Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

20 – 26 Nisan 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu: Haftaya maddi gelirlerinizin ve parasal işlerinizin üzerine eğilerek başlayabilirsiniz sevgili koçlar. Bu haftabaşı güneş boğa burcuna geçecek… Bu geçen bir ay çalıştınız, hazırlandınız ve bir takım atılımlarda bulundunuz, şimdi gelen ayda ise, kimliğinizi ve kişiliğinizi parasal konularda, maddi alanlarda çalıştıracaksınız. Çünkü atılımlarınızın karşılığını somut olarak görmek istiyorsunuz. Bir şeylere sahip olmak, size gerekli tatmini sağlayabilir. Bütçenizi düzenlemek, bu alandaki görüşmelerinizi yapmak üzere koşullarınızı sağlama bağlamak isteyeceksiniz. Hala çevrenizden aldığınız etkilerle iletişimsel konularda kolay yanılabilir veya hayalkırıklarına açık olabilirsiniz.

Bu hafta  risk alacağınız işlerde hem büyük düşünecek, hem de biraz fazla abartmaya meyilli olacaksınız. Yine bu Salı günü aşk, eğlence veya çocuk alanlarınızda harcamalarınızda coşma isteğinize dikkat edin. İş alanlarınızda veya grupsal işlerinizde ağır iş sorumlulukları altına girmekten korkmayacaksınız.

Çarşamba günü güzel bir gün olarak not edin. Aktif, iletişimi yüksek enerjinizle aşk hayatınızda mutluluğunuzu perçinleyebilirsiniz. Yine sanata, iletişime, yaratıcılığa dayalı işlerinizde adeta şans yüzünüze gülecek ve kendinizi iyi bir şekilde gösterebileceksiniz. İş hayatınızda önemli toplantılar, güçlü kararlar oluşabilir.

Perşembe günü parasal konularda hızlı, düşüncesiz ve biraz da kolay sinirlenen yapınızla sert çıkışlar gündeme gelebilir. Düşündüklerinizi hemen uygulamak isteyeceksiniz sorununuz bu tatil gününde bu olabilir.

Cuma günü ve haftasonunda ailevi konular odak noktanızı oluşturabilir ama Pazar gününü eğlenceli işlere, keyfe ve sevdiğiniz aktivitelere ayıracaksınız.


BogaBoğa Burcu: Haftanız şahsi işlerinizle ve duyacağınız haberlerin sizi daha fazla hareketli kılmasıyla başlıyor sevgili boğalar. Bu Pazartesi nihayet güneş sizin burcunuza geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, kendi şahsi hayatınıza ve kararlarınıza yönelteceksiniz. Kendinizden başka kimse umrunuzda olmayabilir. Bencilliğiniz bu ay biraz fazla olacak ve kendinizi ilgilendiren alanlara kanalize olacaksınız. Girişkenliğiniz ve kendinize olan güveniniz tam olacağından, insanların gözü üzerinizde olacak. Yine bu nisan ayı üzerinizde hissettiğiniz enerji düşüklüğü yerini güçlü bir enerjiye bırakacak. Bu haftabaşı hala neptünden aldığınız ters açı devrede olacağından bazı organizasyon işlerinizde yanlış yönlendirilmelere karşı dikkatli olun, parasal meselelerde gözünüzü dört açın.

Salı günü, geleceğinize yönelik işlerinizde kolay organize olacak, sadece kendinizi değil, diğer insanlarında yapacaklarını yabana atmayacaksınız. Ailevi konularda bazı konuşmalarınızda aşırı iyimserlikle veya çoşkuyla hareket edebilir, abartılı sözler içinde bulunabilirsiniz.

Çarşamba günü harika birgün olabilir. Maddi konularda karşınıza gelen güzel seçenekler ve oluşumlar, aile hayatınızda elinizi bollaştıracak, huzuru yakından hissedeceksiniz. Aynı zamanda bir ev almayı düşünüyorsanız bugün baştan çıkmak kolay olacak sevgili boğalar, karşınıza bir teklif gelebilir. Uzak akrabalarınızdan alacağınız görüşlerle bu düşüncenizi pekiştirebilirsiniz. Seyahat, medya, eğitim işlerinizde de önemli toplantılar içinde olabilirsiniz.

23 nisan Perşembe günü,  kolay sinirlenmelere, aceleci kararlar almaya yatkınsınız. Kafanıza göre davranmak isteyecek, etrafınızdakileri çok umursamayacaksınız. Bu da yakın çevrenizle bazı sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü yakın çevre ilişkileriniz devrede olurken, Pazar günü vaktinizin çoğunu ailenize veya evinize harcamak isteyebilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu: Haftaya biraz sakin ve geri planda kalma isteğinizle başlıyorsunuz sevgili ikizler. Bu Pazartesi güneş boğa burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Beklenmedik oluşumlar hayatınızın yönünü şekillendirmenize neden olacak. Hala geçmişe takılı kalmış konularınız varsa bunlardan kurtulmanın ve bilinçaltınızı düzenlemenin tam zamanı. Planlarınızı yeniden gözden geçirmeli, geçmiş hataları tekrar etmemeli ve kendi sıranız için acele etmemelisiniz. Enerjinizde bu dönem düşüşler görülebilir. Canınız bu dönemde önemli işlerle uğraşmak istemeyecek. İş alanlarınızda karşılaşacağınız bazı olaylar sizi hemen demoralize edebilir. Herkesin söylediğini hemen kabullenmeyin zira yanıltıcı etkileriniz bu haftabaşı hala devrede olacak.

Salı günü, yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlarda fazla düşünebilir ve biraz da olayları abartabilirsiniz. Size verilen sırları bu tarihte başkalarına anlatmamaya çalışın zira başınıza iş gelebilir. Kendi iç dinamiklerinizin farkında olacak ve yalnız kaldığınız ortamlarda duaya, meditasyona daha çok yöneleceksiniz.

Çarşamba günü en şanslı ve en keyifli günlerinizden bir tanesi. Gezecek, dolaşacak ve alışveriş yapmaktan kendinizi alamayacaksınız. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlarda kendinizi uzun zamandan sonra çok mutlu hissedeceksiniz. Yine satışa, reklama, internete, konuşmaya veya yazmaya dayalı işlerinizde karşınıza çeşitli fırsatlar gelebilir.

Perşembe günü, kendinize karşı oldukça acımasız olabilirsiniz. Kolay sinirlenmelere açık olacaksınız. Bazı düşünceler sizi harekete geçirebilir.

Cuma ve Cumartesi günleri daha çok maddi konular hayatınızda yer ederken, Cumartesi öğleden sonra ve Pazar günü yakın çevrenizle planlarınıza odaklanabilirsiniz.


YengecYengeç Burcu: Haftanıza sosyal çevreniz aktif olarak başlıyorsunuz sevgili yengeçler. Bu Pazartesi  güneş boğa burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi sosyal çevrenizde, arkadaşlık ilişkilerinizde gösterebilirsiniz. Yine organizasyonlar, davetler, grupsal çalışmalar kendinizi göstereceğiniz alanlar. Bu konularda kimliğinizi kullanacak, güvenilir yönlerinizle, vaktinizi arkadaşlarınıza ve çevrenize harcayacaksınız. Yalnız kimliğinizi ortaya koyarken ağır, dikkatli ve birazda tembel davranabilirsiniz. İnatçılık ve ısrarcılık kaçınmanız gereken davranışlardan. Hala neptünden aldığınız ters açılar olduğundan aldanmalara karşı dikkatli olun.

Salı günü, ortaklaşa yapılacak grupsal işlerinizde ağır yüklerden ve sorumluluklardan korkmayacaksınız. Alacağınız destekle işleriniz hızlanabilir. Bir yandan da arkadaşlarınız veya çevrenizle yapacağınız işlerinizde parasal yönden aşırı abartılı tekliflerden ve sözlerden uzak durmalısınız.

Çarşamba günü harika bir gün. Beklenmedik yerlerden elinize para geçebilir veya parasal anlaşmalar, teklifler karşınıza gelebilir. Ortaklı işleriniz için güçlü ve önemli toplantılar içine girebilirsiniz. Yine özel hayatınızda çevrenizden güzel destekler ve yardımlar göreceksiniz.

Perşembe günü, sosyal ortamlarda, davetlerde, kalabalık yerlerde veya arkadaşlarınızın yanında söylemlerinize ve konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Aceleci tavırlarla hiç olmadık kararlar alabilir veya onlara karşı kolay sinirlenerek tepkiler verebilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günleri kendi kişisel isteklerinize göre gününüzü belirleyeceksiniz, Pazar günü ise, para harcamalarınız hızlanabilir.


AslanAslan Burcu: Haftanıza göz önünde olacağınız ortamlarla veya iş hayatınızın koşturmalarıyla başlayabilirsiniz sevgili aslanlar. Bu Pazartesi, güneş boğa burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda ortaya koymaya başlıyorsunuz. Artık işlerinizde kendinizi göstermenin vakti gelmiş bulunuyor. Eğer netleşmemiş koşullarınız varsa bu alanda hızlanmalar yaşayabilirsiniz.Yine bu bir ay boyunca insanlar sizi konuşuyor olacaklar. Olabildiğince sosyal ortamlarda, iş toplantılarında ve görüşmelerde bulunmaya çalışın. Bu dönem kendinizi geri planda tutmanızın bir manası olmayacak, şartlar sizi toplumun önüne itecek. Hala neptünden aldığınız ters etkilerle sosyal ortamlarda parasal konularda bazı yanılgılara dikkat edin.

Salı günü, iş hayatınızda yapmanız gereken işlerinizde kolay organize olacak ve ağır işlerin altına girmekten kaçınmayacaksınız. Enerjiniz yüksek olabilir. Önemli iş görüşmelerinizde abartılı kararlardan ve sözlerden uzak durmanız gerekebilir. Yine de kendinizi mutlu ve şanslı hissedeceksiniz.

Çarşamba günü iş hayatınızda ve sosyal çevre ortamlarınızda beş yıldızlı günlerden bir tanesi. Arkadaşlarınızla keyif yapabilir, yeni ilişkilerden fayda sağlayabilir, önemli iş teklifleri alabilirsiniz. iş hayatınızda etkili kararlarınız için bugünün olumlu enerjisinden faydalanmalısınız.

Perşembe günü toplum içinde, göz önünde olacağınız yerlerde konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. İçinizde birşey tutamamaktan ve aceleci davranmaktan kaynaklı olarak sinirli ve biraz da sert çıkışlar yapabilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günü, kalabalıklar içinde olsanız bile ruhen sakinlik ararken, Cumartesi akşamı ve Pazar günü hızlanmaya başlayacaksınız.


BasakBaşak Burcu: Haftanıza dış ortamlara daha fazla vaktinizi harcayarak başlıyorsunuz sevgili başaklar. Bu Pazartesi, güneş boğa burcuna geçiyor ve 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, uzak çevre, seyahat, yabancı ortaklı işler, farklı kültürler, eğitim, ticaret veya hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Seyahatler sizi heyecanlandıracak. İşiniz veya kendinizle ilgili bir kurs yada seminere katılabilir, iş seyahatine çıkabilir ve yaptığınız her tür işten iyi deneyimler kazanabilirsiniz.Yeni insanlar tanımak ve keşfetmek heyecan verici olabilir. Neptünden aldığınız olumsuz açı bu haftabaşı hala devrede olacağından, hem iş alanlarınızda, hem de özel hayatınızda aldanmalara veya yanılgılara açık olacaksınız.

Salı günü, seyahat, eğitim, medya işlerinizde enerjinizi daha yoğun ve etkili bir şekilde kullanabileceksiniz. Başkalarının yanında kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Bu güç size tutamayacağınız abartılı sözler verdirtebilir. Alacağınız kararlarda çok fazla uçmadan yolunuzda ilerlemelisiniz.

Çarşamba günü şansın iş ve kariyer alanlarınızda sizi ansızın yakalayacağı, keyifli günlerden bir tanesi. İş ilişkilerinizde kendinizi iyi hissedecek ve şansınızı iyi değerlendirebileceksiniz. Önemli konuşmalarda güçlü ve etkili kararlarınız devrede olabilir. Cazibenizden ve eğlenceli yönlerinizden mümkün olduğunca yararlanmalısınız.

Perşembe günü, seyahatlerinizde ya da tatildeyken söylemlerinize ve konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Herşeye kolay tepki verebilir veya içinizde biriktirdiklerinizi hiç olmadık yerlerde veya kişilere akıtabilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günleri daha fazla arkadaşlarınızla sosyal ortamlarda vakit harcamak öne çıkarken Pazar günü biraz dinlenmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu: Bu haftabaşı paraya dayalı işlerinizi halletmeniz gerekebilir. Banka işlemleri, muhasebe görüşmeleriniz devrede olacak sevgili teraziler. Bu Pazartesi güneş boğa burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, eşinizin veya sevgilinizin parası alanlarında, ortaklaşa giderler ve harcamalarınız konusunda ortaya koyacaksınız. Başkalarının kaynaklarına bağımlı olacağınız bu dönem, harcamalarınız ve ödemeleriniz hususunda bazı şeyleri gözden geçirmek, yeni düzenlemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yine bu süreç içerisinde kredi, borç alabilirsiniz yalnız, vergi alanında ayrıntıları gözden kaçırmamalısınız. Gizemli konu ve olaylar, mistik öğretiler, hayatın ve ölümün anlamı gibi konular kafanızı kurcalayabilir. Hala neptünden aldığınız ters açılarla iş alanlarınızdaki hayalkırıklıklarına ve aldanmalara karşı dikkatli olun.

Salı günü, ailevi ortak parasal işlerinizde kolay organize olacak ve iş yükümlülüklerinizi rahat yerine getireceksiniz. Sosyal işlerinizde bazı konuşmalar gündeme gelebilir. Bu görüşmelerde yapabileceklerinizden daha fazlası için söz vermemelisiniz.

Çarşamba günü en keyifli günlerden bir tanesi. Medya, eğitim, seyahat, geleceğinizi ilgilendiren ve daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız grupsal işlerinizde yeni fırsatlarla, yeni insanlarla karşılaşacaksınız. Dış ortamlarda keyfiniz oldukça yerinde olacak. Aile hayatınızda da önemli toplantılar ve konuşmalar içinde olabilirsiniz.

Perşembe günü özellikle partnerinizle ortak para hesaplarınız konusundaki konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Kolay tepki verebilir, anlık çıkışlar sergileyebilirsiniz. Aynı şekilde para harcama isteğinizde yüksek olabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri yerinizde duramayacak varsa işlerinize kanalize olacaksınız. Pazar günü ise arkadaşlarınızla vaktinizi geçirmek önem kazanabilir.


AkrepAkrep Burcu: Haftaya özel ilişkilerinize daha fazla önem vererek başlayacaksınız sevgili akrepler. Bu Pazartesi güneş boğa burcuna geçecek, 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, evlilik ve ikili ilişkiler, ortaklı işler alanlarınızda ortaya koyacaksınız. Sevdiğiniz insan, onun şartları ve yaşam şekli sizin için önem kazanmaya başlayacak. Kendinizden çok onu düşünmeye ve kollamaya meyilli olacaksınız. Ortaklaşa işleri olanlar yine bu dönemde beraber hareket etmeye özen gösterecekler. Evlenmek isteyen akrepler, aşk hayatlarında bu kararı verecekleri bir dönem içerisindeler.Yine taşınma, kontrat yapma, yer değiştirme gibi etkileriniz gündeme gelebilir. Neptünden aldığınız ters açılar bu haftabaşı da devrede olacağından, parasal işlerinizde gözünüzü dört açın. Risklerden kaçının.

Salı günü, özel ilişkilerinize dayalı işlerinizde veya ortaklaşa iş alanlarınızda enerjinizi ve gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Bu konularda iyi organize olacak ve kolay harekete geçeceksiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana, ailesi ve toplum önünde vereceğiniz sözlere bu Salı günü dikkat edin. Aşırı iyimserlikle abartılı konuşmalar içinde olabilirsiniz. Bu etki iş ortağınıza karşı da geçerli olabilir.

Çarşamba günü kendinizi çok iyi hissedeceğiniz günlerden bir tanesi. İş alanlarınızda güzel şanslar ve seçenekler karşınıza gelecek. Ortak para kazançlarınızı da olumlu etkileyecek olan bu fırsatlar uzun zamandır aradığınız çözümleri karşınıza getirebilir.

Perşembe günü özel hayatınızda dikkatli olmalısınız zira karşı tarafa kolay sinirlenebilir ve söylemlerinizde  karşı tarafı suçlamaya meyilli olabilirsiniz. Biriktirdikleriniz hiç beklenmedik sinirli tepkilerle ortaya çıkabilir ya da tam tersi bir şekilde siz partnerinizden bu şekilde bir tavır görebilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günleri seyahatte bulunmak, dış mekanları gezmek ve yeni yerleri keşfetme arzunuz yüksekken Pazar günü de enerjinizi toplum içinde harcamak isteyebilirsiniz.


YayYay Burcu: Haftanıza yapılması gereken işlerinize odaklı bir şekilde başlayabilirsiniz sevgili yaylar. Bu Pazartesi güneş boğa burcuna geçecek ve 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi iş ve hizmet alanlarınıza kaydıracaksınız. Başkaları için çalışmaktan mutlu olabilir, faydalı bir şeyler yaptıkça kendinizi ve güveninizi daha rahat kazanabilirsiniz. Sağlığınız sizin için önemli olmaya başlıyor. Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur  deyimiyle hareket etmek bu bir ay boyunca önceliğiniz olmalı zira bazı konularda tembellik yapmak ön plana çıkabilir. Yine bu dönem içinde evcil hayvanlarınızla ilgilenebilirsiniz. Bu haftabaşı neptünden aldığınız olumsuz açı hala devrede olduğundan, ilişkilerinizdeki sorunlar sizi zorlayabilir.

Neyse ki bu sorunlar aşılamayacak cinsten olmayacak. Salı günü, iş alanlarınızda büyük düşünecek ve projelerinizi görüşmekten çekinmeyeceksiniz. Buraya kadar sorun yok yalnız bu görüşmeleri aktarırken ya da yaparken aşırı abartarak tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz. Buna dikkat edin.

Çarşamba günü, haftabaşı özel hayatınızda yaşadığınız sorunlar ve bulutlar dağılmaya başlıyor. Bir seyahat, tatil programı sizi çok mutlu edebilir. Yine ortaklaşa bir işiniz varsa yabancı bir şirket veya firmayla güzel anlaşmalar ve ilişkiler devrede olacak. İş hayatınızda etkili ve güçlü anlaşmalara hazır olun.

Perşembe günü yapılması gereken işlerinizde kolay sinirlenmelere veya patlamaya hazır olacaksınız. Tatilde olsanız bile bazı ufak tefek pürüzler karşınıza çıkabilir ve siz de bunu başka nedenlerle birleştirebilirsiniz. Sağlığınızda baş ağrılarına ve boğaz şişmelerine dikkat edin.

Cuma ve Cumartesi günleri para harcamaya ve hayatın gizemli yönlerini keşfetmeye açık olabilirsiniz. Pazar günü ise, değişik yer ve ortamlar çok fazla ilginizi çekebilir.


OglakOğlak Burcu: Bu haftabaşı hayatı daha heyecanlı ve keyifli algılayacaksınız sevgili oğlaklar. Pazartesi güneş boğa burcuna geçecek ve 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, aşk konularında, çocuklarla ilgili olaylarda veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde gösterebilirsiniz. Aşk, hayatınızın merkezine yerleşmeye başlayacak. Aşkı yaşamak isteyenler, yaşayanlar  konsantrasyonlarını bu alana yönlendirecekler. Çocuğunuz varsa, onunla uğraşmak, vakit geçirmek ve sorumluluklarını üstlenmek durumunda kalacaksınız. Kişiliğinizin eğlenceli ve hayatı hafife alan yanları bu ay ağır basacak. Yine spor, aktiviteler, tiyatro, hobiler, borsa, şans oyunları ön plana çıkabilir. Yalnız bu haftabaşı bir yandan da neptünün olumsuz açısı hala devam ediyor olacak, bu yüzden bazı işlerinizde hayalkırıklıkları ve sorunlara karşı gözünüz hep açık olsun.

Salı günü, aşk hayatınızda harekete geçme isteğiniz yüksek olabilir. Bu alanda aşılması gereken konular varsa elinizi taşın altına koymaktan çekinmeyebilirsiniz. Bu da hem size, hem dee ilişkinize yarayabilir. Hoşlandığınız veya sevdiğiniz insanla konuşmalarınızda abartıdan ve tutamayacağınız sözlerden kaçının.

Çarşamba günü, iş, sağlık alanlarınızda harika bir gün olabilir. Önemli iş teklifleri, kuracağınız iyi ilişkiler sayesinde karşınıza gelebilir. Tekliflere açık olacaksınız. Özel hayatınızda da turnayı gözünden vurmanız mümkün. Sevdiğiniz kişiyle yapacağınız güçlü ve etkili konuşmalar sizi daha çok yakınlaştırabilir.

Perşembe günü, özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı sert söylemlerden, ifadelerden kaçınmalısınız. İçinizde biriktirdiklerinizi dışarıya salmak kolay olacak, bu yüzden aranızdaki bu güçlü bağları çok zedelemek istemiyorsanız biraz daha dikkatli olun. Tam tersi durumla o da size sert ve eleştirel yaklaşabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri, özel ilişkileriniz sizin için önemli olurken, Pazar günü harcamalar yapmaya meyilli olabilirsiniz.


KovaKova Burcu: Haftaya evinizde veya ailevi konuların üzerine daha çok eğilerek giriş yapacaksınız sevgili kovalar. Bu Pazartesi, güneş boğa burcuna geçecek, kişiliğinizi ve kimliğinizi ev ve aile hayatınızla ilgili işlerde ortaya koyacak, kendinizi ailenize adayacaksınız.Yine eski ailevi konular gündeminizde olacak ve siz analiz ederek, olaylara pratik ve somut yaklaşarak çözümler üretmek derdinde olacaksınız.Yine bu dönem yakın akrabalarınızı, kardeşlerinizi ve arkadaşlarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz. Biraz tembel ve rahatınıza düşkün bir dönem olabilir. Bu haftabaşı neptünün olumsuz açısı hala devam ediyor olacak. Bu yüzden risk içeren işlerden uzak durmalısınız. Para harcamalarınıza da dikkat edin.

Salı günü, aile hayatınız için yapacağınız zor işlerden gocunmayacak ve işlerinizi kolay halledebileceksiniz. Özel hayatınızda bazı fikirleriniz büyük olabilir, bu yüzden özellikle partnerinizle konuşmalarınızda abartıdan kaçının ve tutamayacağınız sözler altına girmeyin.

Çarşamba günü en mutlu ve keyifli olacağınız günlerden bir tanesi. Özel hayatınızda sevdiğiniz insan size kendinizi çook mutlu hissettirebilir.Onun hayatındaki güzel gelişmeler sizin hayatınızı da geliştirecek ve keyfinizi arttıracak. Ortaklı işlerinizde de çeşitli fırsatlarla karşılaşacaksınız. Aile hayatınızda da kalıcı ve güçlü konuşmalar yapabilirsiniz.

Perşembe günü ailenize karşı konuşmalarınıza dikkat edin. İçinizde biriktirdiklerinizi öfke ve biraz da sert bir biçimde onlara aktarabilirsiniz bu da aranızı bozabilir. Aceleci kararlardan kaçınmalısınız.

Cuma ve Cumartesi günleri daha çok yapılması gereken günlük işleriniz devrede olurken, Pazar günü ise aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde aradığınız mutluluğu ve esnek iletişimi bulacaksınız.


BalikBalık Burcu: Bu haftabaşı iletişiminiz hızlı akacak ve siz kısa vadeli planlarınızı devreye sokacaksınız sevgili balıklar. Pazartesi günü, güneş boğa burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, yakın çevre alanlarınıza ve aktivitelerine kaydıracaksınız. İletişiminiz hızlı akacak, satış, pazarlama, ticaret, ulaştırma, bilgisayar, yayıncılık ve teknik gerektiren işleriniz varsa bu bir ay boyunca gerekli düzenlemeleri yapabilir, gözden kaçırdıklarınıza odaklanarak, çözümler üretebilirsiniz.Yine yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle maddi görüşmeleriniz hızlanabilir. Yine de neptünden alacağınız zorlu açılarla ailevi ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir.

Salı günü, iş bitirici hareketlerinizle güçlü ve etkili işlere hazır olduğunuzu göreceksiniz. Sosyal çevrelerdeki önemli işlerinizde şans sizden yana. Bir yandan da işlerinizdeki iletişiminizde herşeyin daha büyüğünü ve fazlasını istediğinizden boyunuzdan büyük işlere kalkışmamaya çalışın.

Çarşamba günü aile hayatınızda çok şanslı olacaksınız, onlarla yaşadığınız sorunlar geride kalmaya başlayacak. Bir ev almak, değiştirmek istiyorsanız hiç umulmadık bir fırsatın ayağınıza geldiğini görebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve çevrenizle yapacağınız işlerden de güçlü ve etkili sonuçlar ortaya çıkabilir.

Perşembe günü kafanız hızlı çalışacak ve çabuk, hızlı hareket etmekten kaynaklı olarak çabuk tepki vermeye açık olacaksınız. Yakın çevre ilişkilerinizi bozmamaya çalışın. Kısa planlarınız devrede olacak.

Cuma ve Cumartesi günleri aşk ve eğlence önem kazanırken, Pazar günü daha çok yapılması gereken günlük rutin işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Ailevi konularda da farklı ve değişik bir gün sizi bekliyor.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın