Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Haziran 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu: Haziran ayı akraba, komşu, kardeşler ve çok yakın olduğunuz arkadaşlarınızla vakit harcayacağınız ve ailevi konuların öne çıkacağı bir ay olacak. Hemen haziran başında oluşan dolunayda uzakta bulunan akrabalarınızdan önemli haberler alabilirsiniz.

05 haziran sonrasında aşk hayatınız güzelleşmeye başlıyor. Güçlü ifadelerle, sevdiğiniz insana hislerinizden bahsetmek, davranışlarınızla ona sevginizi, duygularınızı anlatmak için hiç durmayın. Keyifli aktiviteler, partiler, eğlenceler bu dönemde ilginizi fazlasıyla çekebilir. Sevmek ve sevilmek isteyecek, cesur adımlar atmaktan korkmayacaksınız.

08-09-10 haziranda aşka hazır olacak, sevdiğinizle her konuda anlaşacaksınız.

15 hazirandan sonra ortaklaşa para alanlarınızda şu son birkaç yıldır yaşadığınız konu ve olaylar son bir toparlama ve gözden geçirme olarak hayatınıza yeniden girebilir. Bu süreçte herşeyi gözden geçirin ve almanız gereken ama atladığınız bazı sorumluluklarınız için harekete geçmekten korkmayın.

İletişim, satış, pazarlama, reklam, bilgisayar sektörleri için yeni karar ve başlangıçların 16 hazirandan sonra yapılması önemli olabilir. Bu yeniay, yanıltıcı etkileriniz de olacak, bu yüzden bir yandan önemli başlangıçlar için kıvranırken, diğer yandan kolay etki altında kalmamaya özen gösterin.

24 hazirandan sonra artık enerjinizi daha çok ailevi konu ve olaylara yöneltmeye başlayacaksınız. Ailenize karşı daha duygusal ama bir o kadar da kızgın olabilirsiniz. Aranızda oluşacak herhangi bir ufak sorunu büyük tartışma platformlarına taşımaktan uzak durun.


BogaBoğa Burcu: Haziran ayı sizin için yağmurun arkasından güneşli günlerin gelmesi gibi pırıl pırıl bir ay olacak. Hemen aybaşındaki dolunay ortak para alanlarınıza yine de dikkat çekse bile, becerikli ve çözümcü yapınızla işlerin

üstesinden gelmesini başaracaksınız.

05 haziran ve sonrası evinizde misafir ağırlamak, evinizin ihtiyaçlarını karşılamak, dekorasyon, tadilat, tamirat gibi işlerle uğraşmak için uygun günler olacak. Hele ki 06-08-20 haziran ev ve aile hayatınızdaki keyfiniz ikiye katlanabilir. Parasal getirilerinizi ev hayatınıza aktaracaksınız.

İş alanlarınızda haziran ayında rahat edeceğiniz, parasal destekler sağlayacağınız günler, 09-10-14 haziran tarihleri.

12 hazirandan sonra merkürün düzelmesiyle beraber maddi konularda rahatlamalar görülebilir.

15 hazirandan sonra evlilik ve ikili ilişkilerinizde son kez tamamlanması gereken konulara odaklandığınızı fark edebilirsiniz. Partnerinizin sorumlulukları ve yaşadığı dönüşümlerin hayatınızdaki etkisini incelemek için bu süreçten kesinlikle faydalanmalısınız.

16 haziran parasal konularda yeni başlangıçlar için işte şimdi gönül rahatlığıyla yola koyulabilirsiniz.

21 hazirandan sonra iletişimsel faaliyetleriniz artmaya başlayacak. Kendinizi akraba ve kardeşlerinizle ilgili konularda ortaya koymaya başlayacaksınız.

24 haziran dan sonra onlarla olan iletişim hızlanırken bir yandan da ufak tefek sürtüşmelere açık bir süreç olacak.


İkizlerİkizler Burcu: Haziran ayı özel ilişkilerinizde gerçekleşecek olan bir dolunayla başlıyor. Bir yandan da bu ay özel hayatınız dışında kendinizi iletişimsel olarak ortaya koyacağınız bir ay olabilir. 02 haziranda oluşan dolunay size özel hayatınızda önemli kararlar aldırabilir veya karşı tarafın bu dolunayda sizin hayatınızı da etkileyecek kararlar aldığını görebilirsiniz. Bir taşınma gündeme yerleşebilir.

05 hazirandan sonra iletişim konularınıza, satış, reklam, pazarlama alanlarınıza eğilecek ve güzel ilişkilerle işlerinizde istediğiniz istikrarı sağlayabileceksiniz.

06-08-09-10 haziran özel ve iş hayatınızda beş yıldızlı günler. Gelecek işlerinizi bu tarihlerde hızlandırın.

15 hazirandan sonra iş ve hizmet alanlarınıza son kez gerileyerek giren satürn, bu konuları bir kez daha gözden geçirmeniz ve yapmanız gerekenlere odaklanmanız için size sorumluluklar verecek.

İşte şimdi sizin zamanınız tam anlamıyla başlıyor. 16 hazirandaki yeniay sizi yükseltecek. Tüm projeleriniz, başlangıçlarınız, adımlarınız ve girişimleriniz için bu yeniayı ve enerjisini kullanın, parlayacaksınız.

21-24 hazirandan sonra para konuşmaları, adımları ve mücadeleleri artmaya başlıyor. Hırslı olacaksınız ama bu hırsınız parasal işlerinizde size kazandıracak.YengecYengeç Burcu
:
Haziran ayı kalan işlerinizi tamamlamak, planlarınızı oluşturmak ve bilinçltı temizliği yapmak için ideal bir ay olabilir. Harekete geçmemeniz gereken bir ay olacağı için önemli konular yerine daha hafif ve sizi eğlendiren iş ve konulara yönelmelisiniz. İşlerinizi biraz rölantiye alabilir, sadece kendi isteklerinize odaklanabilirsiniz.

05 hazirandan sonra gelirleriniz ve ticari ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak. Gelirlerinizde artışlar söz konusu olabilir. Geri planda durduğunuz, yazım, çizim, özel  kurum işlerinizde 06-08-09-10 haziranda parasal konularda şanslı olacaksınız.

12 hazirandan sonra eğitim işlerinizde bazı sorunlara ve geri çekilmelere açık olabilirsiniz. Eğitim hayatınızdaki isteksizliğinizi, belirsiz durumları iyice gözden geçirmek için bu dönemi iyi değerlendirin.

12 haziranda merkürün düzelmesiyle beraber tam anlamıyla henüz olmasa bile daha rahatlayacaksınız. En azından kafanızı meşgul eden eski olaylar geride kalmaya başlayacak.

15 haziranda aşk hayatınızı son kez gözden geçirmek için satürn bu alanlarınıza kayarak, size son bir şans verebilir. Çocuk ve aşk sorumluluklarınızın son kalan konularıyla uğraşmak öne çıkabilir.

21 hazirandan sonra artık enerjiniz yükselmeye başlayacak. Kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlıyor.

Birkaç gün sonra 24 haziran da marsında kişisel alanınıza geçmesiyle beraber hızlı, çabuk hareket etme isteğiniz yüksek çalışacak. Bu süreçte sakarlıklara, sakatlanmalara, çarpmalara dikkat edin.


AslanAslan Burcu: Haziran ayına grupsal işlerle başarılı bir şekilde giriş yapacaksınız sevgili aslanlar… Yeni insanlar ve çevreler daha fazla ilginizi çekecek. Yalnız hala merkür gerilediği için kendinizi tam anlamıyla sosyal ortamlarınızda ifade edemeyebilirsiniz.

02 Hazirandaki dolunay,  aşk hayatınız ve sorumluluklarınıza dikkat çekiyor. Bu dönemde çevrenize verdiğiniz önem, aşk hayatınızı veya çocuğunuzu ihmal etmenize neden olabilir. Veyahut önemli bir organizasyonunuz varsa bu süreçte kendinizi kıstırılmış ve birden fazla işle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Dengeyi iyi oturtun.

05 haziran itibarıyla artık görüntünüze ve şeklinize önem vermeye başlayacaksınız. Güzelleşmek için harekete geçebilir, görüntünüze fazlasıyla vakit harcayabilirsiniz. Daha fazla dış ortamlarda bulunmak size yarayabilir.

06-08-09-10-14 haziranda hayat size göz kırpacak. Kendinizi birçok açıdan mutlu ve şanslı hissedeceksiniz. Yeni fırsatlar sosyal çevrenizden gelecek, birden fazla iş teklifi oluşabilir. Bu süreci istediklerinizi yapma ve kendinizi geliştirme konusunda kullanın. 12 haziranda merkürün düzelmesiyle beraber plan ve projelerinizi yoluna koyabilirsiniz.

15 hazirandan sonra artık son defa eviniz, yuvanız ve aileniz için sorumluluklarınız devrede olacak. Bu konulara odaklanmalı ve hayatın size son kez sunacağı testleri geçebilmelisiniz.

16 hazirandaki yeniay sosyal çevrenize dikkat çekecek. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya grupsal işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Yeni organizasyonlar içinde bulunabilirsiniz. Uygulamalarınızı başlatabilir, gelecek planlamalarınız için atılımda bulunabilirsiniz.

21 hazirandan sonra artık geri planda durmanız gerekecek. Bu dönemi bir hazırlık dönemi olarak görmeli ve önemli işleriniz için kesinlikle bu zamanda harekete geçmemelisiniz. Önemli planlar yapma, kendinizi gözden geçirme gibi etkileriniz yüksek olacak.

24 hazirandan sonra enerjiniz biraz düşük çalışabilir. Seyahat, medya alanlarınızda arkanızdan konuşan ve iş çeviren insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu yüzden önemli işleriniz için biraz daha beklemekte fayda olabilir.


BasakBaşak Burcu: Haziran ayına geldiğinizde iş yoğunluklarınız size nefes aldırmayabilir sevgili başaklar.

02 Hazirandaki dolunay aile hayatınıza ilginizi yöneltecek. İşiniz ve aileniz arasında zorlanabilir ve bazı hassas konuların su üstüne çıkmasına sebep olabilirsiniz.

05 hazirandan sonra artık biraz köşenize çekilmek isteyebilirsiniz. sosyalliğinizde geri çekilmeler oluşabilir. Yalnızlığı sevecek, platonik aşklara, gizli saklı oluşumlara daha meraklı olacaksınız.

Kariyer oluşumlarınızda 06-08-09-10-14 Haziranda inanılmaz güzel fırsatlarınız olacak. Beklenmedik gizli yerlerden gelen şanslarla ve parasal desteklerle yolunuzda kolay ilerleyeceksiniz.

12 Haziranda Merkür’ün düzelmesiyle artık daha rahat nefes almaya başlıyorsunuz. Kariyerinizde eski konuşulan ve size hata yaptıran konular geride kalmaya başlıyor. Artık kendinizi daha rahat ifade edecek, plan ve projelerinizi devreye sokacaksınız. Yine 12 hazirandan sonra evliliğinizi, ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz bir sürece gireceksiniz. Bu konularda bazı sorunlar oluşursa, bu sorunların nedenlerini gözden geçirmeniz önemli olacak.

15 haziranda Satürn son kez yakın çevre alanlarınıza kayarak bu alanda son kez sorumluluklarınızı test edecek.

16 Hazirandaki yeniay güzel ve etkili bir yeniay. Kariyerinizle ilgili alacağınız kararlar ve yeni başlangıçlar uzun soluklu olabilir. Bu dönem sonrası yapmaya özen gösterin.

24 hazirandan sonra arkadaş ortamlarınızda koşturmalarınız ve mücadeleleriniz artmaya başlıyor. Grubunuzun lideri olabilirsiniz ama bazı itici ve alıngan tavırlarla onlarla olan ilişkilerinizi zorlamayın.


TeraziTerazi Burcu: Haziran ayında seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel ve yasal konular gündeminizde önemli bir yer tutabilir. Kariyerinize etki eden insanlarla tanışabilirsiniz. Ufkunuzu genişletebilir, ileriye dönük planlar içinde bulunabilirsiniz. 02 haziranda oluşan dolunay yakın çevrenizdeki sorumluluklarınızı ortaya çıkartacak. Akraba, kardeşlerinizin, kuzen ve komşularınızla olan ilişkilerinize bu dolunay dikkat edin. Onların hayatındaki duygusal sorunlar sizin hayatınızı da etkileyebilir.

Kendinizi geliştireceğiniz konularda sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan yardım alacağınız tarihler 06-08-09-10 haziran tarihleri. Bu dönemde başlayacak olan işleriniz size şans getirebilir.

12 haziranda Merkür’ün düzelmesiyle beraber artık ifade de rahatlıyorsunuz. Seyahat, eğitim, medya, ticaret ve legal konularda artık önemli kararlar alabilirsiniz.

15 haziranla beraber parasal konularda Satürn sizi son kez test etmeye başlayacak. Eski parasal konular, sıkışmalar ve sorunlarla karşı karşıya kalırsanız bu dönemde olaylara sorumlulukla yaklaşmanız ve hatalarınızı fark etmeniz önemli olacak.

16 hazirandaki yeniay seyahat, yabancılarla yapılacak işler, legal konular, eğitim alanlarınızda yeni kararlarınızı ve başlangıçlarınızı bir kez daha karşınıza getirecek.

21-24 hazirandan sonra artık tamamen kendinizi ve enerjinizi kariyerinize ve iş konularına akıtmaya başlayacaksınız.


AkrepAkrep Burcu: Haziran ayında tatil, seyahat, eğitim konularınız ön planda olacak ve siz bunlara daha fazla vakit ayıracaksınız. Bir yandan da ortak para konularınız ay başında daha fazla ilgi odağınız olacak.

02 hazirandaki dolunay, parasal konulara dikkatinizi çekebilir. Bu dönemde elinize bir para geçebilir veya partnerinizle parasal konularda hassaslıklar yaşayabilirsiniz.

05 hazirandan sonra kariyer ve iş alanlarınızda güzel ilişkilerinizi devreye sokacaksınız. Beraber iş yaptığınız insanlarla, üstleriniz veya patronlarınızla olan ilişkileriniz önem kazanıyor. Bir yandan da bu ay tatil yerine zam, terfi, prim gibi isteklerinizi patronlarınıza aktarmanın tam zamanı.

06-10 haziranda güzel konuşmalar ve görüşmeler oluşabilir.

06-08-09-10 haziran iş hayatınızda parasal desteklerinizin yüksek olacağı tarihler.

12 hazirandan sonra artık ortaklaşa para alanlarınızda rahatlamaya başlıyorsunuz. Bu tarihten sonra parasal işlerinizi düzene oturtabilirsiniz.

15 hazirandan sonra son kez satürn sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayarak hayatınızdaki son dokunuşları yapmanızı sağlayacak

16 hazirandaki yeniay parasal işlerinizle ilgili başlangıçlarınızı yapmanızı sağlayacak. Bu dönem sonrasında kredi alabilir, ortak para kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

21 hazirandan sonra artık iş seyahatlerine çıkabilir ya da kendi tatil planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Yine eğitim konularınız, yabancılarla yapılacak işler, uzak yerlerde bulunan akrabalarınızdan alınacak haberlere odaklanabilirsiniz.

22-29 haziranda iş alanlarınızda şansınız ve esnekliğiniz size yeni kapılar aralayabilir.


YayYay Burcu: Hemen haziran başında oluşan dolunay, hayati kararlar almanıza neden olabilir. Hayatınızdaki değişimleri ve sorumlulukları da düşüneceğiniz önemli kararlar almaya yatkın olabilirsiniz.

05 hazirandan sonra seyahat etmeyi sevecek, değişik ve farklı kültürlerden etkileniyor olacaksınız. Belki de sevdiğiniz insanla yurtdışına gitmek, seyahat planmaları içinde olmak ilişkiniz açısından iyi bir fikir olabilir sevgili yaylar.

06-08-09-10 haziran bu seyahatleri devreye sokabilirsiniz.

12 haziranda merkürün düzelmesiyle beraber özel ilişkilerinizde karşı tarafla birbirinizi daha kolay anlamaya başlayabilirsiniz. 14 haziranda hızlı ve harekete geçmek isteyen yapınızla sevdiğiniz insana karşı anlayışlı olmaya özen gösterin.

15 hazirandan sonra satürn sizin kadersel alanınıza son kez gerileyerek yapmanız ve yapmadığınız işler ve olaylar için sizi test edebilir. Bu dönemi son bir temizlik olarak görün ve kendinizi her tür olasılığa açın.

16 hazirandaki yeniay özel hayatınızda önemli kararları ve başlangıçları yapmanız için ideal ortamları sunacak. İşte şimdi özel hayatınızda kararlar alabilir, taşınma işlerinizi devreye sokabilirsiniz.

21 haziranda sonra ortaklaşa para alanlarınız üzerine eğilmeye ve bu konularla uğraşmaya başlayacaksınız.OglakOğlak Burcu
: Haziran ayında iş ve hizmet konularınız aktif olacak. Daha çok çalışacak ama bir yandan da hayatın zevklerinden kendinizi mahrum etmeyeceksiniz.

05 hazirandan sonra banka işlemlerinizi, kredi yapılandırmalarınızı, vergi düzeltmelerinizi, borç ödemelerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz.

Bu alandaki güzel oluşumlar 06-10 haziran tarihinde devrede olacak.

İşinize fon sağlayacağınız ve bir yandan da işinizde parasal destekler ve bağlantılar oluşturacağınız tarihler 08-09-10-14 haziran.

12 haziranda merkürün düzelmesiyle birlikte işinizde yaşanan sorun ve aksilikler geride kalmaya başlayacak.

15 Haziranda Satürn’ün akrep e geçmesiyle birlikte sosyal çevre sorumluluklarınız ve bazı arkadaşlarınızla son birkaç yıldır yaşadığınız bazı sorunlar son kez çözülmek üzere karşınıza gelecek.

16 hazirandaki yeniay yeni iş başvurularınızı, projelerinizin karşılığını alabileceğiniz ve özellikle iş alanınızda yeni karar ve başlangıçlarınızı ortaya koyabileceğiniz bir yeniay olabilir.

21 Hazirandan sonra artık tamamen özel hayatınıza ve ilişkilerinize odaklanacaksınız. Sevdiğiniz insanın hayatına göre kararlar alacak ve onun isteklerine daha fazla yer vereceksiniz.

22-29 haziran parasal düzeninizde güzel gelişmeler içinde olacaksınız.

24 Hazirandan sonra özel hayatınızda bazı mücadeleler ve alınganlıklar ufak tefek sürtüşmeleri tetikleyebilir.


KovaKova Burcu: Haziran ayına aşk hayatınızı etkili bir şekilde yaşayacağınız, ev, aile hayatınızı keyifli hissedeceğiniz bir ay olabilir. Bir yandan da iş konularında önem vermeniz gerekecek.

Haziran başındaki dolunay sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu dolunay civarında arkadaşlarınızın hayatında önemli sorumluluklar üstleniyor olacaksınız. Onların hayatındaki zorlanmalar, duygusal dalgalanmalar sizi ve aşk hayatınızı da etkileyecek. Bu süreçte iki tarafında dengesini sağlamalısınız.

05 Haziran dan sonra tamamen iki ilişkiler konularına odaklanacaksınız. Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız artacak, birbirinize güzel jestlerde bulunacaksınız. Romantizm rüzgarları esecek adeta hayatınızda, bir yanda da güçlü ve gösterişli duygularınızı hem karşı tarafa göstermekte korkmayacaksınız ve aynı duyguların karşılıklı olduğunu göreceksiniz.

06- 08- 09- 10-14 Haziran tarihleri aşk hayatınızda beş yıldızlı günleriniz. Adeta ayaklarınız yerden kesilecek sevgili kovalar.

12 Hazirandan sonra Merkür düzelmeye başlıyor. Düzeldiği an itibari ile aşkta kendinizi çok iyi ifade ediyor olacaksınız.

15 Haziran Satürn’ün akrep burcuna geçmesi ile beraber kariyer ve hayatınızdaki son dokunuşlar, hayatınızdaki son sorumluluklarınızın olacağı bir döneme merhaba diyeceksiniz. Bu dönem de iş hayatınızdaki yaptıklarınızın karşılığını alacağınız bir süreç olacak. Yalnız iş hayatınızdaki gereken özeni göstermeniz şartıyla.

16 Haziran da ki Yeniayla birlikte aşka yelken açabilir. Var olan aşk hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz. Önemli bir sportif faaliyete yazılabilir, aynı zamanda çocuk yapma kararı alabilirsiniz. Varsa çocuğumuzla ilgili kararları bu yeni aydan sonra devreye sokmaya çalışalım.

24 Haziran da Marsın da bu alanlarınıza geçmesi ile beraber iş hayatınızdaki mücadeleleriniz, gündeminize yerleşecek.

22-29 Haziran tarihlerinde özel hayatınızda çok şanslı etkileşimler altında olacaksınız.


BalikBalık Burcu: Haziran ayı ev, aile ve yuva konularınızın hala gündeminizde olduğu eski konu ve olayların ön planda olduğu bir ay olabilir. Bir yanda da çocuğunuzla ya da partnerinizle paylaşımlarınızı artıracağınız bir ay olacak. 

05 Hazirandan sonra artık işinizi daha fazla seveceğiniz bir döneme geçiyorsunuz. İşle ilgili konularda kendinizi gösterebilecek, aynı zamanda beraber çalıştığınız insanlarla olan paylaşımlarınızı artıracaksınız.

06 haziran özellikle işle ilgili konularda kendinizi ortaya koyacağınız, patronlarınız ve üstlerinizden destek sağlayabileceğiniz bir dönem olacak.

08-10 Haziran eviniz ve aile hayatınızla ilgili yapılması gerekenlere odaklanabilir, aynı zamanda para ile ilgili konularda evinizde istediğiniz huzuru ve rahatlığı sağlayabilirsiniz.

12 Haziranda Merkür’ün ev ve aile alanlarınızda düzelmesi ile beraber artık ailevi konularda daha rahat bir iletişime sahip olacaksınız. Bu süreçten sonra ev alım satım kiralama işleriniz varsa bu alanlarınızda fikir ve düşüncelerinizi ortaya koyabilir ya da yapacağınız bir kontrat varsa harekete geçebilirsiniz.

14 Haziranda ailenize karşı kendinizi ortaya koyarken mümkün olduğunca sakin ve yapıcı olmaya özen göstermelisiniz. Hırslı yapınızla bazı konularda onlarla anlaşmakta zorlanacaksınız.

15 Hazirandan sonra son kez akrep burcuna geçerek eğitim, seyahat, yabancılarla yapılacak işlerle ilgili gelecek planlarınızla ilgili sizi test ediyor olacak. Bir kaç ay boyunca bu alanlarınızda son mücadelelerinizi ve sorumluluklarınızı son testlerinizi görüyor olacaksınız. Sorumluluklarınızdan kaçmadan ilerlemeye çalışmalısınız.

16 Hazirandaki yeni ay aile ve yuva ile ilgili konularda önemli başlangıçlar ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Tamda bu tarihten sonra emlak, gayrimenkul alım satımı için harekete geçmelisiniz.

21 Hazirandan sonra aşkı daha fazla hayatınızda hissetmek isteyeceksiniz. Hayatı daha eğlenceli yönleri ile algılayacak etrafınızdaki insanlarla yapacağınız plan ve programlarda daha eğlenceli konulara yönelmek isteyeceksiniz.

29 Haziranda işle ilgili konularda önemli gelişmeler farklı ve değişik metotlarda hareket etme sonucunda güzel getiriler elde ediyor olacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın