Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

19 – 25 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta itibarıyla nihayet dengenizi sağlamaya başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu sizi sevindirmeli zorlu geçen birkaç günün ardından ilişkilerinizde güzel adımlar atılabilir. İş hayatınızda göreceğiniz destekler sizi heyecanlandırırken, bu hafta Perşembe günü merkürün düzelmesiyle beraber iş hayatınızda yaşadığınız iletişim sorunlarının da üstesinden gelmeye başlayacaksınız. İş arkadaşlarınızla aranız daha iyi olmaya başlayacak. Sadece iş de değil, hem sağlığınız, hem yakın çevre iletişiminiz rahatlıyor. Cuma günü itibarıyla şimdiye kadar alamadığınız alacaklarınızı tahsil edebilir, beklenmedik bir para olayıyla sevindirici bir dönem geçirebilirsiniz. Başkalarından yardım göreceğiniz gibi, siz de onlara yardım edebilirsiniz. Yine partnerinizin finansal durumunda sevindirici gelişmeler oluşabilir. Borcunuzu halletmek, kredi almak adına uygun bir dönem içine giriş yapıyorsunuz.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta, her anlamda sizi destekliyor sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Hem iş ve parasal girişimler anlamında, hem de yabancı ülkelere yapılacak seyahatler, yabancılarla yapılacak işler anlamında önemli anlaşmalar, devreye girebilir. Cuma gününden sonra tam anlamıyla iş hayatınıza odaklanıyorsunuz. Yine bu hafta Perşembe günü Merkür, düzeliyor. Üç haftadır aşk hayatınızda, çocukla olan ilişkilerinizde, kreatif alanlarınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunların artık geride kaldığını göreceksiniz. Cuma günü itibarıyla özel hayatınızın ve ilişkilerinizin üzerine düşeceksiniz. Sevdiğiniz insanla, partnerinizle, evliyseniz eşinizle, eğer ortaklaşa bir iş yapıyorsanız ortağınızla ilişkilerinizi güçlendireceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Cuma günü önemli iş anlaşmaları için, uygun bir süreç olacak.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı sevdiğiniz insanla durumları toparlamak, ilişkinizi konuşmak ya da aşk hayatınızda flört ettiğiniz bir insan varsa onunla güçlü bağlar kurmak için ideal günlerde olacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Perşembe günü itibarıyla artık tam anlamıyla kendinizi aşka, eğlenceli konu ve olaylara kaydıracaksınız. Ev ve aile hayatınıza bu kadar odaklı bir dönemden sonra bu süreç size çok iyi gelecek ve bu tarih itibarıyla Merkür’ün de düzelmesiyle beraber ailevi konularda şu son birkaç haftadır yaşanılan sıkıntılar, sorunlar, problemler geride kalacak. Cuma gününden sonra iş hayatınızı daha fazla seveceksiniz. İş hayatınızda kendinizi göstermek, beraber çalıştığınız insanlarla güzel ilişkiler kurmak, iyi projeler içinde yer almak ya da bu projeleri yapacak insanlarla bir araya gelmek gibi etkileriniz çok yüksek.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta durumları toparlamasını bileceksiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Yapmanız gerekenler konusunda ailenize karşı çok kolay harekete geçecek, kadın-erkek demeden ailenizdeki bireylerle çok rahat anlaşacaksınız. Ortaklaşa adım atacağınız işlerde haftaortasında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü itibarıyla artık tam anlamıyla kimliğinizi ailevi ve yuva olaylarına kaydırıyorsunuz. Bir ay boyunca ailenizle daha fazla bir arda olmak, onlarla ilgilenmek önem kazanabilir. Bu tarihte Merkür’ün düzelmesiyle beraber, yakın çevrenizde yaşadığınız iletişim problemlerinin de geride kaldığını göreceksiniz. Cuma günü itibarıyla artık daha fazla aşkı hissetmek; zevke, keyfe, size mutluluk verecek konu ve olaylara yönelmek önem kazanacak. Flört ettiğiniz insanla, aşk hayatınızda birliktelik yaşadığınız kişiyle güzel ve keyifli oluşumlar içinde olabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla güçlü, keyifli bir iletişimle kısa vadeli planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Aynı zamanda yakın çevrenizdeki bir insanla kalbiniz boşsa bir aşka yelken açabilirsiniz. Bu haftaortası parasal konularda daha önceden konuşulmuş, görüşülmüş birtakım işlerle uğraşılabilir. Perşembe günü itibarıyla ilginizi iletişimsel konulara yönlendireceksiniz. Yine bu tarihte Merkür’ün para evinizdeki düzelmesiyle beraber artık parasal konularda kafanız daha etkili ve yöntemli bir şekilde çalışacak. Cuma gününden sonraysa evinizde bulunmak, evinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmek için harekete geçeceksiniz. Misafirlerinizi ev ortamlarında ağırlamak isteyebilir, evinizi güzelleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Tadilat, dekorasyon, boya, badana işleriniz gündeme gelebilir. Bu süreçten sonra üç haftalık dönemde sosyalliğinizi evinize taşımak arzusunda olacaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı maddi anlamda karşılaşacağınız güzel getiriler, aile hayatınızda kendinizi güvende hissetmenizi sağlayabilir sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bir emlak alım-satım işiniz varsa yapabilirsiniz. Perşembe günü kimliğinizi parasal konularda ortaya koymaya başlıyorsunuz. Para anlamında kendinizi güvende hissetmek isteyeceksiniz. Bir yandan da para getirilerinizin, maddi varlıklarınızın üzerine daha fazla düşebilir, yatırımlarınızı gözden geçirebilir, kazançlarınızı oluşturacak durum ve koşulları daha fazla yakından takip edebilirsiniz. Yine bugün Merkür’ün düzelmesiyle beraber artık ifade anlamında rahatlayacaksınız ve yanlış anlaşılmalar, eski konu ve olayların su üstüne çıkması, zorlanmalar ve aksiliklerin, iletişimsel konularda geride kaldığını göreceksiniz. Cuma günü itibarıyla yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizle olan bağlantılarınız kuvvetleniyor. Yakın çevrenizle beraber hareket ederek onlarla güzel, güçlü ilişkiler oturtmak isteyeceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı yakın çevrenizdeki bir insanla aranızda fiziksel bir çekim oluşabilir sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Değişik insanlardan daha fazla etkileneceksiniz. Bu ilişkilerden fayda sağlayacak ve istediğiniz koşulları oluşturacaksınız. Haftaortası lafı dolandırmadan fikirlerinizi ailenizle paylaşacaksınız ve bu paylaşacağınız fikirler, onlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilir. Perşembe günü itibarıyla kendinize olan güveniniz yerine geliyor. Rahat bir nefes alacaksınız, kendinizi göstermek isteyeceksiniz, geri planda durduğunuz konulara hoşçakal diyeceksiniz. Sağlığınızda güzel, gözle görülür gelişmeler sizi daha mutlu edebilir. Cuma günü itibarıyla maddi konularda ilişkilerinizi düzeltebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bir yandan paranızı arttırmak, yatırımlarınızı gözden geçirmek, bu alanda güzel gelişmeler, güzel ilişkiler içine girmek söz konusu olabilir ama bir yandan da para harcamaya meyilli olacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta ortasında kendi çabanızla, iletişim, satış, reklam, pazarlama alanında önemli gördüğünüz bir insandan alacağınız destekle işlerinizi toparlayabilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Perşembe gününden sonra biraz geri planda durabilirsiniz. Yine kontrolünüz dışında gelişecek olaylara karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Hesapta olmayan gelişmeler karşısında şartları çok zorlamamalısınız ve bu süreçte sağlığınıza çok ciddi anlamda dikkat etmelisiniz. Yine bu tarih itibarıyla Merkür düzeliyor ve siz artık daha etkili bir şekilde iletişiminizi sosyal çevrenizde göstermeye başlıyorsunuz. Cuma gününden sonra biraz rahatlayacaksınız. Her ne kadar hala geri planda durmak önem kazanıyor olsa da, kimliğinizi ön plana çıkartmasanız da, sosyalleşmek ihtiyacında olacaksınız. Görüntünüzü değiştirebilir, kılık-kıyafet alışverişi yapabilirsiniz. Sosyal olmak isteyeceksiniz.


YayYay Burcu:

Bu hafta ortası daha önceden konuşulmuş bir iş konusunda bir konuyu karara bağlama, parasal olarak bir güç elde etme devreye girecek ve düşüncelerinizde etkili bir şekilde hareket edeceksiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Perşembe gününden sonra kendinizi sosyal çevrelerde ortaya koymaya başlayacaksınız. Sosyal ortamlar önem kazanacak ve bir şekilde yeni insanlar, yabancı insanlar üzerinde etki bırakmak isteyeceksiniz. Dışa açılmalı, sosyal ilişkilerden daha fazla istifade etmelisiniz. Sosyal organizasyonlara dâhil olmak, gelecekle ilgili planlarınıza güzel destekler getirebilir. Yine bugün Merkür’ün düzelmesiyle beraber kariyerinizde yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlayabilir. Cuma günü itibarıyla sosyalliğinizde biraz çekilmeler oluşabilir. Bir yandan kimliğinizi sosyal ortamlarda göstermek isteyeceksiniz ama hayatın anlamını sorgulamak, bazı arkadaşlarınızla aranıza mesafe koymak, işlerinizi geri plandan yürütmek de isteyebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı her tür işinizde göz önünde olacağınız ortamlarda kadın-erkek demeden dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Gizli olarak insanlardan destek göreceksiniz. Göz önünde olacağınız yerlerde bir insanla aranızda güzel bir çekim oluşma ihtimali de yüksek. Hafta ortasında daha önce konuşulmuş, görüşülmüş işlerinizde kolay dengeyi sağlayacaksınız. Güçlü, etkili insanlardan göreceğiniz yardımlarla önemli iş konuları devreye girebilir. Perşembe gününden sonra işlerinizde başarı ve ilerleme elde edebileceğiniz günlere giriş yapıyorsunuz. Özellikle geçtiğimiz aylarda gösterdiğiniz performans ve çabanın ödüllerini alabilirsiniz. Başarı ve ödül kazanmamanız için hiçbir sebep yok çünkü her şeyin daha fazla görünür hale geldiğini göreceksiniz. Yine bu tarih itibarıyla Merkür’ün düzelmesiyle beraber artık eğitim konularında, yabancılarla olan söylemlerinizde, seyahatlerde yaşadığınız birtakım aksilikler ve sıkıntılar geride kalmaya başlayacak. İletişimsel olarak kendinizi iyi ifade edeceksiniz. Cuma günü ve sonrası sosyal bağlantılarınız artıyor.


KovaKova Burcu

Bu hafta sosyal ortamlarda, arkadaşlarınızla bulunacağınız çevrelerde onlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Hayatınızda bu dönemde bir insan yoksa kalbiniz boşsa aşkı arıyorsanız sosyal çevrenizde ve ortamlarınızda tanışacağınız bir insanla aşka yelken açabilirsiniz. Perşembe günü itibarıyla seyahat, dış ticaret, eğitim konularının ya da ruhsal, yasal konuların gündeminizde önemli yer tutması söz konusu olacak. Bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler yapabilirsiniz. Yine bu Perşembe günü Merkür’ün düzelmesiyle beraber ortak parasal işlerinizde rahatlayacaksınız. Cuma gününden sonra ilişkilerinizi daha çok kariyerinizde ve iş ortamlarınızda ortaya koyacaksınız. Patronlarınız ve üstlerinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz, onlarla daha fazla temas halinde olabilirsiniz. Yaptığınız işte görünür olmak, ön plana çıkmak, kendinizi göstermek önem kazanıyor.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta bir arkadaşınızın size söylediği bir konu kafanıza takılabilir ama bir yandan da onun söylediklerine hak vereceksiniz. Güçlü insanlardan göreceğiniz desteklerle özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntıları bu süreçte atlatmak daha kolay olacak sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Perşembe günü itibarıyla ortaklaşa parasal konularda kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. Hayatınızı değiştirecek bir insan devreye girebilir ve bu insandan tavsiyeler alabilirsiniz. Yine parasal durumunuzla ilgili önemli gelişmeler altındasınız. Borç, alacak, verecek, tahsilat gibi işleriniz, vergiyle ilgili konular özellikle ay sonuna kadar daha fazla gündeminizi meşgul edebilir. Cuma günü itibarıyla değişik insanlarla bir araya gelme, seyahat, eğitim konularının üzerine düşme, hayatı daha keyifli yönlerle algılama, yeni insanlarla tanışma, dış ortamlarda bulunma isteğiniz önem kazanıyor.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın