Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Eylül 2016 Aylık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Eylül başındaki parçalı güneş tutulmasıyla beraber yoğun ve hızlı bir çalışma zamanına giriş yapacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İş hayatınızda ve günlük rutin iş düzeninizde bazı beklenmedik olaylar oluşabilir. Yine bu tutulmayla beraber sağlığınıza ve beslenme düzeninize ekstra dikkat etmelisiniz. Çok çalışma ve stresten kaynaklı olarak bünyenizi yorabilirsiniz.

02 eylül iş hayatınızda konuşma ve görüşmelerinizde oldukça şanslı ve iyimser etkiler altındasınız. Karşınıza çıkacak bir iş fırsatı yüzünüzü güldürebilir. Planladığınız işler konusunda vizyonunuz açık ve iyimser olacak yalnız bu aşırı iyimserlik ve şans çoşkusu uzun vadeli adımlarda bazı ayrıntıları gözden kaçırmanıza neden olabilir.

09 eylül’de jüpiter’in terazi burcuna geçmesiyle beraber 1 yıl boyunca evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklaşa yapılacak işlerinizde önemli şanslar ve fırsatlarla karşılaşacaksınız. Evliyseniz eşinizin hayatındaki güzel gelişmeler sizi mutlu kılabilir.

11-12-13 eylülde hırslarınızı ve agresyonlarınızı iyi yönlendirmeniz gerekecek. Sinirli ve çabuk hareket etmek isteyen yapınızla sizi daha az tanıyan insanlarla fikir ve kimlik mücadeleleriniz sizi zorlayabilir. Bakış açınızda tek yönlü olmazsanız sıkıntılarınızı daha kolay aşabilirsiniz.

16 eylül’deki ay tutulması kontrolünüz dışındaki etkenleri devreye sokabilir. Aniden gelişecek bazı olaylara hazırlıklı olmalısınız. Yaratıcılığınız artabilir, sezgileriniz güçlenebilir. Bir süredir gizli kalan sırlar açığa çıkabilir, bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmek ve gevşemek bu tutulma döneminde önemli olacak. Yoga, meditasyon, dua gibi yatıştırıcı ve sakinleştirici, durumları kabullenmenizi sağlayacak yöntemlere başvurmalısınız.

 

İş hayatınızda göreceğiniz destekler 21 eylülde sizi heyecanlandırırken, 22 eylülde merkürün düzelmesiyle beraber iş hayatınızda yaşadığınız iletişim sorunlarının da üstesinden geleceksiniz. İş arkadaşlarınızla aranız daha iyi olmaya başlayacak. Sadece iş de değil, hem sağlığınız, hem yakın çevre iletişiminiz rahatlıyor.

 

 

23 eylül itibarıyla şimdiye kadar alamadığınız alacaklarınızı tahsil edebilir, beklenmedik bir para olayıyla sevindirici bir dönem geçirebilirsiniz.

26 eylülde özel hayatınızda oldukça keyifli etkiler altına giriyorsunuz. Evliliğe adım atmak, ilişkinizi güzelleştirmek ve bir üst aşamaya geçirmek için istekleriniz yüksek olacak. Bu dönemde yalnız kalmak istemeyecek, her tür adımınızda sizi destekleyecek bir partnerin varlığına şükredeceksiniz.

 

27 eylül ve sonrasında enerjinizi kariyerinize kaydıracaksınız. Mücadeleniz daha çok iş hayatınız ve gözle görünür işleriniz üzerinden akacak


BogaBoğa Burcu:

Eylül ayına Parçalı Güneş Tutulması ile başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Aşk hayatınız, yaratıcılık gerektiren işleriniz önem kazanıyor. Bu alandaki konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeler etrafınızda cereyan edecek. Zaman zaman bazı ilişkilerinizde, aşk hayatınızda, çocuk bağlantılarınızda birtakım sıkıntılar, hayatın sizi desteklememesi gibi durumlar, hayal kırıklıkları ortaya çıkabilir. Bu yüzden bu Parçalı Güneş Tutulması’nda aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda ve spekülatif işler, riskli işler, sanatsal işler alanlarınızda çok ciddi kararlar almamaya özen gösterin.

07 Eylül’de bir eğitim, bir seyahat konusu gündeminizde olacak ve siz bu seyahate ayırdığınız bütçeyle, yaptığınız hesaplamalarla vaktinizi ayırmak isteyeceksiniz ya da bunun planı içinde olacaksınız.

 

09 Eylül’den sonra Jüpiter Terazi burcuna geçecek ve sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı bir yıl boyunca tetikleyecek. 2017’nin Eylül ayına kadarki döneme kadar, işinizle ilgili konularda çok önemli gelişmeler söz konusu. İş konusunda çeşitli fırsatlarla, şanslarla karşılaşacaksınız. Eğer işinizden memnun değilseniz, belki de değiştirmenin tam zamanı sevgili Boğalar.

 

11-12 Eylül’de dikkatli adımlar atılmalı. Hem parasal konularda hem de keyfinizi arttıracak ortamlarda birtakım sinirli söylemlerde bulunmamalısınız. Özellikle 11 Eylül’de işle ilgili önemli bir seyahatiniz varsa yine işinizle ilgili konuşmalarda iş bağlantısında olduğunuz bir insanla aranızda bir ego sürtüşmesi, birbirinizi anlayamama gibi durumlar söz konusu olabilir.

 

16 Eylül’de Parçalı Ay Tutulması yaşanacak. Bu Ay Tutulması öncelikle sizin sosyal aktivite, organizasyon ve arkadaşlık evinizde gerçekleşiyor. Saydığım bu alanlarda beklenmedik ve hızlı gelişen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle hayatınızda uzun zamandır rolü olan kişilerle bu duygusal tutulma sonrasında kopma, bitişlere ulaşma gibi potansiyeliniz de söz konusu.

19- 21 Eylül tarihleri, her anlamda sizi destekliyor. Hem iş girişimleri, parasal girişimler anlamında, hem de yabancı ülkelere yapılacak seyahatler, yabancılarla yapılacak işler anlamında önemli anlaşmalar, bu tarih civarında devreye girebilir.

26 Eylül’de iş hayatınızda da çok güzel bir teklif karşınıza gelebilir ve siz bu teklif sonucunda, gerçek anlamda istediğiniz o istikrarlı gelişmeyi, hayatınıza aktarabilirsiniz.

27 Eylül’den sonraysa artık seyahatler, yabancılarla yapılacak işler, yurtdışı bağlantılı konular, ticaret, medya, eğitim ve tatille ilgili konularda enerjinizi harcamaya başlıyorsunuz.


İkizlerİkizler Burcu

Eylül ayında ailevi konularınız çok ön planda olacak sevgili İkizler ve yükselen İkizler. 01Eylül’de oluşan Parçalı Güneş Tutulması, ailevi konularınızdaki hızlı başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Ev değiştirme, dekoratif veya tamirat amaçlı değişikliklere girme konusunda hızlı kararlar gündeminize gelebilir. Ailevi konulara daha fazla konsantre olacaksınız. Yine aile içinde beklenmedik durumlar karşınıza gelebilir.

02 Eylül’de özel hayatınızda, ailevi ilişkilerinizde yine zorlanmalar söz konusu. Karşı tarafla anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Aile hayatınızda, özellikle anne-babanız arasındaki iletişimsizlikler, kararsızlıklar, sorunlar, sıkışmalar; sizin hayatınızı bir parça da olsa olumsuz etkileyecek. Neyse ki 07 Eylül’de durumları kendi lehinize toparlamasını bileceksiniz. Ev hayatınız için yapacağınız harcamalar, gündeminizde yer edecek.

 

09 Eylül itibarıyla artık Jüpiter, Terazi burcuna geçiyor ve sizin aşk hayatınızı etkilemeye başlıyor. Yaklaşık bir yıl boyunca Jüpiter’in bu alanınızda dolaşıyor olması, aşk hayatınızda güzel gelişmeleri, şansları ve fırsatları karşınıza getirebilir. Bir yandan da çocuk yapmak isteyen İkizler için çocuk fırsatlarının ön plana çıkacağı veya çocuğunuz varsa onun konu ve olaylarında daha büyük fırsatlar ve şansların ortaya çıkacağı bir dönem içinde olacaksınız.

16 Eylül’deki Ay Tutulması sizin kariyer evinizde gerçekleşecek. Bu tarih itibarıyla kariyeriniz ve iş hayatınızla ilgili konularda beklenmedik, ani, hızlı, duygusal oluşumlara açık olacaksınız. Belki işinizde bir sonlanma, bir tamamlanma veya iş hayatınızda kadınlardan kaynaklı bir takım etkilerle beklenmedik konu ve olaylar içinde kendinizi bulmanız söz konusu olabilir.

23 Eylül’den sonra iş hayatınızı daha fazla seviyor olacaksınız. İş hayatınızda kendinizi göstermek, beraber çalıştığınız insanlarla güzel ilişkiler kurmak, iyi projeler içinde yer almak ya da bu projeleri yapacak insanlarla bir araya gelmek gibi etkileriniz çok yüksek.

26 Eylül, en şanslı tarihlerden bir tanesi. Ev, aile, yuva alanlarınızda kendi kimliğinizi iyi hissedecek ve bu şansı, aile hayatınızda yakalayacaksınız. Bir yandan da emlak, alım-satım işlerinde keyfiniz fazlasıyla yerinde olabilir.

 

27 Eylül’den itibaren artık tam anlamıyla enerjiniz değişiyor. Yaklaşık altı aydır özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde sizi zorlayan Mars, artık bu alanlarınızı terk etmeye başlayacak. Parasal konularda kendinizi gösterecek, enerjinizi ortaya koyacaksınızYengecYengeç Burcu
:

Eylül ayı, yakın çevrenizde oluşan bir Parçalı Güneş Tutulması ile başlayacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Hızlı bir iletişim trafiğine hazır olmalısınız. Tutulma size bol bol hareket ve sosyallik getirecek. Telefonunuz her zamankinden daha fazla çalabilir, aranabilirsiniz, yeni projelere dahil olmak adına önemli görüşmeler ve konuşmalar için çağrılabilirsiniz.

Tutulmadan hemen sonra, 02 Eylül tarihinde özellikle iletişimsel konularda biraz işinizde sıkıntılar ve problemler söz konusu. Kendinizi ortaya koymak istediğiniz konular, projeler ya da işlerde sorumluluklarınızdan kaynaklı olarak birtakım beklenmedik olaylar ve durumlar söz konusu olabilir. Bu da işlerinizde size sıkıntılar yaratabilir.

09 Eylül itibarıyla Jüpiter Terazi burcuna geçecek ve bir yıl boyunca artık sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda dolaşmaya başlayacak. Aile alanlarınızda dolaşması, ailevi konuların daha fazla ön plana çıkacağının, bir anlamda da ailenizde barışı, dengeyi, huzuru ve uyumu yakalayacağınızın göstergesi olacak. Aynı zamanda burası emlak evi olduğu için emlak ile ilgili girişimleriniz, bir ev sahibi olma hayalleriniz, özellikle bugünden bir sonraki yılın Eylül ayına kadar hayatınızda etkili olacak. Bu yüzden karşınıza çıkacak olan bu fırsatları iyi değerlendirmeye özen gösterin.

 

16 Eylül’de Parçalı Ay Tutulması var. Parçalı Ay Tutulması, sizin eğitim ve seyahat alanlarınızı etkiliyor. Özellikle bu Ay Tutulması ile beraber, hızlı ve yeni düşüncelere, farklı girişim alanlarına açılmaya başlayacaksınız. Alışılmış kalıplar dışına çıkma arzunuz artabilir. Seyahat, yayıncılık, yabancılarla ilgili her tür konuda birtakım tatsız sürprizlere karşı da hazırlıklı olmalısınız.

21 Eylül, özellikle ortaklaşa adım atacağınız işlerde güzel gelişmeler yaşayacağınız tarihlerden.

23 Eylül itibarıyla artık daha fazla aşkı hissetmek; zevk, keyif, size mutluluk verecek konu ve olaylara odaklanmak önem kazanacak. Flört ettiğiniz insanla, aşk hayatınızda birliktelik yaşadığınız kişiyle güzel ve keyifli oluşumlar içinde olabilirsiniz.

26 Eylül, keyifli tarihlerden bir tanesi. Ev, aile ve yuva alanlarınızda çok güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız.

27 Eylül itibarıyla artık enerjinizi tam anlamıyla özel hayatınıza kaydıracaksınız. Mücadeleci ve aktif yönlerinizi birebir ilişkilerinizde göstermek isteyeceksiniz. Bu durum bir anlamda size şevk ve güç verecek ama bir anlamda da özel hayatınızda, evliliğinizde, sevdiğiniz insanla zaman zaman tartışmaları ve ego sürtüşmelerini de beraberinde getirebilir.


AslanAslan Burcu:

Eylül ayına para evinizde gerçekleşen bir tutulmayla gireceksiniz sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Parasal konularda hızlı ve sürprizlerle dolu gelişmeler oluşabilir. Risk alacağınız ve özellikle uzun vadeli yatırım yapacağınız konuları iyi tartmanız, karşınıza gelen koşulları iyi değerlendirmeniz gerekebilir. Yanlış girişimler bazı kayıplara sebebiyet vereceğinden özellikle tutulma zamanı anlık kararlar almamaya çalışın.

02 Eylül’de maddi konularda güzel gelişmeler altındasınız, kendinizi parasal girişimlerinizde şanslı görebilirsiniz. Yalnız yine bu süreçte borç alacak-verecek dengesini kurmak önem kazanıyor.

09 Eylül’de Jüpiter burç değiştirip Terazi burcuna geçecek. Bir yıl boyunca yakın çevrenizden fayda göreceksiniz, iletişimsel konularda becerilerinizi arttıracaksınız, kendinizi eğitimsel konularda daha fazla geliştirmek isteyeceksiniz.

12 Eylül, borsada yatırım yapıyorsanız ya da risk almak adına girişeceğiniz birtakım işlerinizde bazı fikirlerin uyuşmaması, istediğiniz gibi sonuçlar alamama gibi etkilere karşı dikkatli olmalısınız. Yine aynı etki 13 Eylül’de de devrede olacak.

16 Eylül’de gerçekleşen Parçalı Ay Tutulması, parayla ilgili konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri hayatınıza taşıyabilir. Özellikle kadersel olarak sizi etkileyecek değişimlere iten durumlara ya da başkalarına dayalı işlerde beklenmedik ve koparıcı durumlara karşı dikkatli olmakta fayda var. Ameliyat açısından risk içeren günlerde olacaksınız. Kredi ya da borç almak, diğer insanlarla para alışverişlerine girmek açısından da çok uygun günlerde olmayacaksınız. Yine bu tutulmayla beraber hiç beklenmedik bir miras da karşınıza gelebilir.

19 Eylül, aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla güçlü, keyifli bir iletişimle kısa vadeli planlarınızı gerçekleştirmek için uygun. Aynı zamanda yakın çevrenizdeki bir insanla kalbiniz boşsa bir aşka yelken açabilirsiniz.

23 Eylül itibarıyla evinizde bulunmak, evinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmek için harekete geçeceksiniz. Aile bireylerinizle aranızda sıkıntı ve sorunlar varsa bunları çözmek, sevginizi ifade etmek, onlardan af dilemek gibi durumlar oluşabilir. Tadilat, dekorasyon, boya, badana işleriniz gündeme gelebilir. Bu süreçten sonra üç haftalık dönemde sosyalliğinizi evinize taşımak arzusunda olacaksınız.

 

26 Eylül tarihinde iletişimsel konularda çok güzel bir teklif karşınıza gelebilir. Haftaya şanslı etkilerle başlıyor olacaksınız. İletişim, satış, reklam, pazarlama, network, ulaştırma gibi işleriniz sizin kendinizi çok keyifli hissetmenize ve bu alanlarda göreceğiniz teklifler de hayatınızla ilgili önemli adımlar atmanıza neden olacak.

27 Eylül itibarıyla enerjinizi iş konularına kaydırıyorsunuz. Çok çalışmak, çalışma hayatı içinde kendinizi göstermek, bu konudaki mücadeleleriniz devreye girmeye başlıyor.


BasakBaşak Burcu:

Eylül ayı, hayatınızı ilgilendiren konularda önemli bir Parçalı Güneş Tutulması ile başlıyor olacak sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Özellikle bu tutulmayla beraber yeni girişimlerde bulunmak için güçlü dürtüler hissedebilirsiniz. Kişisel girişimlerinizle ilgili konularda beklenmedik durumlara karşı tedbiri elden bırakmayın. Kişisel başarılarınızla dikkat çekebilir, aynı zamanda yapacağınız işlerde kendinizi gösterme arzunuzun kuvvetlendiğine şahit olabilirsiniz. Bir yandan da karşınıza değiştirici ve dönüşütürücü olayların geldiğini göreceksiniz. Özellikle bu tutulmayı, 01 Eylül tarihine yakın doğanlar (+,- 3 gün) hayatlarında daha fazla hissedebilirler.

 

02 Eylül şanslı tarihlerden. Karşınıza çıkacak fırsatlar yüzünüzü güldürebilir. Fakat bir yandan da özel hayatınızda istediğiniz kıvamı tutturmak ve sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay görünmüyor. Bu tarih civarında özel hayatınızda birtakım hayal kırıklıkları, dağılmalar, sıkıntılar, aldanmalar ve aldatmalara karşı hazırlıklı olun.

09 Eylül’de Jüpiter burç değiştirerek sizin burcunuzdan ayrılıyor sevgili Başaklar. Fakat merak etmeyin, bir yıldır gördüğünüz şansı, desteği fırsatları bu sefer para alanlarında görmeye başlıyorsunuz. Jüpiter bir yıl boyunca -önümüzdeki senenin Eylül sonuna kadar- parasal konularda çeşitli fırsatları karşınıza getirecek.

 

 

16 Eylül’deki Parçalı Ay Tutulması özellikle ikili ilişkiler ve özel hayatınızı etkileyecek. Bu Ay Tutulması ile beraber özel hayatınızda çok önemli kararlar alabilirsiniz. Bu kararlar sonlanmayı içerebilir, bu kararlar farklı bir şekilde yolunuza devam etmeyi içerebilir veya yeni bir insanla yeni bir ilişki kararı devrede olabilir.

22 Eylül itibarıyla Merkür’ün düzelmesiyle beraber artık ifade anlamında rahatlayacaksınız ve yanlış anlaşılmalar, eski konu ve olayların su üstüne çıkması, zorlanmalar ve aksiliklerin, iletişimsel konularda geride kaldığını göreceksiniz.

 

23 Eylül itibarıyla yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizle olan bağlantılarınız kuvvetleniyor.

26 Eylül özellikle parayla ilgili konularda beş yıldızlı günlerden bir tanesi. Karşınıza çok önemli bir para fırsatı, bir iş fırsatı gelebilir ve paranızın bu tarihten sonra çoğaldığını görebilirsiniz. Bu tarihe denk gelen işleriniz varsa kesinlikle hiç düşünmeden imzayı atın.

27 Eylül itibarıyla enerjinizi daha çok özel hayatınıza ve çocuklarınızla ilgili konulara kaydırıyorsunuz. Bu alanda mücadeleler de söz konusu olacak. Sanatsal aktiviteler hızlanıyor. Bir yandan da spora, hareketli ve eğlenceli konulara olan ilginiz de artıyor.


TeraziTerazi Burcu:

Eylül ayı, önemli bir Parçalı Güneş Tutulması ile başlayacak sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu Tutulmada kontrolünüz dışında gelişecek olaylara karşı dikkatli olmalısınız. Bu süreçte hesapta olmayan birtakım gelişmeler canınızı sıkabilir. Riskli girişimler, atılacak adımlar istenmeyen birtakım olayları karşınıza getirebilir ve kayıplar oluşabilir. Henüz yeni projelere girmek için uygun günlerde değilsiniz ve bu dönemdeki Tutulma sağlık konularını da tetikleyecek. Gizli düşmanlıklarla muhatap olabilirsiniz. Olayların kontrolü elinizde olmayacak. Bu süreçte olayları akışına bırakmalı, gözlemlemeli, ve izlemelisiniz.

02 Eylül’de, kendinizi bir anlamda yenileyebilir, duygusal olarak eski olaylardan arındırabilir, hayata daha olumlu ve manevi gözlerle bakabilirsiniz.

09 Eylül’den sonra Jüpiter burç değiştirerek Terazi burcuna geçiyor ve sizin döneminizi başlatıyor sevgili Teraziler. Bu süreçten sonra şans ve fırsatların size aktığını göreceksiniz. Özellikle ikili ilişkilerde, ortaklaşa atılacak adımlarda, hak-hukuk-adalet gerektiren konularda, sanatsal performanslara dayalı işlerde; şansı, güzelliği, mutluluğu ve iyimserliği bir yıl boyunca yaşayacaksınız.

16 Eylül tarihinde oluşan Parçalı Ay Tutulması sağlık, iş koşullarınız ve çalışanlarınızla ilgili konuları hareketlendirecek. Özellikle bu alanlarda birtakım zorlanmalar söz konusu olabilir. Çalışma alanınız ya da becerilerinizi geliştirmiş olduğunuz işlerle ilgili konularda hızlı ve beklenmedik olaylara açık olacaksınız. Evcil hayvanlarınıza bu Tutulma civarında dikkat etmelisiniz çünkü onların sağlığında da birtakım zorlanmalar ve sıkıntılar oluşabilir.

 

21 Eylül’de ailevi konuşmalarınızda geçmişle ilgili birtakım fikirlerinizde gücünüzü direkt bir şekilde ortaya koyacaksınız. 22 Eylül itibarıyla kendinize olan güveniniz yerine geliyor. Merkür’ün düzelmesiyle beraber yaşadığınız iletişimsel sıkıntılar da geride kalıyor.

 

23 Eylül itibarıyla maddi konularda ilişkilerinizi düzeltebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bir yandan paranızı arttırmak, yatırımlarınızı gözden geçirmek, bu alanda güzel gelişmeler, güzel ilişkiler içine girmek söz konusu olabilir ama bir yandan da para harcamaya meyilli olacaksınız.

26 Eylül keyifli tarihlerden bir tanesi. Geleceğinizi ilgilendiren konularda çok güzel fırsatlar ve şanslar karşınıza gelebilir.

 

27 Eylül itibarıyla artık enerjinizi yakın çevre konularından kaydıracak, ailevi konularda harcamaya başlayacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Eylül ayı gümbür gümbür hızlı etkilerle geliyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Özellikle sosyal aktiviteler içinde yer almak, kendinizi daha görünür kılmak açısından hızlı gelişmeler yaşayacaksınız çünkü 01 Eylül’de sosyal çevre alanlarınızı etkileyen bir Parçalı Güneş Tutulması oluşacak. Geniş çevrelerle ilişkiler adına önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Geleceğinizi ilgilendiren işlerinize yarayacak dostlukların ve arkadaşlıkların temelini atmak için güzel bir süreç olabilir.

02 Eylül tarihi yine en keyifli tarihlerden bir tanesi çünkü sosyal çevrelerde daha önceden konuşulmuş, görüşülmüş bir konu, bir fikir ya da bir proje, yeniden gündeme gelebilir ama bir yandan da özel hayatınızda ve aşk hayatınızda aynı etkileri alamayabilirsiniz. Özellikle sizi destekleyen insanlarla olan bağlantılarınızda ufak tefek hayal kırıklıkları ve sıkıntılar oluşabilir.

09 Eylül’den sonra Jüpiter burç değiştirerek Terazi burcuna kayacak ve sizin kadersel alanınızda ilerleyecek. Bir yıl boyunca Jüpiter sizi her tür zorluktan, her tür kötülükten, her tür olumsuz olaydan koruyacak sevgili Akrepler. Bir anlamda maneviyatınız artacak, hayatı daha sorgulayacak; özellikle okült konulara, maneviyat gerektiren konulara daha fazla kendinizi vereceksiniz.

 

16 Eylül’deki Ay Tutulması çocuklarla ilgili konuları, aşk hayatınızı ve yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiriyor. Heyecanlandırıcı ve ilişkilerde harekete geçirici etkiler önem kazanıyor. Tuhaf, farklı insanlarla beraber olabilirsiniz. Bu aralar ilişkinizi sabitleştirmek sizin için kolay olmayacak. Yine aşk hayatınızla ilgili sürpriz ve hızlı gelişmeler, beklenmedik başlangıç ve bitişler bu tarihe denk gelebilir. Çocuklarınızın sağlığıyla ilgili ya da onlarla olan ilişkilerinizde beklenmedik stresli birtakım durumlar, kopuşlar da oluşabilir. Spekülasyonlar bu süreçte kaybettirebilir.

22 Eylül’den sonra biraz geri planda durabilirsiniz. Yine kontrolünüz dışında gelişecek olaylara karşı dikkatli olmanız gereken bir dönem. Yine bu tarih itibarıyla Merkür düzeliyor ve siz artık daha etkili bir şekilde iletişiminizi sosyal çevrenizde göstermeye başlıyorsunuz.

26 Eylül hiç beklenmedik yerlerden güzel teklifler alabilirsiniz. Buna siz bile inanamayabilirsiniz. Aslında bir şeyleri yapabilmek için çok da ön planda olmaya gerek yok; bazen gizliden ve derinden gelecek fırsatlar ve şanslar, sizin hayatınızı daha da güzelleştirebilir.

27 Eylül itibarıyla mücadelenizi ve enerjinizi yakın çevre konularına kaydıracaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla daha fazla mesai harcayabilirsiniz ama bir yandan da onları kontrol etmek istemeniz yüzünden birtakım sürtüşmeler, sıkıntılar ve problemlere de açık olabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Eylül ayında iş, kariyer, toplumsal statü ve tanınma konularınız ön planda sevgili Yay ve yükselen Yaylar.

01 Eylül’deki Parçalı Güneş Tutulması, iş hayatında oldukça hareketli ve sürprizler getirecek günlere işaret etmekte. Sorumluluklarınız ağırlaşabilir ama altından kalkabilirseniz başarının da çok kolay geldiğini göreceksiniz. Bu arada karşınıza birden fazla seçenek çıkabilir. Olası sürpriz gelişmelere ayak uydurmak için sahip olduğunuz esnekliği ve adaptasyonu kaybetmemeli, iş hayatınızdaki o çalışma azmini ve şevkini yeniden alevlendirmelisiniz. Ailesel konu ve olayların da hızlandığını görebilirsiniz

02 Eylül’de iş hayatınızda çok güzel fırsatlar karşınıza gelebilir ama bir yandan da Merkür’ün gerilediğini unutmayın. Daha önceden konuşulmuş, düşünülmüş, yarım kalmış, başlatılmış işleri tamamlamak ve bu işlerdeki güzel becerileri ortaya koymak için uygun bir süreç olacak. Bazı sorumluluklarınızda, bazı verdiğiniz sözlerde; patronlarınız ya da işinizle ilgili konuştuğunuz büyük kişilerin, size yardım etmek isteyen insanların bu dönemde sizi desteklemediği fikri devrede olabilir.

09 Eylül’den sonra Jüpiter, Terazi burcuna geçecek ve bir yıl boyunca artık sosyal çevre alanlarınızda size şanslar ve fırsatlar sunacak. Bu tarihten sonra sosyal çevre konularınız hızlanıyor. Belki değiştireceğiniz iş, bir ev ya da çevre yüzünden farklı insanlarla bir araya geleceksiniz. Yeni iş fırsatları, yeni insanlarla bağlantı kurmanıza da sebep olacak.

16 Eylül’deki Parçalı Ay Tutulması ailevi ilişkilerinizde hızlı ve tedirgin edici bir şekilde gelişen durumları karşınıza getirebilir, aileyle ilişkiler koparıcı ve huzursuz olabilir. Bir yere yerleşmekte ya da sabit kalmakta zorlanabilirsiniz. Ani bir şekilde ev değiştirme kararı, bu Ay Tutulması ile beraber devreye girebilir.

19 Eylül eğer kalbiniz boşsa sosyal çevrenizdeki insanların devreye girmesiyle, bir insanın beğenisinden haberdar olacaksınız ve bu, sizin hoşunuza gidecek.

 

21 Eylül’de daha önceden konuşulmuş bir iş konusunda bir konuyu karara bağlama, parasal olarak bir güç elde etme devreye girecek ve düşüncelerinizde etkili bir şekilde hareket edeceksiniz.

26 Eylül, sosyal çevrenizde keyifli etkiler altındasınız. İnanılmaz bir fırsat karşınıza gelecek ve bu fırsatla beraber sosyal çevrenizden aldığınız desteklerle geleceğiniz adına çok güzel bir kapı karşınızda açılabilir.

27 Eylül itibarıyla artık maddi anlamda kendinizi ortaya koymaya başlıyorsunuz. Mücadelenizi ve enerjinizi parasal konulara yönlendireceksiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Eylül ayı Parçalı Güneş Tutulmasıyla başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen oğlaklar. Bu parçalı Güneş Tutulması sizin yabancılarla yapılacak olan işler, seyahat, eğitim, medya, hukuk alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu tarihten sonra bu konularda beklenmedik fırsatların, olayların ve durumların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Eğitimle ilgili konularda önemli bir konu karşınıza gelebilir, bu alanlar hareketlenebilir, eğitimsel konularda çok ani kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Merkür bu alanlarınızda gerilediğinden dolayı, bu Tutulmayla beraber karşınıza gelecek olan fırsatlarda çok ani kararlar almamaya özen gösterin. Hayatın sizi desteklemediğini düşüneceksiniz ve sorumluluk almak bu süreçte size zor gelecek.

09 Eylül itibarıyla Jüpiter burç değiştirerek Terazi burcuna kayacak ve bir yıl boyunca kariyer alanlarınızda güzel şansları ve fırsatları karşınıza getirecek. Göz önünde olmaktan, sosyal ortamlarda bulunmaktan çok büyük mutluluk duyacaksınız. Toplumsal konu ve olaylarla ilgilenmek öne çıkacak, yine patronlarınızla, üstlerinizle olan bağlantılarınız güçlenecek. Önemli iş anlaşmaları içine girebilir, bu konularda çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

16 Eylül’deki Parçalı Ay Tutulması sizin yakın çevre, akraba ve kardeşler evinizde gerçekleşiyor. Bu süreçte yakın çevrenizde olup biten bütün olaylar daha fazla hayatınızın merkezine yerleşecek. Bir yandan dış çevrelerde gelişen olaylara, belki de seyahat, eğitim konularına, yeni bir işin devreye girmesiyle beraber yakın çevrenizdeki konu ve olaylara odaklanmak durumunda kalmanız bu Tutulmada sizi çok zorlayabilir. Hassas oluşumlara açık olacaksınız ve iletişim, satış, reklam, pazarlamayla ilgili konularda da beklenmedik durum ve olaylara açıksınız.

19 Eylül, her tür işinizde göz önünde olacağınız ortamlarda kadın-erkek demeden dikkatleri üzerinize çekeceğiniz tarihlerden. Gizli olarak bir anlamda insanlardan destek görüyor olacaksınız. Göz önünde olacağınız yerlerde bir insanla aranızda güzel bir çekim oluşma ihtimali de yüksek.

21 Eylül’de daha önce konuşulmuş, görüşülmüş işlerinizde kolay dengeyi sağlayacaksınız. Güçlü, etkili insanlardan göreceğiniz yardımlarla önemli iş konuları devreye girebilir.

26 Eylül tarihi kariyerinizde beş yıldızlı günlerden bir tanesi. Kariyerinizdeki bu fırsat, sanatsal işlerden gelebilir, aynı zamanda hukukla ilgili konuları barındırabilir. Gezilerle, sosyal olmakla, ilişkilerle alakalı bu şanslı ve fırsatlı dönemi en güzel şekilde değerlendirin. Toplum önünde sevdiğiniz insandan bir teklif devreye girebilir ve bu teklifle beraber evlilik gündeme gelebilir.

Artık tam anlamıyla rahatlamaya başlıyorsunuz. 27 Eylül itibarıyla Mars’ın sizin burcunuza geçmesiyle beraber artık daha mücadeleci, daha enerjik olacaksınız.


KovaKova Burcu

Eylül ayı, ortaklaşa parasal konulardaki Parçalı Güneş Tutulması ile başlıyor sevgili Kovalar ve yükselen Kovalar. Eşinizin ya da partnerinizin hayatında, bu Tutulmayla beraber parasal konularda beklenmedik gelişmeler devreye girebilir. Sizin ortak para havuzunuzdaki parasal konularda da önemli ve beklenmedik olaylar olması söz konusu. Belki de bir borcun altına girme kararı alabilirsiniz. Ortaya çıkacak durum ve koşullar bu konuları hızlandıracak. Hayatınızda da önemli değişimlerin ve dönüşümlerin olacağı bir Tutulma yaşayacaksınız. Bu süreçte parasal konularda önemli gelişmeler karşınıza çıkabilir, bir borcun altına girebilirsiniz, kredi borcu devreye girebilir veya mirasla ilgili, nafakayla ilgili konular önem kazanabilir.

 

02 Eylül şanslı tarihlerden bir tanesi. Ortaklaşa parasal konularda daha önceden konuşulmuş, fikir birliğine varılmış konularda önemli şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Elinize bu dönemde bir para geçebilir ama her halükarda parasal konularda dikkatli adım atmalısınız. Özellikle yatırım yapacaksanız ya da para ödemeleriniz varsa bu süreçte kandırılmalara, aldanmalara ya da kafa karışıklıklarından dolayı birtakım aksilikler yaşamaya meyillisiniz.

09 Eylül itibarıyla Jüpiter, seyahat, eğitim, hukuk, yabancılarla yapılacak işler alanınızda etkili oluyor. Yaklaşık bir yıl boyunca eğitimle ilgili konularda önemli şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda medyada çalışıyorsanız medyayla ilgili güzel teklifler karşınıza gelebilir. Seyahatleriniz keyif verici olacak.

16 Eylül’deki Parçalı Ay Tutulması, para evinizde gerçekleşecek. Bu Ay Tutulması ile beraber elinize bir miktar para geçebilir. Yine parayla ilgili konularda ufak tefek duygusal sorunlara da açık olabilirsiniz ya da beklediğiniz bir paranın gelmemesi, o parayı tahsil etmekte zorlanmanız parasal olarak yeniden planlar yapmanıza ve kendinizi güven altına almanıza neden olacak.

22 Eylül itibarıyla seyahat, dış ticaret, eğitim konularının ya da ruhsal, yasal konuların gündeminizde önemli yer tutması söz konusu olacak.

23 Eylül’den sonra ilişkilerinizi daha çok kariyerinizde ve iş ortamlarınızda ortaya koyacaksınız. Patronlarınız ve üstlerinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz, onlarla daha fazla temas halinde olabilirsiniz.

26 Eylül tarihini bir kenara not edin çünkü bu tarih itibarıyla yabancılardan gelecek bir teklif; seyahat, eğitim, ticari teklif ya da medya teklifi sizi çok mutlu edebilir. Kendinizi göstereceksiniz ve bu teklifi en güzel şekilde değerlendirmek isteyeceksiniz. Bu senenin en güzel tekliflerinden biri olacak ve bu teklifle beraber yükselişe geçtiğiniz bir döneme gireceksiniz.

27 Eylül itibarıyla Mars’ın artık kadersel alanınıza girmesiyle beraber enerjinizde birtakım geriye gitmeler, düşüşler görülebilir. Hayat enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanacaksınız.


BalikBalık Burcu:

Eylül başındaki Parçalı Güneş Tutulması sizin ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşiyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu tarihten sonra ikili ilişkilerinizde ve evlilikle ilgili konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeler altında olacaksınız. Belki de hayatınızdaki insanla yolunuza devam edecek ya da ilişkinizdeki zorlanmalardan dolayı ilişkinizi bitirme kararı alacaksınız.

02 Eylül’de bir yandan keyifli etkileşimler altındayken bir yandan da özel hayatınızda konuşulan bazı konuların yerine gelmemesi, ilişkinizde birtakım sıkıntı ve problemlerin ortaya çıkması söz konusu olabilir.

09 Eylül itibarıyla Jüpiter, Terazi burcuna geçecek ve bir yıl boyunca ortaklaşa parasal konularda çok önemli şanslar ve fırsatlar elde etmeye başlayacaksınız. Bir yandan ortak para havuzunuzdaki gelişmeler sizi mutlu edebilir. Vergi, kredi, faiz, borç gibi konularda şanslı etkilere sahip olacaksınız. Yine bu süreçte elinize bir miras geçebilir ya da nafakayla ilgili bir durumunuz varsa bu konularda da şans sizden yana olacak.

16 Eylül’de oluşan Parçalı Ay Tutulması, hayati kararlarınızı devreye sokacak. Bu Ay Tutulması ile beraber; belki evliliğinizle ilgili konularda birtakım sıkıntılar yaşadınız ve artık hayatınıza tek başınıza devam etmek isteyeceksiniz Hayatınızla ilgili önemli değişimler söz konusu ve bu değişimler duygusal anlamda bir parça da olsa sizi zorlayacak ama bunun sonucunda hayatınızla ilgili önemli kararlar da devreye girecek.

21 Eylül’de bir arkadaşınızın size söylediği bir konu kafanıza takılabilir ama bir yandan da onun söylediklerine hak vereceksiniz. Güçlü insanlardan göreceğiniz desteklerle özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntıları bu süreçte atlatmak daha kolay olacak.

22 Eylül itibarıyla artık ortaklaşa parasal konularda kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. Hayatınızı değiştirecek bir insan devreye girebilir ve bu insandan tavsiyeler alabilirsiniz. Yine parasal durumunuzla ilgili önemli gelişmeler altındasınız.

26 Eylül tarihinde özellikle parasal konularda karşınıza gelecek bir fırsat sizi çok mutlu edebilir. Paranızın çoğaldığını göreceksiniz. Belki uzun zamandır vergiyle ilgili konularda bir şeyi göz ardı etmiştiniz, onu toparlayabileceksiniz. Eğitim, seyahat, hukuk, yabancılarla yapılacak işler konusunda hayat biraz hızlanıyor. Hızlanmasıyla beraber yavaşlayan, engellenen birtakım işleriniz yeniden karşınıza gelecek.

27 Eylül itibarıyla daha fazla sosyal çevrelerde enerjinizi harcayacaksınız. Arkadaşlarınızın lideri olmak, onları derleyip toparlamak, onlarla önemli iş girişimlerinde bulunmak önemli ama bir yandan da onları bu süreçte çok sıkmamaya özen göstermelisiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın