Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

04 – 10 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

DUYGUSAL TEPKİLER!

Ay Başak burcundayken haftaya giriş yapıyoruz. Yapılması gereken önemli işler, toparlanması gereken her tür konu bu hafta öne çıkacak. Muhasebe, hesap kitap işleri önem kazanabilir, Bu hafta bayram öncesi işleri toparlama haftası olarak ele alınabilir.

Salı günü itibariyle Merkür Yengeç burcuna geçiyor. Yengeç burcu duygusal bir yapı sergiler. Ev, aile, yuva, vatan, millet konuları önemlidir. İletişimimizi duygusal yönle idare etmeye çalışırken yukarıda saydığım alanlar öne çıkabilir. Merkür Yengeç burcunda hareket ederken 2 hafta boyunca başkalarına vereceğiniz tepkiler önemli olacak. Karşımızdakine pasif agresif tepkilerle cevap verebilir aynı zamanda alınganlık bizi yorabilir. Hemen alınabiliriz, karşı tarafa küsebiliriz, yanlış anladığımız için moralimiz bozulabilir ama her şeyden önemlisi evimiz, ailemiz, yuvamızla olan iletişimle öğreneceğiz bu dönemde. Yiyecek içecek sektörü, tedarik zinciri, gıda alanındaki her tür konu Yengeç alanında olduğu için Merkür’ün bu alanlarda hareket ediyor olması önümüzdeki 2 hafta boyunca ticari konuların bu alandan akacağını bize gösteriyor. Konaklama, otelcilik ve birilerini ağırlama ile de bağlantılı olduğu için turizmin canlanacağı bir süreçten bahsedebiliriz.

Salı günü Mars Boğa burcuna geçiyor. Para ve finans konularına odaklı olacağız. Krizler, sorunlar bu noktalardan gelebilir. Kendi güvenliğimiz çok önemli olacak. Maddi konularda beklentiler çok fazla karşılanmayacak. Başkalarına bağlı kalmadan harekete geçmeye özen göstermemiz gerekiyor. Dayanıklılık ve kararlılık ön plana çıkacak. Güçlü bir enerjiyle yolumuzda ilerlemek isteyeceğiz. Bazen inat edeceğiz ama hedef odaklı olmak bu noktada işimize yarayacak. Her şeyi yavaş ve istikrarlı elde edebiliriz. Toprak, arsa, doğa konuları, sanatsal işlerde, arpa, buğday, parayla ilgili alanlardan yana mücadelemizin artacağını söyleyebiliriz. Fiyatlarda artış görülebilir.

Arife günü Ay Akrep burcunda olacak. Cumartesi günü ilişkilerde abartmayalım. İhtiyaçlarımızın dışında harcamalar yapmaya meyilli olabiliriz.

Pazar günü ise Güneş’in Uranüs’le güzel bir açısı devrede olacak. Güneş Uranüs bağlantıları Dolarla ilgilidir. Bayramın 2. ve 4. günleri dünyanın Müslüman olmayan kesiminde piyasalar açık olacak ve Dolar endeksinde hareketlilikler görülebilir. Şimdiden Herkese keyifli, huzurlu bayramlar dilerim…

04 – 10 Temmuz Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, haftanıza yapılması gereken önemli işlerinizle giriş yapıyorsunuz. Bu hafta işiniz başınızdan aşkın olabilir. Tatile hazırlanıyor olabilirsiniz ama öncesinde yapılacakları iyi organize etmeniz gerekecek ve ele alınması gereken konuları ertelemeyin. Ertelediğinizde enerjinizin düştüğünü sonrasında da sıkıştığınız görebilirsiniz.

Merkür Yengeç burcuna geçiyor, ailevi alandaki konuşma ve görüşmeler hızlanıyor. Bu bayramı sevdiklerinizle, ailenizle, evinizde geçirmek önemli olurken bir yerlere gidecekseniz de kendini yuvanızda gibi rahat hissedeceğiniz yerleri tercih edeceksiniz. Ailenizdeki insanlarla bir araya gelmek, küs olduklarınızla barışmak bu bayram sizin için önemli olacak.

Enerji alanlarınız değişiyor. Mars Boğa burcuna geçiyor. Salı günü itibariyle önümüzdeki 1,5 ay boyunca kredi, vergi, faiz, ödemeler, kazançlarla ilgili konularda mücadelenizi artıracaksınız. Tutulmalar da bu alanlarınızda gerçekleşmişti. Şimdi Mars’ın para alanlarınıza girmesi buraları hareketlendirecek, harcamalarınızı tutmak çok da kolay olmayacak. Ama kafanız parayla ilgili işlerde istikrarlı ve yavaş çalışsa bile bu alanda ne yapacağınızı çok net göreceksiniz. Hızlı ve aceleci kararlardan ziyade bu noktalara odaklanmaya özen gösterin.

Bayram günü yakın çevrenizle olan bağlantılar ön planda. Akrabalarınızla bir arada bayramı geçirecekseniz onlardan gelecek haberlerle rahat harcamalar yapmaya meyilli olabilirsiniz. Hafta sonunda eviniz, ailenizle atacağınız adımlar sizi çok mutlu edebilir. Farklı, değişik ne varsa daha fazla ilginizi çektiğini görebilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, keyifli haftalardan bir tanesi başlıyor. Varsa çocuğunuzla daha fazla ilgileneceksiniz ya da özel hayatınıza daha çok vakit ayırmak isteyeceksiniz. Bayram öncesinde sevdiklerinizle yapacağınız planlar önemli olacak. Hafta ortası itibariyle çalışma hayatınızda toparlanması gerekenleri ya da günlük hayatınızda yaptığınız işleri devreye sokabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konulara da dikkat etmeniz gerekiyor. Çarşamba ve Perşembe günleri bel ağrılarına, kalça problemlerine, baş ağrılarına açık olabilirsiniz.

Salı günü itibariyle enerji alanınız değişiyor. 1,5 aydan beri arkanızda iş çevrilmesinden tutun da özel hayatınızda yaşadığınız bazı hayal kırıklıkları ya da sevdiğiniz insanın işiyle ilgili çok fazla meşgul olması, sağlığıyla ilgili konularla uğraşmanız sona eriyor. Daha rahat yönünüzü görebileceğiniz, hedeflerinize çok daha rahat ulaşabileceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Mars sizin burcunuza geçecek ve sizi hareketlendirecek. Bu dönem içinde daha istikrarlı, daha sakin adımlar atarak işinizde ve ilişkilerinizde istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesiyle beraber yakın çevre alanlarınızda iletişim konuları hızlanıyor. Akrabalarınız, çok yakın arkadaşlarınızla iletişiminizi hızlandıracaksınız. Kısa vadeli planlar konusunda hızlı bir dönem olacak. Sosyal medya gibi dijital platformları çok rahat kullanacaksınız. Sözleşmeler, anlaşmalar, kağıt işleri de bu dönem hızlanabilir.

Bayram günü ilişkiler hayatınızda önemli olacak. Sevdiğiniz insanla daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu bayram sevdiğinize, eşinize göre karar vermek önem kazanıyor. Yalnız kalmak istemeyeceksiniz. Para ile ilgili konularda yurtdışına gidiyorsanız, tatildeyseniz abartmamaya özen gösterin. Pazar günü ise yakın çevrenizden alacağınız önemli haberler sizi çok mutlu edecek. Çok sevdiğiniz bir insan size bir probleminden bahsedebilir. Onun problemine rahat gözlerle çözüm üretmek gününüzü farklı geçirmenizi sağlayacak.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, ailevi işleriniz ve evinizde yapılması gerekenlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Hafta başında verdiğiniz kararları çok fazla değiştirmemeye özen gösterin.

Merkür Salı günü Yengeç burcuna geçiyor. Para ile ilgili konular önümüzdeki 2 hafta boyunca hayatınızın merkezine yerleşecek. Para alışverişi, kazançlar, harcamalarla ilgili olacaksınız ama burada kafanız çözüme yönelik de çalışacak ancak duygusal adımlar atmayın. Aileniz, sevdikleriniz için duygusal kararlar alarak ekstra harcamalar yapabilirsiniz. Her zaman yaptığınız gibi mantığınızı devreye sokun ve duygusal hareketle yaptığınız alışverişler daha sonra canınızı sıkmasın.

Enerji alanınız da Salı günü itibariyle değişmeye başlayacak. Mars Boğa burcuna geçiyor. Mars sizin sosyal çevre alanınızın yöneticisi. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Çok sevdiğiniz arkadaşlarınızın maddi konularda problemlerle uğraştığını görebilirsiniz. Bu dönem yönünüzü bulmak çok da kolay olmayacak. 1,5 ay boyunca önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmayın, daha sakin adımlarla ilerlemeye özen gösterin. Yurtdışı bağlantılı bir işiniz varsa, yabancı bir şirkette çalışıyorsanız bu dönem kimseyle inatlaşmayın ve takışmayın. Enerjinizi doğru yönlendirmek çok kolay olmayabilir. Sağlıkta ufak sıkıntılar yaşarsanız tutulma alanları da bu noktadan tetiklenecek, bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye özen gösterin. İş hayatınızda üzerinize fazlasıyla geliniyorsa inatlaşmak yerine daha sakin bir şekilde sorunları çözmeye çalışın.

Arife günü aile hayatınızda neler yapılması gerekiyorsa bu işlerin peşinde koşturan siz olacaksınız. Bayramın 1. ve 2. günü fazla çalışıp kendinizi hırpalayabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki insanların size ihtiyacı olabilir. Onlarla bir plan yapacaksanız abartmamaya, fazla para harcamamaya özen gösterin. Hafta sonu itibariyle hayata bakış açınız çok esnek olacak. Siz cömert oldukça ve olayları kafanıza çok takmadıkça özellikle maddi konularda işlerin çok rahat bir şekilde yoluna girdiğini göreceksiniz.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, yakın çevrenizle olan işleriniz, iletişimsel konuların ele alınmasıyla haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta önemli, organize etmeniz gereken o kadar çok detay var ki bu detaylar zaman zaman gözünüzde büyüyor ama bunları ele de almanız gerekiyor. Yoksa Çarşamba ve Perşembe günü kararsızlıklarınızla Pazartesi ve Salı günkü o verimi hayatınızda görmeniz çok da mümkün olmayacak.

Merkür Yengeç burcuna geçiyor Salı günü itibariyle artık kendinizi çok daha rahat ifade edeceğiniz, kendinizle ilgili konuları etrafınızdaki insanlarla konuşacağınız, planlarınızı herkese aktarıp onlardan da geribildirim alacağınız bir döngü başlıyor. Bu dönem kimse çok da umurunuzda olmayacak. Kendinizden bahsetmek öne çıkabilir ama alınganlıklarınız da yüksek olabilir. Alınganlıkları normalize ettiğiniz müddetçe işlerinizde de sıkıntı ve problemle karşılaşmayacaksınız.

Salı günü enerji alanlarınız değişiyor. Mars sosyal çevre ve arkadaşlık alanınıza girecek. Önünüzdeki 1,5 ay boyunca arkadaşlarınızla olan bağlantılar, sosyal çevre alanlarınız, organizasyonel işleriniz, aktiviteler gibi alanlarda uğraşılarınızı ortaya koyacaksınız. Bazı arkadaşlarınızla inatlaşmalar devreye girebilir, bazılarının da gereksiz yere üzerinize geldiğini düşünebilirsiniz. Siz siz olun, özellikle bir şeylere liderlik yapıyorsanız kimseye fazla ısrar ederek bezdirmeyin. Bu dönem iplerin çok çabuk koptuğunu görebilirsiniz. Bir işinizde uzun soluklu ilerlemek, düşünerek adımlar atmak istiyorsanız bu dönem sizi bu anlamda destekleyecek. Bazı arkadaşlarınızla aranızda bazı sıkıntılar da olabilir çünkü Mars burada doğru çalışmıyor.

Arife ve bayram günü aşka, keyfe, mutluluğa yer vereceksiniz. Çocuklarınızla, sevdiklerinizle vakit geçireceksiniz. Para harcamalarına dikkat edin, bol keseden atmaya ve bol keseden harcamaya meyilli olabilirsiniz. Pazar günü çok keyifli. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizden gelecek haberler kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, bu hafta toparlanması gereken işlerin, belki de alacaklarınızın peşine düşüyorsunuz. Alacak verecek durumunuz yoksa işyerinizden size bir para verilebilir, parayla ilgili ne yapmanız gerektiğine dair bazı planlar yapmanız gerekebilir bayram gelmeden önce. Bu haftanın genelinde parayla ilgili konular hayatınızın merkezinde olacak.

Merkür Yengeç burcuna geçiyor hem sosyal ilişkileriniz hem de parasal konularda biraz daha dikkatli adımlar atmanız gereken bir dönem. 2 hafta boyunca kendi halinizde olmak, zaman zaman kalabalıklara girseniz bile arada kendinizi geriye çekmek ön planda olabilir. Bir şeyler konuşurken dikkatli olmaya özen gösterin çünkü arkanızdan dedikodu yapılabilir, söylediğiniz sözler yanlış noktalara gidebilir. Bu da başınızı gereksiz yere ağrıtabilir.

Salı günü enerji alanlarınız değişiyor. Mars Boğa burcuna geçecek. 1,5 ay boyunca mücadelenizi kariyer ve meslek alanlarınızda vereceksiniz. Patronlarınız ve üslerinizle olan ilişkilerinizde zaman zaman gerginlikler devrede olsa bile bu dönem istikrarlı hareket ederseniz istediğiniz şeylere ulaşabilirsiniz. Göz önünde olacağınız noktalarda kimseyle gereksiz yere inatlaşmayın. Para ile ilgili bir konu yüzünden iş hayatınızda kimseye laf söylemeyin. Bazı hırslarınızı bu dönem iyi kontrol edin.

Bayramda ailevi konular ön planda olacak. Bayramda evinizde sevdiklerinizle olmaya özen göstereceksiniz. Nerede olursanız olun sevdikleriniz yanınızda olacak ve buna önem vereceksiniz. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız kuvvetleniyor. Onlarla da görüşmeyi ihmal etmeyeceksiniz. Hafta sonu duyacağınız bir fikir gerçekten sizi çok mutlu edebilir. Hayata keyifli gözlerle bakacak ve bu dönem yaptığınız her işten istediğiniz sonuçları alabileceksiniz.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, bu hafta sizin için çok önemli. Bu haftayı kendi planlarınıza göre yönetmek isteyeceksiniz. Kendi istek ve beklentileriniz ön planda olacak. Hafta başında zaman zaman hızlı haberler alabilirsiniz ve bu haberler sizin hevesinizi hareketlendirecek. Bulunduğunuz yerlerde çok fazla kalamayacaksınız. Çarşamba gününe kadar böyle bir hareketlilik var. Çarşambadan sonra para işlerinizin üzerine düşeceksiniz.

Merkür Yengeç burcuna geçiyor. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçireceksiniz. Sosyal çevrelerde konuşmalarınızla insanları etkileyeceğiniz ama aynı zamanda duygusal da olacağınız bir dönem. Arkadaşlarınızdan beklentileriniz yüksek olabilir ve bu beklentinin karşılanmaması noktasında hem duygusal tepkileriniz hem de alınganlığınız her zamankinden daha yüksek olabilir. Gireceğiniz çevrelerde çok konuşulacağınız da bir sürece giriyorsunuz, iki hafta boyunca bu konular ön planda.

Mars’ın Boğa burcuna geçmesiyle beraber tatillerde, uzak çevrelerde, eğitim, hukuk, ticaret, medya, eğitim alanlarınızda enerjinizi daha fazla harcayacağınız bir dönem başlıyor. Uzak yerlere gidecekseniz bu bayram yine de Mars’ın burada hareket etmesinden kaynaklı olarak dikkatli olmaya özen gösterin. Kimseyle takışmayın, inatlaşmayın. Tanımadığınız insanlarla girişeceğiniz mücadeleler sizi yorabilir ve eğitimle ilgili bir konu, tamamlanması gereken bir olay vaktinizin çoğunu alabilir.

Bu bayram yakın çevrenizle daha fazla ilgili olacaksınız. Akrabalar, komşular, yakınınızda kim varsa onlarla daha fazla vakit geçireceksiniz. İş hayatınızda önemli olaylar var. Bayramdan önce işten gelecek güzel haberler sizi çok mutlu edebilir. Anne tarafınızın konu ve olayları bu bayramda önem kazanacak. Pazar günü ise tatildeyseniz çok keyifli haberler alabilirsiniz. Hayata bakış açınız esnek, rahat, güzel ve keyifli olacak bayramın ikinci gününü de bu etkilerle karşılayacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, haftanıza isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz. Bir yerlere gidecekseniz, tatiliniz varsa, hazırlık yapmanız gerekiyorsa bu hafta başında yönünüzü bulmak çok da kolay olmayabilir ya da bu olayları gözünüzde büyütüyor olabilirsiniz. Neyse ki Çarşamba gününden sonra şartlar sizin tarafınıza geçecek. Çarşamba, Perşembe günü oldukça hareketli zamanlar sizi bekliyor.

Merkür Yengeç burcuna geçecek. Hem Güneş’in Yengeç burcuna geçmesi hem Merkür’ün Yengeç burcunda olması kariyer ve meslek alanlarınızda hızlı hareket edeceğiniz, kendinizi göstereceğiniz bir döngünün başladığını gösteriyor. Bu dönem kariyer ve mesleğinizden yana sizi koruyan kollayan insanlarla bir araya geleceksiniz, önünüzde önemli kapılar aralanabilir ama diğer taraftan duygusal tepkiler de vermeye meyilli olabilirsiniz. Alınganlıklar yapabilirsiniz, pasif-agresif davranışlar sergileyebilirsiniz o yüzden iş hayatınızda biraz bu noktaya dikkat edin, her şeyi kişisel algılamayın. Bunun bir dönem ya da bir geçici bir süreç olacağını aklınızın bir köşesine yazın lütfen. Annenizin konu ve olayları ön plana çıkıyor önünüzdeki 15 gün boyunca annenize daha fazla vakit ayırabilir onunla iletişiminizi hızlandırabilirsiniz zaman zaman takışabilirsiniz de ama anne tarafıyla geçirilecek güzel zamanlar bayramınızı da mutlu kılabilir.

Salı günü Mars’ın Boğa burcuna geçmesiyle para ile ilgili konularda mücadelelerinizin arttığı 1,5 aylık dönem başlıyor. Vergi, kredi, stopaj, banka işlemleri ile ilgili alanda mücadelenizi ortaya koyacaksınız. Para ile ilgili alanda yaşadığınız tutulmaların tetiklediği konu ve olaylara daha fazla vakit harcayacaksınız ve daha fazla burada mücadele edeceksiniz. Tehlikeli yerlerden ve durumlardan mümkün olduğunca uzak durmaya özen gösterin. Aciliyeti yoksa bu dönem mümkün olduğunca boğaz, boyun bölgesi ve tiroid alanlarından ve lenf bezlerinden ameliyat olmamaya özen gösterin.

Bu bayram para ile ilgili konular hayatınızda önemli olacak. Paraya dayalı harcamalarınız artabilir, birileri elinizi öpecek, çocuklar, etrafınızdaki insanlar, aile büyükleri ya da bir yerden bir para beklentiniz olabilir, tam da bayram öncesi bunun gelmeyeceğini öğrenebilirsiniz buna göre yeniden hesap yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bu bayram mümkün olduğunca parasal konuları iyi kontrol etmeye özen gösterin. Dış ortamlarda, tatilde, bulunacağınız çevrelerde sevdiğiniz insanla keyfiniz yerinde olabilir hatta durum ve olayları biraz abartabilirsiniz. Pazar günü çok keyifli aile ortamlarınızda, kalabalık yerlerde hayatın sizi mutlu ettiğini göreceksiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, arkadaşlardan alınacak haberler ve beraber yapılacak planlarla haftanızı başlatıyorsunuz. Hem tatil planlarınız hem parasal konular devrede olacak. Tatil planlarınızı arkadaşlarınızla yapmak arzusunda olabilirsiniz.

Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesiyle beraber 2 hafta boyunca seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, yabancı insanlarla girişeceğiniz her tür iş, gelecek planlarınız hukuki konular ve ticari faaliyetleriniz önem kazanmaya başlıyor. Salı günü Mars Boğa burcuna geçecek, ikili ilişkiler ve özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek. Önünüzdeki bir buçuk ay boyunca ilişkiler sizin için mücadele alanı olabilir. Özgürlüğünüze çok düşkün olabilirsiniz, hayatınızda bir insan varsa kendi kafanıza göre davranmak ön plana çıkabilir ama diğer taraftan karşı tarafın vereceği tepkiler de sizin vereceğiniz tepkilerle çakışabilir. Taşınma, ortaklı işler, ilişkiler bu alanda mücadelenin arttığı bir dönem olabilir. Danışmanlık veriyorsanız bu süreçte size zül gelebilir. Ortaklı işlerde çatışmaların, bazı inatlaşmaların devreye girdiği de bir dönem olacak. Hayatınızda biri varsa bu dönem sevdiğiniz insanı zorlayıcı hareketleriniz yüzünden kaybetmeyin, ısrarcılıktan mümkün olduğunca uzak durun. O zaman istediğiniz sonuçları çok rahat alabilirsiniz. Eğer karşı taraftan bir beklentiniz varsa azıcık sabredin, istikrarlı adımlar atın o zaman Mars’ın bu geçişini çok net bir şekilde hayatınıza alabilirsiniz.

Bayram günü çok keyifli olacak, heyecanlı haberler gelebilir Ay Akrepteyken giriyoruz o yüzden yerinizde duramayabilirsiniz bu bayramda.  Sevdiklerinizle güzel, keyifli geçirilecek bir bayram sizi bekliyor aynı zamanda yapmanız gereken, bayrama bıraktığınız ufak tefek işleriniz varsa bu işleri de ele alabilirsiniz. Bayramın 2. gününde hayata bakış açınız o kadar keyifli olacak ki Mars’ın geçişiyle ilişkilerinizde birtakım problemlerle karşılaştıysanız hafta sonu sevdiğiniz insanla hayata esnek bakacak, aranızdaki sıkıntıları geri planda bırakacaksınız.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, haftaya hızlı giriş yapıyorsunuz. Hemen bu hafta başında önemli iş konuşmaları, görüşmeleri devrede olabilir ve bayramdan önce işlerinizi tamamlamak önemli olacak. Merkür Yengeç burcuna geçiyor parayla ilgili konularda daha duygusal davranacağız bir döngüye giriyorsunuz. 15 gün boyunca para alacak verecek dengesi, ödemeler, banka işlemleri, bu alanda ele alınması gereken konular ya da aile hayatınız için yapılması gereken harcamalar devreye girebilir. Annenize, babanıza, çevrenizdeki insanlara faydalı olmak ve onlara yardım etmek güdüsü ile hareket edebilirsiniz ama bu dönem çok duygusal ve alıngan olmaktan ziyade biraz daha mantığınızla hareket etmeye çalışın lütfen.

Mars Boğa burcuna geçecek Salı günü iş hayatınız, sağlıkla ilgili konular mücadele alanınızı oluşturuyor. Mücadelenizi işinizde ortaya koyacağınız 1,5 aylık dönem başlıyor. 1,5 ay boyunca iş yaptığınız insanlarla, beraber çalıştığınız insanlarla bazı mücadeleleriniz devreye girebilir. Birbirinizle inatlaşabilirsiniz, yanlış anlayabilirsiniz, alınganlık yapabilirsiniz ya da bir konuda kendi isteğiniz olsun diye ısrar edebilirsiniz. Burası evcil hayvan alanıdır Mars’ın buraya girmesi onlarla ilgili konularda bazı ameliyatların bazı olayların da devrede olması anlamına gelebilir. İlginiz, algınız, enerjiniz, mücadeleniz bu dönemde en çok bu konularda olacak. Yine burası sağlık alanı, sağlıkla ilgili konu ve olaylar daha fazla vaktinizi alabilir.  Tiroidler, boğaz ağrıları, şişkinlikleri, boyun bölgesi sıkıntılarına dikkat etmeniz gerekecek çünkü burası tutulma noktalarını tetikleyecek. Şimdi değil ama tetiklediği zaman aslında Mars’ın burada nasıl çalıştığını göreceksiniz. İş hayatınızda istikrarlı, disiplinli, tedbirli hareket etmeniz gereken bir dönem. Biriktirdiklerinizi bir anda çıkartmamanız ya da bu biriktirdiklerinizin ortaya dökülmemesi gereken bir dönem, bunu yaparsanız bir sıkıntı olmaz.

Bayramı biraz isteksiz karşılıyorsunuz. Özellikle Cuma, Cumartesi günleri isteksizliğiniz yüksek olabilir. Bayramda yurt dışı konuları çok aktif olacak. Cumartesi günü sevdiklerinizle beraber geçirecek keyifli bir zaman dilimi sizi bekliyor. Pazar günü ise aslında hiçbir problemin ya da sıkıntının değmediğini düşüneceksiniz. Enerjiniz yükselecek ve böylelikle bayrama daha güzel bir şekilde devam edeceksiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, seyahate gidilecekse bu hafta seyahat planlarının zirvesinde olacaksınız. Bolca değişik yerlere gitme, yeni insanlarla bir araya gelme ya da farklı insanlarla buluşma gibi etkiler devreye girebilir. Hafta ortası itibariyle ailevi konularla daha fazla ilgili olabilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız, yapmanız gereken işleriniz varsa buralarda dengeyi kurmaya çalışacaksınız.

Merkür Yengeç burcuna geçiyor ilişkiler hayatınızda önem kazanmaya başlıyor, iki hafta boyunca sevdiğiniz insanın düşüncelerine, onunla olan paylaşımlara daha fazla önem vereceksiniz. Bu dönemde bazı alınganlıklar karşı tarafın yanlış anlama gibi etkileri devreye girebilir ama yine de sevdiğinizin ağzının içine bakacağız bir dönem. Beraber bolca gezin, dolaşın, paylaşımınızı hızlandırın, birbirinizi koruyun kollayın ama birbirinize asla alınganlık yapmayın.

Salı günü, Mars’ın Boğa burcuna geçmesiyle aşk hayatınız, keyif alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz uğraşılarınızı artıracağız bir dönem başlıyor. Burası keyif alan olduğu için Mars buraya girdiğinde aslında aşka, keyfe, mutluluğa, hobilerinize daha fazla vakit ayıracaksınız. Burada zaman zaman sevdiğiniz insana karşı biriktirdikleriniz, çocuğunuzla olan mücadeleleriniz devreye girse bile spor yapıyorsanız mümkün olduğunca dikkatli adımlar atmaya özen gösterin ve alınganlıktan, içe atmadan, ısrarcılıktan ve inatçılıktan mümkün olduğunca uzak durun. Bu dönem 1,5 ay sürecek. Borsada yatırım yapıyorsanız dikkatli adımlar atılması gerekebilir çünkü bu süreçte harcamalarınızın da yüksek olacak. Bayrama sosyal çevrenizle giriyorsunuz. Arkadaşlarınız, aile gibi gördüğünüz yakın çevrenizdeki insanlar, belki de iş arkadaşlarınız hem arkadaşlarınız hem sevdiğiniz insanın çevresi, bu alanlar çok daha aktif olacak. Ailenizle vakit geçirseniz bile bir iki gün içerisinde arkadaşlarınıza daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Bayramın birinci günü ev ortamlarınızda keyfinize diyecek olmayabilir, ikinci günü özel hayatınıza daha fazla vaktinizi ayıracaksınız. Taşınmadan tutun keyif almaya kadar bu bayram gerçekten de her şeyin tadını tuzunu çıkaracaksınız.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, bayrama gitmeden önce parayla ilgili konular hayatınızda önem kazanacak. Neyse ki birkaç gün içerisinde daha çok bayramın havasına girme olasılığınız var. Merkür Yengeç burcuna geçiyor, iki hafta boyunca çok çalışacağınız, kendinize bakacağınız aynı zamanda sağlığınızla ilgili konuları önemseyeceğiniz bir dönem. Bu dönem sağlıkla ilgili kontrollerinizi yaptırmak için çok uygun. Özellikle göğüs bölgesi, mide problemleri, pankreastan tutun safra kesesine hatta cilt problemlerine kadar bu alanlarda doktora görünmeyi ya da bir kontrol yaptırmayı düşünüyorsanız tam zamanı. Merkür burada iki hafta boyunca dolaşacak ve bunları yapmanız için size sinyal verecek. Beraber çalıştığınız insanlarla bu dönem duygusal bağlantınız kuvvetli olacak ama algınlıklara da açık olacaksınız. Başkaları için çalışmaktan, hizmet etmekten mutluluk duyabilirsiniz.  Önemli iş konuşmaları aynı zamanda yeni bir projeye başlamak, yeni bir iş başvurusunda bulunmak anlamında da şanslı bir dönem.

Mars Boğa burcuna geçiyor, ev, aile ve yuva alanlarınızda bazı denge değişimleri devreye girebilir. Yaklaşık 1,5 ay boyunca hem enerjiniz değişecek hem de enerjinizi daha çok yuvanıza, ailenize ve sevdiklerinize kaydıracaksınız. Kavgayı, gürültüyü, çekişmeyi dış ortamlarda değil ev hayatınızda yapacaksınız. O yüzden aile büyüklerinizle bu dönemde didişmemeye ya da ev ortamınızda bir şey değiştirme ya da tadilata kalkışma gibi hareketli bazı durumlar varsa dikkatli olun. Çünkü Mars burada zararda olduğu için girişimleriniz beklediğiniz gibi olmayabilir. Bayramı göz önünde olacağınız, kalabalık ortamlarda geçireceksiniz. Her ne kadar ailevi konular, burada verilecek bazı mücadeleler devrede olsa da hem ailenizde hem sevdiklerinizle daha çok dış ortamlarda bayramı geçirmek isteyebilirsiniz.

Arife günü ve bayramın birinci gününü annenizin evinde geçirmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızın detaylarının da ön plana çıktığı bir süreç olduğu için Cumartesi günü yakın çevrenizden bir insanla, akrabalarınızla, sevdiklerinizle, özel hayatınızdaki insanla bağlantılarınız çok keyifli olabilir. Hem sevdiklerinizi hem ailenizi bir araya getirme etkiniz de kuvvetli olabilir. Pazar günü hayata o kadar keyifle bakacaksınız ki sevdiklerinizle bir arada olmak sizi çok ama çok mutlu edecek.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, bu hafta özel hayatınız çok fazla ön planda. Özel hayatınıza göre hareket edecek ve buna göre planlarınızı oluşturacaksınız.

Merkür Yengeç burcuna geçiyor Salı günü itibariyle aşk hayatımızın detayları ön plana çıkıyor. Önünüzdeki iki hafta boyunca aşka, keyfe, mutluluğa daha fazla yer verebilirsiniz. Sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirmek isteyecek, çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminizi hızlandıracaksınız ama ya çocuğunuz sizinle ya da siz çocuğunuzla iletişim halindeyken alınganlıklara da açık olmanız gerekiyor. Sanatsal birtakım işleriniz varsa, kreatif alanda bir şeyler yapıyorsanız, öğretmenseniz, eğitmenseniz yaratıcılığınızın yükseldiği ve kendi içinizdeki gücü yaptığınız işe yansıttığınız bir dönem olacak.

Aynı gün, Salı günü Mars Boğa burcuna geçiyor yakın çevrenizle olan mücadelenizin artacağı bir dönem. Yakın çevrenizde kim varsa akrabalar, kardeşler ya da çok sevdiğiniz arkadaşlarınız, dostlarınız, bu insanlarla olan mücadeleleriniz artabilir. Bazı konularda ısrar edebilirsiniz. Hem çevreniz üzerinde inanılmaz bir etki bırakacak aynı zamanda da yakınınızdaki insanlarla kafa kafaya da gelebileceksiniz. İçinizde hiçbir şeyi tutmayın. Boğa burcu biriktirmekle bağlantılıdır. Biriktirir biriktirir sonra hiçbir şey yokken bir anda patlar. Yakın çevrenizdeki insanlar sizin neden olduğunu anlayamayabilirler bu dönem içerisinde. Araba kullanırken dikkatli olun, temkinli hareket ettiğiniz müddetçe sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz yok. Bayramı çok keyifli, gezerek geçireceksiniz, uzak yerlere gidebilirsiniz, uzaktaki akrabalarınızı ziyaret edebilirsiniz. Bu bayram dış ortamlarda olmak isteyeceksiniz.

Cumartesi günü evinizde ailesel konularda çok şanslı, keyifli biraz abartılı etkiler devrede olabilir, aile hayatınıza güzel harcamalarınız olabilir. Pazar günü ise sevdiklerinizle bambaşka bir senaryo sizi bekliyor. Bu sefer daha kendi özelinizde ama yine dış ortamlarda sevdiğiniz insanla vakit geçirmek sizi çok mutlu edebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın