Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

16 Ekim Cuma – 17 Ekim Cumartesi

Bu yazıyı paylaşın;

Salı günü Terazi burcunda bir yeniay oluştu. Bu yeniayla birlikte gerek ilişkilerimiz, gerekse ortaklaşa işlerimiz konusunda önemli kararlar karşımıza gelebilir. Önemli adımlar ve kararlarımız için bu yeniayı kullanmak faydalı olacak zira bu yeniay merkür- satürn güzel işbirliğiyle atılacak yeni adımlarda kalıcı sonuçlar için güzel bir zemin hazırlayacak. Terazi burcu anlayış, uyum, barış ve dengeyle ilgili olduğundan, dengeyi bozmaya çalışanların, beklenmedik olaylarla dengemizi sarsanlara karşı göstereceğimiz tepkilerin bu ay fazlasıyla karşımıza geleceğini söylebiliriz. İlişkilerimize her zamankinden daha fazla dikkat etmeli ve diplomatik çözümleri, anlayışlı yaklaşımları hayatımızdan çıkarmamalıyız.

Cuma günü ağır işlerin altından kalkmasını bileceğiz, grupsal enerjiler doğru ve etkili bir şekilde çalışacak. Girişimlerimiz ve adımlarımız için istediğimiz desteği ve doğru enerjiyi hayatımıza çekebiliriz.

Cumartesi günü devrede olan venüs- neptün karşıtlığıyla ilişkilerimizde sorunlara ve hayalkırıklıklarına açık olacağız. Karşı tarafı ve ilişkimizi gözümüzde büyütmüş olabilir ve bunun sonucunda acı çekebiliriz. Bu süreçte yeni bir ilişkiye adım atmamaya ve ilişki kararları almamaya özen gösterelim.

Pazar günü ve sonrasında çok özel ve güzel fırsatlar devreye giriyor. Önemli tekliflere, fırsatlara ve şanslara açık olacağız. Bu güzel etkilerle iş, hizmet ve sağlık alanlarında önemli fırsatlar karşımıza gelebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    bahar
    08:43'de Ekim 17, 2015

    ben akrebi m partnerim oğlak nasıl bir ilişki olur evlilik olunacakmış

Bir Cevap bırakın