Güncel Yorumlar Semadan Haberler

Uranüs Burçlarda!

burclardauranüs
Bu yazıyı paylaşın;

Uranüs’ün burçlara etkisini detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Uranüs para ve sahip olduğunuz değerler alanınıza geçiyor. Önünüzdeki 7 yıl boyunca Uranüs para kazanımlarınızı, yatırımlarınızı hareketlendirebilir. Elinize bu tarih sonrasında büyük paralar geçebilir veya anlık kayıplar yaşayabilirsiniz. Hobi olarak başlayan ana işinizin dışındaki uğraşılarınızdan, çevrenizden, takım çalışmalarından para kazanmanız mümkün görünüyor. Maddi konularda stabil olmayı beklememelisiniz.

 


BogaBoğa Burcu:

Uranüs sizin burcunuza geçiyor. Hayatınızda önemli değişimlere, sürpriz olaylara açık olacağınız, dış dünyayla olan ilişkilerinizde değişimler yaşayacağınız bir döneme merhaba demelisiniz. Süregelen eski paternlerin değişeceği, eskisinden daha farklı davranacağınız, başkalarından sık sık sen değiştin sözleri duyacağınız bir döngüye giriyorsunuz. Yeni maceralar, yeni keşifler yapmak için oldukça heyecanlı bir süreç. Bu döngüde değişime açık olmalı, yeni gözlerle algılayacağınız hayatınızda yapılandırmalara gitmelisiniz. 21-22-23-24 Nisan doğumlu Boğa’ysanız yukarıdaki değişimin ilk rüzgarını sizler sırtlayacaksınız. Yine ilk 5 derece Boğa yükselininiz varsa sağlığınızda ve kişisel adımlarınızda hızlı değişimler oluşabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Uranüs’ün Boğa burcuna geçişiyle beklenmedik ani olaylar çevrenizi, sizi ve alışkanlıklarınızı birden değiştirmenize neden olabilir. Psikoterapi, psikoloji, yaşam koçluğu, değişik konu ve olaylar, astroloji ve davranış bilimi gibi alanlar kendinizi anlamanıza yardımcı olabilir. Aniden hayatın bilinmeyen ve gizli alanlarıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bilincinizin açıldığını, artık daha fazla değişimi hayatınızın içinde barındırmak istediğinizi farkedebilirsiniz. Siz farketmeseniz bile yaşayacağınız olaylar, bilinçaltınızı harekete geçirecek.

 YengecYengeç Burcu
:

Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Arkadaş ve sosyal çevreniz değişmeye başlayacak, yeni ve farklı ortamları sevecek, olayları farklı gözlerle görmeye başlayacaksınız. Yine 7 yıllık bu dönemde değişik ve farklı arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Sizin hayata bakış açınızı geliştirecek insanlar sizi heyecanlandıracak. İşten elde edilen gelirlerinizde hızlı ve beklenmedik gelişmeler olabilir.

 


AslanAslan Burcu:

Uranüs kariyer alanlarınıza geçerek orada beklenmedik ve hızlı gelişmeleri tetikleyebilir. Kariyerinizde önemli değişimlere açık bir döneme giriyorsunuz. Önünüzdeki dönemde iş hayatınızda, amaçlarınızda, statünüzde, toplum önü işlerinizde  beklenmedik ani iniş çıkışlar oluşabilir. Ayrıca eşinizin ailesinde, kendi anne ve anne tarafından akrabalarınızın hayatında da önemli değişimlere hazır olun. 23-24-25-26 temmuz doğumlu Aslansanız size söylenilenlere karşı tepkili olabilirsiniz. Otoritelerle savaşmamaya özen gösterin. Sakin davranmak işinize yarayabilir. Aslan burcunun ilk 5 derecesinden yükseleniniz varsa, iş ve kariyer alanlarınızda değişimlere açık olmalısınız.


BasakBaşak Burcu:

Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Seyahat, yabancılarla yapılacak olan işleriniz, eğitim alanlarınızda, hukuki konularda, medya işlerinizde önemli değişimler ve farklılıklar ortaya çıkabilir. Uzaktaki akrabalarınızın hayatında değişimler oluşabilir. Uranüs bu alanlarınızda ilerlerken önemli değişiklikler, reformlar, beklenmedik sürpriz gelişmelere hazır olmalısınız. Değişik seyahatler sizi heyecanlandırabilir. Yine yurtdışı gezilerinizde beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz.

 


TeraziTerazi Burcu:

Uranüs ortak para alanlarınıza geçmesiyle beraber Kasım ayına kadar eşinizin veya ortağınızın maddi durumunda ani ve beklenmedik değişimler oluşabilir. Vergi, kredi, faiz, nakafa, ödemelerle ilgili alanlarda iniş çıkışlar, beklenmedik olaylar yaşamaya da meyilli olacaksınız. Sürpriz gelişmelere açık olmalı, yolunda gitmeyen birşeyler varsa bu alanlarınızı yeniden yapılandırmalı, değişime karşı koymamalısınız.

 


AkrepAkrep Burcu:

Uranüs’ün  Boğa burcuna geçmesiyle birlikte evliyseniz veya uzun süreli ilişkiniz varsa ani değişimlere açık olmalı ve yeniliklere sırtınızı dönmemelisiniz. Evliliğe ve ilişkilere bakış açınız değişebilir. Bu alanlarda hızlı ve beklenmedik olaylarla karşılaşabilir, aniden evlilik kararı alabilir veya ilişkinizi bitirebilirsiniz. Esneklik ve olaylara uyum sağlama bu dönemde önemli olacak. Ortaklı işlerinizde de ani değişimler oluşabilir. Ortağınız veya hayat arkadaşınızın hayatında önemli dönüşümler oluşabilir. Aniden taşınma devreye girebilir. 23-24-25-26-27 Ekim doğumlu bir Akrepseniz bu dönemde iş birliklerine çok açık olamayabilirsiniz. Karşı tarafla anlaşmaka kolay olmayabilir. Kısıtlamalara gelemeyeceksiniz. İlk 5 dereceden Akrep yükseleni olanlar özel hayatlarında değişime açık olmalılar.


YayYay Burcu:

Uranüs iş, hizmet alanlarınızı etkileyecek. Uranüs’ün etkisiyle her zaman çalıştığınız, aynı koşullara sahip işiniz içerisinde bir takım değişimler, beklenmedik olaylar söz konusu olabilir. Bu da sizi farklı ve daha fazla özgür hissedeceğiniz alanlara yönlendirebilir. Artık işlerinizde yeni seçeneklere ve yeni sorumluklara açık olacaksınız. Yine Uranüs’ün sağlık evinizde dolaşmasıyla beraber yüksek tansiyon, kalp çarpıntısı, hormonal dengesizlikler, tiroit ve lenf bezlerinde iniş çıkışlar oluşabilir.

 

 Oglak
Oğlak Burcu:

Aşk evinize giren Uranüs farklı ve değişik aşk ilişkilerini karşınıza getirebilir. Değişik ve sıradışı ilişkilere kapılabilir, aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler altında olabilirsiniz. Yine çocuğunuzla ilgili konular, bebek oluşumları, sanatsal ve kreatif işlerinizde beklenmedik ve farklı olanlar karşınıza gelebilir. Risk içeren bir işiniz varsa anlık iniş çıkışlar oluşabilir.

 

 


KovaKova Burcu

Uranüs aile alanlarınıza giriyor. Özellikle 20-21-22-23-24 Ocak’ta  doğan Kovalar bu etkiyi daha fazla hissedecekler. Aileniz, ilişkileriniz ve çevrenizde önemli değişikliklere açık olmalı, ailenizle olan sürtüşmelerinize, tansiyonlu durumlara dikkat etmelisiniz. Eğer yükseleniniz ilk 05 Derece Kovaysa, aile ve yuva alanlarınızda beklenmedik ani değişimler, sürpriz gelişmeler karşınıza gelebilir.

 

 


BalikBalık Burcu:

Yakın çevrenizle bağlarınız değişmeye başlıyor. Kasım başına kadar akraba, kardeşlerinizin hayatında ani ve sürpriz gelişmeler oluşabilir. Bir yandan da teknolojiyi iletişime dayalı işlerinizde daha fazla kullanabilir, teknoloji, bilim, elektrik, elektronik işlerden, tekstil, moda, farklı ticaret alanlarından fayda sağlayabilirsiniz. İletişiminizde elektrikli ve farklı tavırlarınız ortaya çıkabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın