Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Nisan 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu: Nisan ayında  daha fazla kendinizden bahsedecek, ön planda olacak ve geri planda durduğunuz günlerin acısını çıkarmak isteyeceksiniz sevgili koçlar. Bir yandan da parasal konulara harcayacağınız vakit artabilir. Bu ay para girdilerinizin yüksek olacağı gibi gelen parayı elinizde tutmak önem kazanabilir.

04 nisandaki tam ay tutulması özel hayatınızda önemli sonuç ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Olasılıklara gelince evlilikle ilgili konular hızlanabilir, taşınma gündeme gelebilir veya tam tersi var olan ilişkinizde sevdiğiniz insandan beklenmedik hareketler görebilir ve ilişkinizde dengesizlikler yaşayabilirsiniz.

06- 08 nisanda üzerinizde hissedeceğiniz değişiklik ve farklılık rüzgarlarını kendi lehinize çevirmelisiniz. Etrafınızda olup biten her şey sizi fazlasıyla sıkabilir. Değişik ve size farklı gelen her şey daha çok ilginizi çekecek. Bu dönemde aşıksanız sevdiğiniz insana vereceğiniz sözler aşırı iyimserlikle süslü olabilir. Kendinizi mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz. Bir yandan da farklı ve sıra dışı ilişkiler, özgürlüğe dayalı aşklar sizi daha mutlu edebilir.

11 nisandan sonra konuşmayı, yazmayı kısaca iletişimi seveceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizi arttırabilir, sevginizi onlara ifadenizle gösterebilirsiniz.

15 nisan ve sonrası parasal konularda sabit davranmak isteyeceğiniz, koşullarınızı oluşturacağınız bir süreç.

18 nisandaki yeniay yeni girişimler ve yeni atılımlar için harika bir dönem. Yeni işler, atılımlar için bu tarihteki yeniaydan kesinlikle yararlanmalısınız. Unutmayın bu yeniay sizin atılımlarınız için önemli ve 1 yılın nasıl geçeceği, işlerinizin nasıl yönlenmesi, neler yapılması gerektiğine dair yaptığınız planları hayata geçireceğiniz bir yeniay olmalı.

Maddi konularda aradığınız fırsatlar, harekete geçireceğiniz fikirler 21-22-23 nisanda karşınıza çıkabilir.

21-22 nisan aşkınızla ilişkinizi güçlendirebilir, güzel konuşmalarla şansı üzerinizde hissedebilirsiniz. Yine çocuğunuzla olan paylaşımlarınız sizi çok mutlu edebilir. Çocuk isteyenlerse bu konuşmaları hızlandırarak önemli kararlar alabilirler.


BogaBoğa Burcu: Nisan başı kendinize ve ruhunuza yapacağınız yatırımlar hayata bakış açınızı genişletebilir. Etrafınızda olup biten olayları gözlemleyecek ve sonuçlara ulaşacaksınız. Bu ay bilinçaltınızda temizlik yapmalı, gereksiz yere biriktirdiklerinizi, içinize attıklarınızı düşünmeli ve kendinizi rahatlatacak yollar bulmalısınız.

04 nisanda oluşan tam ay tutulması iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda önemli sonuçları hızlandırılmış bir şekilde hayatınıza taşıyabilir. Kendinize bu süreçte çok yüklenmeyin ve olayları geldiği gibi yaşamaya çalışın. Kontrol etmeye çalışmak sinirlerinizi yıpratabilir. Düşündüğünüz bir işin karşınıza gelmesi diğer senaryolardan bir tanesi. Bu dönemde fikir üretkenliğinizi, yaratıcı işlerle insanlara sunmaya çalışın. Aklınıza gelen fikirler, projeler iş oluşumlarınızı verimli kılacak.

08 nisandan sonra ev hayatınızda ve ailevi konularda şansı ve mutluluğu daha çok üzerinizde hissetmeye başlayacaksınız. Kafanızdaki ev planlarınızı uygulayabilir, kredi başvurularını gözden geçirerek kendi bütçenize en uygun olanını seçmelisiniz. Yalnız bu işler için 15-19 nisan tarihlerinden uzak durun.

18 nisandaki yeniay zamanını ruh temizliğiniz ve yenilenmeniz için kullanmak sizin için en hayırlısı olacak. Artık bunlar son günler sevgili boğalar.

20 nisandan sonra sizin zamanınız başlıyor. Siz acele eden bir burç değilsiniz bu yüzden de bu ayın sonuna kadar hazırlıklarınızı tamamlamalı ve mayıs ayını beklemelisiniz.

22 nisan ev alım satımı için uygun bir gün. Yine ailenizle olan paylaşımlarınız sizi çok mutlu edecek.

26-30 nisan parasal konularda şansınız yüksek olacak.


İkizlerİkizler Burcu: Nisan ayı sosyal çevre konuşmalarınız, etkinlik ve organizasyonlar ön planda olurken, bir yandan da geri planda olmak, enerjinizi iyi dengelemek durumunda kalabilirsiniz. genel olarak isteksizliğinizi insanlara çaktırmayacaksınız ama en keyif aldığınız anlar yalnız kaldığınız zamanlar olacak.

02-06 nisanda önemli işler, iletişimi kuvvetli insanlarla yapacağınız planlarınıza odaklanmalısınız.

04 nisandaki tam ay tutulması aşk hayatınızı tetikleyecek. Aşkı isteyecek, hissedecek ve kendinizi aşkın kollarında bulacaksınız. Bu dönemde aşkınızı gizli tutmanız size daha ayrı bir heyecan verebilir. Yine bu tutulmayla beraber beklenmedik bir bebek haberi özel hayatınıza damgasını vurabilir.

06 nisanda değişik ve sıra dışı arkadaşlar, insanlar, plan ve projeleri isteyeceksiniz. Farklı konuşmalar sizi harekete geçirecek. Davranışlarınızla çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz.

08 nisan ve sonrasında özel hayatınızla ilgili konular daha net ve istediğiniz gibi şekillenmeye başlayacak. Artık ne istediğinizi bildiğiniz için bu konularda daha bilinçli hareket edeceksiniz.

11 nisan ve sonrasında artık görüntünüze daha çok önem vereceksiniz. Keyfiniz artmaya başlayacak. Alışveriş yapacak, dolaşmak, keyfiniz için  istediğiniz yerlerde dolanmak isteyeceksiniz. Biraz bencil bir dönem olabilir bu yüzden sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklar yaşayacağınız 15 nisan tarihine dikkat edin. Bu dönemde karşı tarafın sizi anlamadığını düşünebilirsiniz.

20 nisandan sonra artık kendinizi ve geçen sene yaşadıklarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Bu süreçte programınızı iyice planlayın ve bu yıl neler yapabileceğinizi gözden geçirmeye çalışın. Maneviyatınızın bu ay içinde güçlendiğine şahit olacak, geri plandan yürüteceğiniz işleriniz için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız.

21-22-26-30 nisan güzel ve etkili organizasyonlarda bulunabilirsiniz.


YengecYengeç Burcu: Nisan başında kariyer ve iş hayatınızda farklı ve sıra dışı tekliflere açık olacaksınız. Normal olan her şey bu dönemde sizi sıkacak ve değişik ortamlar, insanlar ve projelerin sizi daha beslediğini düşüneceksiniz. 02-06 nisanda şans size kariyerinizde birçok farklı alandan gelebilir.

Özellikle 06-08 nisan bu etkiyi üzerinizde en fazla şekilde hissedeceğiniz tarihler.

04nisandaki tam ay tutulması ev ve aile hayatınızda oluşacak. Biraz stres ve gergin etkiler altında olacaksınız. Zira tam da bu dönem iş alanlarınız fazlasıyla değişik etkiler altında olacak. Aradaki dengeyi iyi kurun ve sevdiğiniz insanlara karşı anlayışı elden bırakmayın yoksa ilişkinizde ve aile hayatınızda bazı bozulmalar oluşabilir.

11 nisandan sonra yalnızlığı seveceğiniz, ruhunuza daha fazla vakit ayırmak isteyeceğiniz, sosyalliğinizde çekilmeler yaşayacağınız bir 3 hafta içine gireceksiniz. Aşkın ve hayatın anlamını keşfetmek öne çıkabilir. Gizli saklı ilişkiler, platonik aşklara da meyilli olabilirsiniz.

15 nisanda iş sorumluluklarınız kendinizi yalnız hissetmenize neden olabilir. Bu etki kısa sürecek bu yüzden kendinize çok yüklenmeyin.

18 nisandaki yeniay, kariyerinizi harekete geçirecek. Bu tarih sonrası iş hayatınız hızlanmaya başlayacak. Her tür yeni kararınızı bu tarihte almaya özen gösterin. Yeni projelerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Aşk hayatınızda 21-22 nisan da sosyal çevreniz size yardımcı olacak. Bu dönemde sevdiğiniz kişiyle güzel organizasyonlar içine girebilirsiniz veya hayatınızda birisi yoksa çevreniz aradığınız insanı sizinle tanıştırabilir. 23 nisanda da önemli bir organizasyon için kolları sıvayabilir, katılacağınız ortamlarda düşünceleriniz için harekete geçebilirsiniz.

26-30 nisanda kariyerinizde olumlu gelişmelere gebesiniz.


AslanAslan Burcu: Nisan ayında daha az tanıdığınız insanlarla irtibatınızı arttıracaksınız.

06-08 nisan bu irtibatların ve beklenmedik fırsatların devrede olduğu tarihler.

04 nisandaki ay tutulması oluşan tam ay tutulması satış, reklam ve pazarlama alanlarınızı hızlandırabilir. Yaptığınız görüşmelerin ve anlaşmaların karşılığını satış olarak alabilirsiniz. Yine bu tam ay tutulması yakın çevrenizde önemli konu ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Akraba, kardeşlerinizin, kuzenlerinizin, komşularınızın ve yakın dostlarınızın hayatındaki değişimler sizi de ilgilendirebilir.

11 nisandan sonra arkadaşlarınızla organizasyonlarınızı arttırabilirsiniz. Onlarla gezmekten, paylaşım içinde olmaktan, yeni insanlarla tanışmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Yalnız 15 nisanda arkadaşlarınızla bazı sorunlar yaşamaya müsaitsiniz, bu güne herhangi bir organizasyonu denk getirmemeye çalışın.

15 nisandan sonra kariyer görüşmeleriniz, konuşmalarınız hızlanmaya başlıyor. Aynı anda birden çok alana yayılabilir, işinizde kendinizi gösterebilirsiniz.19-

18 nisandaki yeniay seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, medya alanlarınızı etkileyecek. Bu alandaki yeni başlangıç ve kararlarınızı bu tarihten sonra uygulamalısınız, o zaman bu girişeceğiniz işler uzun soluklu ve kalıcı olacaktır.

20 nisandan sonra kimliğinizi kariyerinizde ve işinizde ortaya koyacaksınız.

21-22-23- 30 nisan iş teklifleriniz, iş bağlantılarınız hayatınızı renklendirebilir.

26-30 nisanda işinizde göz dolduracak ve desteğinizi üstlerinizden alacaksınız.


BasakBaşak Burcu: Nisan ayında değişim ve dönüşümleriniz hayatı farklı bir gözle algılamanıza neden olabilir. Hala parasal fırsatlar ve işler altında olacaksınız ama bir yandan da seyahat, medya, eğitim alanlarınızda da gelişmeleriniz olacak.

02 ve 06 nisan hem maddi, hem de manevi anlamda kendinizi mutlu ve şanslı hissedeceğiniz bir gün.

04 nisandaki ay tutulması sizin para evinizde oluşacak. Bu tutulma zamanı ve sonrasında parasal konularda önemli kararlar ve sonuçlar gündeminizde yer alabilir. Partnerinizin veya başkalarının para taraflarıyla çok ilgilenmeyecek sadece kendi paranıza ve kazançlarınıza odaklanacaksınız.

06-08-10 nisanda eşinizin, partnerinizin parasal konularda fırsatları gündeme gelebilir. Yine parasal işlerinizde risk almaya yatkın ve anlık hareket etmeye meyilli olabilirsiniz.

08 nisandan sonra aile hayatınızda birkaç aydan beri yaşanan sıkıntıların, sorunların geride kaldığını görebilirsiniz. Ailevi konularda sorunlardan korunacaksınız ama alacağınız sorumluluklar yine de zaman zaman sizi bunaltabilir.

11 Nisandan sonra artık kariyerinizde konuşulmak, ilişkilerinizi arttırmak için kolları sıvayabilirsiniz. Hızlı ve kısa bilgilerle bu süreçte patronlarınız ve üstlerinizle olan ilişkinizi güzelleştirebilirsiniz.

18 Nisanda ortak para alanlarınızda oluşan yeniayla beraber bu dönemden sonra borç almak, vergi düzenlemelerinde bulunmak, sigorta işlerinizi halletmek için kolları sıvayabilirsiniz. Kredi alacaksanız bu dönemden sonra almaya çalışın.

22-26-30 Nisan işlerinizde parasal desteği sağlayacağınız günler.


TeraziTerazi Burcu: Nisan ayına girerken, özel hayatınız, sevdiğiniz insanla yapacağınız planlarınız, onun hayatına göre vermeniz gereken kararlar devrede olacak. Bir yandan kendinizi mutlu görecek diğer yandan ailenizle 05-08 nisanda anlaşmazlıklara açık olacaksınız.

02-06-08-10 nisan özel ilişkilerinizde farklılığı, heyecanı ve keyfi yakalayacağınız tarihler. Kendinizi mutlu ve şanslı hissedeceksiniz.

04 nisandaki tam ay tutulması hayatınızda önemli karar ve sonuçları karşınıza getirecek. Bu şu anlama gelebilir, eğer eşinizin veya partnerinizin hayatına ayak uyduramadıysanız ilişkinizi sonlandırma kararı gündeme gelebilir veya tam tersi bir şekilde yolunuza daha güçlü kararlarla devam edebilirsiniz. Bu tutulma ani ve beklenmedik fikirler içerdiğinden kalıcı olmayacak ama hayatınızı değiştirecek sonuçlar ortaya çıkabilir.

11 nisandan sonra seyahatleriniz, hukuki konular, yabancılarla yapılacak olan işlerinize ilginiz artmaya başlayacak. Daha az tanıdığınız insanlarla bağlantılarınızı daha sağlamlaştırabilirsiniz. 15 nisana bu anlamda dikkat edin.

15 nisanda banka, kredi ve faiz konularınızı düzenleyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu alandaki tüm becerilerinizi devreye sokabilir ve kalıcı çözümler üzerine gidebilirsiniz. 12-19-21-22 nisan parasal işlerinizi sağlama almak ve halletmek için uygun günler.

19 nisanda bir iş seyahati, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde hayal kırıklıklarına ve aldanmalara açık olabilirsiniz.

18 nisandaki yeniay, özel hayatınızı içerecek. İlişkiniz, evliliğiniz ve sosyal işlerinizle ilgili konularda bu yeniay zamanı her tür kararınızı ve başlangıçlarınızı devreye sokmalısınız.

22-23-26-30 nisanda seyahatleriniz size keyif verebilir. Sevdiğinizle güzel etkileşimlere açık zamanlar.


AkrepAkrep Burcu: Nisan ayında hem iş konularınıza, hem de özel hayatınıza ilgi göstermeniz gerekecek. İşinizde yeni ve farklı fırsatlarla karşılaşabilir veya var olan işinizde önemli değişimlere maruz kalabilirsiniz.

02-06 nisan iş alanlarınızda önemli fırsatlar, şanslar ve tekliflere hazır olun.

04 nisandaki tam ay tutulması, kadersel alanınızda gerçekleşecek. Beklenmedik olaylara bu tutulma sonrası açık olacaksınız. Ayrıca bir işin iç yüzünü öğrenebilir ve bilinçaltınızda aydınlanmalar yaşayabilirsiniz.

08 nisandan sonra para evinizin yöneticisi Jüpiter düzeliyor. Maddi konularda zorlandığınız alanlarda daha rahat hareket etmeye başlayabilirsiniz. Satürn’ün bu alanlarınızda dolaşması hala maddi alanlarınıza dikkat etmeniz gerektiğinin altını çizmekte.

11 nisandan sonra ortaklaşa para alanlarınızda ilişkilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Bir borç almak, kredi ödemelerinizde rahata kavuşmak gibi etkileriniz sizi mutlu edebilir ama dikkat etmeniz gereken tarihlerde yok değil.

15-19 nisanda yanılgılara ve sorunlara dikkat edin. Bu tarihlerde herhangi bir girişimde bulunmayın. 15 nisandan önemli ortaklı işleriniz devrede olabilir.

18 nisandaki yeniay iş hayatınızda önemli değişimler, başlangıçlar ve kararlar için sizi cesaretlendirecek. Bu dönemden sonra yapacağınız başlangıçlar daha uzun soluklu ve kalıcı olabilir.

20 nisandan sonra artık tam anlamıyla kendinizi özel hayatınıza vereceksiniz. Partnerinizin istekleri ve beklentileri öne geçebilir.

23 nisanda hırslı ve çabuk hareket etmek isteyen yapınızla partnerinize karşı sinirli olmaktan kaçının.

22- 26 nisanda daha rahat etkiler altında olacaksınız.


YayYay Burcu: Nisan ayı aşk hayatınızın tavan yaptığı, kendinizi ilginç ve farklı olayların içinde bulacağınız, risk almaktan korkmayacağınız ve iş alanlarınıza enerjinizi akıtacağınız bir ay olabilir.

02 nisanda sanatsal ve kreatif işlerinizde yaratıcılığınızı konuşturacaksınız. Sevdiğiniz insanla planlayacağınız bir seyahat sizi çok mutlu edebilir.

Yeni ve farklı deneyimler, iş alanlarınızda 06-08 nisanda devrede olabilir.

04 nisanda oluşan tam ay tutulması sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde bazı konuları ve sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Çevrenizde önemli değişimler oluşabilir ve siz bu değişimlerden memnun olabilirsiniz. Yine de arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize bu tarih ve sonrası dönemde dikkat edin. 

08 nisandan sonra hem kendinizi geliştireceğiniz alanlarda, hem de fiziki olarak kendinizi daha mutlu ve iyimser olarak göreceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Şansı ve gücü üzerinizde hissetmeye başlıyorsunuz.

11 nisandan sonra özel hayatınıza önem vermeye başlıyorsunuz. Partnerinizle beyinsel olarak iyi anlaşacak, aranızdaki sorunları iyi niyetinizle halletmeye çalışacaksınız. Yalnız 15 nisan tarihine dikkat edin. Bir çuval inciri berbat etmeyin. Hayat sorumluluklarınız sevdiğiniz insana ağır gelebilir ve kendisini yalnız hissedebilir.

15 nisandan sonra iş konularında görüşme ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Yeni bir işe başvurma, işinizi gözden geçirme ve eğer patronsanız yanınızda çalıştırdığınız insanların iş sorunlarıyla ilgilenmek öne çıkabilir.

18 nisandaki yeniayda aşk hayatınızda yeni bir dönem başlayabilir. Ya da önemli kararlarınızı bu tarihten sonra devreye koyabilirsiniz. Çocuğunuzun hayatındaki kararlarınızı da uygulayabilirsiniz.

19 nisanda da bazı hayal kırıklıklarına dikkat etmelisiniz.

21-23 nisan aşk hayatınızda değişik fırsatlar yakalayacağınız günler. Bugünlerde hızlı ve sabırsız olabilirsiniz. Biraz daha yavaşlamaya ve işleri ağırdan almaya ne dersiniz?

22-26-30 nisanda özel hayatınızda nihayet aradığınız dengeyi ve esnekliği sağlayacağınız günler.


OglakOğlak Burcu: Nisan ayında ailenizde beklenmedik, heyecanlı oluşumlara hazır olmalısınız. Anlık konuşmalar, kararlar alınabilir. 06-08-10 nisanda bir arsa, gayrimenkul işi devrede olacak. 02-06 nisanda aile hayatınızda bolluğu, bereketi tadacaksınız. Ortaklaşa para alanlarınızda da güzel gelişmeler sizi mutlu edebilir.

04 nisandaki oluşan tam ay tutulması kariyer ve iş alanlarınızda oluşacak. Bazı konular sizi harekete geçirecek. Bu dönemde aile hayatınıza ve kariyer oluşumlarınıza dikkat etmeli, ikisi arasındaki dengeyi iyi sağlamalısınız. Yeni işler ve projeler gündemde.

11 nisandan sonra işinizi seveceğiniz ve iş ilişkilerinizi güzelleştirebileceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu dönemde işinize kalbinizi vereceksiniz.

15 nisanda bir işinizde sizin dışınızda gelişen olaylarla iş arkadaşlarınızla anlaşmazlıklara düşebilirsiniz.

18 nisandaki yeniay ev aile yuva düzeninizle ilgili olarak verdiğiniz veya alacağınız kararları uygulayacağınız bir yeniay olabilir. Ev alım, satım ,yer değiştirme gibi işlerinizi bu tarihten sonra yürürlüğe koyabilirsiniz.

20 nisandan sonra yaratıcılığınız artacak, hayata keyifle, rahat etkilerle bakacak, aşk hayatınıza odaklanacaksınız.

21-22-23-30 nisanda aşk hayatınızda ve evinizde keyifli etkileşimleriniz var.

22 nisanda iş hayatınızda parasal bağlantılarınızı oluşturacağınız harika bir gün.


KovaKova Burcu: Nisan ayı bir yandan evinize ailenize odaklı olurken, diğer yandan da akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan iletişiminizi daha fazla artıracaksınız. Beyinsel faaliyetleri daha önemseyeceksiniz. Varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinizde güzelleşmeye başlayacak.

Özellikle 02 Nisan partnerinizden aldığınız destekle hem kısa vadeli planlarınız için ortaklaşa yapılacak işleriniz için en uygun tarih.

06-08-10 Nisan iş alanlarınızda çok güzel görüşmelerin, konuşmaların ve anlaşmaların olacağı tarihler. Bu tarihleri bir kenara not edin ve en güzel şekilde faydalanın.

11 Nisandan sonra aşk hayatınız hareketlenmeye başlıyor. Birden fazla seçenekle karşı karşıya gelebilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa onunla beraber katılacağınız aktiviteler, sportif faaliyetler sizi daha fazla heyecanlandırabilir.

18 Nisandaki yeni ay satış, reklam, pazarlama iletişimin her tür formunda yeni işleri yeni başlangıçları ve kararları, yeni olayları ve projeleri ayağınıza getirecek. Her türlü başlangıçlarınız için bu yeni ayı kullanabilirsiniz.

15-19 Nisana dikkat etmelisiniz. Bu dönemde sosyal çevre sorumluluklarınız özel hayatınıza gereken zamanı ayıramamanıza sebep olabilir. Bu nedenle kendinizi özel hayatınızda, aşk konularında ya da çocuğunuzla olan ilişkinizde kendinizi yetersiz hissetmeniz mümkün.

20 Nisandan sonra daha fazla ilginizi ve alakanızı evinize ve ailenize ayıracaksınız. Evinizde vakit geçirmek, ev ve aile hayatınız için yapacaklarınız konusunda kimliğinizi daha fazla ortaya koymak önemli olabilir.

21-22-23 Nisanda ailevi konularda şanslı etkileşimleriniz olacak.

Özel hayatınızda ise yakın çevrenizden aldığınız keyifli enerjilerle 22-26 Nisan da çok güzel etkileşimleriniz var. Sevdiğiniz insanla birbirinize çok güzel sözler söyleyebilir, belki de uzun zamandır beklediğiniz teklifi bu tarihlerde alabilirsiniz.


BalikBalık Burcu: Nisan başında hala parasal konularda önemli fırsatlarınız olacak. Elinize geçecek olan paraları iyi değerlendirmeye çalışın ve çok fazla uzun soluklu olmayacağını bilin. Yine yeni tekniklerden farklı ve değişik olan işlerden güzel şanslar yakalayabileceksiniz.

02 Nisan bu alanda parasal konularda şanslı günlerinizden bir tanesi.Yine 06 nisan para ile ilgili konularda kendi kimliğinizden farklı bir şekilde hareket ederek değişik şanslar elde edebilirsiniz.

04 nisandaki tam ay tutulması ortaklaşa para alanlarınızı tetikleyecek. Bu tarih ve sonrası ortağınızın partnerinizin yada patronunuzun hayatındaki parasal değişimler sizi de etkileyebilir. Bir kredi altına girebilir veya vergi konularınız varsa bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ya da bir ödeme sizi sıkıştırabilir.

05-08 Nisan civarı özellikle sosyal çevrenizle yapacağınız işlerinizde parasal konularda sürtüşmeler ve anlaşmazlıklar yaşamaya mailli olacaksınız. bu süreç içerisinde güçlü ve etkili arkadaşlarınızla aranızın bozulmasına izin vermemeye gayret etmelisiniz.

11 nisandan sonra ev ve aile alanlarınızda güzel ilişkiler kurabileceğiniz bir döneme gidiyorsunuz. Yine evinize dair mobilyaları değiştirmek, tadilat, boya badana gibi işleriniz varsa bu tarihten sonra harekete geçebilirsiniz. Yalnız 15-19 nisan tarihlerine dikkat etmeli, bu işlerinizi bugünlerde denk getirmemeye çalışmalısınız.

18 Nisanda oluşan yeniay parayla ilgili konularda başlangıç ve kararlarınızı yapmanız için sizi destekliyor olacak. Bu dönem içerisinde parasal konularda abartıya kaçmamalısınız.

19 Nisanda özellikle kararsızlıklarınız ve hayatınızdaki belirsizlikler aile hayatınızı olumsuz etkiliyor olabilir.

20 Nisandan sonra satış, reklam, pazarlama, iletişim, bilgisayar ve teknolojik alanlarda kimliğinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Bu alanlardan herhangi birinde bir işiniz varsa daha fazla uğraşılarınızın gündemde olduğu bir dönem içerisinde olacaksınız.

22 Nisan özellikle ev hayatınızda güzel gelişmeler içerisinde olacağınız bir zaman. Evinizle ilgili yapılması gerekenler ve bitirilmesi gereken konular içerisinde güzel etkileşimler altında olabilirsiniz.

26 Nisan aile hayatınızda parasal konularda destek vereceğiniz günlerden bir tanesi.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın