Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

04 – 10 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

YA HEP YA HİÇ!

Aralık ayında önemli etkiler var gökyüzünde ve haftamıza Ay Başak burcundayken giriş yapıyoruz. Pazartesi sabah 06:50 itibariyle Ay Başak burcuna geçiyor. Ay Başak burcunda, Satürn’e bir karşıt açısı olacak ve öğle saatleri itibariyle ayın Mars’la da bir karesi devreye giriyor. Dolunayın etkilerini tetikleyen bir hafta başı devrede olacak. 27 Kasım haftasında yaşadıklarımıza benzer olaylar gündeme gelebilir. Gecikmeler, engellerle karşılaşabiliriz. Sıkıntılar, gerginlikler, agresyon, kaza enerjisine dikkat etmekte fayda olacak. Öğleden sonraya kadarki süreçte Pazartesi günü dikkatli olmaya özen gösterelim.

Yine bu pazartesi Venüs Terazi burcundan çıkarak Akrep burcuna geçiyor. Venüs Boğa burcunda kendi öz alanındadır ama zıt burcu olan Akrep burcunda zararda bir konumdur. Sahiplenici derin yoğun duygularla uğraşacağız önümüzdeki 3 hafta boyunca. Venüs Akrep ya hep ya hiç mantığıyla hareket ediyor o yüzden ilişkilerde sıkıntılar, sahiplenme, kıskançlıklar, manipülasyon, baskı, şüphe gibi etkiler devreye girebilir. Akrep burcu şüphe etmeyi sever ve Venüs’ün Akrep burcunda olması şüphe etmekten bu dönem mutluluk duyacağımızı da bize gösterir gibi. Diğer taraftan zarafet, güzellik ve uyumun temsilcisidir Venüs işte tam da böyle gizemli ve şüpheci olan Akrep burcundaki konumu bir yandan cazibemizi artırırken diğer taraftan ilişkilerde sıkıntılı durumları da karşımıza getirme potansiyelini tetikler. Cinselliğin kuvvetli olduğu, tutkularımızla hareket edeceğimiz güç kazanmaktan da mutluluk duyacağımız karşı tarafın üzerine çok fazla etkiyle ya da baskı kurarak yaklaşacağımız bir dönem olabilir. Akrep burcunun yöneticisi klasikte Mars’tır. Beklentilerimizin yüksek olmasından kaynaklı olarak aşkta aradığımızı bulamama, kuşkuya düşme, şüpheyle hareket etme, karşı tarafa güvenmeme, karşı tarafı baskılama, sahiplenme ya da karşı tarafı daha kıskançlıkla yönetmeye çalışma etkileri devrede olacak. Altın ve değerli madenler özellikle Akrep burcuyla bağlantılı olduğu için bu dönem Venüs’ün Akrep burcundan geçişi bu alanları da hızlandırabilir. Finansal astrolojide Merkür sınır dışı hareket ettiğinde altın piyasasında hareketlilikler görülüyor. 14 Aralık’a kadar Merkür sınır dışı hareketinde bulunacak. Bu bir yatırım tavsiyesi değildir.

Bu haftanın en dikkat çeken günü 10 Aralık çünkü 10 Aralık tarihinde Heliocentric yani Güneş merkezli haritalarda Satürn ve Mars’ın bir dik açısı da devreye girecek. Bu da çeşitli doğal afetleri karşımıza getirebileceği gibi askeri operasyonlarda sıkıntılar, anlaşmazlıklar oluşabilir, depremler görülebilir. Satürn ve Mars arasındaki bu olumsuz açı sağlık açısından da uygun olmayan bir süreci bize gösterebilir. Bu etki Pazar gününden birkaç gün önceyi ve Pazar günü birkaç gün sonrasını önemli kılıyor.

Çarşamba günü Neptün gezegeni düzeliyor. Hayal gücümüzün, yaratıcılık alanlarımız ön plana çıkabilir, Neptün’ün yönettiği alanlar doğru çalışmaya başlayacak. Çarşamba günü Venüs’ün Satürn’le olumlu bir açısı var. Aslında bu ilişkiler bakımından toparlayıcı bir etkidir uzun zamandan bu yana ilişkilerimizde problemlerimiz varsa işte bunları yeniden ele alabiliriz. Daha kalıcı, sağlıklı ilişkiler kurabiliriz özellikle evliliklerimizde ve uzun süreli ilişkilerimizde problemi olanlar için bu süreç güzel çalışabilir. Harcamaların da kontrol altına alınmasıyla bağlantılıdır Venüs’ün Satürn’le olan olumlu açısı. Yani ekonomik yönden istikrarlı bir dönem. Hafta sonuna doğru bu istikrarda yalpalanmalar da devreye girecek ama genel itibariyle bu haftaya baktığımızda bu tür konuların daha istikrarlı olduğunu göreceğiz.

Cuma günü çok keyifli Merkür’ün Jüpiter’le olumlu bir açısı var bu da her tür girişimlerimizde, konuşmalarımızda, anlaşmalarımızda güzel şans ve fırsatları karşımıza getirecek. Merkür Jüpiter olumlu açıları iç ve dış ticaretin artmasıyla turizm, işletmecilik, eğitim, hukuk alanlarında güzel sonuçlarla karşılaşmamızı sağlayabilir. Yabancı ülkelerle aramızdaki iletişimin iyi olacağı bu dönem ekonomi ve ticaret adına da olumlu bir dönem diyebiliriz.

Bu ayın bu haftanın en tehlikeli günlerinden biri 10 Aralık. 9 Aralık’ta Heliocentric Venüs Başak burcuna geçecek ama Pazar günü Mars ve Satürn arasında bir dik açı meydana gelecek. Pazar günü Venüs’ün Jüpiter’le bir karşıtlığı da devreye giriyor. Bu lüks tüketimi ve müsrifliği de karşımıza getirebilir. Enflasyonist etkileri büyüten bir etki taşır Venüs ve Jüpiter kareleri ve karşıtlıkları yine parasal konularda ya da bağışlarda hayırseverlik işlerinde birtakım suiistimaller ya da sorunları karşımıza gelebilir. Venüs ve Jüpiter karşıtlıkları fazla yemeye içmeye düşkünlüğü de getirebilir o yüzden obezite gibi sorunlar bu dönem artabilir. 4 Aralık Pazartesi ve 10 Aralık Pazar gününe dikkat ediyoruz bunların etkileri birkaç gün önceden hissedilebilir ama genel itibariyle bu hafta alacağımız önemli haberler varsa bu önemli haberler de karşımıza gelecek.

Herkese fırsatlarla dolu bir ay diliyorum!

04 – 10 Aralık Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar haftaya iş, hizmet ve sağlık alanlarınız aktif olarak giriş yapıyorsunuz. Çalışma koşullarınız, sağlıkla ilgili konular gündemde olabilir. Pazartesi Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi müşterek para alanlarınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirecek 3 hafta boyunca başkalarının kaynaklarından faydalanabilir, para kazançlarınızın üzerine odaklanabilir, evliyseniz partnerinizin parasal konularda verdiği kararlara siz de katkıda bulunabilirsiniz. Sponsorluk görüşmelerinden tutun beklediğiniz bir paranın gelmesi ya da bir krediye başvurma gibi etkileriniz varsa bu dönem bunları yapacağınız ortamları rahatlıkla bulacaksınız ama şüpheci tavırları bir kenara bırakmanız faydanıza olacaktır.

Çarşamba günü Venüs’ün Satürn’le olan olumlu açısı beklenmedik yerlerden göreceğiniz destekleri artırırken Neptün gezegeni düzeliyor, Neptün sizin kadersel alanınızda gerilemekteydi geçmişte yaşadığınız bazı konu ve olayları tekrar gözden geçirmek durumunda kalmış olabilirsiniz. Şimdi artık hem bilinçaltınız hem gizemli konular spiritüel alanda ilgilendiğiniz konularla ilgili alanda yaratıcılığınız ve hayal gücünüzün artacağı ve bu alanda daha verimli olacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Cuma günü kariyer alanınızda güzel şanslar karşınıza gelebilir. Parayla ilgili konuşmalar gündeminize düşecek ve maddi yönden kendinizi güçlü göreceksiniz. Parayla ilgili problemleriniz varsa bu dönem çözmek kolay olabilir ama beklenmedik bir yerden ya da beklediğiniz bir paranın gelmesi gibi etkilere de açık olabilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda ve parasal konuları abartmayın, müsriflikten kaçının.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar aşk ve keyif dolu etkilerle haftanıza giriş yapıyorsunuz. Dolunaydan almış olduğunuz etkiler para alanlarınızı tetiklemekteydi. Parasal konularda dengeyi kuramamış olabilirsiniz hafta başı da bu etkilerle uğraşmak söz konusu olacak o yüzden Pazartesi günü riskli işlerden, spekülatif işlerden mümkün olduğunca uzak durun ve harcamalarınızı kontrol altında tutmaya özen gösterin. Beklediğiniz bir paranın gelmemesi gecikmesi gibi durumlar söz konusu olabilir.

Pazartesi Venüs Akrep burcuna geçecek 3 hafta boyunca sevdiğiniz insanla bir arada olmaktan mutluluk duyacaksınız. Baskıcı, kuşkucu, kıskanç yönleriniz öne çıkabilir sevdiğiniz insanı gereğinden fazla kıskanabilirsiniz ya da onun üzerinde gereğinden fazla baskı uygulamak isteyebilirsiniz. Bu da ilişkilerinizde gerilimlere neden olabilir. Sevdiğiniz insanla daha fazla vakit geçirin ama yine de gereksiz şüphelerden kendinizi sıyırmayı unutmayın.

Çarşamba günü sevdiğiniz insanla çok daha sağlıklı ve keyifli etkiler altında olacaksınız. Onunla olan ilişkinizin sağlamlaştığını ve kalıcı bir noktaya taşındığını düşünebilirsiniz. Çarşamba günü Neptün düzeliyor sosyal çevre ortamlarınızda, arkadaşlık ilişkilerinizde yaşadığınız sıkıntılar geride kalmaya başlıyor. İşleriniz konusunda daha yaratıcı hayal gücü yüksek bir şekilde hareket edebileceksiniz. Bu dönem hayallerinizin de ötesinde bazı konular karşınıza gelebilir.

Cuma günü seyahatlerle bağlantılı, yurt dışı bağlantılı işleriniz ya da daha az tanıdığınız insanlarla girişeceğiniz her tür işinizde şans ve fırsatlar sizden yana. Öğrenciyseniz bu dönem aldığınız haberler sizi fazlasıyla mutlu edebilir ya da okul hayatınızda önemli başarılar kazanabilirsiniz. Uzak yerlerden gelecek güzel bir teklif yüzünüzü güldürebilir tanımadığınız insanlar bu aralar sizi destekliyor ve onlarla kurduğunuz ilişkilerde de güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Pazar günü sevdiğiniz insanla bazı konularda abartılı ve iyimser bir coşkuyla hareket edebilirsiniz bu da çekişmeleri karşınıza getirebilir hem özel hayatınızda hem de ortaklı işlerinizde karşı tarafla anlaşmazlıklara düşmeyin sevginizi karşı tarafa ilan edin ve ilişkiyi güzel bir noktaya taşıyın.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler ev, aile ve yuva alanlarınızda güzel bir hafta başlıyor. Ailevi konular gündeminize yerleşecek bazı kararlar almaya yatkın olacaksınız işinizi evinizden yönetmek ya da işinizi yapar yapmaz evinize gelmek önemli olabilir. Aile hayatınız, kendinizle ilgili konular ve özel hayatınıza dair almış olduğunuz kararların tetiklenmesi bu Pazartesi devrede olacak. Sevdiğiniz insanla bazı noktalarda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Kavgalardan, kızgınlıklardan, kazalardan mümkün olduğunca uzak durmaya çalışın.

Pazartesi Venüs’ün Akrep burcuna geçişi ile iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda 3 hafta boyunca kendinizi göstereceksiniz. Çalışmaktan mutluluk duyabilirsiniz, beraber çalıştığınız insanlarla bağlantılarınızı kuvvetlendirmek isteyebilirsiniz ama hırslı yapınızla yönlendirici ve manipülatif taraflarınızla beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmazlıklara da açık olabilirsiniz. Diğer tarafın üzerine çok fazla baskı kurmayın ve bu dönem iş hayatınızla ilgili konularda şüpheciliği bir kenara bırakmaya çalışın.

Bu anlamda Çarşamba günü kendinizi sağlam hissedeceksiniz iş hayatınızda verilecek önemli kararlar, patronunuzun sizinle konuşması hoşunuza gidebilir ve bazı iş görüşmelerinizin daha kalıcı bir noktaya taşındığını görebilirsiniz sağlam adımlar atabilirsiniz. Çarşamba günü Neptün düzeliyor, Neptün sizin kariyer ve meslek alanlarınızda geri hareketindeydi. Bu alanlarınızın yöneticisi olarak düzeliyor olması kariyerinizde daha yaratıcı ve hayal gücü daha yüksek daha ilham verici yönlerinizi ön plana çıkartma potansiyelinizi güçlendirecek. Çarşamba gününden sonra iş hayatınızda çok daha sağlam adımlarla ilerleyeceksiniz.

Cuma günü para ile ilgili konularda güzel gelişmeler olabilir. Maddi yönden bir beklentiniz varsa kapıların sonuna kadar açık olduğunu görebilirsiniz. Kredi çekmek, bir borcunuzu yeniden yapılandırmak konusunda Cuma günü gayet keyifli etkiler var. Pazar günü gündelik hayatın ritminde bazı çekişmeli durumlar karşınıza gelebilir. Yemeğe içmeye kendinizi fazlasıyla kaptırabilirsiniz gereğinden fazla alışveriş yapabilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, iletişime yönelik işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Yakın çevrenizde bazı hassaslıklar gündeme gelebilir. Bazı olayların iç yüzüyle karşılaşmanız iş ortamlarınızda yaşadığınız gerilimlerin Pazartesi yeniden alevlenmesi gibi durumlar söz konusu olacak. Kazalara, sakarlık enerjisine karşı dikkatli olun. Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmazlıklar yaşayabilir onların hayatında kavgalara da maruz kalabilirsiniz.

Pazartesi günü Venüs’ün Akrep burcuna geçişiyle aşk hayatınız önem kazanıyor. Önünüzdeki 3 hafta boyunca aşka daha fazla vakit ayıracaksınız ama Venüs Akrep burcunda olduğu için kıskanç, baskıcı, kuşkucu taraflarınız ön plana çıkabilir. Bu dönem çocuğunuzu kıskanabilirsiniz ya da çocuğunuz üzerinde baskı kurmaya çalışabilirsiniz. Çocuğunuz yoksa sevdiğiniz insana da buna benzer davranışlar sergileme potansiyeliniz var ama yine de Venüs olumlu ve ılımlı bir gezegen olduğu için kendinizi kontrol edebilirsiniz hem özel hayatınızda hem iş hayatınızda hem de çocuğunuzla ilgili konularda güzel gelişmeler karşınıza gelecek bu anlamda Çarşamba günü güzel.

Özel ilişkileriniz, gelecek planlarınız Çarşamba günü devreye girerken Neptün de aynı gün düzeliyor. Seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler ve hukuk alanlarınızda yaşadığınız problemler geride kalmaya başlayacak Neptün’ün bu alanlarınızda düzeliyor olması bu alanlarda daha hayal gücü yüksek bir şekilde hareket edeceğinizi ama çeşitli manevi desteklerle de karşılaşacağınızı gösteriyor.

Cuma günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda çok güzel bir fırsat karşınıza gelebilir. Sosyal çevrenizden insanların size olan ilgisini fark edebilirsiniz ya da hayatınızda bir insan varsa o insanla gireceğiniz ortamlarda çok keyifli etkiler altında olabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde geleceğe yönelik iş birliklerinizde bu konular hareketlenebilir. Güzel bir iş fırsatı ya da teklifiyle karşılaşma potansiyeliniz yüksek. Hafta sonu girdiğiniz çevrelerde abartılı davranışlardan mümkün olduğunca uzak durun. Sevdiğinizle ya da çocuğunuzla olan bağlantılar kuvvetli olacak ama biraz fazla coşkulu ve iyimser hareket edecek ve karşı tarafı da biraz boğacakmış gibi görünüyorsunuz bu etkiye dikkat edin.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, para ile ilgili konular gündeminize yerleşiyor. Maddi konular ön planda olarak haftaya giriş yapıyorsunuz ve arkadaşlarınızla aranızdaki bir mesele onların bir davranışı ya da parayla olan bir mevzu bu hafta başında yeniden gündeminize yerleşebilir. Parasal konularda risk içeren işlerinizde mümkün olduğunca dikkatli olmalısınız. Gereksiz harcamalar yapabilirsiniz, beklediğiniz bir yerden para gelmeyebilir, bazı arkadaşlarınızla aranızda bir para mevzusu dönebilir.

Venüs’ün Akrep burcuna geçişi ev, aile ve yuva alanlarınızda önünüzdeki 3 hafta boyunca sizi mutlu kılacak. Venüs Akrep burcunda zararda olduğu için ev ortamlarınızda zaman zaman baskıcı, kıskanç yönleriniz ön plana çıkabilir ya da ailenizden bir insanın size bu şekilde yaklaştığını bu şekilde adım attığını fark edebilirsiniz. Boya badana, tadilat tamirat gibi işlerde dikkatli adımlar atmanız gerekiyor. Su boruları, kanalizasyon, banyo, mutfak gibi işlerden birine kalkışacaksanız bazı ilişkilerinizde gerginlikler devreye girebilir. Bunu yapacak olan ustalarla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Çarşamba günü ev ortamlarınızda yapılması gereken işler devreye girecek ve bu işlerinizi maddi yönden de çok rahat bir şekilde halledebileceksiniz. Çarşamba Neptün düzeliyor, Neptün sizin müşterek para alanlarınızın yöneticisi olduğu için bu alanlarda yaşadığınız sıkıntı ve problemler geride kalmaya başlıyor. Beklediğiniz bir paranın gelme olasılığı artık çok daha rahat ya da partnerinizin eşinizin parasal konularda yaşadığı gerilimler geride kalmaya başlayacak. Maddi yönden ve spiritüel konularda hayal gücünüz de kuvvetli çalışabilir.

Cuma günü gündelik hayatınızın ritminde çok şanslı ve keyifli haberler alabilirsiniz ve bu haberler sizi mutlu edebilir. Çalışıyorsanız patronunuz sizi ödüllendirebilir ya da size bir işin sorumluluğunu verebilir bu iş sizi bir üst seviyeye taşıyabilir. Yaptığınız işlerin karşılığını almak anlamında Cuma günü gayet şanslı görünüyor. Pazar gününe dikkat, ev ortamlarınızda abartılı davranışlar devreye girecek harcamalarınızı kontrol edemeyebilirsiniz. Anne ve babanızla bir araya geliyorsanız onların arasındaki gerilimler size de yansıyabilir.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar haftaya kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Dolunaydan almış olduğunuz etkiler meslek alanlarınızdaydı aile alanlarınızı temsil ediyordu. Hafta başında ailevi konularda bir kavga bir çekemezlik ya da bir anlaşmazlık devreye girebilir ve ilk defa kendinize göre karar almanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Biraz ateş püskürüyor olacaksınız ailenize ve sevdiklerinize karşı. Bu etkilerle hem sağlığınızı koruyun hem de sakarlıkları, kazaları üzerinize çekmeyin.

Pazartesi günü Venüs’ün Akrep burcuna geçişi iletişim işlerinizi hızlandıracak, 3 hafta boyunca satış, tanıtım, reklam, pazarlama, dijital platformlar, eğitim, ulaşım konularında önemli ilişkiler kurmak isteyebilirsiniz ama diğer taraftan yakın çevrenizde ve bu işlerinizde görüştüğünüz insanlara karşı baskıcı, kuşkucu ve kuruntucu tavırlarınızla da hareket etme potansiyeliniz yüksek. Ablanız, abiniz, kardeşiniz ya da komşunuzla olan ilişkilerinizde de dikkatli olmakta fayda var etrafınızdaki insanları yönlendirmeye çalışabilirsiniz ya da onların sizi yönlendirmeye çalışması çok çabuk tepkiler vermenize ya hep ya hiç mantığıyla hareket etmenize neden olabilir. Burayı doğru kullanabilirseniz hem akrabalar hem de işle ilgili konularda istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Çarşamba günü bu anlamda önemli. Burada kurduğunuz ilişkiler kalıcı olabilir. Hayatınızda bir insan yoksa bu dönem biriyle tanıştıysanız bu insanla ilişkinizi daha sağlam koşullara oturtmak isteyebilirsiniz ve bunun için hareket edebilirsiniz. Çarşamba günü Neptün düzeliyor, Neptün sizin ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızın yöneticisi olduğu için ve orada hareket ettiği için ilişkilerde yavaşlayan engel olarak karşınıza gelen konular geride kalmaya başlayacak. Hem hayal gücünüz hem ilhamınız hem karşı tarafla birbirinizi anlayarak hareket etme dürtünüz yüksek olacağı için önünüzdeki dönemde ikili ilişkilerde, ortaklı işlerde şans ve fırsatlarınız yüksek görünüyor.

Cuma günü aşk hayatınızda beklediğiniz şans ve fırsatlar yüzünüze gülebilir. Seyahatlerde uzak yerlerden alınacak haberlerde eğitimle ilgili konularda çok güzel fırsatlar karşınıza gelecek ve özel hayatınızda bir insan varsa bu dönem onunla seyahat planları yapmaktan mutluluk duyacaksınız. Beklediğiniz bir teklif varsa bu teklif Cuma günü karşınıza gelecek. Pazar günü bulunduğunuz ortamlarda çekişme enerjisi devreye girebilir gezmeye dolaşmaya bu dönem gereğinden fazla önem verebilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla aranızdaki meseleleri çok fazla büyütmeyin.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler haftanıza isteksiz enerjilerle giriş yapıyorsunuz. Dolunaydan almış olduğunuz etkilerle seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işlerde bazı sıkıntılı durumlar karşınıza gelebilir. Yakın çevrenizden bir insanla aranızda gerilimlerin olduğunu fark edebilirsiniz, çatışma enerjisine dikkat edin. Araba kullanırken gözünüzü dört açın kazalar, sakarlıklar devreye girebilir bu sizin biraz da her şeyi gözünüzde büyütmenizden ve sinirli olmanızdan kaynaklı olacak. Siz hiçbir şey yapmasanız bile dış ortamlardan gelecek etkilere karşı dikkatli olmanızda fayda olabilir.

Pazartesi Venüs Akrep burcuna geçiyor 3 hafta boyunca para ile ilgili konular gündeminizde yerleşecek ama bu konularda kıskanç, kuşkucu ya da şüpheci yönleriniz ön plana geçebilir. İlaçlara, kimya alanına, temizlik malzemelerine, kozmetiğe gereğinden fazla harcamalar yapabilirsiniz ama kuşkucu ve baskıcı olmadığınız müddetçe maddi yönden gelirlerinizi de arttıracak bir döngü içerisinde olacaksınız.

Bu anlamda Çarşamba günü çok keyifli. İş ortamlarınızda kalıcı bir işin karşınıza gelmesi ve size para kazandırma etkisi kuvvetli görünüyor. Çarşamba günü Neptün düzeliyor, Neptün sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemekteydi ve bu alanlarınızı yönetiyor o yüzden de burada düzeliyor olması iş hayatınızda gündelik hayatın akışında ve sağlığınızla ilgili konularda yaşadığınız sıkıntı ve problemlerin artık düzeleceği anlamına geliyor. Yine iş ortamlarınızda yaratıcı yönlerinizi ön plana koyacaksınız hayal gücünüzün çok daha iyi çalıştığını göreceksiniz ve tabii ki sağlığınızla ilgili ele almanız gereken konuları da bu dönem ve sonrası çok daha rahat ele alabileceksiniz.

Cuma gününü bir kenara not edin ev ortamlarınızda şans yüzünüze gülebilir. Evde bir haber alabilirsiniz ya da evinizle ilgili vermeniz gereken kararlar varsa bu dönem bu kararların sizi desteklediğini göreceksiniz. Eviniz için yapacağınız bir alışveriş, sizi gerçekten mutlu edebilir ya da ailenizden beklediğiniz bazı destekleri alabilirsiniz. Ev sahibi olmak istiyorsanız bununla ilgili girişiminiz varsa Cuma günü bu işlerin tamamlanması söz konusu olabilir. Pazar günü para ile ilgili konularda abartılı ve müsrifçe harcamaya meyilli olacaksınız. Bu aralar bir yerden para geliyor olabilir ama bu parayı düşünmeden harcamak sizi sıkıntıya sokabilir önünüzdeki dönem için buna ihtiyacınız var o yüzden hafta sonu gereksiz harcamalardan uzak durun.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler sosyal çevreniz hareketli bir şekilde haftaya giriş yapıyorsunuz ama para ile ilgili konular hafta başında gündeminize yerleşebilir. Maddi konularda bir anlaşmazlık ve kendinizi sinirli hissetme etkisi devrede olacak. Parasal işlerinizde zorlayıcı enerjiyi çok çabuk üzerinize çekebilirsiniz ve bazı insanlarla aranızdaki köprüleri yıkmaya meyilli olabilirsiniz.

Pazartesi günü itibariyle ilişkiler gezegeni Venüs sizin burcunuza geçiyor kendinizi daha fazla önemseyeceğiniz daha fazla sosyalleşeceğiniz, dış ortamlarda bulunmak isteyeceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Bu dönem dış görüntünüze önem vermek gibi etkiler devreye girecek. Güzelleşmeyi ve estetik operasyon yaptırmayı düşünüyorsanız dikkatli olun çünkü Venüs Akrep burcunda zararda. Aslında bunları yapmak için kendinizde gücü bulacaksınız ama bütün bunları yaparken de zorlanabilirsiniz o yüzden büyük değişimlerden ziyade sosyalliğinizi hareketlendirecek alışverişler devreye girebilir, yapacaksanız da Çarşamba günü Venüs’ün Satürn’le olan olumlu açısını kullanabilirsiniz.

Çarşamba günü aşk hayatınızda güzel etkiler var uzun soluklu ve kalıcı adımlar devreye girebilir. Bu aralar karşı tarafın ilgisini çok fazla üzerinizde hissedeceksiniz. Artık sizin döneminiz çünkü Venüs de sizin burcunuza geçti o yüzden de bu cazibeyi kullanmaktan çekinmeyeceksiniz.

Cuma günü Merkür’ün Jüpiter’le olan olumlu açısı ikili ilişkilerde, özel hayatınızda ve işle ilgili konularda şans ve fırsatlar getirebilir. Hayatınızda bir insan yoksa yakın çevrenizden bir insanın bu dönem size olan ilgisi hoşunuza gidecek. Pazar günü dikkat edin sevdiğiniz insanla bir gerginlik söz konusu olabilir. Bu dönem birbirinize olan sevginizi fazlasıyla abartabilirsiniz birbirinize çok fazla sözler verebilirsiniz ve her iki taraf da kendini düşünebilir hem bir karşı karşıya gelme hem de yaşadığınız ilişkiyi coşkuyla ve aşırı iyimserlikle yaşama potansiyeliniz yüksek görünüyor.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar bu hafta işiniz, gücünüz, mesleğiniz ön planda olacak ama özel hayatınız ve burada verilmiş önemli kararlar iş ortamınıza, toplum önü işlerinize ya da aile hayatınıza yansıyabilir. 27 Kasım civarı yaşadıklarınıza benzer konu ve olaylar hız kazanacak ve siz bu olaylara hızlı tepkiler vereceksiniz. Gerginlikleriniz yüksek olabilir karşı tarafa gereğinden fazla tepki verebilirsiniz. Bir fikir ayrılığı, çatışma, kavga gibi etkiler göz önünde olacağınız ortamlarda devreye girebilir. Ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara dikkat edin. Kalabalık ortamlarda ve tanımadığınız insanlarla ağız dalaşına girmeyin aile ortamında da olan bir olayı çok fazla gözünüzde büyütmeyin.

Pazartesi günü Venüs’ün Akrep burcuna geçişiyle hem iş hayatınız hem de arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizden elinizi ayağınızı çekmek isteyebilirsiniz. Evinizde olmak, hayal kurmak, kendinize vakit ayırmak önem kazanabilir. Geçmişte yaşadıklarınızı yeniden ele alma potansiyeliniz de yüksek ya da bazı konuları kafanızda tekrar tekrar geçirerek önemli adımlar atabilirsiniz. Yazıp çiziyorsanız senaristseniz bir araştırma yapıyorsanız bu dönem size göz kırpıyor.

Çarşamba günü ev, aile ve yuva alanlarınızda güzel bazı adımlar devreye girebilir. Aile ortamlarınız için yapmanız gereken önemli işlerinizi Çarşamba günü ele alabilirsiniz. Yine Çarşamba günü Neptün düzeliyor, Neptün sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerilemekteydi bu alanlarda düzeliyor olması eviniz, aileniz, yuvanızla ilgili konularda şimdiye kadar zorlandığınız konuları artık geride bırakacağınız anlamına geliyor. Evinizde çok daha rahat hareket edebilecek aynı zamanda daha hayal gücü yüksek bir şekilde aile ortamınızda konu ve olayları ele alacaksınız. Diğer insanlarla iş birlikleri onlara karşı olan empatinizde kuvvetli olabilir.

Cuma günü Venüs’ün Jüpiter’le olan açısı iş ortamlarınızda çok güzel bir fırsatın karşınıza gelme olasılığını artıracak. Önemli bir iş teklifi para ile ilgili bir mevzuda karşınıza gelecek güzel bir fırsat yüzünüzü güldürecek. Pazar günü yemeye içmeye düşkünlüğünüz artabilir. Bazı olayları gözünüzde büyütmenizden kaynaklı olarak kendinizi yemeye içmeye verebilirsiniz bu etkiye dikkat edin.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar dış ortamlardan gelecek önemli haberlerle haftanız başlıyor ama çalışma hayatınızda 27 Kasım civarı vermeniz gereken önemli kararlar olduysa şimdi bu kararların sonuçlarıyla yüzleşebilirsiniz ya da bu işler bu hafta başında yeniden karşınıza gelebilir. Bu aralar her şeye çok içsel tepkiler veriyorsunuz, en çok kendinize kızıyorsunuz yapmadıklarınız konusunda ya da iş konusunda güvendiğiniz insanların düşündüğünüz sonuçlarla karşınıza gelmediğini görüyorsunuz. Alacağınız bazı haberler iş ortamlarınızda gergin olmanıza neden olabilir. Araba kullanırken dikkatli olun, seyahatlerde beklenmedik bazı durumlara da açık olabilirsiniz.

Pazartesi günü sosyal çevreniz hareketleniyor arkadaşlarınızla daha aktif vakit geçireceğiniz 3 haftalık süreç başlıyor ama arkadaşlarınıza karşı kıskanç, baskıcı, şüpheci yönleriniz ön plana çıkabilir. Bazı arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde ya hep ya hiç tavrıyla hareket edebilirsiniz bu da var olan ilişkilerinizde gerilimleri karşınıza getirebilir ama eğer çevrenizi doğru bir şekilde organize edebilirseniz bu aralar çevrenizden gelecek güzel haberler işle ilgili konularda yüzünüzü güldürecek Çarşamba günü bu anlamda dikkat çekici.

Yine Çarşamba günü Neptün düzeliyor, Neptün sizin iletişim alanlarınızda geri hareketindeydi yakın çevre, akraba, kardeşler, iletişimin her tür formu ve iletişimle ilgili işlerinizde yaşadığınız problemler geride kalmaya başlıyor. Bu alanlarda daha yaratıcı olduğunuzu fark edeceksiniz daha ilham verici bir şekilde hareket edeceksiniz ve şimdiye kadar insanlara karşı olan yumuşak tarafınız yeniden ön plana çıkacak. Diğer insanları daha fazla düşünerek hareket edeceksiniz.

Cuma günü aşk hayatınızda çok güzel bir şans ya da bir teklif karşınıza gelebilir sevdiğiniz insandan göreceğiniz bu güzel adımlar kendinizi mutlu hissetmenizi sağlayacak. Pazar gününe dikkat edin sosyal çevrelerde ve ortamlarda bazı durum ve olayları fazlasıyla abartabilir fazlasıyla coşkulu davranabilir ve diğer insanların şaşırmasına neden olabilirsiniz.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, müşterek para alanlarınız bu hafta başında aktif görünüyor ama 27 Kasım’daki Dolunay da bu hafta başında yeniden tetikleniyor. Spekülatif alanda çocuklarınız ya da aşk hayatınızla ilgili kararlarda bir durumun sonucuyla da karşılaşma potansiyeliniz yüksek. Arkadaşlarınıza karşı bu dönem fazlasıyla kavgacı ya da ya da girişken olabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan duyacağınız bir söz özel hayatınıza farklı yansıyabilir ya da tepkileriniz çok yüksek olabilir. Parasal her tür işinize bu Pazartesi dikkat edin.

Pazartesi Venüs Akrep burcuna geçecek kariyer alanınızda hareket edecek ve 3 hafta boyunca patronlarınızla konuşmak, zam, terfi gibi istekleriniz varsa bunları dile getirmek önemli olacak ama Venüs Akrep burcunda zararda olduğu için baskıcı ve manipülatif taraflarınızı biraz da yontmanız gerekecek. Özellikle patronlarınızla olan konuşmalarınızda inatçılıktan kaçınmaya özen gösterin ve göz önünde olacağınız ortamlarda şüpheci yaklaşımlarınızı aza indirmeye çalışın o zaman çok daha doğru ilişkiler altında olacaksınız.

Çarşamba günü bu anlamda çok güzel, kafanızda fikirleri üstlerinizle konuşmak anlamında sizi destekleyecek. Gelecek planlarınızın hareketlendiğini para ile ilgili konularda da istediğiniz şartları sağladığınızı göreceksiniz. Çarşamba günü Neptün düzeliyor, Neptün sizi para alanlarınızda gerilemekteydi para alanlarınızda düzeliyor, maddi konularda yaşadığınız problemler geride kalmaya başlayacak. Hayal gücünüz daha yüksek olacak ve parasal konularda istediğiniz şartların karşınıza geldiğini göreceksiniz.

Cuma günü Merkür’ün Jüpiter’le olan olumlu açısı ev ve aile ortamlarınızda güzel bir kutlama ya da konunun karşınıza gelmesi anlamına geliyor. Ev ortamlarınızda beklediğiniz bir haber varsa tam da bu dönem karşınıza gelebilir işinizle bile ilgili olsa bu haberleri daha çok ev ortamlarınızda ailenizle bir aradayken alabilirsiniz. Hafta sonu dikkat edin göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla anlaşmak çok da kolay olmayabilir, abartılı tavırlarla hareket edeceksiniz. Anneniz ve babanız arasındaki bir mevzunun uzaması ya da bazı ilişkilerinize yansıması sizi yorabilir.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, ikili ilişkiler ve özel hayatınızın detaylarıyla haftanıza merhaba diyorsunuz. 27 Kasım’da bir Dolunay oluşmuştu bu Dolunay ev, aile ve yuvanızla ilgili konuları hareketlendirmekteydi şimdi bu hafta başında da ikili ilişkiler, özel hayatınızla ilgili alacağınız bazı haberler sevdiğinize karşı sert tepkiler vermenize ve onunla anlaşmazlıklar yaşamanıza neden olabilir. Ortaklı işlerinizde de tepkileriniz yüksek olabilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda savaşma ve mücadeleci yönünüzle hareket edeceksiniz. Bu dönem hayatınızda bir insan varsa o insanın sağlığı ile ilgili konulara dikkat etmesi gerekebilir.

Bu hafta Venüs Akrep burcuna geçiyor seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı, işler, ticari faaliyetler alanınızda hareket etmeye başlayacak önünüzdeki 3 hafta boyunca bu alanlarda hızlı ilerlemeler kaydedebilirsiniz ama diğer taraftan bu alanlarda kuşkucu ve baskıcı yönleriniz de ön plana çıkabilir. Güç ve kontrol isteğinizle sizi daha az tanıyan ve iş yapacağınız insanlara karşı yanlış anlaşılmaya mahal vermeyin. Sosyal medyayı kullanıyorsanız burada yönlendirmelere de açık olacaksınız hem siz başkalarını yönlendirmek isteyebilirsiniz hem de başkalarının sizi yönlendirmesi söz konusu olabilir. Eğitim hayatınızda da biraz daha akıllıca hareket etmeye özen göstermeniz gerekecek.

Neptün düzeliyor, Neptün sizin yönetici gezegeniniz. Neptün’ün düzelmesi ile beraber hayatınızı kontrol etmek Çarşamba gününden sonra çok daha kolay olacak. Yaratıcı yönleriniz ön plana çıkabilir hayal gücünüzün daha doğru çalıştığını görebilirsiniz. Hayatınızda dikkatli olmanız gereken konular var ama bu konuların yanı sıra önemli açılımların da devrede olduğunu fark edeceksiniz.

Cuma günü sosyal ortamlardan güzel haberler alacaksınız ve bu haberler iş hayatınıza, görüşmelerinize ve konuşmalarınıza yansıyabilir. Yakın çevrenizdeki insanların gelecek planlarınızda sizin yanınızda olduğunu görmek sizi mutlu edecek. Önemli bir anlaşma ya da bir görüşme de söz konusu olabilir. Pazar günü Venüs ve Jüpiter karşı karşıya geliyor. Bulunacağınız çevrelerde abartıdan mümkün olduğunca uzak durun. Bazı konuların keyfini çıkarmak isteyecek ama bunu yaparken kendinizi geri planda tutmak istemeyeceksiniz o yüzden akraba ve kardeşler, uzak çevre, planlarınız arasındaki bu gerilimlere hazırlıklı olun. Durum ve olayları çok fazla abartmayın abartılı harcamalardan da mümkün olduğunca kaçının.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın