Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

18 – 24 Temmuz 2016 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta  aşk hayatınızda gelecek sorumluluklarınızla hareket edeceksiniz. Sanatsal, kreatif işlerinizde kalıcı görüşmeler veya anlaşmalar içinde olabilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Çarşamba günü oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay sizi en çok iş ve aile alanlarınızda etkileyecek. İş alanlarınızın yoğunluğu ve fazla göz önünde olmanız, aile hayatınızı aksatmanıza ve bu alanda bir takım gerilimler yaşamanıza neden olabilir. Yine de bir takım fikirlerinizi ve düşüncelerinizi kalıcı sonuçlara çekebilirsiniz. Cuma günü itibarıyla  1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Sportif faaliyetlerde rahat bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Yaratıcılık ve sanatla ilgili işleriniz varsa kendinizi ortaya koymaktan kaçınmayacaksınız. Cesaretiniz ve kendinize olan güveniniz yüksek olacak. Aşk hayatınızın önemli bir parçası olabilir.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta ortası Oğlak burcunda oluşan Dolunay, özellikle yabancılarla ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, medya, ticaret alanlarınızda gerçekleşecek sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bazı işlerinizin sonuçlarını istediğiniz noktalara çekebilirsiniz, bu hafta aynı zamanda ailevi konularda da maddi kaynaklarınızı ve yatırımlarınızı iyi kullanacağınız bir dönem olacak. Bu yüzden de güzel işler bu Dolunay’da karşınıza gelebilir. Cuma günü itibarıyla kimliğinizi ev ve aile konularında ortaya koymaya başlıyorsunuz. Aile hayatınızda yapılması gereken işlerin üzerine eğilebilir, daha fazla vaktinizi onlara harcıyabilirsiniz. Yine emlak, alım satım işleriyle daha fazla uğraşacak ya da vaktinizin çoğunu ev ortamlarınızda ya da ailenizle birlikte geçirmek isteyeceksiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta yakın çevrenizle beraber ortaklaşa hareket edeceğiniz konularda güzel ve sağlam adımlar atabilirsiniz sevgili ikizler ve yükselen ikizler. İletişimsel konularda, ortaklaşa atılacak her tür işte ve girişimde kalıcı adımlar sizi destekleyecek. Ortak parasal konular, vergi, kredi, faiz, banka, borç, ödeme Çarşamba günü oluşan  Dolunay’da daha fazla gündeminizde olabilir. Tam da paranızın hesabını yaparken ortaya çıkacak bir ödeme, bir borç veya  partnerinizin parasıyla ilgili bir gelişme, sizi biraz da olsa strese sokabilir. Cuma gününden sonra yakın çevre, akraba ve kardeşlerinize yönelik konuşma ve görüşmeler artarken ilginizi daha fazla yakın çevrenizde dönen olaylara kaydırıyorsunuz. Bir yandan da iletişim, satış, pazarlama, reklam alanlarında işi olanların kendilerini gösterecekleri ve aktif olacakları bir dönem söz konusu.

 YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı  iş hayatınızda isteklerinizi rahatlıkla karşı tarafa kabul ettirebilecek ve kalıcı anlaşmalar yapabileceksiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Çarşamba günü devreye giren Dolunay ile birlikte özel hayatınız, ikili ilişkileriniz ve ortaklaşa adım atacağınız işlerinizde sonuçlara ulaşmanız mümkün. Bu alanlarda biraz stresler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla, onun istekleri ve sizin istekleriniz arasında iyi bir köprü oluşturmaya özen gösterin. Ortaklaşa atılacak adımlarda güzel ve kalıcı iş ilişkileri ve anlaşmaları devrede olacak. Cuma gününden sonra tam anlamıyla, kimliğinizi parasal konulara kaydıracaksınız. Kendinizi parasal konularda güvende hissetmek öne geçerken, maddi konularda yapılması gerekenler devreye girebilir.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşını anlaşmalar yapmak ve hayatınızla ilgili önemli kararları devreye sokmak için kullanmalısınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Çarşamba günü oluşan Dolunay iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı etkiliyor. İşte bu Dolunay sırasında işinizde önemli değişiklikler, sonlanmalar ya da önemli birtakım kararlar devreye girebilir. Sağlığınızla ilgili konuların da birkaç gün boyunca üzerinizde stres oluşturması söz konusu olabilir ama ne yaşarsanız yaşayın bu Dolunay özellikle aşk hayatınızda ve sevdiklerinizle olan paylaşımınızda kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Cuma günü itibarıyla artık kendinize olan güveniniz yerine geliyor. Bir aydır üzerinizde hissettiğiniz o isteksizlik, ağırlaşma, olaylara geri plandan bakma gibi etkilerin geride kaldığını göreceksiniz. Kendinizi göstermek, ortaya koymak, güçlü ve etkili bir şekilde organizasyonlar içinde yer almak ve sosyalleşmek hayatınızda öne çıkacak.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı yakın çevre ve iletişimsel konularda gücünüzü ortaya koyacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Hırslı yapınızla iletişim, satış, reklam, pazarlama, organizasyon, ulaşım, bilgisayar işlerinizde kolaylıkla harekete geçebilirsiniz. Bu hafta ev, aile, yuvayla ilgili konularda içsel gözlemlemeleriniz çok yüksek olduğundan, olumlu adımlar atacak ve ailevi sorumluluklarınızı üstleneceksiniz. Çarşamba günü oluşan Dolunay, aşk hayatınızı etkileyecek. Özel hayatınıza daha fazla önem vereceksiniz. Bir yandan varsa çocuğunuzla ilgili konu ve olaylar artabilir. Onların sorumluluklarını üstlenebilirsiniz. Bir yandan da çocuk oluşumu tetiklenebilir ve siz de beklenmedik bir bebek haberiyle etrafınızdakileri şaşırtabilirisiniz. Cuma gününden sonra harekete geçmemeniz gerekiyor. Gizli düşmanlıklara ve kıskançlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Aşağı yukarı bir aylık sürecek olan bu süreçte sağlığınıza gereken özeni gösterin. Bağışıklık sisteminiz biraz düşük çalışacak.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı  geleceğinizi ilgilendiren işlerinizde, sosyal çevre işlerinizde önemli ve kalıcı adımlar atılabilir. Bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Bir sorumluluğun altına gireceksiniz ama bu sorumluluk size uzun vadede güzel sonuçlarla geri dönecek sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Çarşamba günü oluşan Dolunay ev, aile ve yuva alanlarınızı hassaslaştırıyor. Birkaç gün boyunca ailenizle ilgili konularda stresler, gerginlikler, hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte yakın çevrenizle olan bağlantılarınız güçlenirken, akrabalarınız ve kardeşlerinizin sorumluluklarını geleceğiniz adına üstlenirken ailevi konular daha fazla ön plana çıkmaya başlayacak. Cuma günü itibarıyla arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz, önemli gelecek planları içinde olabilirsiniz, sosyal ortamlarda kendinizi tanıtmak ve ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Kısacası, sosyal çevre konularınızın hızlandığı ve sevdiklerinizle gelecek planları yapacağınız bir sürece giriyorsunuz.

 


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı bir işinizde kalıcı, parasal anlaşmalar devreye girebilir ve bu anlaşmalar sizi yukarıya taşıyabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Çarşamba günü oluşan Dolunay yakın çevre, iletişim, satış, reklam alanlarınızda gerçekleşecek. Başkalarıyla başlattığınız işlerinizin karşılığını bu Dolunay’da alabilirsiniz. İş bağlantılarınızın kuvvetli olması, hırslarınızı doğru bir şekilde yönlendirmiş olmanız sayesinde güzel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Cuma gününden sonra kariyer hayatınıza odaklanıyorsunuz. Bir yandan konuşma ve görüşmeleriniz devam ederken bir yandan da toplumla ilgili konu ve olaylarda daha fazla kendinizi gösterme arzusu ön plana çıkabilir.

 


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı  önemli iş anlaşmaları yapmak; özellikle medya alanında, yabancılarla yapılacak işler alanında önemli adımlar atmak, kararlar vermek açısından çok uygun görünüyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Çarşamba günü oluşan Dolunay, parasal alanınızda gerçekleşiyor. Bu kadar başkalarının kaynaklarına bağlı olduğunuz, alacak-verecek dengesini sağlamaya çalıştığınız bu dönemde belki de işlerinizin karşılığını görmek hoşunuza gidecek çünkü bu Dolunay elinize bir para geçecek sevgili Yaylar. Hayat sizi birçok yönden destekliyor. Cuma günü itibarıyla kimliğinizi seyahatlere, ticarete, eğitimsel konulara, ruhsal ve yasal konulara kaydırıyorsunuz. Yeni alanlara doğru kayabilir, yeni şeyler deneyimleyebilirsiniz. Özel bir konuya çalışmak, kendinizi tecrit etmek için uygun zamanlarda değilsiniz. Kimliğiniz dış ortamlarda, değişik yerlerde, seyahatlerde, eğitimsel alanlarda daha fazla görünür hale gelecek.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta Çarşamba günü sizin kişisel alanınızda Dolunay oluşacak sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Özel hayatınıza bu kadar odaklı olduğunuz bu dönemde kendi hayatınıza daha fazla vakit ayırmalısınız.  Fiziki sağlığınızla ilgili konulara daha fazla önem vermelisiniz. Bu Dolunay’da özel hayatınız ve kişisel hayatınız arasındaki dengeyi iyi sağlamanız, herkes açısından daha olumlu olabilir. Bir anlamda bu hafta içinde maddi konularda da kalıcı adımlar atılabilir. Cuma günü itibarıyla alacak, verecek, borçlar, kredi, vergi ve ödemelerle ilgili konularda daha fazla kendinizi ortaya koyacaksınız. Daha ziyade başkalarına bağımlı hareket edeceksiniz. Vergi, stopaj, kredi kartı gibi ödemeler yine gündeminize yerleşecek. Belki siz tehlikeli olaylar içinde olmayacaksınız ama etrafınızda olan bir sürü tehlikeli konu ve olaya şahitlik etmeniz, bütün hayatın anlamını farklı algılamanıza sebep olacak.

 


KovaKova Burcu

Bu hafta, ortaklaşa iş hayatınızdaki birtakım görüşmeler, sosyal çevrenizdeki insanlarla güzel anlaşmaları karşınıza getirebilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Fikirlerinizi, sevdiğiniz insanla beraber ortaya koyduğunuz plan ve programlarınızı geleceğe taşımak adına da uygun bir gün olacak. Çarşamba günü oluşan Dolunay, sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Kontrolünüz dışında gelişecek olaylara karşı bu Dolunay’da dikkatli olmalısınız. Hesapta olmayan gelişmeler karşınıza çıkabilir, bir işin iç yüzünü öğrenebilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamamalı, bu Dolunay’da her şeyi biraz doğal akışına bırakmalısınız. Sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekecek. Cuma günü itibarıyla artık kimliğinizi ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar alanında ortaya koyacaksınız. Taşınmakla, yer değiştirmekle ilgili konular gündeminize yerleşebilir. Birlikte hareket etmek, güç birliği içinde olmak olumlu sonuçlar getirecek. Yine ikili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmak, sorunları konuşmak, masaya yatırmak önem kazanabilir.

 


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı  iş görüşmelerinizde güzel bir anlaşma devreye girecek. Bu anlaşmayla beraber kariyerinizde önemli bir adım atacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Çarşamba günü oluşan Dolunay, sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde gerçekleşecek. Sosyal çevrenizde hassas oluşumlara açık birkaç gün geçirebilirsiniz. Daha fazla özel hayatınıza odaklandığınız şu dönemde; sosyal çevrenizdeki organizasyonlar, davetler, aktiviteler zamanınızı o konulara kaydırmanıza neden olabilir. Bu da, ikili ilişkilerinizde sıkışmalar ve birtakım zorlanmaların göstergesi. Bir yandan da iş hayatınızda güzel gelişmeler altındasınız ve kurduğunuz güçlü bağlarla işlerinizde sorumlu bir şekilde harekete geçebileceksiniz. Cuma günü itibarıyla kendinizi iş ve sağlık alanlarınızda göstereceksiniz. İş yaptığınız insanlarla olan bağlantınızı güçlendireceksiniz. Yanınızda çalıştırdığınız insanlar ya da yanında çalıştığınız insanlar için bir şeyler yapmak ön plana çıkacak. Sağlığınızla ilgili konulara daha fazla özen göstereceksiniz. Oluşturacağınız bir beslenme programı, yine sağlığınızla ilgili konularda size yardımcı olabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın