Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

28 Ocak – 3 Şubat Haftalık Burç Yorumları

28 Ocak - 3 Şubat Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

28 Ocak – 3 Şubat Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta maddi konular, alacak verecek dengesi, ödemeler, vergi veya sigorta işlerinizin halledilmesi, bir yere yapacağınız ödemeler öne çıkabilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Önemli organizasyonlar, aktiviteler, davetler hayatınızda yer ederken, arkadaşlarınızla, gruplarla yapacağınız görüşmelere odaklanacaksınız. Karşınıza güzel fırsatlar gelebilir.  Geleceğinizi ilgilendiren önemli iş açılımları haftasonu daha etkili görünüyor.

Şubat başı biraz güç çekişmeleriyle başlayabilir. Kendi bildiğinizi okumaktan şaşmamanız, sabırlı olmanız gereken yerlerde sakinliğinizi koruyamamanız, iş alanlarınızda önemli sürtüşmeleri karşınıza getirebilir. Başkalarının hayrı, kendi hayrınız arasında gidip gelebilir enerjinizi doğru bir şekilde yönlendirmekte başarılı olmayabilirsiniz. Bu etkiye Cuma ve Cumartesi günleri dikkat etmelisiniz. Pazar günü seyahatler, tatil programları, farklı yerlere yapılacak geziler veya bir eğitim fırsatı hoşunuza gidecek.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta özel ilişkilerinize, sevdiğiniz insanın düşüncelerine ve yönlendirmelerine daha açık olacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Şartlar çok fazla elinizde olmayabilir ve siz de sevdiğiniz insanlardan destekler görmek isteyebilirsiniz. Kariyer ve iş açılımlarınız bu hafta yüksek olacak. Önemli bir görüşme ve konuşma öne geçebilir. Çarşamba günü sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz yalnız bu hafta göz önünde olacağınız yerlerde sübjektif ve tek taraflı bakış açısından uzak durun.

Cuma ve Cumartesi günleri yurtdışı bağlantılı işlerinizde enerjinizi doğru kullanmaya çalışmalısınız. Yine beklenmedik olaylarla geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerinizde bazı engeller ve sorunlar karşınıza gelebilir. Diğer taraftan kariyer ve iş konularında parasal yönden önemli şanslar yakalayacaksınız. Haftasonu oldukça hareketli enerjiler altındasınız.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız yapılması gereken günlük işlerinizle başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. İhmal ettiğiniz, uzun zamandır bekleyen rutin işlerinizi çabuk toparlayacak, sorumluluklarınızı öğlene kadar tamamlayacaksınız. Geleceğinizi ilgilendiren, eğitim, seyahat, diğer insanlarla yapılacak olan işlerinizde bu hafta güzel şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Mantıklı yönünüzü ortaya koyacak, yakın çevrenizle beraber daha büyük planlar yapmak isteyeceksiniz.

Bu hafta Cuma ve Cumartesi günleri sosyal çevre ilişkilerinize, parasal konulara dikkat etmelisiniz. Beraber yola koyulduğunuz insanlarla güç çekişmeleri ve sorunlar planlarınızı zedeleyebilir. Toplum içinde kavga ve sürtüşmelerden uzak durun. Kalabalık yerlerde bulunacaksınız tehlikeli durumlardan kendinizi sakınmalısınız. Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız farklı planlar Pazar gününüzü neşelendirebilir.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza çocuğunuza, sevdiğinize veya eğlenceli konulara kendinizi vererek başlayacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Hobileriniz, sporunuz, yapacaklarınız önemli olacak. Bu hafta parasal konularda halletmeniz gerekenler Çarşamba günü öne çıkabilir. Bir ödeme, borç yapılandırma, banka işlemleri üzerine eğilebilir, sorunlarınıza mantıklı çözümler üretebilirsiniz. Yakın çevrenizin parasal sorunlarına da el atacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz bir kredi onayı Çarşamba günü ve civarında devrede olabilir.

Haftasonuna doğru Cuma ve Cumartesi günleri iş ve kariyer alanlarınızda hızlı gelişmeler oluşabilir. Ortaklaşa iş yürüttüğünüz insanlarla, ortağınızla bazı güç çekişmelerine açık olabilirsiniz. Enerjinizi sadece kendinize değil, çevrenizin hayrına kullanmaya çalışın. Ayrıca haftasonu sevdiğiniz insan ve ailesi, kendi ailenizle oluşabilecek sürtüşmelerde durumları çok fazla körüklemeyin. Pazar günü haftaiçi işlerinizi organize edecek güzel ve sevindirici haberler alabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza ailevi konularla veya evinizle ilgili yapılması gereken işlerinizle başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Günlük işlerinizi kolaylıkla halledeceksiniz. Bu hafta Çarşamba günü özel ilişkilerinizde veya ortaklı bir işiniz varsa mantıklı yaklaşımlarınızla sevdiğiniz insanlarla işbirliğine açık olacaksınız. Bir anlaşma veya sözleşme oluşabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri dış ortamlarda enerjinizi daha kontrollü kullanmalısınız Öfkeyle kalkan zararla oturur sözünü göz ardı etmeyin. İş seyahatleriniz varsa, başka insanlarla görüşmelerinizde, işlerinizde enerjinizi daha kontrollü kullanmalısınız. Araba kullanırken, uzak yolculuklarda dikkatli olun. Pazar günü sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız güzel planlar keyfinizi yerine getirecek.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta iletişiminiz hızlı olacak sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Yakın çevrenizle beraber haftanızı planlayacak ve bu planlar doğrultusunda ilerleyeceksiniz. Çarşamba günü iş hayatınızda ve günlük işlerinizde kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Önemli görüşmeler ve anlaşmalar yapabileceğiniz gibi sorunlarınızı kolaylıkla aşabilirsiniz.

Şubat başında Cuma ve Cumartesi günleri  tehlikeli yerlerden ve kişilerden uzak durmalısınız Enerjinizi özel ilişkilerinizde doğru kullanmak kolay olmayabilir. Tutkularınızın sizi zorlamasına izin vermemelisiniz. Sevdiğiniz insanla, çocuğunuz varsa onunla sürtüşmelerden, inatlaşmalardan uzak durun, spor yapıyorsanız şansınızı ve kendinizi çok fazla zorlamayın. Pazar günü aile hayatınızda esnek ve rahat birgün sizi bekliyor olacak.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Parasal konuşmalar, aile hayatınızda yapacağınız işler önem kazanıyor. Bu hafta hem hobi alanlarınızda, hem de eğlenceli işlerinizde güzel sonuçlar alacaksınız. Güzel konuşmalar ve görüşmeler sanatsal işlerinizde devrede olabilir. Eğitmenseniz, güzel görüşmeler, anlaşmalar, sonuçlar karşınıza gelebilir. Özel hayatınızda konuşmalarınızla sevdiğinizle iyi anlaşacaksınız. Cuma ve Cumartesi günleri aile ortamlarınızda enerjinizi iyi kullanmaya çalışın. Özel ilişkilerinizde sizi zorlayan koşullar oluşabilir. Şiddeti üzerinize çekebilir, karşı tarafla uzlaşmaktan uzak olabilirsiniz.

Yine de Pazar günü yakın çevrenizden bir insanla iletişiminiz hızlanabilir, güzel bir teklif alabilirsiniz. Bu özel hayatınızı ilgilendiren bir teklif, çıkma olabilir. Hayatınızda biri varsa iletişim halinde olacağınız insanlarla güzel işler karşınıza gelebilir.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza kendi istek ve beklentilerinizle başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Yapılması gereken işlerinizi bu Pazartesi kolaylıkla organize edeceksiniz. Size keyif verecek alanlarda daha aktif olacak, koşturmaktan, işlerinizi yola koymaktan zevk alacaksınız. Çarşamba günü ev ve aile alanlarınızda işlerinizi organize edebilirsiniz. Gayrimenkule dayalı bir konuşma, anlaşma gündeme gelebilir.

Cuma ve Cumartesi günleri günlük işlerinizde ve düzeninizde bazı zorlanmalar oluşabilir. Araba kullanırken, iletişim halindeyken çevrenize karşı dikkatli olmalısınız. Yine sizin tanıdığınız bir insanın tanıdığı yüzünden başınıza işler açılabilir. Pazar günü aile hayatınızda kazancınız yüksek görünüyor. Onlar için yapacağınız harcamalar kendinizi iyi hissettirtecek. Haftabaşı işleriniz varsa onları düzenlemek Pazar günü daha cazip olabilir.

 


YayYay Burcu:

Bu hafta biraz yorgun ve çekimser etkilerle haftanızı başlatacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu Pazartesi geri plandan yapmanız gereken işlerinizi kolay organize edebilirsiniz. Çarşamba günü iletişiminiz güçlü olabilir. Mantığınızla kısa vadeli işlerinizde çözüm üretebilir, kardeş veya akrabalarınızla önemli konuşmalar içinde olabilirsiniz.

Cumartesi günü enerjinizi doğru kullanmak kolay olmayabilir. Çocuğunuz varsa onun iş ve kariyer hayatındaki sıkıntılarla, ya da sevdiğiniz kişinin iş sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. Spor yaparken dikkatli olun, enerjinizi daha yaratıcı ve size iyi gelen alanlarda kullanın. Cuma ve Cumartesi günlerine çok dikkat edin.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta sosyal çevre bağlantılarınız önemli olacak sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Arkadaşlarınızla beraber yapacağınız planlar, konuşmalar ve organizasyonlar öne çıkacak. Çarşamba günü  parasal işlerinizde güzel bir fırsat veya çözüm karşınıza gelebilir. Güzel bir anlaşma yapabilirsiniz. Ticaretle uğraşıyorsanız şanslı bir hafta olacak.

Cuma ve Cumartesi günleri aile ortamlarınızda zorlanabilirsiniz. İnat ettiğiniz bir mevzu aile hayatınızda sizi zorlayabilir. Şiddetli geçimsizlik, öfke, şiddet gibi durumlardan uzak durun. Ne yaşarsanız yaşayın kendinizi kontrol etmek önemli olacak.

Pazar günü hem aile hayatınızda, hem maddi alanda, güzel şanslar ve seçenekler karşınıza gelebilir.

 


KovaKova Burcu

Bu hafta kendinizi göstereceğiniz, iş alanlarınızda güzel sonuçlar ve fırsatlarla karşılaşacağınız haftalardan bir tanesi sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu Çarşamba hayatınız ve kendinizle ilgili önemli girişimler, konuşmalar ve anlaşmalar altında olacaksınız. Güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Özel hayatınızda kendinizi şanslı görebilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günleri gücünüzü etkili ve iyi bir şekilde kullanmalısınız. Araba kullanırken, kısa gezilerde, önemli iletişimsel işlerde kazalara, dengesizliklere, şiddet içeren olaylara açık görünüyorsunuz. Bu dönemde enerjinizi kontrol etmelisiniz. Beklenmedik olayların sizi üzmesine ve ani tepkiler içine sokmasına dikkat edin. Önemli bir işinizde sakin kalmanız işinize yarayabilir.

Pazar günü çevrenizden fırsatlar akacak. Organziasyonlardan yana şanslı olacak, fikirlerinizin insanlar tarafından desteklendiğini görecek ve şanslı etkiyi yeni gelen haftada hayatınıza geçireceksiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza dış ortamlarda, fikirlerinizi gösterme isteğinizle başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu haftabaşında sosyal çevrenizi arkadaşlarınızla yapılacak olan planlarınızı hareketlendirecek, daha önceden konuştuğunuz işlerinizi tamamlayacaksınız. Çarşamba günü ev, aile ve özel hayatınızda yapılması gereken ne varsa bu konularla daha fazla ilgili olabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde önemli konuşma ve görüşmeler oluşabilir. Bazı işleri tamamlayabilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günleri iş alanlarınızda gelirlerinizde bazı sorunlar oluşabilir, ödemelerle ilgili bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızın aile hayatında bazı zorlayıcı durumlara şahit olabilirsiniz. Her halükarda enerjinizi bu günlerde iyi kullanmaya çalışın, hemen öfkelenmeyin.

Pazar günü geri planda yürüttüğünüz, düzenli işlerinizde güzel şanslara sahip olacaksınız. İş hayatınız için yeni gelen haftabaşında güzel şanslar karşınıza gelebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın