. Bu süreçte hem ailevi konularınıza hem de iş ve kariyer alanlarınıza çok ama çok dikkat etmelisiniz. Haftasonu Pazar günü, aşk hayatınızda, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde çabuk sıkılganlıklara, kafanıza göre davranmaya meyilli olacaksınız. Çevrenizdeki insanlarla anlaşmak kolay olmayacak.YengecYengeç Burcu
:

Bayramda iletişim halinde olduğunuz insanlara karşı sabırsız ve tepkisel davranabilirsiniz.

Cuma günü Ay Tutulması var. Bu Tam Ay Tutulması, sizin eğitim ve seyahat alanlarınızı etkiliyor. Özellikle bu Ay Tutulması ile beraber, hızlı ve yeni düşüncelere, farklı girişim alanlarına açılıyorsunuz. Alışılmış kalıplar dışına çıkma arzunuz artabilir. Seyahat, yayıncılık, yabancılarla ilgili her tür konuda birtakım tatsız sürprizlere karşı da hazırlıklı olmalısınız. Beklenmedik durumlar belki yeni ve farklı fikirler üretmenize yardımcı olabilir ama gerginlikler, stresler ve bazı noktalarda beklenmedik olaylar, yasal konularla ve yurtdışına bağlı ya da yabancılarla yapılacak işlerle karşınıza gelebilir. Bu süreçte özellikle fikirlerinizi ve inançlarınızı ortaya koyarken birazcık daha esnek olmaya özen göstermelisiniz.


AslanAslan Burcu:

Cuma günü gerçekleşen Ay Tutulması, parayla ilgili konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri hayatınıza taşıyabilir. Özellikle kadersel olarak sizi etkileyecek değişimlere iten durumlara ya da başkalarına dayalı işlerde beklenmedik ve koparıcı durumlara karşı dikkatli olmakta fayda var. Ameliyat açısından risk içeren günlerde olacaksınız. Mümkünse önemli ameliyatlardan kaçının ve kararlarınızı bir süre de olsa ertelemeye özen gösterin. Cumartesi günü özellikle harekete geçmek istediğiniz konularda enerjinizi ve isteğinizi birazcık daha rahat ortaya koyacaksınız. Özellikle yabancılarla yapılacak ilişkiler, daha az tanıdığınız insanlarla girişilecek beklenmedik sürpriz işler ve teklifler açısından bu tarihi değerlendirebilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Bu bayram aile hayatınızda yanlış ifadeden kaynaklı olarak iletişiminizde birtakım sinirsel çıkışlara, tepkilere, iğnelemelere açıksınız. Bayramın 1. Ve 2. günlerinde aile büyüklerinizle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Çevrenize ve sevdiklerinize karşı biraz daha anlayışlı olun. Cuma günü gerçekleşen Ay Tutulması özellikle ikili ilişkiler ve özel hayatınızı etkileyecek. Bu Ay Tutulması ile beraber özel hayatınızda çok önemli kararlar alabilirsiniz. Bu kararlar sonlanmayı içerebilir, bu kararlar farklı bir şekilde yolunuza devam etmeyi içerebilir veya yeni bir insanla yeni bir ilişki kararı devrede olabilir. Yani ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklı işler alanlarınızda yaşayacağınız bu Ay Tutulması’nda beklenmedik olaylara stresli birtakım duygusal konulara hazırlıklı olmalısınız. Taşınmayla ilgili konu ve olayların da hızlandığını göreceksiniz. Haftasonu Pazar günü, parasal konularda anlık kararlar almamanız ve sıkılganlıklarla çok ciddi harcamalarda bulunmamanız gerekebilir.


TeraziTerazi Burcu:

Bu bayram yakın çevrenizdeki insanlarla daha önceden konuşulmuş bir konu üzerine birtakım asilikler, sıkıntılar, fikir ayrılıkları, anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Cuma günü oluşan Ay Tutulması sağlık, iş koşullarınız ve çalışanlarınızla ilgili konuları hareketlendirecek. Özellikle bu alanlarda birtakım zorlanmalar söz konusu olabilir. Çalışma alanınız ya da becerilerinizi geliştirmiş olduğunuz işlerle ilgili konularda hızlı ve beklenmedik olaylara açıksınız. Özellikle iş ortamınızda ve astlarınızla ya da üstlerinizle, beraber çalıştığınız insanlarla ilgili beklenmedik durumlar günlük işlerinizi aksatabilir ve sizin günlük rutininizde birtakım olayların değişmesine sebebiyet verebilir. Bir yandan iş hayatınızda kullandığınız teknikleri de sorgulayacağınız, bu teknikleri gözden geçireceğiniz ve değişmesi gereken alanlara da kanalize olacağınız bir süreç içindesiniz. Her ne kadar bu değişiklikler için şartlar sizi zorlasa bile Ay Tutulması zamanında önemli kararlardan kaçının.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı yani bayramda maddi konularda kolaylıkla tepkinizi ortaya koyabilirsiniz. Parasal konularda çok çabuk tepkiler vermeye ve sosyal ortamlarda insanlarla aranızın bozulmasına sebep olabilirsiniz.Cuma günü tam Ay Tutulması var. Bu Ay Tutulması özellikle çocuklarla ilgili konuları, aşk hayatınızı ve yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiriyor. Heyecanlandırıcı ve ilişkilerde harekete geçirici etkiler önem kazanıyor. Tuhaf, farklı insanlarla beraber olabilirsiniz. Bu aralar ilişkinizi sabitleştirmek sizin için kolay olmayacak. Yine aşk hayatınızla ilgili sürpriz ve hızlı gelişmeler, beklenmedik başlangıç ve bitişler bu tarihe denk gelebilir. Bir yandan da yaratıcılık gerektiren alanlarınız tetiklenecek. Bu yüzden farklı hobilerin, yeni uğraşıların, yine kreatif ve sanatsal işlerinizin önem kazandığını ve bu konularda da yeni görüşmeler ve konuşmaların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Çocuklarınızın sağlığıyla ilgili ya da onlarla olan ilişkilerinizde beklenmedik stresli birtakım durumlar, kopuşlar da oluşabilir.


YayYay Burcu:

Bu bayramda biraz sinirli olacaksınız. Bakış açınız tek taraflı olabilir ve size karşı bir hamle yapılıyormuş, bir mücadele ortaya konuyormuş gibi bir hissiyata kapılabilirsiniz. Çevrenize ve beraber olduğunuz insanlara karşı anlayışla hareket etmeye çalışın. Cuma günü oluşan Ay Tutulması ailevi ilişkilerinizde hızlı ve tedirgin edici bir şekilde gelişen durumları karşınıza getirebilir, aileyle ilişkiler koparıcı ve huzursuz olabilir. Bir yere yerleşmekte ya da sabit kalmakta zorlanabilirsiniz. Ani bir şekilde ev değiştirme kararı, bu Ay Tutulması ile beraber devreye girebilir. Bu değişimlerin iş hayatınıza da yansıyabilir, bu yüzden bu zamanda hem iş hayatınıza hem de aile hayatınıza dikkat etmelisiniz. Cumartesi günü sizi harekete geçiren sanatsal konu ve olaylar, yaşadığınız sıkıntıları unutturabilir ya da hayatınızda etkili bir insandan değiştirmeniz gereken konularla ilgili önemli yardımlar alabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu bayram yabancılarla yapılacak birtakım işlerinizde, seyahatte, tatilde daha önce yaşadığınız sıkıntı ve problemlerin devreye girmesiyle sinirli yapınız ön plana çıkacak. Sevdiklerinize karşı diliniz sert olabilir, bu etkiye bayramın 1. Ve 2. Günü dikkat etmelisiniz. Cuma günü gerçekleşen Ay Tutulması sizin yakın çevre, akraba ve kardeşler evinizde gerçekleşiyor. Bu süreçte yakın çevrenizde olup biten bütün olaylar daha fazla hayatınızın merkezine yerleşecek. Bir yandan dış çevrelerde gelişen olaylara, belki de seyahat, eğitim konularına, yeni bir işin devreye girmesiyle beraber yakın çevrenizdeki konu ve olaylara odaklanmak durumunda kalmanız bu Tutulmada sizi çok zorlayabilir. Hassas oluşumlara açıksınız ve iletişim, satış, reklam, pazarlamayla ilgili konularda da beklenmedik durum ve olaylarla karşılaşabilirsiniz. Pazar gününde yine özel hayatınıza dikkat etmelisiniz. Anne-baba arasındaki çekişmeler, anlaşmazlıklar, sıkılganlıklar devreye girebilir ve siz, her iki taraf arasında kalabilirsiniz.


KovaKova Burcu

Bu bayram sosyal ortamlarda parasal konularda çok kolay tepki vermeye müsait olacaksınız. Bu da iletişim halinde olduğunuz insanla aranızda birtakım sıkıntılara neden olabilir. Bir yandan da parasal konularda kafanız çözüme yönelik çalışacak ama beklenmedik durum ve koşulların oluşması, sosyal çevrelerde sinirli davranışlarınızı ön plana çıkartabilir. Cuma günü gerçekleşen Ay Tutulması, para evinizde gerçekleşecek. Bu Ay Tutulması ile beraber elinize bir miktar para geçebilir. Yine parayla ilgili konularda ufak tefek duygusal sorunlara da açık olabilirsiniz ya da beklediğiniz bir paranın gelmemesi, o parayı tahsil etmekte zorlanmanız parasal olarak yeniden planlar yapmanıza ve kendinizi güven altına almanıza neden olacak. Pazar günü fikirsel olarak ilişkilerinizde çabuk sıkılmalar, davranış değişiklikleri, anlık verilecek kararlar sizi zorlayabilir.


BalikBalık Burcu:

Bu bayram kalabalık yerlerde, toplum önünde fikirlerinizi ifade ederken sert söylemler, asi tavırlar, fikirlerinizde çok çabuk sinirlenmeler oluşabilir. Özellikle sevdiğiniz insanla toplum önü ilişkilerinizde bu etkiye dikkat edin. Ortaklaşa iş alanlarınızda da sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız. Cuma günü oluşan Ay Tutulması, hayati kararlarınızı devreye sokacak. Bu Ay Tutulması ile beraber; belki evliliğinizle ilgili konularda birtakım sıkıntılar yaşadınız ve artık hayatınıza tek başınıza devam etmek isteyeceksiniz ya da evlilik kararı aldınız, artık kişisel istek ve beklentilerinizi biraz daha geri plana atmak isteyeceksiniz. Hayatınızla ilgili önemli değişimler söz konusu ve bu değişimler duygusal anlamda bir parça da olsa sizi zorlayacak ama bunun sonucunda hayatınızla ilgili önemli kararlar da devreye girecek. Cumartesi, harekete geçtiğiniz konularda maddi olarak güzel olanaklar bulacağınız günlerden bir tanesi. Hayata keyifle ve esnek bakıyor olmanız, sıkıntı yaşadığınız işleri de düzeltebileceğiniz anlamına geliyor.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın