Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

02 – 08 Haziran 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftaya eğlenceli konu ve olaylarla başlayacaksınız sevgili koçlar. Bir yandan da aşk hayatınız için yapacağınız keyifle başlayan harcamalar bazı tatsızlıklar yaşatabilir. Aile hayatınızda yapmanız gerekenler için kolaylıkla harekete geçebilir, hızlı ve çabuk davranarak işlerinizi halledebilirsiniz.

Kafanız ailevi konularda yararlı ve hızlı çalışacak. Hayatın daha eğlenceli ve pozitif yanlarıyla ilgilenmek isteyeceksiniz. Bu hafta iletişim işlerinizde başarı sizden yana olabilir ama bir emlak alım satım işiniz varsa Cumartesi gününe kadar tamamlamaya çalışın.

Cumartesi günü Merkür aile ve ev alanlarınızda gerilemesine başlıyor.

17 Hazirana kadar ev alımından uzak durun ama satışınız varsa gerçekleştirin. Yine yer değiştirme, ev kiralama, kontrat yapma işlerinizde gözünüzü dört açın ve mümkünse 17 Hazirandan sonra yapmaya çalışın.

Aile hayatınızda halletmeniz gereken duygusal konuların üzerine düşebilirsiniz. Yine bu süreçte aile büyüklerinizle aranızda geçen diyaloglar sizi zorlayabilir. Alınganlıklardan ve konuları içselleştirmekten lütfen kaçının.


BogaBoğa Burcu:

Haftaya aile ve ev konularınıza odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili boğalar. İşlerinizin çoğunu ev ortamlarından halletmek isteyebilirsiniz. Bu haftabaşı, yaratıcılığa, satışa, borsaya, sanata dayalı işleriniz varsa kafanız iyi ve hızlı çalışacak, sorunlarınızın çözümü için harekete geçebilirsiniz.

Maddi kazanımlarınızı arttırmak için kimliğinizi ortaya koyacağınız bir dönem. Ayrıca tüm hafta boyunca beklenmedik yerlerden parasal konularla ilgili olarak şanslar elde edebilirsiniz. İletişime dayalı her tür işinizi Cuma’ya kadar halletmeye çalışın zira Cumartesi günü merkür bu alanlarınızda gerileyerek size bazı sorunlar çıkartabilir.

Akraba veya kardeşlerinizle olan iletişiminize  17 Hazirana kadar dikkat edin. Birbirinizi anlamak bu dönem kolay olmayacak, eski çözülmemiş konuları konuşarak halletmeye çalışmalı, yeni durumlardan mümkün olduğunca kaçınmalısınız. Yine satış, reklam, pazarlama veya iletişime dayalı işleriniz varsa bu alanda bir takım aksilikler ve sorunlar oluşabilir. İletişiminizi bu dönem olabildiğince şeffaf tutun ve karnınızdan konuşmayın.


İkizlerİkizler Burcu:

Haftaya iletişiminiz hızlı bir şekilde başlayacaksınız sevgili ikizler. Duygularınızı bu aralar kimseyle paylaşmak istemeyişiniz bazı anlaşmazlıklara neden olabilir. Bir ev ödemesi, kiralama, satın alma gibi işlemleriniz devreye girebilir. Ya da ailenize yapmanız gereken para yardımlarınız için harekete geçebilirsiniz.

Bu hafta parasal işlerinizi Cuma gününe kadar halletmeye çalışın. Sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınız bu hafta size bazı şanslar sunabilir ama para evinizde gerilemesine Hafta sonu başlayacak olan Merkür 17 Hazirana kadar parasal konularda önemli hareketlerden kaçınmanız gerektiğinin altını çizmekte.

Çok alışveriş yapmayın. Ayrıca ticaret hayatınız aktifse bu dönem önemli alımlardan ve başlangıç kararlarından sakının. Daha önceden tanıdığınız insanlarla iş yapmaya özen gösterin. Eski bir para konusu veya meselesi çözüm için yeniden ayağınıza gelebilir. Ev hayatınıza ve yanlış anlaşılmalara çook dikkat etmelisiniz sevgili ikizler.


YengecYengeç Burcu:

Haftaya parasal işlerinize odaklı olarak giriş yapacaksınız sevgili yengeçler. Yakın çevrenizle olan iletişime dayalı konularda hızlı, hareketli ve çözüme yönelik hareket edeceksiniz. Hırslı ve iş bitirici yanlarınız insanlar tarafından olumlu algılanacak.

Haftanızın genelinde kariyerinizdeki şekillenmeler size yeni fırsatlar sunacak. Önemli işlerinizi Cuma gününe kadar halletmeye çalışın. Cumartesi, merkürün sizin burcunuzda gerilemesi kendinizi anlatmada ve ifade etmede sizi yorabilir.

17 Hazirana kadar yanlış anlaşılmalara ve hayatınızda bazı aksiliklere açık olmalısınız. A derken, ağzınızdan b çıkması, kafanızdan geçenlerle, ağzınızdan çıkanların aynı olmaması sizi iyice alınganlaştırabilir. Bu etkileri yakın çevrenizde ve geçmiş olaylarda yaşayacaksınız. Hayatınızı ilgilendirecek önemli olaylardan mümkün olduğunca kaçının ve kişisel hayatınız için bu süreçte karar vermeyin.


AslanAslan Burcu:

Haftaya şartlar lehinizde başlayacaksınız sevgili Aslanlar. Kafanızda yapacağınız planları, para hayatınız için harekete geçirebilirsiniz. Planla hareket etmek bir kaç gün boyunca size kazandırabilir. Sosyal çevrenizden alacağınız güzel enerjilerle, kişisel isteklerinizi yerine getirebilirsiniz. Bu hafta sosyal ortamlarda grupsal işler ve fırsatlar devrede. Geçmişle ilgili halledilmesi gereken meseleler Cumartesi günü itibarıyla ortaya çıkmaya başlayabilir. Önemli işlerinizi bu tarihe kadar bitirmeye çalışın.

Cumartesi gerilemeye başlayacak olan Merkür 17 Hazirana kadar çözülmemiş eski konuları, duygusal konuları hayatınıza taşıyabilir. Bu süreçte kesinlikle hareket etmeyin, önemli başlangıçlardan kaçının. Ruh temizliğine girişmek, geçmişi analiz ederek hatalarınızı bulmak ve bunları tekrar etmemek önemli olacak. Özellikle arkadaşlarınızla olan iletişiminiz ve parasal konulara yaklaşımınız bu dönem de önem kazanabilir. Bir sorun yaşarsanız korkmayın, sadece nedenlerini fark etmeye çalışın.

 


BasakBaşak Burcu:

Haftaya geri planda duracağınız işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Geleceğinize yönelik işleriniz için kafanız hızlı çalışacak, onları devreye sokmaya çalışın. Her ne kadar bazı şeyleri yapmakta zorlansanız ve isteksiz olsanız bile yine de güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bu hafta, önemli insanlardan alacağınız destekler yüksek olacak. Eski arkadaşlarınıza daha fazla mesai harcayacağınız bir dönem başlıyor.

Cumartesi günü, sosyal çevre alanlarınızda gerileyecek olan merkür, eski arkadaş ortamlarınızı hayatınıza taşıyabilir. Yine yeni tanışacağınız insanların sizi yanlış anlama ihtimali yüksek olacak. Bu etkiyi 17 Hazirana kadar hissedebilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendiren işleriniz için bu dönem harekete geçmemek, daha çok eski ve tamamlanmamış konulara odaklanmak öncelikleriniz arasında yer almalı.

Düzenli tekrar eden organizasyonlardan keyif alabilirsiniz. Bu süreçte kariyerinize ve kişisel hayatınıza gereken özeni göstermeyi ihmal etmeyin.


TeraziTerazi Burcu:

Haftaya sosyal ortamlarınız aktif olarak başlayacaksınız sevgili teraziler. Grupsal işleriniz devrede olabilir. İş hayatınızdaki düşünceleriniz ve amaçlarınız için dolaylı yollardan harekete geçebilirsiniz. Sosyal ortamlarınızda, arkadaş meclislerinizde kendinizi daha rahat ortaya koyabilirsiniz.

Bu hafta seyahat ve eğitim konularınız, ortaklaşa yapılacak işleriniz devrede olurken, kariyer işlerinizdeki görüşmelerinizi Cuma ya kadar tamamlamaya çalışın. Cumartesi merkür iş ve kariyer alanlarınızda gerilemesine başlayacak. 17 Hazirana kadar toplum içinde ve iş alanlarınızda yanlış anlaşılmalara ve tamamlanmamış konu ve olaylara açık olacaksınız. Ayrıca daha az tanıdığınız insanlarla olan iletişiminize de dikkat etmeniz gerekebilir.

Tamamlanmamış konulara ve işlere yoğunlaşmanız ve bu konularda bir sonuca ulaşmanız size bu dönemde büyük kolaylık sağlayabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Haftaya kariyer konularınız ön planda olarak başlayacaksınız sevgili Akrepler. Aklınızdaki düşünceleri, fikirleri, arkadaş ortamlarınızda hızlı ve etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Grupsal çalışmalarınız daha hızlı ilerleyecek. İş hayatınızda kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koymak isteyeceksiniz. Bu hafta iş hayatınızda parasal bağlantılarınızı güçlü tutabilirisiniz. Seyahat veya eğitim işlerinizi Cuma gününe kadar tamamlamaya çalışın.

Cumartesi günü merkür eğitim, seyahat, medya, hukuk ve ticaret alanlarınızda gerilemesine başlıyor, bu alanlarda iletişiminizde bazı aksamalar, engeller ve yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir.

Bu alanlarda yeni bir işe 17 Haziran a kadar başlamayın ve daha az tanıdığınız insanlarla iletişiminize bu tarihe kadar dikkat edin. Eğitim konusunda tamamlanmamış işlerinizin ve konuların üzerine eğilebilirsiniz.

Bu süreçte seyahat edecekseniz bazı aksiliklere, uçak kaçırma, bavul kaybetme, bir eşyanızı bir yerlerde unutma etkisine karşı dikkatli olun.


YayYay Burcu:

Haftaya dış ortamlardaki işlerinize odaklanarak başlıyorsunuz sevgili yaylar. İş alanlarınızda hızlı ve etkili davranacaksınız.

Kafanız parasal konulara yönelik olaylarda çözümcü çalışacak. Sizi az tanıyan insanların yanında güçlü kimliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Aşkta heyecanlı günler içinde olacağınız bir hafta sizi bekliyor.

Tüm para ödemelerinizi ve bütçe düzenlemelerinizi Cuma’ya kadar tamamlayın zira bu tarih ve sonrası bazı aksiliklere açık olacaksınız. Ortaklaşa para alanlarınızda gerilemesine başlayan merkür, borç, kredi ve vergi konularında bazı detayları gözden kaçırmaya müsait olduğunuzun altını çiziyor. 

17 Hazirana kadar önemli parasal işlerden kaçının. Ortaklaşa yapılacak para işlerinizde yeni bir plana başlamak yerine var olanın üzerinden ilerlemek ve sonuçlandırmak daha çok işinize yarayabilir. Yine bu süreçte özel hayatınıza ve kariyer konularınızda da bazı aksilikler oluşabilir. Bu sorunların nereden kaynaklandığını bulmanız çok önemli.


OglakOğlak Burcu:

Haftaya ortaklaşa para konularınızla başlıyorsunuz sevgili oğlaklar. Bir banka ödemesi, parasal işlemler vaktinizi alabilir. Eğitim, medya ya da seyahate dayalı işleriniz varsa bu haftabaşından faydalanın. Ortaklaşa para konularında esnekliğiniz yüksek olacak. Bir tek sevdiğiniz insanla olan ilişkinizde karşı taraftan beklentilerinizi çok yükseltmemeye çalışın.

Bu hafta ortaklaşa iş konularında veya taşınma işlerinizi Cuma gününe kadar halletmeye çalışın.Cumartesi günü merkür yengeç burcunda gerilemesine başlıyor. Bu tarih ve 17 Haziran arasında evlilik evinizde gerilemesine başlayan merkür, ikili ilişkilerinizde bazı sorunlar ve yanlış anlaşılmalar yaşamanıza neden olabilir. Sevdiğiniz insanla birbirinizi yanlış anlamaya ve bazı alınganlıklar yapmaya meyilli olacaksınız.

Yine eski ailevi konu ve olaylar gündeminize yerleşebilir. Ortaklaşa iş yapıyorsanız, bu süreçte karşı tarafı iyice dinlemeye ve anlamaya çalışmalısınız. Bazı eski işler ve onların konuşmaları gündeminizde olabilir.


KovaKova Burcu:

Haftaya özel konularınıza odaklanarak başlayabilirisiniz sevgili kovalar. İş alanlarınızda parasal olarak istediğiniz desteği göreceksiniz. Yine kafanızdaki plan ve projeleri hayatınıza geçirebilirsiniz. Yaptığınız işlerde farkınızı ortaya koymanın vakti geldiğini güşünebilirsiniz. Önemli iş başvurularınızı veya iş değiştirme gibi fikirlerinizi Cuma gününden önce yapmaya çalışın zira merkür bu alanlarınızda gerilemesine başlayacak.

iş, hizmet alanlarınızda gerilemesine başlayacak olan Merkür, 17 hazirana kadar iş alanlarınızda hareket etmemenize dikkat çekecek. Önemli anlaşmalardan uzak durun. Yeni projeler, yeni iş teklifleri, iş değiştirme gibi etkiler altında kalırsanız şartları iki kere gözden geçirin. İş arkadaşlarınızla yanlış anlaşılma etkileriniz yine merkürün cilvelerinden olabilir. Ya da eski bir sağlık sorunu çözüme kavuşturulması adına yeniden gündeme gelebilir. Bu süreçte yapmanız gereken eski işleri tamamlamak ve sağlığınızı iyice gözden geçirmek olmalı.


BalikBalık Burcu:

Haftaya tamamlanması gereken günlük işlerinizle başlayabilirisiniz sevgili balıklar. Özel hayatınızdan ve sevdiklerinizle yapacağınız konuşmalardan istediğiniz tür çözümler üretebileceksiniz.

Kafanız hızlı çalışacak ve enerjinizi rahatlıkla ortaya koyabilirsiniz. İş alanlarınızdaysa, bazı esneklikler göstermeniz işinize daha çok yarayabilir.  Bu hafta ev ve parasal alanlarda esnekliğiniz yüksek, şanslarınız ön planda olurken, aşk hayatınızda bazı yanlış anlaşılmalar ve sorunlar oluşabilir.

İşlerinizi tamamlayın. Cumartesi günü Merkür geriliyor. Aşk evinizde gerilemesine başlayan merkür geçmiş aşk konularını ve olaylarını yeniden gündeme oturtabilir. 07-17 Haziran arası sevdiğiniz insanla yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Birbirinize karşı oldukça hassas ve alıngan olabilirsiniz.

Yine çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminizde bu dönem bazı zorlanmalar oluşabilir. Çözülmemiş konu ve meselelere odaklanmak, aynı hatalara tekrar düşmemek bu süreçte

önemli olacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın