Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

28 Haziran – 4 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

28 Haziran - 4 Temmuz Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

ŞANSIMIZI ÇOK ZORLAMAYALIM!

Haftaya Ay Kova burcundayken merhaba diyoruz. Bu da toplumsal konu ve olayların hayatımızda önemli olacağı anlamına geliyor. Akşam saatlerine kadar Ay Kova burcunda dolaşacak. Sosyal çevremizin, arkadaşlarımızın, amaçlarımızın, vizyonlarımızın önem kazanacağı bir hafta bizi bekliyor. Aynı zamanda toplumsal konu ve olayların fazlasıyla inişli çıkışlı olacağı da bir hafta yaşayacağız anlamına geliyor.

Pazartesi günü Mars’ın Kuzey ay düğümüyle çok olumlu bir açısı var. Demek ki bu Pazartesi piyasalarda hareketlilik bekleyebiliriz. Mars’ın Kuzey ay düğümüyle hareketliliği olduğu zamanlarda kişilerin daha cesur, daha atak davrandığını biliyoruz. O yüzden piyasalarda hareketliliğin söz konusu olacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Kendi amaçlarınız, yapmanız gerekenler doğrultusunda harekete geçebilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günleri Ay Balık burcunda hareket edecek. Duygusal, daha romantik, daha empatik, belirsiz, kararsız duygularla hareket edebiliriz. Balık burcu Türkiye haritasının tepe noktası olduğu için, özellikle yöneticiler, liderlerle ilgili konu ve olayların dış politikada imajımızla ilgili konu ve olayların Salı ve Çarşamba günleri ön planda olduğunu söyleyebiliriz.

Perşembe günü 2 kötücül gezegen Satürn ve Mars karşı karşıya geliyor.

Mars ve Satürn karşıtlıklarında iki adım ileri bir adım geri geliriz. Yani adım atmak istediğimiz noktalarda hayatın bizi durdurduğu bir enerji vardır. Çünkü Mars bizim girişimci yönümüz, harekete geçme arzumuzun noktası, aynı zamanda hayat enerjimizle bağlantılıdır. Ama karşısında bizi devamlı test eden, sınırlayan, zorlayan Satürn gezegeninin olması kafamıza göre hareket edemeyeceğimizi, sanki bizi durduran bir enerjinin devrede olacağını gösterir.

Bu hafta engellenmelere, aksiliklere, işlerde durmalara karşı dikkatli olalım. Çarpmalar, kazalar, sakarlıklar devreye girebilir. Bu dönem kemiklerimize, kalp ve dolaşım sistemimize önem vermemiz gerekebilir.

Bu ikili dünya arenasında ve politik astrolojide karşı karşıya geldiklerinde asker ve devlet yöneticileri arasındaki stresi ortaya çıkarır. Askeri başarısızlıklarla, yangınlarla, hastalıklarla, suç oranlarının artmasıyla, mikrobik ve ateşli hastalıklarla bağlantılıdır. Belki sadece Covid olarak değil, mevsimsel geçişlerden kaynaklı olarak Temmuz başında hastalıklara dikkat etmemiz gerekebilir.

Yine Mars ve Satürn’ün karşı karşıya gelmesi toprak kaymalarıyla, depremlerle, tarım ve ticaret alanındaki olumsuzluklarla ilintilidir. Çiftçilikte kayıplar aynı zamanda olumsuz gelişmeler beklenebilir. Topraklarımızın güvenliği, tarım ve çiftçilikle ilgili konularda bazı zorlanmalar karşımıza gelebilir.

Aynı zamanda Mars ve Uranüs konfigürasyonu Pazar günü devreye giriyor. Mars ve Uranüs karesinde depremler beklenebiliyor. 24 Haziran’daki Dolunay yazımı okuduysanız, Uranüs’ün dip noktamızda yerleşmesi özellikle deprem, yer hareketliliği ya da yer altı faaliyetlerinin artmasına, madenlerle, toprak hareketliliği ile ilgili konulara dikkat çekiyordu, yine bunlara dikkat edelim. Mars Uranüs karesinin devrede olduğu zamanlar toplumda huzursuzluğun had safhaya vardığı zamanları temsil eder. Yani saldırılar, riskli birtakım durumlar, terör eylemleri artabilir. Patlamalarla, yangınlarla bağlantılı bu etkiye de dikkat etmek gerekebilir.

Temmuz ayına bakacak olursak, 8 Temmuz’a kadar dikkatli olmamız gerekiyor. 8 Temmuz’dan sonra 10 Temmuz’da bir yeni ay var. Bu yeni aydan sonra olayların çok daha rahatladığını, açıldığını biraz daha rahat nefes alacağımızı söyleyebilirim. Yani yaşam enerjimizi biraz daha kuvvetlendirmemiz gereken bir hafta bizi bekliyor.

Herkese zorluklar yaşanırsa üstesinden geleceği, hayatın akışına rahatlıkla güvenebileceği güzel fırsatlarla dolu bir hafta diliyorum…

Hande Kazanova

28 Haziran – 4 Temmuz Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, sosyal bağlantılarınızın aktif olduğu bir hafta başlıyor. Arkadaşlarınızdan alınacak haberler ya da beraber verilecek önemli kararlar, iş bağlantılarıyla, parasal konularla uğraşacağınız bir hafta içerisindesiniz.

Salı ve Çarşamba günleri biraz isteksiz yönleriniz ön planda olacak. Kendinizi işlere verebilir ya da kendinizi bir yere kapatıp daha fazla uğraşmanız gereken konularla bağlantılı olabilirsiniz. Perşembe gününden sonra hayat sizin için hareketli olacak.

Özel ilişkilerinizde Pazartesi günü size göz kırpabilir. Özel hayatınıza dair hareket etmek istediğiniz ne varsa yakın çevrenizdeki insanlara haber uçurabilirsiniz ya da yakın çevrenizdeki insanlarla plan yapabilirsiniz. Borsada veya başka bir alanda yatırım yapıyorsanız yakın çevrenizden aldığınız bir tüyoyu olumlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Ancak Perşembe günğ itibariyle lütfen ikili ilişkilerinize, özel hayatınıza ve riskli adımlarınıza dikkat edin. Çünkü hayattan aldığınız keyfin engellendiğini görebilirsiniz. Bazı zorlanmalar, kısıtlamalar, engeller sosyal çevre alanınızdan karşınıza gelecek. Beklediğiniz haberlerin gelmemesi, gecikmesi ikili ilişkilerde bazı zorlanmalar devrede olabilir, bu hafta en çok buna dikkat etmeniz gerekecek. Hafta sonuna doğru Perşembe ve Cuma günleri riskli yatırımlardan mümkün olduğunca uzak durmaya özen gösterin.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, hafta başında kariyer ve meslekle ilgili konularda bazı sorumluluklar ile karşılaşabilirsiniz. Toplum önü çalışmaları, kalabalık ortamlarda bulunma etkileri devrede olacak.

Salı ve Çarşamba günleri ise daha çok sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla beraber yapacağınız planlara odaklı olacaksınız. Vizyonunuz ve geleceğe yönelik planlarınız doğrultusunda Salı ve Çarşamba günlerinin hayatınızda daha hızlı aktığını görebilirsiniz.

Pazartesi ev, aile ve yuva alanlarınızda yapılması gerekenleri hareketlendireceğiniz bir hafta başı sizi bekliyor. Maddi konularda yapılması gerekenlere bakacaksınız. Eviniz için yuvanız için yapacağınız harcamalar ve alışverişler ön plana çıkacak ve aile hayatınız için bu alışverişleri yapmaktan da mutluluk duyacaksınız. Bu hafta olumlu etkiler altında olabilirsiniz. Ama 1 Temmuz itibariyle ev, aile, yuva alanlarınızda bazı zorlanmalar devreye girebilir. Evinize, yuvanıza daha fazla vakit harcamak isterken belki bir misafir ağırlamaya hazırlanırken ya da evinizde tadilat işlerini ele atmışken bu noktada hayatın sizi bazı noktalarda durdurduğunu, bu alanlarda çeşitli sıkıntı ve problemlerle karşılaştığınızı görebilirsiniz. Aynı zamanda iş ya da toplum önü sorumluluklarınız, aile hayatınıza gereken vakti ayıramamanıza ve bu alanda da bazı zorlanmalar yaşamanıza neden olabilir.

Bununla birlikte haftasonuna doğru ev ortamlarınızda tehlikeli durumlardan uzak durun, ufak tefek kazalara, birtakım sakarlıklara açık olabilirsiniz. Bu noktada aile büyüklerinizle çekişmemeye de özen gösterin çünkü hafta sonuna doğru aile hayatınızdaki insanlarla anlaşmak çok da kolay olmayacak.

Peki olumlu neye odaklanabiliriz? İletişim işlerinizin hız kazandığı bir dönem. Aslında kafanızda pek çok plan olabilir, bu planlarınızı hareketlendirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Maddi konularda neler yapabileceğinize odaklandığınızda ve kendinizi işinize verdiğinizde ev, aile ve yuva alanlarınızda yaşayacağınız çekişmeleri çok rahat geride bırakabilirsiniz.

 


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, sizin için hızlı başlayan haftalardan bir tanesi. Parasal konuların ön plana geçtiği bir dönemdesiniz. Maddi olarak kendinizi güvene alma ihtiyacınızın yüksek olduğunu fark edeceksiniz. Önemli haberler dış ortamlardan gelebilir ve bu hafta daha çok işinize odaklı olacaksınız. Aynı zamanda sosyal çevrenizdeki insanlarla beraber yapacağınız kısa vadeli programların da hayatınızda yer ettiğini göreceksiniz.

Perşembe günü özellikle yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak çok da kolay olmayabilir. İletişim, eğitim alanında birtakım girişimleriniz varsa bu girişimleriniz engellenebilir, gecikebilir ya da aksamalar yaşanabilir. Bu dönem içerisinde düşüncelerinizde gitgeller olabilir. Aynı zamanda hem özel hayatınız hem de arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Bazı engellerin, sıkıntı ve problemlerin karşınıza gelmesi söz konusu olacak. Yakın çevrenizdeki insanların kariyerinde bazı zorlanmalar yaşanabilir. Özellikle Temmuz başındaki etkiye lütfen ama lütfen dikkat edin. Araba kullanırken sinirli, gergin olmamaya özen gösterin. Eğitim hayatınızda, iş alanlarınızda bazı zorlanmalar olabilir. Diğer taraftan yakın çevrenizdeki insanlardan alacağınız bazı haberler ikili ilişkiler ve özel hayatınızı hareketli kılacak.

Daha çok hafta başındaki olumlu enerjileri değerlendirmenizi tavsiye ediyorum. Hafta sonuna doğruysa riskli konuları çok fazla önemsememelisiniz ya da önemli konularda risk almamaya çalışmalısınız. Sağlığınıza da her zamankinden daha fazla özen göstermeyi unutmayın.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, bu hafta daha çok kendi gücünüze odaklı olmak isteyeceksiniz. Diğer taraftan parasal konularda neler yapabileceğinizi görmek ve bu alanda kendi gücünüzü hissetmek anlamında bu Pazartesi olumlu etkiler altındasınız. İş hayatınızda yapılması gerekenleri ele alacak ve parasal konuları da halletmesini bileceksiniz.

Salı ve Çarşamba günleri uzak yerlerden gelecek önemli haberler devreye girerken eğitim işlerinizde, önemli iş konularında bazı konuları masaya yatıracaksınız. Perşembe günü yani 1 Temmuz biraz riskli günlerden bir tanesi ve sizin de bu riskli gün içerisinde parasal konulara çok dikkat etmeniz gerekecek. Beklediğiniz bir para gelmeyebilir, maddi konularda kendinizi eliniz kolunuz bağlanmış gibi hissedebilirsiniz. Aksilikler, gecikmeler enerjinizin doğru akmaması gibi konulara dikkat edin. Özellikle arkadaşlarınızla beraber girişeceğiniz işlerinizde onlara karşı sinirli, agresif ve gergin olma etkisine karşı dikkatli olun.

Hafta sonuna doğru sizi zorlayan koşullar nedeniyle patlamalar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden de hafta sonu bulunduğunuz ortamlarda gerilimlere lütfen dikkat edin. Cuma ve Cumartesi günleri daha fazla göz önünde bulunacak ve diğer insanlarla vakit geçirmekten mutluluk duyacaksınız.

 


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, hayata dair biraz gergin durduğunuz bir dönem. Ama diğer taraftan da ikili ilişkiler ve özel hayatınıza dair önemli kararlar almak istediğiniz süreçtesiniz. Bu hafta özel hayatınıza dair vereceğiniz önemli duygusal kararlarla haftanız başlıyor.

Parasal işler Salı ve Çarşamba günü devrede olurken Perşembe ve Cuma günleri ise önemli bir işinizi halletmek, bir seyahat hazırlığında bulunmak ya da uzaklardan gelecek haberleri hayatınıza geçirmekle meşgul olacaksınız. Diğer taraftan özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde hareketli olduğunuz ve sosyal çevrelerde bulunmaktan mutluluk duyduğunuz da bir dönem olacak. Kafanızdaki planları, harekete geçirmek istediğiniz konuları çevrenize aktarmak ve çevrenizdeki insanlara anlatmak içinde enerjik olacaksınız. Sportif faaliyetler sizi fazlasıyla hareketli kılabilir.

Her şey gayet güzel gidiyor gibi ama 1 Temmuz Perşembe günü itibariyle gökyüzünde sert enerjiler devrede olacak. Siz bu sert enerjileri hem ortaklı işlerinizde hem de ikili ilişkiler alanınızda yaşayacaksınız. Bu da bazı konularda kendinizi istediğiniz gibi ortaya koyamamanıza, kısıtlanmanıza, engellere ve birtakım aksiliklere neden olabilir. İçinizde birçok şeyi biriktirmemeye özen gösterin çünkü biriktirdiğiniz konular hafta sonu hiç beklenmedik bir şekilde patlayabilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda sinirlerinizi iyi kontrol etmeye özen gösterin, hafta sonu bu etkilerle dolu olacaksınız. Taşınmaya dayalı birtakım işleriniz varsa, taşınmayı, bir yerden bir yere gitmeyi düşünüyorsanız bazı aksilikler ve engeller karşınıza gelebilir.

Onun dışında çevrenizden ve arkadaşlarınızdan güzel enerjiler alacağınız bir hafta. Bu olumsuzlukları çevrenizdeki insanlarla konuşarak, onlarla paylaşarak, onlardan güzel tavsiyeler alarak aşmanız da söz konusu olacak.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, gündelik koşturmalarla, gündelik hayatın ritmi ile haftanızı başlatıyorsunuz. Ama Salı ve Çarşamba günleri daha çok ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili olmak isteyeceksiniz, yalnız kalmak istemeyeceksiniz. Diğer insanlarla sosyalleşme ihtiyacınızın da yüksek olduğunu fark edeceksiniz. Haftanın ikinci yarısı Perşembe’den sonraki dönem biraz daha kendi içinize döndüğünüz, biraz daha yalnız olmayı tercih ettiğiniz zamanları temsil ediyor olabilir.

Ev, aile ve yuva alanlarınızda yapılması gereken bazı işleriniz var ve bu hafta başında sevdiklerinizi, evinizdeki insanları bu enerjinizin güzelliği ile korumak isteyebilirsiniz. Arada böyle anlık çıkışlarınız olmazsa aile hayatınızda huzuru da yakalayacağınız bir dönem. Ama diğer taraftan iş konularında ve gündelik hayatınızın ritminde de bazı aksiliklerle karşılaşacağınız da bir hafta olacak.

1 Temmuz yani Perşembe günü itibariyle iş alanlarınızda ve gündelik hayatınızın ritminde bir durma enerjisi devrede olacak. Enerjinizi doğru kullanamayabilirsiniz, iş hayatınızda birtakım aksiliklerle karşılaşabilirsiniz, sıkıntılar, problemler, engeller karşınıza gelebilir. Beraber çalıştığınız bir insan varsa onun hayatında bazı zorlanmaların devrede olduğunu görebilirsiniz. Konu ne olursa olsun şansları ve şartları çok fazla zorlamayın. Bu sırada sağlığınıza da her zamankinden daha fazla özen göstermeniz önemli.

Hafta sonuna doğru beklenmedik ortamlarda ve yerlerde tepkilerinizi çok çabuk ortaya koymaya meyilli olacaksınız. İş hayatınızda yaşanan aksilikler çok çabuk tepki vermenize neden olacak ve sizi derinden etkileyecek. Eğitimle ilgili konular, iş konuşmaları, iş görüşmeleri, seyahatler ve yurtdışı ile ilgili konularda aksiliklere ve sorunlara açık olabilirsiniz. Ama ilişkilerinize gereken özeni göstererek bunun rahat bir şekilde atlatabilirsiniz. Kariyerinizde size yardımcı olmaya çalışan bir insandan önemli tavsiyeler alabilirsiniz. Özel hayatınızdaki insana yaşadıklarınızı aktarabilir onun tavsiyelerini alabilirsiniz. Bu dönem insanlarla bolca konuşun ve çevrenizdeki insanlarla yaşadıklarınızı paylaşmaya özen gösterin.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, haftanız aslında keyifli etkilerle başlıyor ama gene de almanız gereken önemli sorumlulukların da olduğunu biliyorsunuz. Sosyal çevrenizin fazlasıyla hareketli olduğu, arkadaşlarınızla aranızdaki bağları kuvvetlendirmek istediğiniz bir dönem. Ama bu hafta en çok sosyal ilişkilerinizde, arkadaşlık ilişkilerinizde ve özel hayatınızda dikkatli olmanız gerekecek. Çünkü bulunacağınız ortamlarda engellenme, durma enerjisi devrede olabilir ve istediğiniz gibi hareket etmenizi engelleyebilir. İşten elde edilen gelirleriniz, geleceğe dair birtakım planlarımız varsa bu planlar bu hafta sizin düşündüğünüz gibi doğru çalışmayacak. Yakın çevrenizden alacağınız önemli haberlerin de devreye girdiğini göreceksiniz. Organizasyonlar, aktiviteler, davetler, arkadaş ortamlarında yapılacak birtakım işler bu hafta başında hayatınızı hareketlendirecek. Arkadaşlarınızla beraber yapacağınız önemli planların da sizin hayatınızı hareketlendirdiğini göreceksiniz.

Perşembe günü itibariyle bazı işlerinizde durma enerjisi devrede olabilir. Mesela biriyle tanışmış olabilirsiniz ama bu insanla anlaşmak sandığınız kadar kolay olmayabilir. Bir iş yapacaksınızdır, her şey iyi başlamıştır ama bir şeyler sizi durdurabilir. O yüzden bu dönem mümkün olduğu kadar şartları ve durumları çok fazla zorlamamaya özen gösterin. Parasal konularda harcamalarınızı lütfen limitlendirin.

Hafta sonuna doğru bu gergin enerjiler düşündüğünüzden daha fazla risk almanıza ve harcamalar yapmanıza neden olacak. Kendinizi geliştirmek istediğiniz bir dönem, o halde bu hafta bu zorlu enerjilere, kendinizi daha farklı konulara vererek geliştirebilirsiniz. Olayları daha farklı yönden ele almaya çalışabilirsiniz. Unutmayın bu dönem hem kariyer hem işle ilgili fırsatların aktığı aynı zamanda kendinizi göstereceğiniz bir dönem. O yüzden çevresel faktörlerden dolayı yaşadıklarınızla hayatı kendinize dar etmeyin.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, evinize, ailenize, yuvanıza ve bu alanda yapılması gerekenlere kendinizi adadığınız bir hafta başlıyor. Bu hafta en çok ailevi, mesleki konulara ve iş alanlarınıza dikkat etmenizde gerekecek.

Pazartesi günü iş ve kariyer alanlarınızda parasal konularda halletmeniz gereken ne varsa canavar gibi akacaksınız. Uzun zamandır ertelediğiniz konular varsa Pazartesi günü bunların üstesinden gelmenin tam zamanı. Girişimlerinizin karşılığını almak önemli olacak ve bunları da çok rahat bir şekilde hayatınızın merkezine alacaksınız.

Salı ve Çarşamba günleri aşk hayatınıza size keyif veren konu ve olaylara daha çok kendinizi kaptırabilirsiniz. Ama Perşembe ve Cuma günleri gerginlikler artıyor. Baş ağrılarına dikkat edin. Gündelik hayatın koşuşturması ve iş ortamlarınızda gergin konu ve olaylar sizi sıkıştırabilir. Kariyer alanlarınızda beklediğiniz bir haber bu dönemde gecikebilir, gelmeyebilir ya da davranışlarınız yüzünden bir iş fırsatını kaçabilir veya bu iş fırsatının karşınıza olumlu bir şekilde gelmediğini düşünebilirsiniz.

Anne-babanızın konu ve olayları, onların arasındaki çekişmeler, aile büyüklerinizden birinin sağlığı ile ilgili konular 1 Temmuz civarında hayatınızda görünür olacak. Hafta sonuna doğru ikili ilişkiler ve özel hayatınıza dikkat edin. Sevdiğiniz insanla anlaşmak çok da kolay olmayabilir. Bazı konulara tepkisel yaklaştığını görebilirsiniz. Bütün bunları idare etmek sizin için çok da kolay olmayabilir.

Bu dönem aslında olayları geri plandan izleyip farklı sonuçlar da çıkardığınız, olayların arkasındaki dinamikleri fark ettiğiniz bir dönem. O yüzden herhangi bir aksilik sıkıntı ve sorunlarla karşılaştığınızda aslında bütün bunların büyük resimde sizi nasıl etkileyeceğini, ileride size nasıl olumluya döneceğini de fark etmeye özen gösterin.

 


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, iletişim odaklı işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Ev, aile ve yuva alanlarınızdaki olumlu enerji ile bu haftanın zorluğunu üzerinizden bir şekilde atacaksınız. İkili ilişkiler ve özel hayatınızdaki insanla beraber yapacağınız planları hafta başında hareketli kılabilirsiniz. Hemen bu hafta başında birtakım hızlı kararlar almanız gerekecek ve bu hızlı kararları da hayata geçireceksiniz.

Ama Salı ve Çarşamba günleri daha çok evinize, ailenize, yuvanıza ilgi göstermek durumunda kalabilirsiniz ya da vaktinizi daha çok bu alanlarda harcayabilirsiniz.

Perşembe günü gökyüzünde zor enerjiler var. Siz bu zor enerjileri çevre alanınızdan alıyorsunuz. Yakın çevre, uzak çevre bağlantınız, düşünceleriniz, hayata bakış açınızda olumsuzluklar aksilikler, sıkıntılar ve sorunlar görülebilir. Bu dönemde mümkün olduğu kadar pozitif düşünmeye ve pozitif olmaya özen gösterin. Araba kullanıyorsanız, seyahat halindeyseniz, bir yerlere gideceksiniz bu dönemde bazı engeller, aksilikler ve sıkıntılar karşınıza gelebilir. Önemli işlerinizde bazı gecikmeler ve ertelenmeler olabilir ama bunları çok fazla sorun etmeyin.

Çünkü sorun ederseniz sağlığınızın etkilendiğini görebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanların hayatları ve ilişkileri ile ilgili konu ve olaylar bu dönem ön planda olacak ve ne yaşanırsa yaşansın bu yaşananlardan siz de etkileneceksiniz. İnsanlarla bu dönemde düşündüklerinizi paylaşmayı lütfen unutmayın sadece tek başınıza kararlar almayın. Diğer insanlardan ne kadar çok geribildirim alırsanız diğer insanlarla bu sıkıntı ve problemlerinizi ne kadar paylaşırsanız işin içerisinden o kadar rahat bir şekilde sıyrılırsınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, parasal işlerinizi toparlayarak haftanıza başlıyorsunuz. Salı ve Çarşamba günleri yakın çevrenizle beraber yapacağız planlar önemli olacak. Aynı zamanda iletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama işlerinizde güzel haberler alabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri bu anlamda sizi destekleyen günler olarak karşınıza çıkabilir. Aynı zamanda parasal konularda iş hayatınızda yapmanız gerekenleri çok rahat bir şekilde ele alacağınız da bir hafta başlıyor. Hangi konuların üzerinde durmanız gerektiğini çok rahat görecek ve hafta başında bu konuları halledeceksiniz.

1 Temmuz’da gökyüzünde gergin enerjiler devrede olacak. Siz bu gergin enerjileri para alanında yaşayacaksınız. Parasal bir mevzu sıkıntıya girebilir, gecikebilir ödemelerle ilgili konularda istediğinizi alamama etkisine karşı dikkat etmeniz gereken bir dönem. Bu dönem ödemeleriniz varsa eliniz, kolunuz bağlı gibi hissedebilirsiniz. Çok fazla parasal sorumluluğu üzerinize aldığınızı düşünebilirsiniz. Eğer bu dönem yatırımlarınızdan beklentileriniz varsa bu beklentilerin karşılanmaması sizi zorlayabilir.

Hafta sonu harcamalarınıza, alışverişlerinize de ekstra dikkat etmeniz gerekecek. İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili çok güzel bir döngü içerisindesiniz. O yüzden sadece olaylara başarmak, başarmamak, parasal konular gibi bakmamaya özen gösterin. O zaman bu zorlayıcı döngünün çok daha rahat ve sizin lehinize bir şekilde aktığını da görmüş olacaksınız. Sevdiklerinizle bol bol vakit harcayın ve sevdiğiniz insanla romantik bir hafta sonu planlayın. O zaman bu haftanın olumsuz etkisinden çok daha rahat bir şekilde çıkabilirsiniz.

 


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi. Bu hafta kişisel beklentileriniz, istekleriniz, yapacaklarınız diğer haftalara nazaran daha fazla ön planda olmanızı sağlayacak. Salı ve Çarşamba günleri parasal konular, başka insanlara yardım etme arzunuz ve hayatın tadını tuzunu çıkarma isteğiniz yüksek olacak. Cumartesi gününe kadar sizin için bayağı hareketli olacak. Hızlı bir telefon trafiğiniz olabilir, hızlı planlar yapabilirsiniz.

Perşembe günü ters açılar devrede olacak. Siz bunu ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızda yaşayacaksınız. Bu dönem kendinize çok fazla dönük olabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konu ve olaylar sizi zorluyor olabilir. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda kendinizi yeteri kadar karşı tarafa veremiyor olabilirsiniz. İşte bu zaman diliminde Perşembe günü civarında ikili ilişkiler ve özel hayatınızda bir durma enerjisi, aksilikler engeller, gecikmeler karşınıza gelebilir. Beklediğiniz, başlatmak istediğiniz ortaklı bir iş varsa bu dönem bu işlerinizde de bazı zorlanmaların devrede olduğunu görebilirsiniz. Ev, aile ve yuva alanlarınızda her şeyin biraz havada olduğu, davranışlarınızla ve agresif yapınızla olayları büyüttüğünüz bir dönemde olacaksınız.

Hafta sonuna doğru bu etki devreye girerken sevdiğiniz insanla aranızdaki sıkıntı ve problemlerin iyice görünür olması için elinizden geleni yapmayın. İnatçılıktan uzak durun, biraz daha sakinleşmeye ve kendinize alan yaratmaya özen gösterin. Aslında bu dönem bu zorlayıcı etkilerden kurtulmak anlamında en rahat edebileceğiniz alan koşturmak ve çalışmak. Evet, belki çok yoruldunuz, belki artık hayatınızla ilgili konularda ekstra sorumluluklar üstlenmek istemiyorsunuz. Ama bu dönem sorumluluk alarak, çalışarak, başka insanları besleyerek bu olumsuz enerjilerden çok daha rahat bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bu hafta lütfen ilişkilerinize ve sağlığınıza gereken özeni gösterin.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, haftaya biraz isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz. Salı ve Çarşamba günü geldiğinde Ay Balık burcuna geçince, hayat sizi hızlandıracak, bugünlerde hızlı haberler alabilirsiniz kendi kafanıza göre davranabilirsiniz, bulunduğunuz yerlerde çok fazla durmak istemeyebilirsiniz. Diğer taraftan eviniz, aileniz ve yuvanız için yapılması gerekenleri hareketlendirdiğiniz bir hafta olacak. Aile hayatınız için neye koşturmanız, neyi halletmeniz gerekiyor işte bütün bunları görecek ve bu Pazartesi çok rahat bir şekilde bu konuları halledeceksiniz.

Bu hafta ters enerjiler var, Perşembe günü 1 Temmuz itibariyle bu enerjiler devreye girecek. Siz bu enerjiyi iş alanınızda, çalışma veya sağlık alanında yaşayacaksınız. İş hayatınızda bazı girişimleriniz, işleriniz varsa bu işlerden istediğiniz sonuçları almak çok da kolay olmayabilir. İşlerinizde gecikmeler, ertelenmeler oluşabilir. Sanki sizi biri durduruyormuş, hayatın güçleri karşınızdaymış gibi hissedebilirsiniz bu dönem içerisinde.  Bu yüzden de sağlığınızı gereksiz yere zorlamayın, kalbinizi, tansiyonunuzu çok fazla ihmal etmeyin. Çünkü alacağınız haberler, ertelenmeler hemen tepki vermenize, sırt ağrıları ve duruş bozuklukları çekmenize neden olabilir. Yakın çevrenizden de bu haberleri alma ihtimaliniz var demek ki yakın çevrenizde kim varsa onların hayatındaki değişimler, hem sizin sağlığınızı hem de iş alanlarınızı etkileyecek. Yakın çevrenizin, akrabalarınızın hayatındaki bazı zorlanmalara da şahit olabilir, beraber çalıştığınız insanların kariyerlerinde bazı zorlanmalarının devrede olduğunu görebilirsiniz.

Çocuğunuz varsa onunla vakit geçirebilirsiniz, hobileriniz varsa hobilerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz, spor yapıyorsanız spora lütfen zaman ayırın. Aile hayatınızda bazı konuları konuşmak neden böyle olduğuna dair sorgulamak anlamında şansınız var. Hem aşka hem keyfe hem hobilere spora vakit ayırın. Bu olumsuzlukları gözünüzde çok fazla büyütmeyin.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın