Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

15-21 Temmuz 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay terazi burcunda, ikili ilişkilerimiz ve özel hayatımız devrede olarak başlıyoruz. Bu Pazartesi duygusal olarak çabuk sıkılabilir, meydana gelen olaylara karşı çabuk tepkiler verebiliriz. Çarşamba günü değişimlerin gezegeni uranüs gerilemesine başlayacak. Yaklaşık 5 ay boyunca gerileyecek olan uranüs, değişim ve farklılık yaşadığımız alanlarda gözden kaçırdıklarımızı, hatalarımızı ve yolunda gitmeyen konu ve olayları farketmemiz için iyi bir fırsat oluşturacak. Değişime önce kendimizden başlamamız gerektiğinin altını çizecek.

 Bu hafta çok özel bir hafta. Genel olarak ağır hareket eden gezegenlerin iyi açıları uzun yıllar içinde gerçekleşir. Çarşamba günü jüpiter- satürn, Perşembe günü, jüpiter-neptün, Cuma günü satürn, neptün ve Cumartesi günü mars- satürn ve mars neptün üçgeni devrede olacak.

 Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri etkili olacak Büyük Su Üçgeni gökyüzünün anlayış içeren, bizi arındıran, farkındalığımızı arttıran, üretken, verimli, yaratıcı etkileşimini ortaya çıkaracak. Girişeceğimiz işlerin, dileklerimizin, çabalarımızın ön plana geçeceği, bu mistik üçgenle hayallerimizin peşinden gidebilir, gerçek isteklerimizi somut olarak şekillendirebiliriz. Bir şeyler inşa etmek, kurmak ve sabırla ve anlayışla atılacak her tür adım için devreye giren bu özel etkileşimden en güzel şekilde yararlanmalı, gerçek isteklerimizi ayırt etmeli, olumsuz duygu ve düşüncelerden arınmalı, ruhumuzu temizlemeli ve bugünlerde bolca dua edip, meditasyon yapmalıyız. Ruhumuzu, vizyonumuzu genişletmek, işlerimizi geliştirmek, yeni projelere başlamak adına şanslı bir dönem.

 Dini konular, insan ilişkileri, insan hakları, ruhaniyet içeren her tür çalışma ve öğreti için harekete geçebiliriz. Bir insan için önemli bir rol üstlenmek veya bir insanın  hayatımıza dahil olarak bize yol göstermesi de söz konusu olabilir. Hayallerimize yön vermek ve onları gerçek platforma oturtmak yine önem kazanabilir.

 Cumartesi günü yaratıcılığımız artacak, ağır işler, planlı, programlı çalışmalar için rahatlıkla harekete geçebiliriz. Yine merkür bu Cumartesi düzelmeye başlayacak. İletişimimizdeki sorunlar ortadan kalkmaya başlıyor. Bu güzel haftadan faydalanmanız dileğiyle…

Sevgiler

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın