Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

30 Eylül – 6 Ekim Haftalık Burç Yorumları

30 Eylül - 6 Ekim Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

30 Eylül – 6 Ekim Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza ilişkilerinize odaklı bir şekilde başlayacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta parasal konularla uğraşacaksanız Pazartesi öğleden sonra yapmaya çalışın.

Ekim ayına girerken özel hayatınızın detayları ön planda olacak. Göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğinizle olan ilişkinizde kıskançlık, baskı ve sahiplenme etkisine bu hafta Salı günü  dikkat etmelisiniz. Partnerinizin ailesiyle olan ilişkilerde de sıkıntı yaşanabilir. Ortaklı işlerinizde ortağınızla önemli konuları konuşurken dikkatli olun.

Perşembe günü itibarıyla sonra parasal konularda derine inmek, araştırmalar yapmak, sorunlarınız varsa çözüm üretmek önem kazanıyor. Bir borcun altına girebilir veya borcunuzu yapılandırabilirsiniz. Yine nafaka, miras, vergi konularıyla daha rahat uğraşılacak bir 15 gün içindesiniz.

Cuma gününden sonra enerjinizi ortak işlerinize ve özel hayatınıza kaydıracaksınız. Bir yandan özel hayatınız hareketlenirken diğer yandan söz ve sevgi paylaşımı sürtüşmeleri ve kavgaları karşınıza gelebilir. Enerjinizi daha çok karşı tarafa yönlendireceksiniz, kendi konularınızla uğraşmak yerine karşı tarafın olaylarına dahil olmak sizi zorlayabilir. Bu alanınızda yaşanacak dengesizliklere, adaletsizliklere dikkat edin.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza ve ayınıza iş alanlarınıza, üretim ve verimlilik konularına, günlük hayatınızın düzenine odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Ekim ayına iş gücünüz artarak, günlük hayatınızın ritmi hızlanarak başlayacaksınız. Özellikle iş arayan, iş değiştirmek isteyen Boğalar için bu aybaşı biçilmiş kaftan.

Günlük hayatınızda iş konularında beraber çalıştığınız insanlarla olan ilişkilerinize Salı günü dikkat etmelisiniz. Manipülatif etkiler, kıskançlıklar devrede olabilir.

Perşembe gününden sonra özel hayatınızın detaylarıyla ilgilenecek, iletişiminizi sevdiğiniz insana yönelteceksiniz. Ortaklaşa adım atmak istediğiniz işlerde konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Yine hayatınızda biri yoksa ilişkileri daha çok konuşabilir, size tanıştırılmak istenen birileri varsa onlarla bir araya gelebilirsiniz.

Cuma gün enerjiniz değişiyor. Mars’ın rahat olmadığı Terazi burcuna geçmesiyle beraber enerjinizi işinize vereceksiniz. Harekete geçmeniz gereken işleriniz için koşturacaksınız. Günlük hayatınızda adaletsizlikler, dengesizlikler ortaya çıkabilir. Beraber çalıştığınız insanlara karşı dikkatli olun, en ufak sorunda  çekişmeler ve mücadeleler devrede olabilir. Sağlığınıza da gereken özeni göstermelisiniz. Bel ağrıları, bel, kalça sorunları, böbrek sıkıntıları, hormonal dengesizlikler, şeker intoleransları, başağrıları devrede olabilir. İş koşturmalarınız sırasında beslenmenizi ihmal etmeyin.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza günlük işlerinizi organize ederek başlayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu Pazartesi öğlene kadar önemli işler yerine tamamlanması gereken işlerinize vakit ayırın. Öğleden sonraysa daha rahat hareket ettiğinizi göreceksiniz.

Salı günü ilişkilerinizde kıskançlık, yönlendirme, baskı gibi etkilere dikkat etmelisiniz. Tutkularınız ve kafanızdaki bazı düşünceler özel hayatınızda sorunları karşınıza getirebilir. Manipülatif etkilerle ilişkinizin dengesini sarsmamaya çalışın.

Perşembe gününden sonra iş hayatınızda iletişiminizi hızlandıracaksınız. Önemli konuşmalar, görüşmeler karşınıza gelirken, iş değişikliği yapmak, yeni bir işe başvurmak veya eleman alımı yapmak için uygun bir zaman olacak. Bu 15 günlük süreç içinde gündelik yaşantınızı organize edebilir veya sağlığınıza gereken özeni gösterebilirsiniz. Kontrollerinizi yaptırmak için bu dönemi kullanın.

Cuma günü itibarıyla enerjinizi aşka, çocuğunuza, kreatif ve sanatsal alanlara, hobilere, spora kaydıracaksınız. Bu alanda gücünüzü ilişkilerle ortaya koyabilirsiniz. Yine de ne olursa olsun Mars burada rahat olmadığı için çocuklarınızla olan ilişkilerinize ve özel hayatınıza daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Adil olmak isterken kendinizi dengesiz bir takım durumlar içinde bulabilirsiniz. Spor yaparken bel ve kalça bölgenize çok fazla yük bindirmeyin, bedeninizi susuz bırakmayın.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza ailevi konularınızla başlarken Pazartesi öğleden sonraysa ani bir değişimle kendinizi dışarıya atabilir, size keyif verecek yerlere, kişilere vaktinizi ayırabilirsiniz. Ekim ayında ailenize ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayıracaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.

Diğer taraftan Salı günü şüpheleriniz yoğun olabilir. Özel hayatınızda krizlere ve değişmesi gereken konulara odaklı olacaksınız. Manipülasyona, kıskançlıklara, tutku krizlerine dikkat edin.

Perşembe gününden sonra aşkı konuşabilir, hobilerinize vakit ayırabilir, çocuğunuzla olan iletişiminizi hızlandırabilirsiniz. Bu süreçte aşk hayatınızda sivri sözlerden kaçının, iğnelemeyi ve size yapılanları hatırlamayı ve hatırlatmayı seveceksiniz.

Cuma gününden sonraysa enerjinizi ailenize ve evinize harcayacaksınız. Aile hayatınızdaki ilişkiler önem kazanıyor ama bu ilişkilerde enerjinizi harcarken ortalığı sözlerinizle karıştırmayın. Adil olmak isterken kendinizi aile ortamlarınızda haksız duruma düşürmeyin, dengesizlikleri iyi idare edin.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza Pazartesi sabah saatlerinde daha önceden oluşturduğunuz planlarınızla başlayabilir ama öğleden sonra bazı planlarınıza veda edebilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Hafta ortasına kadar daha çok ailevi konulara kendinizi vereceksiniz.

Ekim ayında yakın çevrenizin ve ailenizin konuları daha fazla hayatınızın merkezinde olacak. Bu Salı iletişim halinde olacağınız insanlarla olan ilişkilerinizde bazı sorunlar karşınıza gelebilir. Yönlendirme, manipülasyon ve baskıdan uzak durun.

Perşembe günü itibarıyla aile hayatınızda konuşmalarınız artıyor. Bilgi alışverişinizi aile ortamlarınızda hızlandırıyorsunuz. Yaşadıklarınızı, sevdiğiniz, sevmediğiniz konuları, deneyimleri sevdiklerinizle paylaşmanın tam zamanı. Yine emlak alım, satım işlerinizi, arazi, toprak konularını, yer değiştirme veya yuva kurma alanlarınızı devreye sokabilirsiniz.

Cuma gününden sonra enerjinizi yakın çevrenize yönelteceksiniz. İletişime dayalı konular, sanatsal faaliyetler, sosyal medya alanlarınız aktive olurken bu alanlardaki girişimlerinizde tembel ve kararsız etkilerden uzak durun. Yakın çevrenizdeki insanlarla bazı sürtüşmeler ve mücadeleler devrede olabilir. Haksızlıklar karşısında çabuk tepki verebilirsiniz ama sözleriniz ve tavırlarınızla olayları adil ve net bir biçimde ele almalısınız.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza iletişime dayalı konularla başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlarla ilerleyecek, etrafınızda olup biten her şeyin içinde olmak isteyeceksiniz.

Ekim başında parasal konuşmalarınız hızlanırken, Salı günü parasal ilişkilerinizde ve işlerinizde riskten kaçının. Manipülasyona, yönlendirmelere açık olabilirsiniz. Yine parasal konularda çabuk tepkiler verebilir, ilişkinizde kendinizi güvende görmediğinizi düşünebilirsiniz.

 

Perşembe gününden sonra yakın çevre iletişiminiz hızlanıyor. Çevrenizdeki insanlarla konuşmalarınızı arttıracaksınız. Akraba veya kardeşlerinizle beraber yapacağınız planlar, kısa geziler hızlanıyor. Diğer yandan önemli girişimleri konuşmak, eğitim konularınızın üzerine eğilmek, kısa vadeli işler yapmak için de fırsatlarınız artacak. Tanıtım, pazarlama, satış, reklam ve bilgisayar alanlarına daha fazla eğilebilirsiniz.

Cuma gününden sonra enerjinizi parasal işlerinize yönelteceksiniz. Bu dönem güzel eşyalara, modaya, kıyafete, güzellik malzemelerine, ilişkilerinize, gezmeye, sosyalleşmeye harcamalarınız artabilir. Bir yandan parasal konularda güzel açılımlarınız oluşurken diğer taraftan harcamalarınızda artacak. Bu alanlarda bazı dengesizliklere ve adil olmayan durumlara karşı dikkatli olun.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza kişisel isteklerinizi ön planda tutarak başlayabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Sabah saatlerinde önemli işlerinizi çok önemsemeyeceksiniz. Öğleden sonra hafta ortasına kadar daha rahat hareket edeceğiniz ve parasal konulara kendinizi vereceğiniz birkaç gün sizi bekliyor.

Ekim ayında daha güçlü, atik ve kendinize yönelik hareket edeceksiniz. Salı günü aile ilişkilerinizde kıskançlık, yönlendirme, baskı ve manipülasyona karşı dikkatli olun. Sosyalliğiniz artarken üzerinizde güç sahibi olan aile büyükleriniz veya eşinizle anlaşmak kolay olmayabilir.

Perşembe günü itibarıyla parasal konularda iletişiminiz canlanıyor. Merkür’ün para alanlarınıza girmesi, sıkıntı ve sorunlarınıza çözüm üretmenizi kolaylaştırabilir. Ticari faaliyetleriniz varsa, kendi yeriniz varsa para kazançlarınız artabilir. Parayı düşünecek ve para kazanmanın yollarını arayacak ve işlerinizi buna göre organize edeceksiniz. Konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir.

Cuma günü Mars sizin burcunuza geçiyor. Enerjiniz yerine gelmeye başlayacak. Özel hayatınızda rahatlayacaksınız diğer taraftan ilişkiler ayağınıza gelebilir. Siz hiç bir şey yapmasanız bile, insanlar sizin hayat enerjinizden etkilenecek. Bu dönem düşmelere, sakarlıklara ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Dengesizliklerden ve adaletsizliklerden uzak durun.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza öğle saatlerine kadar daha sakin etkilerle başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Pazartesi öğleden sonraysa Perşembe gününe kadar oldukça hareketli olacaksınız. Ekim ayına geldiğinizde bu ay biraz işleri sakinden almalısınız. Geri planda durmak, dinlenmek, plan yapmak size iyi gelecek. Göz önünde olmak için kendinizi çok zorlamayın, bilakis kendi köşenizde ve biraz da temkinle ilerlemelisiniz.

Salı günü yakın çevrenizle beraber yapacağınız organizasyonlarda sorunlara açık olabilirsiniz. Yine partnerinizin işle ilgili konularında bazı zorlanmalar oluşabilir. Çevre ilişkilerinize dikkat edin.

Perşembe gününden sonra iletişimde rahatlayacaksınız. Sosyal çevrenizle yeniden bir araya gelebilir, düşüncelerinizi dillendirebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Plüton bu tarihte düzeliyor. Gücünüzü iletişimde ve yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde etkin bir şekilde kullanmaya başlıyorsunuz.

Cuma günü ve sonrasında sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bu dönemde bel bölgeniz, böbrek ve üriner bölgenizde sıkıntılar oluşabilir. Enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanacaksınız. Yataktan isteksiz kalkabilir, her şeyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Duygu patlamaları, dengesizlikler, bilinçaltınıza attığınız geçmişin izlerinden kaynaklanabilir. Yine yurtdışı bağlantılı işlerinizde de sorunlar oluşabilir.


YayYay Burcu:

Haftanıza arkadaşlarınızla beraber yapacağınız planlarla başlayabilirsiniz sevgili yay ve yükselen Yaylar. Öğleden sonraysa hafta ortasına kadar biraz daha yalnız ve sakin ilerlemek durumunda kalacaksınız. Çarşamba öğleden sonra ve Perşembe günleri sizi hareketlendirecek.

Ekim ayına girişte çevrenize vaktinizi harcayacaksınız. Organizasyonlar, aktiviteler, davetler önem kazanıyor. Takım çalışmalarına açık bir ay olacak ama diğer yandan kalabalıklar içinde olmanız sizi yorabilir. Arkadaş ilişkilerinize, bağlantılarınıza, parasal konulara Salı günü dikkat edin.

Perşembe gününden sonra özel hayatınızda ve kariyerinizde bazı geri çekilmeler oluşabilir. Arkanızdan konuşan insanlara bu döngüde dikkat edin, önemli sırlarınızı herkesle paylaşmayın. Planlarınızı oluşturmalı, geleceğinizi düşünmeli ve sakin olmaya özen göstermelisiniz.

Cuma günü itibarıyla enerjinizi sosyal çevrenize aktaracaksınız. Kalabalıklar içinde yalnız olabilirsiniz ama diğer taraftan kendinize, ruhunuza ayıracağınız vakit kadar çevrenizle de ilgileneceksiniz. Bu dönemde laf taşıyorsanız adil olmaya çalışın, diplomasiyle sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla aranızda dengesizlikler ve sorunlar oluşabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza işinizle ilgili konulara odaklanarak başlıyorsunuz ama Pazartesi sabah saatlerinde ay boşlukta olacağı için önemli görüşmelerden ziyade tamamlanması gereken işlerinizin üzerine eğilin. Öğleden sonraysa gelecek planlarınızı, takviminizi daha kolay oluşturabilirsiniz.

Ekim ayında hem işlerinize, hem toplumsal konulara ağırlık verebilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bir kadınla girişeceğiniz bir çekişme ve sürtüşme uzatmamanız gereken konuların başında gelebilir. Salı günü ilişkilerinizde yönlendirmelerden kaçının.

Perşembe gününden sonra arkadaşlarınızdan ve çevrenizden faydalanabilir, onların fikirlerinden işiniz için yardım alabilirsiniz. Yeni iş kontakları çevrenizden gelecek. Konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir.

Cuma günü ve sonrasında enerjinizi kariyer ve iş alanlarınızda göstereceksiniz. Dengeli, adaletli yapınızla sosyal ilişkilerinizi kullanarak mücadelenizi vereceksiniz ama yanlış insanlara oynamayın. Ortalığı fazla karıştırmayın. Dengesizlik ve sorun yaratmaya açık bir dönem olabilir.


KovaKova Burcu

Haftanıza kariyerinize ve iş konularınıza odaklanarak giriş yapıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Sabah saatlerinde alacağınız haberleri çok önemsemeyin, öğleden sonra daha rahat kararlar alacaksınız.

Ekim ayında  seyahat, dış ticaret, ruhsal, yasal konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler yapabilirsiniz. Hedeflerinizi bu süreçte geniş tutmalısınız. Bu geniş hedefler, kariyerinize destek verecek. Salı günü bazı kadınlarla olan diyaloglarınıza, sizi daha az tanıyan insanlarla olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Sizi yönlendirmeye çalışan insanlardan uzak durun.

Perşembe gününden sonra kariyer konuşmalarınıza eğileceksiniz. Önemli görüşmeler, iş anlaşmaları oluşabilir. Birden fazla işle uğraşmak, oradan oraya koşturmak, fikirlerinizi insanlara yaymak isteyeceksiniz. Yine kariyer evinizin yöneticisi Plüton düzeliyor. Bazı planlarınızı, girişimlerinizi devreye sokacağınız etkili bir dönem başlıyor.

Cuma günü ve sonrasında enerjinizi seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlere, medya ve yayıncılık, ticaret alanlarınızda harcamaya başlayacaksınız. Bu alanlarda ilişkilerinizi dengede tutmaya çalışarak hareket edebilirsiniz ama bu da zaman zaman dengesizlikleri karşınıza getirebilir. Mücadele ederken, hareket ederken adaletsizliklerden uzak durun.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza birden fazla işiniz varsa onları düzenleyerek, Pazartesi günü öğleden sonra daha rahat hissederek başlayacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Parasal işlerinizle ilgili kararları Pazartesi öğleden sonra almaya çalışın.

Ekim ayında parasal düzeninizi sağlamak adına çeşitli fırsatlarınız olacak. Seyahat ve eğitim hayatınıza daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Salı günü  para çekişmelerinden, güç gösterilerinden uzak durmalısınız. Arkadaşlarınızla parasal işleriniz varsa gerginliklerden sıyrılın, borç vermeyin veya bu dönemde almayın. Eski bir borç veya para konusu gerilimleri arttırabilir.

Perşembe günü ve sonrasında öğrenmekten ve öğretmekten mutluluk duyacağınız bir dönem başlıyor. Medya işleriniz hızlanabilir. Toplantılar, konuşmalar, fikir alışverişleri keyfinizi arttırabilir. Seyahatlerinize ve bu alandaki planlarınıza önem verebilirsiniz. Sizi daha az tanıyan insanlarla olan iletişiminiz sizi mutlu edebilir.

Cuma günü itibarıyla enerjinizi parasal işlerinize harcayacaksınız. Ortak parasal konular, kazanımlar, yatırımlar alanında uğraşılarınız artarken, tehlikeli durumlar yaratmamaya çalışın. Sözleriniz ve hareketleriniz parasal işlerinizde ortalığı karıştırabilir. Bu dönemde adil bir şekilde hareket etmek sizi olası sıkıntılı durumlardan koruyacaktır.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın