Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

24 – 30 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Hande Kazanova, Burç Yorumları, Burçlar, Astroloji, Bireysel Danışmanlık, Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

24 – 30 Haziran Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilir ya da Youtube kanalımdan izleyebilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya biraz düşük enerjiyle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İsteksiz ve dalgın olabilirsiniz. Özellikle bu pazartesi sabah saatlerinde daha rahat etkileşimler altında olmak isteyeceksiniz. Bu hafta ilişkilere dikkat etmeniz gerekiyor. Yakın çevre ilişkilerinizde sıkıntı ve problemlere açık olabilirsiniz. Gerçekçi adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Perşembe günü hayata daha esnek bakacaksınız. Ailevi konular ön planda olacak. Ailenizden göreceğiniz parasal destekler ya da aile için yapacağınız harcamalar önem kazanacak. Perşembe günü bu anlamda şanslı bir gün iyi değerlendirin. Yine bu Perşembe Merkür Aslan Burcu’na geçiyor. İletişiminizi aşka ve çocuklarınız varsa onlarla ilgili konulara kaydıracaksınız. Aşkınızla, çocuğunuzla olan iletişiminiz hızlanırken, sanatsal ve kreatif işlerinizde önemli konuşmalar devreye giriyor.

 


BogaBoğa Burcu:

Oldukça hareketli bir hafta başlıyor sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar hafta başında devrede olacak. İlişkiler konusunda biraz sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yükselen yöneticiniz Venüs, para alanında olacak. Bu da sorunları sosyal yaşantınızdan hayatınıza taşıyabilir. Arkadaşlarınızla birlikte çalışıyorsanız, para sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Maddi alanda atılacak adımlara dikkat etmelisiniz. Perşembe günü keyifli olacağınız bir gün olacak. Yakın çevre ilişkileriniz önem kazanacak. Onlarla beraber hareket etmek istediğiniz noktalarda keyifli ve şanslı etkilerle karşılaşacaksınız. Merkür’ün Aslan Burcu’na geçmesiyle ev ve ailenize odaklanmak için harika bir dönem başlayacak.Alım satım gibi işlerinizi devreye koyabilirsiniz. Ama elinizi çabuk tutun zira 07 Temmuz’da merkür bu alanlarınızda gerilemeye başlayacak.


İkizlerİkizler Burcu

Haftaya kariyerinizle ilgili konularla başlayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Çalışmıyorsanız kalabalık yerlerde veya farklı ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Hafta başında ilişkileriniz ve maddi konularda birtakım sıkıntılar devrede olabilir. İşle ilgili konularda bazı arkadaşlarınızdan ya da patronlarınızdan yana sorunlar yaşayabilirsiniz. Size yapılan tekliflere karşı dikkatli davranmalısınız. Olaylara gerçekçi bakamayabilirsiniz. Görüntünüzde değişiklik yapmak için de uygun bir hafta olmayacak. Perşembe günü daha rahat etkileşimler altına giriyorsunuz. Maddi konularda beklenmedik yerlerden alacağınız destekler ile hayata daha olumlu bakacaksınız. Yine bu Perşembe iletişim gezegeni Merkür Aslan burcuna geçiyor. İletişim, network, sosyal ajanda, satış, reklam, pazarlama,  alanlarında konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Bu alanlarda girişimleri devreye sokabilirsiniz.İnsanlarla fikirlerinizi paylaşacak ve yeni şeyler öğrenmekten mutluluk duyacaksınız. Akrabalarla olan bağlantılarınız hız kazanabilir.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta seyahatleriniz ve dış ortamlara bağlı işleriniz devrede olabilir sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Yalnız bu hafta başında ilişkilere ve parasal konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Perşembe günü sosyal çevrenizdeki değişimler ve atacağınız adımlar hayatınıza olumlu yansıyacak. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yine bu Perşembe günü Merkür, Aslan Burcuna geçecek. Maddi konuların üzerine düşeceksiniz. Parasal işleriniz önem kazanmaya başlayacak. Aşk, eğlence, seyahat ve çocuklar için yapacağınız harcamalar artabilir. Güzel olan her şeye daha fazla ilgi göstereceksiniz. Kuracağınız doğru bağlantılarla size güzel kapılar aralayacak. Maddi konularda harekete geçmeniz gereken durumlar için acele etmelisiniz çünkü 8 Temmuz’da Merkür bu alanlarda gerilemeye başlıyor. Elinizi çabuk tutmalısınız.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta parasal konular ve yapılması gerekenler ile haftanız başlıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Kafanız karışık olabilir ve bu işlerle uğraşmak istemiyor olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenerek ilerlemeye özen göstermelisiniz. İçinize kapandığınız bir dönem içindesiniz. Bu dönemi plan yapma ve hayatı gözden geçirme dönemi olarak görün. Arkadaş çevreniz bazı organizasyonlar yaparak sizi yalnız bırakmayabilir.. Bu hafta başı bazı organizasyonlarda sıkıntı ve problemlere açık olabilirsiniz. Hafta başında önemli işleriniz varsa bunları ertelemelisiniz. Perşembe günü algınızın yüksek olduğu bir gün olacak. Kariyerinizde önemli bir konuya odaklanabilirsiniz. Yine bu Perşembe Merkür’ün sizin burcunuza geçmesiyle kafanızdaki planları ele alabilir ve başkalarıyla paylaşım içerisine girebilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum.


BasakBaşak Burcu:

Haftanız özel hayatınızın detaylarıyla başlıyor sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Kendi istek ve beklentilerinizden ziyade diğer insanların görüşleri ve isteklerine göre hareket edeceğiniz bir hafta olacak. Bu dönemde ilişkilere dikkat etmelisiniz. Haftanız ilişkilerden yana şanssız başlasa bile perşembe günü daha rahat koşullar oluşacak. Sosyal çevrenizde yeni insanlarla tanışacağınız bir dönem olabilir. Arkadaşlıklarınızın üzerine düşeceksiniz. Perşembe günü itibarıyla kendinizi biraz geri plana çekeceğiniz ve iki hafta boyunca kafanızı dinleyeceğiniz bir döneme gireceksiniz. Geçmiş konu ve olayların üzerine düşeceğiniz bir dönem olacak. Bu dönem içerisinde insanlarla bir arada olmaktan çok kendinize vakit ayırmalısınız. Güzel bir hafta olsun.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta biraz isteksiz etkiler devrede olacak sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Kararsızlıklarınızı geride bırakmalısınız. Bu haftabaşı ilişkilere ve parasal konulara dikkat etmeniz gerekecek. Uzaklardan alacağınız bir haber yanıltıcı olabilir. Bu haberleri seyahat ettiğiniz esnada alabilirsiniz. Olaylara istediğiniz şekilde bakamayabilirsiniz. Az tanıdığınız insanlarla olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Perşembe günü kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler devrede olacak. Bir para desteği alabilisiniz. Bu destekle beraber işinizde atmak istediğiniz adımlar ve yapmak istediğiniz planları gerçekleştirebilirsiniz. Perşembe günü Merkür, Aslan Burcuna geçiyor. Gelecek planlarınızı hızlandıracak, işten edilen gelirlerinizi artırmanın yolunu bulacaksınız. Arkadaşlarınızla görüşmeleriniz ön plana çıkabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Keyifli etkilerle ve hayata eğlenceli yönlerinden bakarak haftaya başlangıç yapacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. İşlerinizde yaratıcılığa dayalı konuların ön plana çıktığını görebilirsiniz. Özel hayatınızdaki insana karşı fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. İlişkilerinizde ve parasal konulara dikkat etmeniz gereken bir hafta olacak. Bu hafta girişimleriniz varsa işler düşündüğünüz gibi gitmeyebilir. Hayatınızdaki insanın parasal konularda sorumsuz olduğunu düşünebilirsiniz. Perşembe günü daha rahat etkileşimler devrede olacak. Merkür’ün Aslan Burcuna geçmesiyle kariyerinizde kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. İşlerinizi bir an önce tamamlamaya özen göstermelisiniz çünkü 8 Temmuz’da Merkür bu alanlarınızda gerileyecek. Güzel bir hafta olsun.


YayYay Burcu:

Bu hafta ailevi konular çok daha önemli sevgili Yay ve yükselen Yaylar. İlişkilerinize ve parasal konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle pazartesi günü aile hayatımızdaki ilişkilerde sıkıntı ve problemler meydana gelebilir. Bu dönemde olumlu davranmaya özen göstermemiz gerekiyor. Perşembe günü itibarıyla maddi konularda güzel gelişmeler devrede olacak. Gün içerisinde parasal işlerde birtakım düzenlemelerde bulunmak gibi işleriniz varsa rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Harcamalar ve alışveriş konularında keyifli bir gün geçireceksiniz. Perşembe günü aynı zamanda seyahat anlamında keyifli bir gün. Diğer taraftan  tanımadığınız insanlarla olan bağlantılarınızın arttığı bir dönem başlıyor. Değişik insanlarla bir araya gelmekten mutluluk duyabilirsiniz. Önemli konuşma ve görüşmelerinizi bu süreçte yapabilirsiniz. Güzel bir hafta olsun.Oglak
Oğlak Burcu:

İletişim alanında aktif bir haftaya başlarken pazartesi günü bu alanda bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Günlük hayatın ritmini bozan ufak etkiler devrede olabilir. Bu etkileri olayları son dakikaya bırakmaktan ve belirsizlikten kaynaklı olarak yaşayacaksınız. Olanları çok da kafaya takmamalısınız. Yanıltıcı durumlara karşı tetikte olun, beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılara dikkat edin. Perşembe günü ilişkilerinize daha olumlu bakabilirsiniz. Sıcak ve anlayışlı yaklaşımınızı ilişkilerinize ve ortaklı işlerinize yansıtabilirsiniz. Farklı konular ve değişim gerektiren işlerinizden yana şanslı olacaksınız. Yine aynı gün Merkür’ün Aslan Burcuna geçmesiyle parasal konulara bakış açınız değişecek. Bu alandaki işlerinizi toparlamak isteyeceksiniz. Güzel bir hafta olsun.


KovaKova Burcu

Bu hafta maddi konular ön planda olacak sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Salı günü itibariyle iletişim konularınız hızlanacak. Yakın çevrenizle beraber kısa vadeli planlarınıza odaklanacaksınız. Pazartesi günü yanılgılarınız yüksek olabilir, risk içeren işleriniz için dikkatli adım atmalısınız. Parasal konularda aldanmalara açık olabilirsiniz. Perşembe günü iş ve günlük hayatınızın ritminde oldukça rahat bir gün olabilir. İşlerinizi kolayca halledecek ve ailenizle güzel planlar içine gireceksiniz. Özel hayatınız önem kazanacak ve fikirlerinizi sevdiğiniz insanla paylaşacaksınız. Eğer özel hayatınızda bir insan yoksa artık olmasını isteyebilirsiniz. Taşınma ile ilgili planlarınız varsa önünüzdeki iki hafta boyunca bu planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Merkür 8 Temmuz’da bu alanlarınızda gerilemeden elinizi çabuk tutmalısınız. Güzel bir hafta diliyorum.


BalikBalık Burcu:

Kişisel istek ve beklentilerinizin önem kazandığı haftalardan bir tanesi olacak. Duygusal yaşamınıza gerekli özeni gösterecek ve isteklerinizin doğrultusunda hareket edeceksiniz. Gün içerisinde iniş çıkışlarınız yüksek olabilir sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Ailenizdeki insanlarla bir araya gelme ve ev ile ilgili konularda beklenmedik olaylar söz konusu olabilir. Hafta başında bu konularla ilgili büyük kararlar almamalısınız. Perşembe günü aşk hayatınızın ve çocuklarla ilgili konular öne çıkabilir. Yapacağınız ani ve eğlenceli planlar hayatınıza olumlu olarak yansıyacak. Yine bu Perşembe günü itibarıyla beslenme alışkanlıklarınız, diyete başlama ya da bir programa dahil olma gibi durumlar devrede olabilir. Bir iş başvurusunda bulunacaksanız tam zamanı sevgili Balıklar. Merkür 8 Temmuz’da bu alanlarınızda gerileyene kadar vaktiniz var. Güzel bir hafta olsun.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Ekin
    12:59'de Haziran 30, 2019

    Ekin Öztürk 12 mart 1992 sabah saat 04:-04:30 arasında doğum yeri Adana güneş, ay ve yükselen burcumu öğrenebilir miyim teşekkürler.

Bir Cevap bırakın