Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

16 – 22 Aralık 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay ikizler burcundayken iletişimimiz aktif bir şekilde başlayacağız. Bu Pazartesi duygusal olarak doğru tahminler içinde olamayabiliriz.

Salı günü ikizler burcunda öğlen saatlerinde oluşan dolunay, iletişime dayalı konularda bizi hassas ve biraz da huzursuz kılabilir. Yabancılarla anlaşmalarımız, seyahat ve eğitim alanlarında başlattığımız, hukuksal konularda girişimde bulunduğumuz konu ve olayların,  sonuçlarını almak bu dolunayda önemli olacak. Ayrıca Uranüsün geri hareketi bırakarak, düzelmesiyle beraber, hayatımızdaki değişimler hızlanmaya başlıyor.

 Çarşamba ve Perşembe günleri daha çok ailevi konulara, evimizle ilgili olaylara önem vereceğiz. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kimliğimizle ilgili, organizasyona yönelik konular hız kazanmaya başlayabilir.

Bu haftanın en önemli olayı 21 aralık Cumartesi günü Venüsün oğlak burcunda gerilemeye başlayacak olması! İlişkilerimize, para durumumuza ve iş ilişkilerimize 40 gün boyunca dikkat etmeli, yaşayacağımız olayların niye başımıza geldiğini iyice gözlemlemeli ve belirli sonuçlara ulaşmalıyız. (venüs gerilemesiyle ilgili daha detaylı bilgi için Venüs gerilemesi yazımı okuyabilirsiniz) Ayrıca bu Cumartesi güneş oğlak burcuna geçecek.

Kimliğimizde ciddi, pratik, sorumluluk alan yönlerimiz ön plana geçmeye başlayacak. Parasal konular, yönetim ve idareyle ilgili hertür konu öne çıkmaya başlayabilir. Kendimizi her anlamda güvende hissetmek önem kazanacak. Herkese iyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın