Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

20 – 26 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

20 – 26 Temmuz Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta Pazartesi günü yengeç burcunda bir yeni ay oluşacak. Akşam saatlerinde oluşan yeni ayla beraber eviniz, yuvanız, ailenizle ilgili almak istediğiniz önemli kararlar devreye girebilir. Emlak alım, satım, yer değiştirme ve yuva kurmayla ilgili kararlarınızda bazı sorunlara, olumsuzluklara açık olabilirsiniz. Kariyerinizdeki sorumlulukları taşımak kolay olmazken, olumsuzlukları aile hayatınıza yansıtma etkisine dikkat edin. Sabırsız ve agresif etkilerle hem iş, hem aile hayatınızda sorunlar yaşamaya meyilli olacaksınız. Daha önceden aldığınız ama vazgeçtiğiniz kararlar devreye girebilir.

Çarşamba gününden sonra aşk hayatınıza yönünüzü çevireceksiniz. Sanatsal alanlarınız hareketlenecek, hobileriniz ön plana geçerken, çocuğunuz varsa onun konularıyla veya yeni çocuk oluşumlarıyla ilgilenebilirsiniz. Sanatsal işleriniz önem kazanabilir, bu süreçte hayata aşkla ve keyifle bakacaksınız. Maddi alanda halletmeniz gereken işleriniz varsa Çarşamba günü bu alanlarda şanslı etkileriniz devrede.

Perşembe ve Cuma günleri gündelik işleriniz önem kazanıyor, sağlığınızda midenize ve bağırsaklarınıza dikkat edin. Hafta  sonu ise özel ilişkilerinize kendinizi vereceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu Pazartesi akşam saatlerinde oluşan Yeni ay, yakın çevrenizdeki konu ve olayları hızlandıracak. Satış, reklam, pazarlama, bilgisayar ya da bilişim sektörlerinden biriyle uğraşıyorsanız, bu alandaki kararlarınızı uygulamak ve bu alandan beslenmek isteyebilirsiniz yalnız şartların zorluğu, fikirsel olarak sizi engelleyen durumlar devrede olabilir. Sizin dışınızda gelişen bazı olumsuzluklar karşısında hayata negatif bakabilirsiniz. Düşüncelerinizdeki gitgeller bu dönemde sorumlulukla ve güçle ilerlemenizi zorlaştırabilir. Olumsuzluklardan uzak durun. Pazartesi ve Salı günleri önemli işler için destekli olmayacaksınız.

Çarşamba günü itibarıyla önemli konular aile içinde konuşulmaya başlanabilir. Aile hayatınıza daha fazla vakit ayıracak, sorunlarınız varsa çözüm üretmekten kaçınmayacaksınız. Yuvanıza gereken özeni göstermelisiniz. Davranışlarınızı, alışkanlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Yine bu Çarşamba başka yollardan iş alanlarınızda güzel kapılar açılabilir, siz hayata esnek ve rahat baktıkça işler daha hızlı ilerleyecek.

Perşembe ve Cuma günleri keyfiniz yerinde olurken, kafa karışıklıklarına dikkat edin. Hafta sonuysa  daha çok halledilmesi gereken işler üzerine eğilebilir veya ağırladığınız misafirleriniz varsa onlara hizmet edebilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza Para evinizde oluşacak yeni ay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu Yeni ay, parasal konularda önemli adımlarınız için sizi hareketlendirecek. Atılacak doğru adımlar, ticaret, alım, satım, sanat ve kreatif alanlarda sizi yukarılara taşıyabilir. Yalnız başka insanların, eşin, partnerin sorumlulukları hayata olumlu gözlerle bakmanızı engelleyebilir. Parasal bir mesele yüzünden bazı arkadaşlarınızla, çevrenizdeki insanlarla gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu dönem hesap ve kitabınızı iyi bilmeli, ona göre harcamalarda veya yatırımlarda bulunmalısınız. Parasal işleriniz ve kararlarınızı Pazartesi ve Salı günleri yapmayın.

Çarşamba gününden sonra akraba veya kardeşlerinizle olan iletişiminizi hızlanıyor. Onlara vereceğiniz akılla sorunları varsa dertlerine derman olacaksınız. Bir yandan da onlardan alacağınız görüşler işinize yarayabilir. Satış, reklam, ticari işlerinizde hızlanmalar olabilir. Maddi konularda esnek ve rahat oldukça sorunlarınız olsa bile Çarşamba günü ve sonrasında bu sorunlara çözüm üretmek kolay olacak.

Perşembe ve Cuma günleri eviniz ve aileniz önemli olurken, haft asonu oldukça keyifli ve mutlu olacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta başında akşam saatlerinde sizin burcunuzda bir kez daha bir yeni ay gerçekleşiyor. Hayatınız adına atılacak adımları, girişilecek projeleri, yeni başlangıçları ve kararlarınızı, kafanızda oluşturduğunuz tüm plan ve projeleri harekete geçirmek için istek duyabilirsiniz yalnız özel hayatınızdaki zorlanmalar, ağırlık, yorgunluk etkisi ilişkilerinizde mesafeli olmaya sizi zorlayabilir. Kendinizi beslemek istediğiniz bir dönem ama bu aralar ilişkinizden gereken desteği görmek zor görünüyor. Olgunluk ve sabır en önemli anahtarınız olacak sevgili Yengeçler. Pazartesi ve Salı günleri ilişkinizle ilgili, ortaklıklarınızla ilgili önemli kararlar almamaya çalışın. Çünkü ilişkilerinizde güç çekişmelerine açık olacaksınız. Bazı ilişkileriniz, ortaklıklarınız bu dönem sonlanabilir.

Çarşamba günü itibarıyla parasal işleriniz hızlanabilir veya paranızı ve gelirlerinizi arttırmak için tüm gücünüzle çalışabilirsiniz. Para getirilerinizi arttırmak isteyeceğiniz bir dönem olacak. Ayrıca arkadaşlarınız ve çevrenizden göreceğiniz destekler yüksek olabilir. Güzel bir gelecek planı devreye girebilir.

Perşembe ve Cuma günleri iletişiminiz yüksek olurken, hafta sonu evinizde ve yuvanızda olacak, ailenize vaktinizi ayıracaksınız.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza Pazartesi akşam saatlerinde oluşan Yeni ayla başlıyorsunuz sevgili aslan ve yükselen Aslanlar.  Bu yeni ayda diğer burçların aksine hiçbir şekilde harekete geçmemelisiniz. Kötü bir alışkanlığınız varsa bu alışkanlığınızı bırakmak için harekete geçebilirsiniz. İş ve sağlık alanınızın sorumlulukları, olumsuz bakış açınızı arttırabilir. Tanımadığınız insanlarla gireceğiniz mücadeleler korkularınızı tetikleyebilir. Bu dönemde gereksiz riskten kaçınmanız faydanıza olacak. Pazartesi ve Salı günleri bu anlamda dikkatli olmalısınız.

Çarşamba gününden sonra kendinizi düşüneceğiniz, isteklerinize yoğunlaşacağınız ve fiziki görüntünüze önem vereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Daha çok kendinizi, planlarınızı, yapacaklarınızı konuşacağınız ve dillendireceğiniz bir süreç olacak. Önemli konuşmalar ve görüşmeler oluşabilir. Kendinizi iyi ve daha sağlıklı görebilirsiniz. Aklınıza düşen fikirleri uygulamaya geçirmek için gereken koşulları sağlayacaksınız. Sizi destekleyen insanlardan yardım alabilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günleri parasal işlerin peşinden giderken hafta sonu kısa planlar, yakın çevrenizle beraber yapacağınız güzel plan ve programlar devrede olacak. Kısa yolculuklar sizi mutlu edebilir.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza sosyal çevrenizi hareketlendirecek bir Yeni ay etkisiyle başlayacaksınız sevgili Başak veya yükselen Başaklar.. Geleceğe yönelik planlarınızı bu Yeni ay sayesinde devreye sokabilirsiniz. Arkadaşlarınızla düşündüğünüz, organize ettiğiniz birtakım işler ve projeler varsa uygulamaya koymanın tam zamanı, Merkür gerilerken yaşadığınız sıkıntıların üzerinden geçebilirsiniz. Yine de bu yeni ayla beraber aşk hayatınızda, kreatif iş alanlarınızda görev ve sorumluluklarınızı iyi tanımlamanız ve önceliklerinizi iyi belirlemeniz gerekecek. Arkadaşlarınızla anlaşmak kolay olmayabilir veya bazı işlerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Pazartesi ve Salı günleri önemli iş görüşmeleri ve anlaşmaları açısından uygun günler olmayacak.

Çarşamba gününden sonra kendinize ve ruhunuza vakit ayıracak, önemli işlerde geri planda duracaksınız. Bu dönem plan yapma ve hayatınızı gözden geçirme dönemi sevgili başaklar. Arkanızdan konuşan insanların varlığında bu dönem artış olabilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Bu dönemde vitamin takviyeleri işinize yarayabilir. Bel, sırt bölgesi, dalak, tansiyon ve kalp yormamanız gereken alanlarınız. Arkadaşlarınız ve çevrenize beraber yapacağınız organizasyonlar, konuşmalar, fikir alışverişleri özel hayatınızda yaşadığınız sorunları rahat atlatmanıza neden olabilir. Perşembe ve Cuma günleri hızlanacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Bu Pazartesi akşam saatlerinde oluşan Yeni ay sizin kariyer ve iş alanlarınızı ön plana çıkartacak ve önünüzdeki on beş gün boyunca işinizle, kariyerinizle ilgili önemli konu ve olaylara daha fazla itina göstereceksiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Beslendiğiniz veya besleneceğiniz alanlar işiniz, gücünüz, anne tarafınız yalnız yuva ve evinizle ilgili alanlarda yapılması gereken işlerinizi ihmal etmeyin ve sorumluluklarınızdan kaçmayın. Hem aile, hem iş alanlarınızda hayat sizi sınayabilir. Tartışmalardan ve sıkıntılardan uzak durun. Olumsuzluklardan kaçının. Önemli girişimlerinizi Pazartesi ve Salı günlerine denk getirmemeye  çalışın.

Çarşamba gününden sonra arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar yeni planları ve yeni işleri devreye sokabilir. Yine iş ilişkileriniz, sosyal ortamlarda size güzel kapılar aralayacak. Yeni insanlarla tanışacak, gireceğiniz çevrelerde kendinizi rahat ifade edeceksiniz. Bu aralar iş alanlarınızda kafanız farklı, etkili ve rahat çalışabilir.

Perşembe ve Cuma günleri geri planda durmak ve önemli işlerle uğraşmak istemezken, Cumartesi ve Pazar günleri hayat sizi hareketlendirecek.


AkrepAkrep Burcu:

Bu Pazartesi akşam saatlerinde oluşan Yeni ay, seyahat, eğitim, hukuk, medya, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Yaptığınız görüşmelerin altına imza atmak için ya da tanıştığınız insanlarla yeni işlere başlamak isteyebilirsiniz ama yakın çevre sorumluluklarınız sizi zorlayabilir. Bu dönem hayata bakış açınızda, alacağınız haberler karşısında olumsuz düşünebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki olgun insanlardan aradığınız desteği göremediğinizi  düşünebilirsiniz. Önemli işleriniz varsa Pazartesi ve Salı günleri harekete geçmemeye çalışmalısınız. Gündelik işlerinizin yoğunluğu, baş, diş, sinüs ağrıları bu dönemde sizi zorlayabilir. Beraber çalıştığınız insanlarla gerginliklere hazır olabilirsiniz.

 

Çarşamba gününden sonra kendinizi kariyerinizde ortaya koyacaksınız. Konuşma ve görüşmeleriniz artmaya başlıyor. Toplumsal konularınız ön planda olacak. Çok çalışacak, göz önünde bulunacak ve bundan keyif alacaksınız. Bu dönemde kendinizi gösterebilir, iş alanlarınızda önemli çıkışlar gerçekleştirebilirsiniz.

Özel hayatınızda ve iş birliklerinizde her şeyi olumlu algılayacak hayata farklı gözlerle bakmasını bileceksiniz. Perşembe ve Cuma günleri hayat hızlı akarken hafta sonu dinlenmek ruhunuza iyi gelecek.


YayYay Burcu:

Bu Pazartesi akşam saatlerinde oluşan Yeni ay’la birlikte parasal konularda yeni başlangıçlar ve kararlar almak isteyebilirsiniz. Parayla ilgili büyük bir borç alacaksanız, büyük bir kredi altına girecekseniz yine de dikkatli adımlar atmalısınız. Bu dönem parasal önceliklerinizi bilmek size çok şey kazandırabilir yoksa evdeki hesabın çarşıya uymadığını göreceksiniz. Başka insanlara, sevdiklerinize yardım etmek ve onları desteklemek istediğiniz bir dönem ama kendi güvencenizi oluşturmadan bu işlere kalkışmayın. Maddi konularda Pazartesi ve Salı günleri negatif düşünebilirsiniz bu yüzden önemli para işlerinize kalkışmayın. Riskli işler konusunda destekli olmayacaksınız.

Çarşamba gününden sonra seyahat, ticaret, dış bağlantılı işler, yabancılarla atılacak adımlar, akademik konular önem kazanmaya başlayabilir. Gezme, görme isteğiniz yüksek olurken, tatilde olmayan yaylar daha az tanıdıkları insanlarla yapacakları önemli işlerle ilgilenebilirler.  Yakın çevrenizdeki insanlardan ziyade daha az tanıdığınız keşfetmek istediğiniz kişlerle ilgili olacaksınız.

Perşembe ve Cuma günleri toplum önü işleriniz önem kazanıyor. İş ve kariyer alanlarınızda öne çıkabilir ama aile ortamlarınızda istediğiniz desteği sağlamakta zorlanabilirsiniz. Hafta sonu arkadaşlarınızla beraber güzel planlar devrede olabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza ilişkilerinize ve sevdiğiniz insana odaklı bir şekilde başlıyorsunuz sevgili oğlak ve yükselen Oğlaklar.

Bu Pazartesi akşam saatlerinde ikili ilişkiler ve evlilik evinizde oluşan Yeni ay, bu alandaki kararları ve başlangıçlarınızı destekliyor. Bir evlilik kararı, nişan/söz gibi adımlar için harekete geçebilir veya sorunlar yaşadığınız ilişkinizi bitirme kararı verebilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizde de zorlanmalar oluşabilir. Bu dönem ilişkilerinizden beklediğiniz desteği, sıcaklığı görmeniz kolay olmayacak. Kendi hayatınız için önceliklerinizi iyi belirlemeniz gerekecek. Pazartesi ve Salı günleri bu anlamda dikkatli olmalısınız, inatçı yapınızla ilişkinizdeki sorunları körüklemeyin. Karşı tarafın alınganlıklarına kendi alınganlıklarınızı katmayın. Gerginliklere yol açmayın. Ev ortamınız hareketli ve gergin olabilir.

Çarşamba gününden sonra banka işleri, kredi, faiz, vergi konuları, ortak para konuşmaları ve görüşmeleri artıyor. Değişim ve dönüşümlere açık bir döneme giriyorsunuz. Hayatı daha fazla sorgulayabilir ve çevrenizdeki değişimlerin farkında olabilirsiniz. Ayrıca hayata bakış açınızdaki esnekliğiniz ilişki durumunuzu etkileyecek, siz ne kadar adım atarsanız o kadar ilerleyeceksiniz bunu unutmayın sevgili Oğlaklar.

Perşembe ve Cuma günleri uzak yerlerden alacağınız haberler etkili olurken, Cumartesi ve Pazar günleri kalabalıklar içinde olmak isteyebilirsiniz.


KovaKova Burcu

Haftanıza iş hayatınıza odaklanarak, yapmanız gerekenlere kendinizi vererek başlayacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu Pazartesi akşam saatlerinde oluşan Yeni ay işle ilgili, hizmetle ilgili konularda yeni kararlarınızı karşınıza getirecek. Bu süreçte yeni bir işe başlamak, yeni bir iş başvurusunda bulunmak, aynı zamanda sağlığınızda kontrollerinizi yaptırmak önem kazanabilir ama sizin dışınızda gelişen olaylar karşısında bunları rahatça yapmakta zorlanabilirsiniz. Önceliklerinizi ve yapabileceklerinizi bu dönemde iyi belirlemelisiniz.  Pazartesi ve Salı günleri gerginlikleriniz, sıkıntı ve sorunlar had safhaya varabilir. İnatçı ve alıngan yapınızla iş ortamlarınızda korktuğunuz olayları başınıza çekmemeye çalışın. Olumsuzluklardan uzak durun. Yakın çevrenizden göreceğiniz tepkiler sizi zorlayabilir. Sevdiklerinize ve çevrenize karşı anlayışlı olmalısınız.

 

Çarşamba gününden sonra özel hayatınız, ikili ilişkiniz öne çıkmaya başlıyor. Bu alanlarda sorunlarınız varsa konuşmak, sevdiğiniz insanla iletişiminizi artırmak için de doğru bir dönem olacak. Güçlü bağlantılarla ortaklı işlerinizde önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Gündelik işlerinizde zorlanmalarınız artarken, aile hayatınızda yapmanız gerekenleri daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.

Hafta sonu gezmek, dolaşmak ve dışarıda olmak size iyi gelecek. Öfkenizi içnizde tutmayın.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza akşam saatlerinde oluşacak yeni ay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili balık ve yükselen Balıklar. Bu Pazartesi oluşan Yeni ay, aşk hayatınızdaki önemli kararlarınızı karşınıza getirebilir.. Çocuklarla ilgili konularda, sanatsal işlerinizde, eğitim alanlarınızda önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz yalnız çevre sorumluluklarınız, sizin üzerinizde etki eden kişilerin baskısı sizi zorlayabilir. Bu dönem arkadaşlarınızdan ve çevrenizden sizi besleyen ilişkiler görmekten ziyade her şey çok daha maddi ve duygusuz olabilir. Bu da hayata olumsuz gözlerle bakmanıza ve sorgulamanıza neden olacak. Parasal konularda dikkatli dımlar atmaya çalışmalı, Pazartesi ve Salı günleri önemli görüşmelerdem kaçınmalısınız.

Çarşamba gününden sonra bazı konuları gözden geçirmek, iş arkadaşlarınızla iletişim halinde olmak, konuşmak, yeni bir iş başvurusunda bulunmak, işinizdeki sorunları gözden geçirmek için uygun bir döneme giriyorsunuz.  Sağlığınızla ilgili konuları da gözden geçirebilirsiniz. Çok çalışacağınız bu dönem bel, sırt ağrılarına, duruş bozukluklarına, tansiyon, dalak sorunlarına karşı dikkatli olun.

Perşembe ve Cuma günleri özel hayatınızdaki insanı önemseyecek, ona göre planlar yapacak, hafta sonu parasal konularla, harcama veya alışverişlerle ilgili olacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın