Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

02 – 08 Ağustos 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

ELEKTRİKLİ ORTAMLAR!

Haftaya Ay Boğa burcundayken giriş yapacağız ama sabah saatlerinde Ay boşlukta olacak. O yüzden Pazartesi günü itibariyle önemli işlerimizi öğleden sonraya bırakmak faydalı olacak. Hem Güneş’in hem de Merkür’ün Satürn’den karşıtlık açısı var. Güneş Satürn karşıtlıkları ya da Merkür Satürn karşıtlıklarında engeller, gecikmeler, kısıtlamalar ve zorlanmalarla karşı karşıya olabiliriz.

O nedenle Ağustos başında önemli işlerimiz, beklediğimiz haberler varsa bu haberleri almakta gecikebiliriz. Bu haberler geldiğinde istediğimiz türden haberler de olmayabilir. Moralimizi aşağıya çeken, bizi sarsan, zorlayan mücadeleci koşulların karşımıza geldiğini, engelleyici ve kısıtlayıcı bazı olaylara açık olacağımızı söyleyebilirim. Egomuzun gerekli gereksiz yerlerde ortaya çıkacağı, kendimizi sıkıntılı ve zor durumlarda bırakacağımız bir hafta olabilir. Egomuzun ve gücümüzün adeta törpülendiğini görebiliriz.

Yaşam enerjimizde düşüşler görülebilir. O yüzden nerede bulunursanız bulunun sağlığınıza lütfen gereken özeni gösterin çünkü bu dönem sağlıkla ilgili konularda çok fazla destekli olmayacağız. Kalp problemleri, damar hastalıkları, tansiyon, varisler, inme veya felç, aynı zamanda sırt bölgesi sıkıntılarına açık olacağız. Dizler, dişler, kemikler, cilt problemlerine açık olabiliriz.

Bu hafta toprak tarımda problemler, liderlerin hastalanması, hastalık ve zorlanma. Ticaret, çalışma hayatı ve sosyal hayatta sıkıntılar. Belediye işlerinde, madencilik ve inşaat sektöründe iş dünyasında zorlanmalar ortaya çıkabilir. Maddi konularda güvence sağlayamayabiliriz.

Ağustos başında lütfen şartları çok fazla zorlamayalım. Bize yaşam enerjisi veren, bizi mutlu eden insanlarla bir araya gelmeye özen gösterelim.

Bu haftaya baktığımda özellikle 4 Ağustos Çarşamba ve 7 Ağustos Cumartesi günleri Merkür’ün Uranüs’le, Güneş’in Uranüs’le karesinde devreye girdiğini söyleyebiliriz. Baş kaldırışlara, isyankâr davranışlara, grevlere, çabuk sıkılmalara açık olacağımız bir döngü içinde olacağız. Gerginlikler, sürpriz konu ve olayların karşımıza gelmesi, istenmedik değişimlerin hayatımızda olması, ani olaylar, belki patlamalar, yer hareketliliğiyle ilgili olaylara açık olmamız gereken bir süreç. Hava değişimleri çok yüksek olabilir, hava elektrikli olabilir bu elektrikli havadan kaynaklı olarak da insanlarla anlaşmak çok da kolay olmayacak. Söylediklerimize dikkat edelim. Toplum içinde Elektrik sıkıntıları ve sorunları devrede olabilir. Elektrik, elektronik aletler bozulabilir, sıkıntılar bu noktadan çıkabilir.

8 Ağustos Pazar günü 16:50’de, öğleden sonraki saatlerde Aslan burcunun 16 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek. Aslan burcu astrolojide aşkla, keyifle, sıcakkanlılıkla, coşkunlukla, hevesle, çocuklarla, gençlerle bağlantılıdır. Bu alanda önemli girişimleri hayatımıza geçirmek, yeni adımlar atmak bu yeni ayla beraber önem kazanacak.

Liderler, bizi yönetenler, yönetici pozisyonunda olanlar da bu dönem sağlıklarıyla ilgili konularda zorlanmalar yaşayacak. Bu dönem olayları idare etmek çok da kolay olmayacak. Tüm dünyada da buna benzer konu ve olayların da devreye girdiğini göreceğiz ve algılayacağız. T karenin tetikleyeceği bu yeniay doğal afetlere açık bir yeniay olabilir.

Ankara’ya göre çıkarttığımız yeniay haritasında yabancılarla yapılacak olan işler, uluslararası ticaret, hukuk, eğitim aynı zamanda yüksek eğitimle ilgili konuların hızlandığı da bir döngü içerisinde olacağız. Hemen onun yöneticisi Jüpiter’e baktığımızda geri hareketiyle beraber para alanlarında hareket ettiğini görüyoruz. Jüpiter’in para alanlarında hareket ediyor olması parasal konularda önemli bazı sonuçlarla karşılaşacağımız da bir yeni ay olduğunu gösteriyor. Ama ödemeler dengesini iyi kurmamız gerekiyor. Çünkü borçlar, ödemeler, sıkıntılar, vergiler üst üste gelebilir ve Ağustos başında finansal piyasalarda oldukça hızlı hareketlilik bekleyebiliriz. Borsada yatırım yapıyorsanız dikkatli olmakta fayda olacak. Altın ve dövizde hareketlilikler yukarı aşağı yönlü birtakım olayların da devreye girmesi söz konusu olabilir. ( Bu bir yatırım tavsiyesi değildir)

Bu hafta bu kadar olumsuzluklar içerisinde ne yapabiliriz peki?

Venüs’ün Uranüs’ten güzel bir açısı var. İlişkilerden destek alabiliriz. Sevdiklerimizle zorlandığımız konuları, sıkıldığımız engellendiğimiz konuları konuşmaktan lütfen geri kalmayalım. Bizi besleyecek ilişkiler aslında olumsuzlukları da örtecek bu hafta içerisinde. O yüzden ilişkilere daha fazla kendimizi verelim. Etrafımızda olup biten konu ve olayların bizi aşağıya çekmesine izin vermeyelim.

Bu hafta sorumluluklarımızı yerine getirmekten mutlu olmayacağız. Sorumluluklar üzerimize çöken bir ağırlık etkisi yaratabilir, bizi zorlayabilir. Bu nedenle olumsuzluklardan mümkün olduğunda uzak duralım. Bir şey yürümüyorsa, doğru akmıyorsa demek ki değiştirmemizin zamanı geldi. Bunları iyi bir şekilde fark etmeye özen gösterelim.

Herkese zorlukları rahat aşacağı, keyifli bir yeniay dilerim.

Hande Kazanova

02 – 08 Ağustos Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, bu hafta iletişimi yüksek haftalardan bir tanesi olacak. Özel hayatınızın detaylarının da devrede olduğu bir hafta. Yani bu dönem özel hayatınıza önem verebilirsiniz, sevdiğinizle, çocuğunuzla, hoşlandığınız insanla hayatı dolu dolu ve keyifle yaşamak istiyor olabilirsiniz. Ama sosyal çevrenizdeki birtakım sorumluluklar hayattan keyif almanızı engelleyecek gibi görünüyor. O yüzden Pazartesi bu etkiye dikkat edin.

Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri bazı noktalarda gecikmeler, engeller, sıkıntı ve sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz var. Özellikle parasal konulara dikkat etmenizi tavsiye edeceğim.

Çarşamba ve Cumartesi günleri kafanıza göre davranma ya da para harcama olasılığınız yüksek. Harcama yaptıkça ya da önünüze para ile ilgili bir mevzu geldikçe çok çabuk tepkiler vereceksiniz.

Aynı zamanda hafta başında sosyal çevrenizdeki insanlarla, özel hayatınızdaki dengesizlikler arasında bazı bocalamalarınız olabilir. Sevdiğiniz insanın sosyal ortamdaki arkadaşlarınızla anlaşamaması, arkadaşlarınızın özel hayatınıza müdahalesi ya da bazı noktalarda sizi zorlaması etkisi devrede olacak.

İş hayatınızda çok yakından tanıdığınız, beraber çalıştığınız ve görüşlerinden faydalanacağınız bir insandan bu hafta destek ve tavsiye almayı unutmayın. Kendinizi işinize vererek, sağlığınıza güzel bir şekilde bakarak bu olumsuzlukların üstesinden gelebilirsiniz. Çocuğunuz varsa bu dönem onun ilişkileri ve çocuğunuzun sağlığıyla ilgili konularla da ilgili olacaksınız.

Pazar günü Aslan burcunda yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ay aşk hayatınızda verilecek önemli kararları karşınıza getirebilir. Hafta başında aşk hayatınızdaki zorlanmalar, olumsuzluklar bu alanda yeni kararlar almanıza neden olacak. Pazar günü ve sonrası 15 gün boyunca özel hayatınıza dair her tür kararınızı destekleyen bir yeni ay yaşayacaksınız. Yeni bir aşka başlamak, aşk hayatınızda sıkıntılar varsa ona göre kararlar almak, ilişkinizi bitirmek, varsa çocuğunuzla ilgili kararlar almak ya da hobilerinize sanatsal faaliyetlere, spora dair yeni adımlarda bulunmak istiyorsanız Pazar gününü hayatınızda etkin bir şekilde kullanmayı unutmayın.


BogaBoğa Burcu:

Boğalar ve yükselen Boğalar, haftaya kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak gireceksiniz. Ancak sabah saatlerinde gerçekten istediğiniz noktaya kafanız net bir şekilde odaklamak çok da kolay olmayacak. Hemen akabinde parasal konular, yapacaklarınız ve kazançlarınız için yapmanız gerekenleri devreye koyabilirsiniz. Bu hafta daha çok parasal konularla ilgili olacaksınız. Ev, aile, yuvanızla ilgili alanlarda önemli sorumluluklar ve önemli birtakım sıkışmalar devrede olacak.

Pazartesi günü kariyer ve meslek hayatınızdaki önemli sorumluluklar, iş hayatınızda yaşadığınız bir meselenin aile hayatınıza olumsuz yansıması söz konusu olabilir. Aile büyüklerinizle bu dönem anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Onlara vermiş olduğunuz sözleri tutmak çok da kolay olmayabilir. Hayatınızda bazı değişimler var. Ama bu değişimleri hayatınıza geçirirken ailenizdeki insanlara gereğinden fazla sabırsız, agresif ve isyankar yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Bu hafta tüm hafta genelinde bu etkilere karşı dikkat edin. Evinizi değiştirme, yenileme gibi bir ihtiyacınız varsa şartlar istediğiniz gibi akmayabilir. Her tür aksiliğe, sürpriz ve beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olmakta fayda olacak.

Ama aile ortamlarınızla, eviniz, yuvanız ve emlakla ilgili konularda önemli adımlar atmak istiyorsanız Pazar günü oluşacak yeni ayı hayatınıza almalısınız. Hem zorlayıcı açıları geride bırakmış olacak hem de doğru zamanda karar vererek yolunuzda ilerlemiş olacaksınız. Bunlarla ilgili yeni başlangıçlar, yeni adımlar Pazar günü oluşacak yeni ayla beraber devreye girebilir. Öncesinde yaşadığınız olumsuzlukları da olumluya çevirmek ve hayatınızla ilgili daha güzel çözümler üretmek anlamında 8 Ağustos’tan sonra sizi çok daha güzel bir dönem bekliyor.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, haftanıza biraz isteksiz etkilerle başlıyorsunuz ama hemen Pazartesi öğleden sonra itibariyle hayatınız fazlasıyla hareketli akacak. Birkaç gün boyunca kendi istek ve beklentilerinize odaklanacaksınız, önemli haberler alacaksınız, yerinizde duramayacaksınız. Perşembe gününe kadar oldukça hareketli günler olacak. Bu hafta başında zorlayıcı etkiler devrede. Siz bu zorlayıcı etkileri çevresel faktörlerden alıyorsunuz. Eğitim hayatınız ya da geleceğe yönelik işlerinizde atmanız gereken önemli sorumluluklar var ve bu hafta içerisinde bu sorumluluklara göre davranmak istemeyeceksiniz. Bu da yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızda ve ilişkilerinizde birtakım sıkıntılı durumları karşınıza getirebilir. Yakın ve uzak çevreniz arasındaki dengesizlikler siz çok yorabilir. Bu aralar duyduğunuz, gördüğünüz her şeyden çok çabuk etkilenebilir, çok çabuk olumsuz bir moda girebilirsiniz. Bir iş yapacaksınız, o işin olumsuz tarafına çok çabuk odaklanabilirsiniz. Beklenmedik durumlar, olaylar yakın çevrenizden gelecek. Bu etkiye en çok Çarşamba ve Cumartesi günü dikkat edin.

Pazar günü bir yeni ay gerçekleşecek. Siz bu yeni ayı yakın çevre, akraba ve kardeşler alanınızda aynı zamanda iletişim, satış, reklam, tanıtım alanlarınızda yaşayacaksınız. Girişimle ilgili, iletişime dayalı önemli girişimleriniz varsa bu yeni ayla beraber bu alanda hızlı birtakım adımlar devreye girebilir. Bilgisayar, sosyal medya, dijital platformlardan biriyle uğraşıyorsanız ya da bu alanda bir işiniz varsa hızlı gelişmeler 8 Ağustos ve sonrası karşınıza gelecek. 8 Ağustos’la beraber verdiğiniz kararları çok daha net bir şekilde hayatınızda uygulayabileceksiniz.

Bu hafta ailenizdeki insanlardan destek almayı unutmayın. Karşılaştığınız ani olaylar karşısında sevdiklerinizden destek almak sizi çok rahatlatacak. Özellikle Çarşamba ve Cumartesi günü agresif ve isyankar etkilerle sinirli olarak araba kullanıyorsanız dikkatli olun ve sevdiklerinizden tavsiye almayı da unutmayın.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, bu haftanızı iyi planlamanız gerekiyor. Bazı planlarınızda gecikmeler ya da ertelenmeler söz konusu olabilir. Perşembe gününden sonra çok daha rahat edeceğiniz bir dönem. Kendi istek ve beklentileriniz Perşembe ve Cuma günü devrede olacak. Hareketli birkaç gün geçireceksiniz ve bu hareket size iyi gelecek. Onun öncesinde birazcık daha karamsar olabilirsiniz. Parasal konulara dikkat etmenizi tavsiye edeceğim. Özellikle hafta başında maddi konularda önemli bir sorumluluğunuz, bir ödemeniz varsa paranızın yetmemesi, gelir ve giderleriniz arasındaki dengesizliklerin olması sizi zorlayabilir. Parasal konularda hayal kırıklıklarına ya da çok bardağın boş tarafını görmeye meyilli olacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlar size tavsiye verebilirler, onlarla olan ilişkilerinizde daha güzel çözümler üretebilirsiniz.

Bu hafta daha çok yakınınızda kim varsa onların tavsiyelerini almaya çekinmeyin. Aynı zamanda sosyal çevrenizdeki insanlar, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda bazı problemler görünüyor. Çarşamba ve Cumartesi günleri onlarla anlaşmak, aynı noktada buluşmak çok mümkün görünmüyor. Parasal konularda çok çabuk tepki verebilirsiniz. Alacağınız ya da beklediğiniz bir para varsa gelmemesi, gecikmesi sizi sabırsız kılabilir, bu etkiye de dikkat edin.

Pazar günü bir yeni ay gerçekleşecek bu yeni ay sizin para alanlarınızda oluşacak. Merak etmeyin bu hafta biraz olumsuz başlamış olabilir ama yine de bu yeni ayla beraber parasal konularda neler yapabileceğinizi, kazançlarınızı, yatırımlarınızı çok net bir şekilde görecek ve güzel fırsatlar elde edeceksiniz. Önünüzde 15 gününüz var bu 15 günü maddi konularda vermeniz gereken önemli kararlar için iyi değerlendirin.

 


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, ilişkiler en çok dikkat etmeniz gereken konuların başında yer alıyor. Aynı zamanda toplum önü duruşunuz, toplum önünde olan insanlarla bağlantılarınız, anne tarafında olan bağlantılarınız çok çabuk sıkılganlıklara çok çabuk isyankârlıklara açık olacaksınız.  Ani, hızlı, beklenmedik konu ve olaylar anne tarafınız onların hayatıyla ilgili alanlarda devrede olabilir.

Bu hafta sakin olmanız gereken haftalardan bir tanesi. İlişkilerinizi daha fazla zedelemek istemiyorsanız, hayatınıza dair güzel kararlar almak istiyorsanız bu haftayı mümkün olduğunca sakin geçirmeye özen gösterin. Maddi konularda güzel gelişmeler olacak. Bu güzel gelişmelere odaklanın ve olumsuzlukları hemen görmeyin.

Pazar günü 8 Ağustos’ta sizin burcunuzda bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu da hayatınızla ilgili almak istediğiniz ne tür karar varsa destekleniyorsunuz anlamına geliyor. Hayatınızla, sağlığınızla, ilişkinizle alakalı, çocuğunuz varsa geleceğe yönelik her tür girişimle alakalı bütün olayları başlatacağınız bir yeni ay olacak. Bu yeni ayla beraber sağlığınızla da ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Hafta başında yaşadığınız sağlıkla ilgili sıkıntı ve problemleri aşmanız bu yeni ayla beraber devrede olacak.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, göz önünde olacağınız ortamlarda koşturmalarla geçecek bir hafta olacak. Ama diğer taraftan Güneş’in ve Merkür’ün hala kapalı alanınızda dolaşıyor olması bu dönemi plan yaparak geçirmeniz gerektiğini gösteriyor. Öte yandan Mars da sizi fazlasıyla hareketli kılıyor. Bu hafta sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekecek. İşle ilgili girişimler, gündelik koşturmalarınız ve sağlıkla ilgili konularda sorumluluklarınız size ağır gelebilir. Bu dönem önemli işlerle uğraşmak istemiyor olabilirsiniz ya da işlerinizdeki sıkıntı ve problemleri çok daha net görüyor olabilirsiniz. Bu da üzerinizde ekstra gerginliğe neden olabilir. Bu yüzden bu hafta hem işlerinize hem de sağlığınıza ekstra özen gösterin. Sizin dışınızda gelişen olaylar, uzaklardan alacağınız haberler çok çabuk tepkiler vermenize neden olacak. Bu haberler eğitimle, seyahatle alakalı olabilir. Beklediğiniz haberleri almakta zorlanabilirsiniz ya da aldığınız haberlerin sizi sinirli kıldığını, çok çabuk tepkiler verdiğinizi fark edebilirsiniz. Bu dönemde hayata ne kadar esnek yaklaşırsanız ilişkilerinizde ve özel hayatınızda o kadar güzel sonuçlar alacaksınız.

Pazar günü Aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ayda hiçbir şekilde harekete geçmemelisiniz. Henüz sizin zamanınız gelmedi. Hayatınızla, geleceğinizle ilgili başlatmak istediğiniz birtakım girişimler varsa bu girişimleri 7 Eylül’de sizin burcunuzda gerçekleşecek yeni ayda hayatınıza geçirmeye özen gösterin. Neleri başlatabilirsiniz bu yeni ayda? Mesela kötü alışkanlıklarınız varsa bırakmak, belki bir psikoterapi tedavi almak ya da ruhsal anlamda kendinizi güçlendirmek adına harekete geçebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bu işlerde de güzel birtakım hareketlenmeler devrede olabilir ama onun dışında büyük girişimler konusunda destekli olmayacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, gezmeye, dolaşmaya, başınızı alıp gitmeye odaklı bir hafta başlıyor. Sosyal çevreniz aktiviteler, davetler, organizasyonlar hayatınızı güzelleştiren, zenginleştiren ne varsa bu hafta bu konular devrede olabilir. Ama diğer taraftan aşk hayatınızın, varsa çocuklarınızın sorumlulukları, özel hayatınızın birtakım zorunlulukları, sosyal çevrenizdeki ilişkilerinizde sıkıntı ve problemler yaşamanıza neden olabilir. Bu hafta sosyal ortamlarda, arkadaşlık ilişkilerinize ekstra dikkat etmeniz gereken haftalardan bir tanesi olacak. Kendi özelinizde olmak, kendi başınız davranmak isteyebilirsiniz. Ama sosyal çevrelerde ilişkilerde bazı gerginlikler sıkıntı ve problemler yaşamaya meyilli olacaksınız.

Ayrıca bu hafta parasal konulara da dikkat etmeniz gerekecek. İşten beklediğiniz gelirleriniz varsa bu gelirleri hayatınıza geçirmekte zorlanabilirsiniz. Bazı değişimlerin sizin istediğiniz yönde olmadığını fark edebilirsiniz.

Neye odaklanabilirsiniz? Kendinizi geliştirmeye, kendinizle zaman zaman yalnız kalmaya odaklanmalısınız. Bu hafta pilinizi şarj etmek için kendi başınıza vakit geçirmeye ve kendinize daha fazla zaman ayırmaya özen göstermelisiniz. O zaman yaşadığınız bu zorlukları bu sıkıntı ve problemleri çok daha rahat atacaksınız.

Pazar günü Aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ayla beraber kaçırdığınız fırsatlar, bozulan ilişkileriniz varsa bunların belki de katbekat, misli misli daha güzelinin karşınıza geldiğini göreceksiniz. 15 gün boyunca işten elde edilen gelirleriniz, gelecek planlarınız, vizyonunuz, amaçlarınız, arkadaşlık ilişkilerinize dair yeni kararları bu yeni ayla beraber hayatınıza geçirin. Ayrıca varsa çocuğunuzun sağlığı ya da onun ilişkileriyle ilgili konu ve olaylara da dikkat etmeyi unutmayın.

 


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, ilişkiler ve ilişkilerin sonucunda parasal konularla odaklı bir hafta. İlişkiler ile alakalı konularda haftanız başlatacaksınız ama bu çok kısa sürecek çünkü Pazartesi öğle saatleri itibariyle parasal konularla daha fazla ilgili olacaksınız. Kariyer ve meslek alanlarınızda önemli bir dönem. Bu alanlarda bir yeni ay yaşanacak. Bunun sonucunda meslek hayatınızda yeni açılımlar karşınıza gelebilir. Önemli kararlarınız bunları Pazar günü ve sonraki 15 gün boyunca gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.

Hafta başı en çok da zorlanacağınız alanlar burası olacak. Göz önünde olduğunuz yerlerde, yaptığınız işlerde bazı gecikmeler, engeller, sıkıntı ve sorunlarla karşılaşma olasılığınız yüksek. Sorumluluklarınızı yerine getirmek istemeyeceksiniz. Davranışlarınızın kökünde neden böyle yaptığınıza dair bir sonuç da bulamayacaksınız. Aile ilişkilerinize dikkat. Çünkü ailenizdeki insanlar ve onların üzerinizde oluşturduğu baskılar nedeniyle yükselmenizi ve kendinizi işinizde rahat bir şekilde göstermenizi engelliyor gibi hissedeceksiniz.  Sevdiğiniz insanla bu dönem anlaşmak çok da kolay olmayabilir. Toplum içinde ve kalabalık ortamlarda tartışmalara girmemeye özen gösterin. Çünkü çok çabuk sıkılacak, tepki gösterecek, isyankar davranışlar sergileyeceksiniz.

Ama diğer taraftan arkadaşlarınızdan alacağınız destekler de çok fazla. Sevdiğiniz, güvendiğiniz bir kız arkadaşınızın, sizden büyük bir kadının tavsiyeleri ilişkilere dair yaşadığınız sıkıntı ve sorunları çok kolay bir şekilde aşmanızı sağlayacak.

Bu hafta başında yaşadığınız sıkıntı ve sorunların çözümünü Pazar günü oluşacak yeni ay ile beraber bulacaksınız. Buna dair önemli kararlar alacak, yolunuzda etkin bir şekilde ilerleyeceksiniz. Anne ve babanız, ebeveynlerin arasındaki çekişmeler ve biraz da sağlık sorunları bu haftaya etki edebilir buna da dikkat edin.

 


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, ilişkilere odaklı bir hafta başlıyor. Gündelik işleriniz toparlayacaksınız. Ama bu hafta ağırlıklı olarak ilişkilere önem vereceksiniz ve ilişkilerin daha fazla görünür olduğunu göreceksiniz.  Şimdi geleceğe yönelik önemli, umutlu olduğunuz, gelecek planlarınızın fazlasıyla aktif olduğu bir dönem. Bir yandan gelecek planları yaparken yakın çevrenizin sorumlulukları, olumsuz bakış açınız ve düşünce tarzınız yüzünden bu hafta istediklerinizi hayata geçirmekte zorlanabilirsiniz. İşlerinizde gecikmeler, engeller, sıkıntılar görülebilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak çok da kolay olmayacak. Hayata geniş açıdan baktığınız bir dönem ama aynı zamanda çok çabuk kapana kısıldığınızı hissedebilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlara karşı tepkisel davranmamaya özen gösterin.

Çarşamba ve Cumartesi günleri bu etkiler devrede olabilir. Bir davanız varsa bununla ilgili olarak istenmedik birtakım sürpriz gelişmeler altında olabilirsiniz. Seyahatler ya da tatille ilgili planlarınız varsa bu planlarda da değişiklikler, ani çıkacak olaylar devrede olacak.

Diğer taraftan kariyer alanlarımızda güzel gelişmeler de var. Önemli insanlarla bağlantı halinde olacaksınız, göz önünde olacağınız ortamlarda beklenmedik yerlerden güzel iş teklifleri Salı günü devrede olabilir. İnsanlardan alacağınız güzel geri bildirimler sayesinde zorlukları da üzerinizden çok rahat bir şekilde atabileceksiniz.

Pazar günü bir yeni ay gerçekleşecek. Gelecek planlarınız, işle ilgili konular, aynı zamanda eğitim fırsatlarınız bu yeni ay sonrası devreye girebilir. Ve bu yeni ayla beraber hayatınızda çok güzel açılımlar elde edeceğiniz de fark edeceksiniz.

 Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, haftaya kendi isteklerinizle, keyifli konularla başlıyorsunuz. Ama Pazartesi günü öğleden sonra birkaç gün boyunca gündelik hayatınızın ritmi, iş koşturmaları devreye girecek. İşinizde, gücünüzde kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz. Maddi konular çok önemli ve bu hafta en çok bu konularda zorlanacaksınız. Ağustos başında ödemeleriniz varsa, bir yerden para bekliyorsanız bu paranın gecikmesi, gelmemesi bazı işlerinizin iptali maddi yönden sizi vurabilir. Bu dönem alacak verecek dengesine ekstra dikkat edin. Evdeki hesap çarşıya çok fazla uyumayacak. Harcamalarınız yüksek olabilir, buna vereceğiz tepkiler de yüksek olacak. Aşk hayatınız, varsa çocuğunuzla ilgili ya da keyfi harcamalar bu hafta sizi biraz yorabilir. Yatırımlarınız konusunda ani, hızlı, beklenmedik kararlar almamaya özen gösterin. Biraz agresif olabilirsiniz, özel hayatınızda sevdiğiniz insana anlayışlı olmaya özen gösterin.

Diğer taraftan işle ilgili çok güzel gelişmeler var. Aynı zamanda eğitim fırsatları yakalayacağınız bir dönem. Hayatınızda bir insan varsa onunla beraber tatile çıkmayı düşünüyorsanız bu hafta gayet güzel haftalardan bir tanesi. Harcamalar dengenize dikkat ettiğiniz müddetçe sıkıntı yaşamayacaksınız çünkü Pazar günü para alanlarınıza bir yeni ay gerçekleşecek. Parasal konularda çektiğiniz sıkıntıların çözümü Pazar günü ve sonrası 15 gün boyunca karşınıza gelecek. Eşiniz ya da partnerinizin parasal konuları ile ilgili önemli kararları bu yeni ay ve sonrası gönül rahatlığıyla alacaksınız.

 


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, aşka, keyfe, eğlenceye yönelik haftanız başlıyor. Ama çok da fazla heveslenmeyin çünkü bu hafta gerçekten gökyüzü bize mesaj yağdıracak. Bazı noktalarda engellenmeler, kısıtlamalar ve sorunlarla karşılaşacağız. Siz de özel hayatınızda bunları yaşayabilirsiniz. Hayatınızın sorumluluklarını aldığınız, hayatınızı yeniden yapılandırdığınız, sevdiğiniz insanın da size ihtiyaç duyduğu bir dönem. İşte bu dönem sevdiklerinizin ihtiyacı ile kendi ihtiyaçlarınız arasındaki dengeyi sağlamak çok kolay olmayacak. Ona verdiğiniz sözleri tutmakta zorlanabilirsiniz, karşı taraftan beklediğiniz gibi tepkiler alamayabilirsiniz. Bu hafta Pazartesi Salı günleri ilişkilere ekstra dikkat edin.

Aynı zamanda aile hayatınızda hızlı, ani, beklenmedik olaylar devreye girebilir. Bu olaylar karşısında siz de ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz, sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. Hayatınızda bir insan varsa onun kariyerinde bazı olayların, dalgalanmaların devrede olduğunu görebilirsiniz. Sevdiğiniz insanın ailesi ile olan ilişkilerinde sıkılganlıklar devrede olabilir.

Olumlu konular da var. Parasal konularda ihtiyaçlarınızı göz ardı etmeyeceğiniz, beklentilerinizi de karşılayacağınız bir hafta olacak. Salı günü en azından bununla ilgili bir ipucu karşınıza gelebilir. Parasal bir işinizi çok rahat halledebilir ya da para ile ilgili güzel bir haberle alabilirsiniz.

İlişkilerde bu kadar sıkıntı ve sorun yaşamışken Pazar günü Aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Karşılaştığınız, yaşadığınız sıkıntı bir problemleri lehinize çevirecek bir yeni ay yaşayacaksınız. Çözümler karşınıza gelecek, ilişkilere, ortaklıklara, özel hayatınıza, taşınmaya dair önemli kararları Pazar günü oluşacak yeni ay ve sonrası 15 gün boyunca gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, evinize, ailenize, yuvanıza odaklı bir hafta başlıyor. Hafta başında hareketli bir hafta geçiririm diye düşünüyorsanız Pazartesi öğleden sonra çok daha ev odaklı olduğunu göreceksiniz. Birkaç gün boyunca sevdiklerinizle vakit geçirmek önemli olacak. Bu hafta işle ilgili konulara dikkat etmeniz gerekecek. Gündelik hayatınızın, ritmi koşturmaları iş hayatınız ve sağlığınızla ilgili konular mercek altında. Hafta başında gerginlikler yüksek olabilir. İş hayatınızda bir haber sizi zorlayabilir. Bir işinizde gecikme, sıkıntı ve problemle karşılaşabilirsiniz. İş sorumluluklarınızı yerine getirmek istemiyor olabilirsiniz. Bu aralar her şeyi üstünüze geliyor olabilir ama her şeyden önemlisi sağlığınıza özen göstermeniz gerekecek. Sırt bölgeniz, kemik ağrılarınız aynı zamanda dolaşım sistemi problemleri, kalp rahatsızlıkları, tansiyonla ilgili problemler bu süreçte karşınızda gelebilir.

Pazartesi ve Salı günleri sağlığınızı çok fazla zorlamayın. İş hayatınızda da canınız bir şey yapmak istemiyorsa birazcık daha hafif geçirmeye özen gösterin. Diğer taraftan Çarşamba ve Cumartesi yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak da çok kolay olmayacak. Beraber çalıştığımız insanların kariyerinde de bazı zorlanmalar devreye girebilir. Onlarla olan ilişkilerinizde çok çabuk tepkiler verebilirsiniz. Biraz isyankar etkiler devrede olacak o yüzden araba ya da bir alet kullanırken dikkatli olmakta fayda var.

Eğer sıkıntı ve problemler iyice büyür ve görünür hale gelirse merak etmeyin Pazar günü oluşacak yeni ay iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşacak. Önümüzdeki 15 gün boyunca işinizde, sağlıkla ilgili konularda yeni kararlar alarak yolunuzda ilerleyeceksiniz. Belki de en hayırlısı böyle olacak. İstediğiniz, kalbinize göre bir iş, işinizde bir durumun düzelmesi ya da sağlığınızda bazı konuları güzel hale getirmeniz devreye girebilir. Bu hafta ilişkilerden yana şansınız çok kuvvetli.

O halde iş hayatınızda, gündelik koşturmalarınızda, birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşırsanız sevdiğiniz insanın gücünden faydalanmayı, onunla hayatı paylaşmayı lütfen unutmayın. Çünkü aşkta şanslısınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Sezin
    22:35'de Ağustos 6, 2021

    Güneş burcum aslan yükselenim başak; 8 ağustosta aslan burcu için yeni ay başlangıcı var yeni kararlarda desteklenirsiniz demişsiniz,başak burcu için daha bekleyin demişsiniz ,hangisini baz almalıyım bu durumda?

Bir Cevap bırakın