Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

17 – 23 Haziran

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay Terazi burcundayken giriyoruz. İkili ilişkiler ve ortaklaşa çalışmalarımız devrede olabilir. Bu hafta daha barışçıl ve dengeli davranmak isteyebiliriz. Yine bu Pazartesi günlük yaşantımızda yeni deneyim ve aktivitelerin peşinden koşabilir, farklı bir gün geçirebiliriz. Yeni oluşumların aktivitelerin öne çıkması söz konusu olabilir. Zor sorunların üstesinden gelebileceğimiz bir dönem.

Çarşamba günü, Güneş-Jüpiter kavuşumuyla, kendimizi mutlu, şanslı ve keyifli hissedebiliriz. Abartıdan uzak durmaya çalışalım. Türkiye haritasında, Mars’ın Uranüs’ü tetiklemesiyle birlikte birkaç gün boyunca dikkatli adımlar atmamız gerekecek. Kanunsuzluklar, türbülanslar, grevler, gösteriler, patlamalar, depremler oluşabilir.

Perşembe ve Cuma günü devreye girecek olan Merkür-Venüs birleşimiyle, para konularında, ticarette olumlu görüşmeler, anlaşmalar devreye girebilir. Karşı tarafı anlayarak hareket edersek gerginliklerimiz azalabilir. Cuma günü güneş Yengeç burcuna geçecek. Bir ay boyunca kimliğimizde, aile, yuva, güvenlikle ilgili konulara yoğunlaşabiliriz. Duygusal, hassas, empatimiz yüksek olarak hareket edeceğiz.

Cumartesi günü ayın Jüpiter’le kavuşumu, barışı, iyi niyeti arttırması, genişleme, büyüme, dini oluşumların, yardımlaşmanın artacağının altını çiziyor. Yine annelerimiz, kadınlarımız barış elçisi olabilir, dilek ve niyetlerini etkili bir şekilde ortaya koyabilirler.

Pazar günü öğlen saatlerinde oluşacak Oğlak burcunda oluşan dolunay, duygusal hayatımızda hassas olacağımızın altına çizmekte. Türkiye haritasının 6. evine düşen bu dolunay, iş, işçi, işveren, polis, donanma ve iç güvenlik güçlerimizle ilgili konuları, uluslarası ilişkilerimizi, diğer ülkelerle olan bağlantılarımızı ve demokratik oluşumları mercek altına alabilir. Olaylara duygusallıktan çok, daha net, yönetme, organize etme dürtüsüyle, mesafeli ve soğuk yaklaşabiliriz. Herkese iyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın