Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

30 Mart – 5 Nisan Haftalık Burç Yorumları

30m-5n-hk
Bu yazıyı paylaşın;

30 Mart – 5 Nisan Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta oldukça hızlı etkilerle başlayabilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Alacağınız haberler duygusal olarak karmaşalara sebep olurken, hızlı telefon trafiği altında olabilirsiniz.

Bu Pazartesi günü itibarıyla enerjinizi arkadaşlarınıza ve sosyal alanlarınıza kaydırıyorsunuz. Mücadeleleriniz gireceğiniz çevrelerde artabilir. İşte bu yüzden Salı günü dikkat edin. Bazı işleriniz bozulabilir veya bazı arkadaşlarınızla net bir şekilde yollarınızı ayırabilirsiniz. Yine onların hayatından alacağınız haberler sizi de durdurabilir veya zorlayabilir.

Nisan ayında önemli konu ve olayları toparlarsanız daha hızlı hareket edebilirsiniz. Her kola ayrılmış bulunuyorsunuz, iş hayatınızda ilişkiler ve durum idaresi, adaptasyon önem kazanırken Cuma günü itibarıyla yakın çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinize önem vereceksiniz. Akrabalarınız, kardeşleriniz, yakın dostlarınızla paylaşımlarda bulunmak ruhunuza iyi gelecek.

Yine bu dönemde eğitim hayatınıza asılabilir, öğrenmekten ve çevrenizle bilginizi paylaşmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Girişime dair, iletişime dair işlerinizde çözüm üretmek ve bu yolda mantıkla ilerlemek kolay olacak.

Pazar günü iş ve kariyer hayatınızda güzel sonuçlar yakalayabilir, çok çalışmanızın ve sistemli hareket etmenizin karşılığını alabilirsiniz. Büyük girişimler karşınıza gelebilir veya tam tersi zorlanabilirsiniz. Hırslı olacağınız bu dönemde bazı zorlanmalar neyi değiştirip, neyi değiştirmemeniz gerektiğini size gösterecek. Büyük projeleriniz varsa bu dönemde planlarınıza yoğunlaşın. Anne ve anne tarafınızın hayatında da büyük olaylar yaşanabilir.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizin üzerine eğilerek başlayabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu Pazartesi enerjinizi ortaya koyacağınız alanlar değişiyor. Hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, toplumsal sorumluluklarınızda  artış görülebilir. Kendinizi göstermekten, toplumsal konularla ilgilenmekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız. Rekabetçi ortamlara karşı hazırlıklı olun.

Salı günü bir kriz veya bir sorun karşınıza gelebilir. Bir işiniz sonlanabilir veya aile hayatınızda bir olayla karşılaşabilirsiniz. Partneriniz varsa onun kardeşleriyle ilgili konularda da bazı zorlanmalar oluşabilir. Medyada işiniz varsa tedbirli ve güçlü kararlar devrede olabilir.

Cuma günü itibarıyla maddi konularda kazanımlarınızı arttıracak, iyi ilişkiler kurabilir, bu alanda güzellikler görebilirsiniz. Para kazanma isteğiniz artacak ama bir yandan da para harcamak isteyebilirsiniz. Magazin, dergi, elektronik eşyalar, iletişiminizi kolaylaştıracak her şeye daha rahat para harcayabilirsiniz.

Pazar günü eğitim alanlarınızda güçlü etkiler altında olacaksınız. Çok çalışmanızın karşılığını bu dönemde alacaksınız. Öğrenmeye olan ihtiyacınız yüksek olurken, gelecek planlarınızda bazı engeller sorun ve krizlerle karşılaşırsanız bu krizler ve sorumluluklar siz farklı bir bakış açısı kazandırabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta bilgi enerjisiyle başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Alacağınız bazı haberler duygusal ve mantık karmaşalarına sebep olsa bile, karasızlıklarınızdan sıyrılmaya çalışın.

Pazartesi günü itibarıyla rahat hareket edecek, istediğiniz konulara odaklanacak, geleceğinize yönelik işler üzerine düşecek, eğitim alanlarınızı tamamlayacak, hukuksal işlerinize enerjinizi yönlendireceksiniz.

Salı günü bir arkadaşınızla parasal bir mesele ve husus sorunlu bitebilir. Bir konuda ne yapacağınızı bilemeyebilir, elinizin kolunuzun parasal konularda bağlandığını düşünebilirsiniz. Seyahatlerde, eğitimde ve iş alanlarınızda bazı kısıtlamalara ve sorunlara açık olacaksınız. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.

Nisan ayında gelecek planlarınız önemli olacak. Her şeye büyük pencereden bakacak, bazı fikirlerinizi insanlara anlatırken inatçı olacaksınız. Maddi konularda rahatlamalar görülebilir.

Cuma günü  itibarıyla 3 hafta boyunca hayatınızı ve görüntünüzü güzelleştirmek, sosyal olmak için uğraşacaksınız. Bakımlar, kendinizi şımartacak her şey devreye giriyor. En azından moralinizi daha yüksek tutacaksınız, sağlığınızda bu dönemde kuvvetli olabilir.

Pazar günü özel hayatınızda sevdiğiniz insanın parasal gücünün arttığını görebilirsiniz. Ortak parasal işlerinizde, ödemeleriniz, harcamalarınızda yeni planlar  devreye girebilir. Nelerin değişmesi gerektiğini göreceğiniz bir dönem.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza biraz zorlanarak, geri planda durarak giriş yapacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Duygu geçişleriniz hızlı olabilir, bu hafta başı geçmişi özlemle anabilir çok kolay karar alamayabilirsiniz.

Pazartesi günü itibarıyla banka, ödeme, kredi, faiz, vergi, prim, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanında, enerjinizi harcayacaksınız. Ayrıca tehlikeli her tür aktivite, oluşumlardan uzak durmalı ve çok acil değilse ameliyat olmaktan, dışarıya çıkmaktan kaçınmalısınız.

Salı günü ortağınızın, sevdiğiniz insanın parasal durumu ile ilgili bir sıkıntı veya sorun karşınıza gelebilir. Bir ödemeyle, bankayla ilgili bir işlemle karşılabilirsiniz. Bu dönem oluşan olaylar hayatınızda büyük ve önemli dönüşümlere sebep olabilir. Hayatın durduğu hissine kapılabilirsiniz. Kendinizi çok fazla zorlamayın.

Nisan ayında işleriniz için neler yapacağınızı ön plana çıkarırken diğer yandan çevresel güç çekişmelerine maruz kalacaksınız.

Cuma günü itibarıyla 3 hafta boyunca özel hayatınızda ve iş konularında fedakarlıklarınız olabilir. Kendinizi geriye çekebilir, bu dönem içinde, kendi köşenizde olabilirsiniz. Başkalarına yardım etme isteğiniz yoğun olacak. Yalnızlığı ve kafanızı dinlemeyi seviyor olacaksınız. Bu dönemde yazı yazmaya yönelebilir, ruhsal çalışmalardan güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Pazar günü özel hayatınızda hayatı daha büyük bir oktavdan  algılayabilirsiniz. Büyük ve güçlü bir ilişki hem özel hayatınıza, hem de sevdiğinizle beraber iş yapmaya neden olabilir. İlişkilerden yana sorunlarınız, sıkıntılarınız varsa bu dönem size nelerin değişmesi gerektiğini gayet net bir şekilde gösterecek.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan alacağınız bilgilerle başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu pazartesi karşınız gelen bilgiler kafa karıştırıcı olabilir.

Pazartesi günü ve sonrasında karşı cinsi çekici bulacağınız bir dönem başlıyor. İlişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Yalnız mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan, sevdiğiniz insanla veya varsa evliliğinizde bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir.

Salı günü oldukça tehlikeli birgün. Birkaç gün boyunca ortaklı işlerinizde ve evliliğinizde veya ilişkinizde sorun ve sıkıntılar oluşabilir. Ortaklıklarınız bu dönem bitebilir. Yine eşinizin kardeşleri veya akrabalarıyla bazı sorunlar yaşanabilir.

Nisan ayı ilişkilerde problematik etkilerle başlarken, sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan alacağınız tavsiyeler sorunlarınızı çabuk atlatmanıza neden olabilir.

Cuma gününden sonra sosyal çevrenizde, arkadaş ortamınızda ilişkilerinizi güçlendirmenin yolunu bulacaksınız. Arkadaşlarınızın sorumlulukları veya girişilecek grupsal çalışmalar, takım çalışmaları uzaktan yapılacak görüşmeler ve planlar size kendinizi iyi hissettirtecek. Geleceğinize daha umutla bakacaksınız.

 

Pazar günü günlük işlerinizin düzeninde hırslı yapınızla hareket edebilirsiniz. Güçlü ve etkili yöntemlerle hayatınıza yenilikleri davet edebilirsiniz. Sağlığınız ve beslenme düzeninizle ilgili hayata yeni bakış açısı kazanacak, doğru planlarla süregelen işlerinizde planlarınızı devreye sokacaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Evet yeni gelen hafta sizin için önemli konu ve olayları barındıracak sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Özel ilişkilerinizde duygusal hassaslığınız ve kararsızlığınız bu Pazartesi devrede olabilir.

Pazartesi günü itibarıyla çalışma koşullarınız ve bu alanda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız.Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı, egzersizleri, enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir. Sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gereken bir dönem.

Salı günü bu ayın en dikkat çeken günlerinden. Bir işinizde zorlanma ve sonlanmalar oluşabilir. Sağlığınız yüzünden günlük iş hayatınız durma noktasına gelebilir. Bu tarihte kimseyle kavga etmeyin, şartları çok zorlamayın. Enerjinizde blokajlar hissedebilirsiniz.

Nisan ayı ilişkilerinizi desteklerken, iş ve sağlık alanlarınızda bazı çekişmeleri ve zorlanmaları karşınıza getirebilir.

Cuma günü ve sonrasında, kariyeriniz ve iş hayatınız olumlu etkiler altına giriyor. Beklenmedik sorumluluklar iş yükünüzü arttırsa şartları lehinize döndürebilirsiniz. Bu dönem terfi, zam, prim gibi istekleriniz varsa karşı taraftan talep etmenin tam zamanı.

Pazar günü aşk hayatınızda büyük oynayacak, sevdiğiniz insanla büyük planlar içine gireceksiniz. Bu alanlarda sevdiğiniz insanın sizin üzerinizde bir baskısı veya gücü varsa bu tarih civarında bu etki artabilir. Ya da bir sorun veya sıkıntı yaşadığınızda nelerin değişmesi gerektiğini net bir şekilde göreceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta dış ortamlardan alacağınız bilgilerle paylaşımlarla başlayacak sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Pazartesi günü itibarıyla aşk hayatınızda, çocuklarınızın koşulları ve bu alanda mücadeleleriniz artacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla bireysel alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Aşk hayatınızda hareketlenmeler görülecek. Bu dönem çocuklarınızla vakit harcarken inatçılıktan uzak durun.

Salı gününe  dikkat edin. Spor yapıyorsanız bu tarihte sakatlanmalar oluşabilir. Aşk hayatınızda ve çocuk bağlantılarınızda da sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın çevresinden bir insanla sorunlar görülebilir.

Cuma günü itibarıyla  yabancı ortaklı işler, seyahatler, hukuk, eğitim, medya, ticaret alanlarınızda güzel sonuçlar alabilir, tanımadığınız veya daha az tanıdığınız insanlarla paylaşımınızı arttırabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da güzel gelişmeler yaşanabilir.

Pazar günü ev, aile ve yuvanızda güçlü etkiler devrede olabilir. Çok çalışabilir, evinizi, yuvanızı güzelleştirmek ve yapılması gerekenleri tamamlamak için kolları sıvayabilirsiniz. Parasal konularda büyük değişim ve dönüşümler karşınıza gelebilir. Aile ve ev hayatınızda bu dönem değişmesi gerekenlere odaklanmanız yerinde olacaktır.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza para ödemelerinize, harcamalarınıza odaklanarak giriş yapabilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Maddi konularda bu Pazartesi kafanız karmaşık ve dalgın olabilir.

Pazartesi günü itibarıyla aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Biraz kendi kabuğunuza ve özelinize çekilmek iyi olabilir. Sevdiğiniz insanla veya aile bireyleriyle bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir, fikri sabitlikten kaçının, yine bu dönem içerisinde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz.

Salı gününe  dikkat edin. Aile hayatınızda bir sıkıntı ve sorun karşınıza gelebilir. Bu sıkıntı ve zorlanma yakın çevrenizdeki bir insanın yaşamındaki bir olayda olabilir. Evinizle ilgili bir konu sonlanabilir. Sağlığınıza ve ortaya koyacağınız enerjiye dikkat edin.

Nisan başında Cuma günü itibarıyla başkalarının kaynaklarından yararlanabilir, banka, kredi, faiz, nafaka, prim, sigorta konularından fayda ve güzellik görebilirsiniz. Maddi konularda güzel sonuçlar elde edeceksiniz.

Pazar günü iletişime dayalı işlerinizde büyük ve güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz. Size güvenen ve üzerinizde etkisi olan kişiler bu dönemde işle ilgili konularda büyük oynamanızı isteyebilirler. Bu alanlarda sorun ve sıkıntıyla karşılaşırsanız eğer nelerin değişmesi gerektiğini görebilirsiniz.


YayYay Burcu:

Bu hafta ilişkileriniz ön plana çıkarken bir arada olduğunuz insanlara karşı kafanız karmaşık olabilir. Hassas olacak, yaşananlardan kolay etkileneceksiniz.

Pazartesi günüyle beraber iletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Sevdiklerinizle ve yakın çevrenizle iletişiminizde savaşçı ve sürtüşmeci tavırlardan kaçınmalı, soğuk tavır ve  tutumlar içine girmemelisiniz. Özgürlüğünüze düşkün olacaksınız ama eliniz kolunuz bu dönemde bağlı olacak..

Salı  günü çok dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizde bulunan bir insanın hayatında zor birgün olabilir. Araba kullanıyorsanız dikkatli olun.Yine elektronik bir eşyanız bozulabilir. Eğitim hayatınızda durmalar, engeller ve aksilikler oluşabilir.

Nisan ayında özel hayatınızda, ilişkilerinizde parlayacaksınız. Sevdiğiniz insanla ilişkilerinizin güçlendiği ve arttığı bir dönem olacak. Ona vakit ayırmak isteyebilir, beraber yapacağınız planları devreye sokabilirsiniz. Yine ortaklaşa işlerinizde güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Bu dönemde önemli anlaşmalar, sözleşmeler konuşulabilir, hukuki konularda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Cuma gününden sonra bu etkiler 3 hafta boyunca devrede olacak.

Pazar günü ve sonrasında büyük paralar kazanmak isteyebilir, bazen işler niye istediğiniz gibi ilerlemiyor diye düşünebilirsiniz. Parasal konularda yaşadığınız zorlanmalar varsa gerçek amacınızı ve vizyonunuzu bu süreçte bulacaksınız. Bu dönemde aç gözlü değil, verici olmanız gerekecek.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta sağlığınıza, günlük hayatınızda yapmanız gereken işlerinize kendinizi vererek başlayacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. İş hayatınızda alacağınız bilgiler duygu karmaşasına ve belirsizliklere yol açabilir, keza sağlığınızla ilgili konularda da kararsızlıklarınız yüksek olabilir.

Pazartesi günü ve sonrasında paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, mücadeleleriniz artacak. Mars harcatmayı sevdiğinden yine parayla ilgili mücadeleleriniz artsa bile, özel hayatınıza dayalı harcamalarınızda artabilir.

Salı gününe dikkat edin. Parasal konularda sıkıntı ve sorunlarla karşılabilirsiniz. Yine sağlığınıza, ağzınızın tadına tuzuna bu dönem dikkat edin. Eliniz kolunuz bağlanabilir. Parasal konularda şanssızlıklarla karşılaşabilirsiniz.

Nisan ayında parasal konularda organize ve ekonomik olmalısınız sevgili Oğlaklar. İş alanlarınız veya yapmanız gerekenler önem kazanırken, çalışmaktan, bir şeyler üretmekten mutluluk duyabilirsiniz.

Hemen Cuma gününden sonra iş ve hizmet alanlarınız güzelleşmeye başlayacak. İlişkilerinizde mantığınızı devreye sokarak, iletişiminizi yükselterek hareket edebilirsiniz. Sağlığınızı gözden geçirmenin tam zamanı çünkü 1 ay sonra bu alanlarınızda gerileyecek olan venüs sağlık sorunlarını karşınıza getirebilir.

Pazar günü karşınıza gelen fırsatlar size kendinizi güçlü hissettirebilir. Olgun olacağınız bu dönem mücadele etmekten zevk alabilir, engellerin sizi durdurmasına izin vermeyebilirsiniz. Aşırı hırs, zorluklar ve krizler görülebilir. Bu zorlanmalardan yeni bir vizyon yaratabilirsiniz.


KovaKova Burcu

Haftanız oldukça yaratıcı ve eğlenceli haberlerle başlayabilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta eğitim konularına daha fazla önem vereceksiniz.

Pazartesi günü itibarıyla Mars sizin burcunuza geçiyor. Hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, mücadeleleriniz artacak. Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini yüksek bir enerjiye bırakacak. Fiziki gücünüze, ateşli hastalıklara, kaza ve sakarlıklara karşı kendinize dikkat etmelisiniz.

Salı günü dikkatli olmalısınız. Beklenmedik bir sorun, bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Hayatınızla ilgili alanlarda adım atmak bu tarihte kolay olmayabilir. Sağlığınıza özen gösterin. Yine yakın çevrenizin sağlığı ve işiyle ilgili bir sıkıntı oluşabilir.

Cuma günü ve sonrasında aşk hayatınızda romantizm rüzgarları esebilir. Aşkı tadacaksınız. Çocuğunuz varsa yine bu süreçte ona olan ilginiz artabilir. Beyninizi çalıştıran ve becerilerinizi geliştiren her tür konuyla uğraşmak hoşunuza gidecek. Eğlenceli bir zaman diliminde olacaksınız.

Pazar günü güçlü ve dönüştürücü bir iş devrede olabilir. Geleceğinizi ilgilendiren konularda hırslı ve büyük adımlar atmak isteyebilirsiniz. Yurtdışında daha etkili olmak adına harekete geçmek isteyebilir veya bu alanlarda yaşayacağınız sıkıntı ve engellerin hayatınızda nelerin değişmesi gerektiğini size gösterdiğini fark edebilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta eviniz, ailenizle olmak sizin için önemli olacak sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Aile hayatınızda kararsızlıklarınız ve duygusal boşluklarınız bu hafta yüksek olabilir.

Pazartesi günü itibarıyla enerjinizi rahat kullanamayacağınız bir dönem başlıyor. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, dolaşım bozukluklarına, varis problemlerine, kramplara, alerjilere karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönem vitaminlerinizi ihmal etmeyin. Sırlarınızı herkesle paylaşmayın.

Salı günü beklenmedik bir olay oluşabilir. Bir arkadaşınızın tanıdığınızın hayatında bir sıkıntı ve sorun sizin de moralinizi bozabilir ve elinizi kolunuzu bağlayabilir.

Nisan ayında eviniz ve yuvanızı daha fazla önemseyebilir, ailenizle olan paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz. Yine evinizde olmaktan, evinizi güzelleştirmekten zevk alacaksınız. Aile büyüklerinizle paylaşımlarınızı büyütebilirsiniz. Ev almak, satmak size kazanç sağlayabilir sevgili Balıklar.

Pazar günü  gelecek planlarınızı uygulamak için büyük bir istek ve arzu duyabilirsiniz. Planlarınızı en üst düzeyde gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Bu dönemde verici olmaktan çekinmeyin, sadece almayla ilgilenirseniz sorun yaşayabilirsiniz. Sorun yaşadığınızda hayatınıza hizmet edenin ve etmeyenin neler olduğunu göreceksiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın