Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

2 – 8 Mart Haftalık Burç Yorumları

2-8Mart-HandeKazanova
Bu yazıyı paylaşın;

2 – 8 Mart Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu Pazartesi oldukça hızlı ve hareketli başlayabilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İnsiyatif almanız gereken konularda zorlanmalar, duygu ve mantık karmaşalarına dikkat etmekte fayda olabilir. Salı günü  özel ilişkilerinizi zedeleyecek hareketlerden kaçınmalısınız. Hem özel hayatınızda, hem maddi alanda vereceğiniz bazı kararlar doğru olmayabilir. Sorumluluklarınız içsel streslere neden olacak. İş ve kariyer alanlarındaki zorlanmalar, yükümlülükler hayattan alacağınız keyfi zorlayabilir.

Çarşamba günü itibarıyla 10 Mart’a kadar Merkür sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde gerilemesine devam edecek. Bu 1 haftalık süre zarfında onlarla yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Bazı organizasyona yönelik işlerinizde de sorunlar oluşabilir. Diğer taraftan eski arkadaşlarınızla yeniden bir araya gelebilirsiniz. Onlarla yaşadıklarınızı paylaşmalı, onlardan gelecek tavsiyelere yüz çevirmemelisiniz.

Perşembe günü ve sonrasında 3 hafta boyunca maddi kazanımlarınızda artış ve düzelmeler yaşayacaksınız. Güzel olan eşyalara karşı ilginiz artabilir, harcamalarda bulunabilirsiniz.Ticaret ve sanatla uğraşanlar için olumlu bir dönem olacak. Kafanız parasal konularda temkinli çalışabilir.

Pazar günü parasal konularda hızlı kararlar alacaksınız. Bu sosyal ortamlarınızdaki harcamalar olabileceği gibi, önemli konuşmaları, sürpriz konuları içerebilir. Özel hayatınızla ilgili ani kararlarda söz konusu olacak.


BogaBoğa Burcu:

Pazartesi günü parasal işleriniz önem kazanırken gelecek planlarınız konusunda kafanız kararsız çalışabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bazı organizasyona yönelik işlerinizde zorlanmalar oluşabilir.

Bu hafta  gözden geçirilmesi gereken konular ön planda olurken, eski dostlukların ve çevrenin her konuda işinize daha fazla yaradığını görebilirsiniz. Her tür iş alanında parasal getiriler elde etmeniz önemli olacak. Salı gününe  dikkat edin. Alacağınız bir haber, yaşayacağınız bir olay sizi zorlayabilir. İlişkilerinizde desteklenmediğinizi görebilir veya hissedebilirsiniz.

Çarşamba gününden 10 mart’a kadar merkür kariyer ve iş alanlarınızda gerileyecek. Bu alanlarda kendinizi yanlış ifade etmeye açık olacağınız gibi eski sorunların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Yeni işlere başlamaktan, yeni adımlar atmaktan kaçınmanız yerinde olabilir.

Perşembe günü ve sonrasında kendinize bakmasını ve para harcamasını bileceksiniz. Keyifli ortamlarda ve birazda tembellik yaparak kilo almaya müsait olabilirsiniz. Önemli girişimleriniz için görüşmelerinizi arttırabilirsiniz. Sosyalliğiniz artacak, diğer taraftan kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlıyor.

Pazar günü kariyer ve iş alanlarınızda hızlı ani ve beklenmedik olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Sıkılgan yapınızla hareket edebilir, iş hayatınıza heyecan katacak fikirler peşinden koşabilirsiniz. Yine arkadaşlarınıza, eşinize, dostunuza yardımlarınız yüksek olacak.


İkizlerİkizler Burcu

Bu Pazartesi kişisel isteklerinizi önemseyacak ama bunları yerine getireirken zaman zaman zorlandığınızı göreceksiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Mantığınız ve duygularınız arasında gitgelleriniz olabilir, iş hayatınızda kararsızlıklarınızı aşmaya çalışmalısınız.

Salı günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde, parasal yönden gerginlikler devrede olabilir. Bir iş planınız para engeline takılabilir, bozulabilir. Beraber iş yapacağınız arkadaşlarınız ve çevrenizle dikkatli adımlar atmakta fayda olabilir. Yine bir arkadaşınızın hayatında olan bir olay sizi derinden etkileyebilir.

Çarşamba gününden sonra 10 Mart’a kadar  seyahat ve eğitim alanlarınızda bazı iletişim sorunlarına ve karmaşalarına açık olacaksınız. Daha önceden iş yaptığınız insanlarla görüşmeleriniz hızlanırken, yeniliklerden uzak durun. Öğrenciyseniz bu 6 gün boyunca eğitimsel olarak bazı hatalara, sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz.

Perşembe günüyle birlikte sosyal ortamlardan elinizi ayağınızı çekebilirsiniz. Kendinizle başbaşa kalmak, özel ilişkilerinizde kendinizi yeterince ifade edememek ve fedakarlıklar ön plana çıkabilir. Yalnızlık size iyi gelebilir, kendi ruhunuzla bağlantı kuracağınız bir dönem başlıyor.

Pazar günü  beklenmedik, farklı, hızlı olaylara açık olmalısınız. Bu olaylar seyahat, eğitim, çocuklar, aşk hayatınızı içeren konularla bağlantılı olabilir. İş alanlarınızdaysa gereksiz fedakarlıklarınızı kontrol etmeye çalışmalısınız. Toplumsal konularda hassas olacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza biraz isteksiz ve geri planda yürüteceğiniz işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Uzaklardan alacağınız haberler gün içinde duygusal durumunuzu etkileyebilir. Duygu ve mantığınız arasında bocalayabilir, kararsızlıklarla boğuşabilirsiniz.

Salı günü iş bağlantılarınıza, ortak projelerinize dikkat etmelisiniz. Hayatınızdaki insanların sorumlulukları, sınırları iş hayatınızda zorlanmanıza ve kendinizi yalnız hissetmenize neden olabilir. İnsanlarla aranıza mesafe koymanız bazı ilişkilerinizi yıpratabilir. Yine partnerinizin ailesiyle olan bağlantılarda sorunlar görülebilir.

Çarşamba günü itibarıyla 10 Mart arasında parasal işlerinize, anlaşmalarınıza, harcamalarınıza dikkat edin. Bu alanlarınızda gerileyecek olan merkür parasal işlerinizde ve anlaşmalarınızda türlü sıkıntıları karşınıza getirebilir.Bu bir haftalık dönemde harcamalarınızı kontrol edin, borç vermeyin, almayın, kefil olmamaya çalışın.

Perşembe günüyle beraber sosyal ortam ve çevrelerde gözler sizin üzerine çevrilebilir. Arkadaşlarınızla olan bağlarınızı güçlendirebilir, onlarla bir arada olmaktan 3 hafta boyunca güzel etkiler alabilirsiniz. Yeni tanışacağınız insanlardan yarar göreceksiniz. Bu dönem sağlam arkadaşlıklarınıza güvenin.

Pazar günü sosyal çevrenizin hayatında hızlı ve beklenmedik gelişmeler olabilir, bunun haberini alabilirsiniz veya arkadaşlarınız ve çevrenizle beraber farklı, sıra dışı, hareketli bir enerji hayatınıza heyecanı getirebilir.


AslanAslan Burcu:

Pazartesi günü sosyal çevrenizle beraber hareket edecek, arkadaşlarınızla olan parasal işlerinizde bazı dengesizlikler yaşayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Mantığınız başka bir şey yapmanızı söylerken, duygularınız tam tersini işaret ediyor olabilir.

Salı günü seyahat, eğitim, medya, daha az tanıdığınız insanlarla olan bağlantılarınızda sıkıntı ve sorunlar görülebilir. Bir dava gündeme gelebilir. İş sorumluluklarınızın bir seyahatinizi veya bir eğitim programınızı engellemesi söz konusu olabilir.

Çarşamba günü ve  10 Mart arasında Merkür ilişkiler evinizde gerileyecek. Bu birkaç gün içinde sevdiğiniz insanla birbirinizi yanlış anlamaya, yıpratmalara açık olabilirsiniz. Yine eski ilişkileri bu dönem daha fazla anabilir ya da eskiden gelen bir ilişkinin bu dönemde yeniden alevlendiğini görebilirsiniz. Bu dönem ortaklı işlerinize ve ilişkilerinize de dikkat etmeniz, sözleşme yaparken her şeyi birkaç kez gözden geçirmeniz gerekebilir.

Perşembe itibarıyla 3 hafta boyunca kariyer ve iş hayatınızda olumlu ve pozitif bir sürece giriyorsunuz. Toplum önünde kişisel cazibeniz ve itibarınız artabilir. Organizasyonlar, davetler, toplantılar ön plana çıkabilir. Temkinli ve dikkatli adımlar size kazandıracak. Yine patronlarınız ve üstlerinizle bağlantılarınız güçlü olacağı için zam, terfi gibi konuları konuşabilirsiniz.

Pazar günü ani bir iş fırsatı, ilişki şansı devrede olabilir. Hızlı gelişecek olaylar karşısında şaşırabilir veya davranışlarınızla herkesi siz şaşırtabilirsiniz. Ortaklıklar ani ve hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Maddi konularda hesabınızı iyi yapın.


BasakBaşak Burcu:

Bu Pazartesi koşturmalarınız hızlı olurken, birden fazla işle uğraşmak önemli olacak sevgili Başak ve yükselen Başaklar. İş koşturmalarınız, başkalarına vereceğiniz sözler, sevdiğinizle birbirinizi anlamanızı zorlaştırabilir. Duygularınız ve mantığınız arasında sorunlar yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızdaki kararsızlıkları iş alanlarınıza yansıtmamaya çalışın.

Mart ayında aniden gelişecek bir seyahat veya iş konusu sizi heyecanlandırabilir. Parasal konulara, harcamalarınıza Salı günü özen gösterin. Riskli işlerden, harcamalardan, yatırımlardan kaçının. Yine sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamak kolay olmayabilir.

Çarşamba günü ve 10 Mart arasında iş hayatınızda, günlük hayatınızın düzeninde bazı sorunlara açık olacaksınız.  Merkür bu alanlarınızda gerileyecek. Eskiden iş yaptığınız insanlarla bağlantılar hızlanabilir. Yine sağlığınızda bazı konuları gözden geçirmek için uygun bir hafta olabilir. Bu dönemde yeni bir işe başlamamalı, sağlığınızla ilgili büyük kararlar almamalısınız.

Perşembe gününden sonra seyahatler, eğitim, medya, hukuk, ticaret alanlarınızda güzel gelişmelere şahit olabilirsiniz. İstediğiniz bir seyahati gerçekleştirebilir, tanımadığınız ortamlardan fayda sağlayabilirsiniz. Sizi daha az tanıyan insanlarla bağlantılarınız kuvvetlenebilir.

Pazar günü ani, hızlı ve beklenmedik bir haber, seyahat devrede olabilir.Bu sizi hem heyecanlandıracak, hem de tedirginlikler hissedeceksiniz. Uzak akrabalardan alınacak haberler hızlı koşulları karşınıza getirebilir. Özel ilişkilerinizde fedakarlıklarınız ve sezgileriniz yüksek çalışacak.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta iletişiminiz oldukça canlı ve hareketli olabilir sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Yapılması gereken günlük işlerinizi iyi organize etmeli ve kararsızlıkların hayatınızı bloke etmesine izin vermemelisiniz. Mantığınızı önemli konularda kullanmaya çalışın.

Mart ayında sağlığınız ve günlük düzeninize dikkat etmeniz gerekebilir. Fedakarlıklarınız bu alanda yüksek görünüyor. Özel hayatınızın detaylarına Salı günü dikkat edin. Kendinizi yalnız, yorgun, mutsuz hissetmeniz mümkün. Aile sorumluluklarınız sizi fazlasıyla zorlayabilir.Taşınma işleriniz varsa sinirleriniz gergin olabilir.

Çarşamba günü ve  10 Mart arasında Merkür aşk evinize kayarak gerilemeye devam edecek. Geçmiş aşklarınızı daha sık anabilir, onlardan haber alabilir, ilişkiniz varsa iletişimde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Çocuğunuzla olan iletişiminize bu dönem dikkat edin.

Perşembe günü ve sonrasında başkalarının kaynaklarından, eşinizin veya sevgilinizin parasından faydalanacağınız bir dönem başlıyor. 3 hafta boyunca etkili olacak bu süreçte borç ve kredi almak, maddi durumunuzu düzeltmek gibi olumlu etkiler altında olacaksınız.

Pazar günü kendinizi daha iyi hissetmek adına ani, hızlı ve beklenmedik harcamalar devrede olabilir. Yine alacağınız bir haber sizi derinden sarsabilir. Bu dönem yemenize içmenize, sağlığınıza özen gösterin.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta parasal işlerinizin peşinden gidebilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Akşam saatlerine doğru duygularınız ve mantığınız arasında bocalayabilir, özel hayatınızda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Salı gününe dikkat edin. Beraber çalıştığınız bir insanla aranızda gerilim ve sorun oluşabilir. İlişkileriniz bozulabilir. Yine yakın çevrenizdeki insanların sorunları ve sorumlulukları sizin günlük düzeninizi etkileyebilir. Yine yakınınızdaki insanların sağlığında sorunlar görülebilir.

Çarşamba günü ve 10 Mart arasında ev ve aile alanlarınızda bazı iletişim sıkıntılarına açık olabilirsiniz. Merkür gerilediği için emlak alım, satım işleriniz için desteklenmeyeceksiniz. Yapmak zorunda kalırsanız 10 Mart’ta Merkür’ün düzelmesini beklemelisiniz. Bu dönemde ailenizle olan iletişiminize ekstra dikkat edin. Eski sorunları çözmek adına güzel bir süreç olabilir.

Perşembe günü ve önünüzdeki 3 hafta boyunca özel hayatınız, evlilik ve özel ilişkileriniz aktif olacak. İlişkilerinizi düzeltmek, karşı tarafla güzel ve anlamlı bir ilişki yaşamak veya ortaklarınızla olumlu atılımlar yapmak üzere harekete geçebilirsiniz. Aşk hayatınız güzelleşecek.

Pazar günü özel hayatınızda ve ilişkilerinizde farklı, sıra dışı birgün olabilir. Partnerinizin kariyeri ve aile hayatında beklenmeyen durumlar oluşabilir. İlişkilerinizde hızlı gelişmelere açık olun.


YayYay Burcu:

Bu hafta ilişkileriniz önem kazanıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Aile ilişkileri ve özel hayatınızdaki insanla olan bağlantılarınızda bazı zorlanmalara açık olabilirsiniz.

Salı günü hem özel hayatınızda, hem de parasal konularda zorlanabilirsiniz. Kendinizi sevgisiz ve yalnız hissetmeniz mümkün. Riskli işlerden kaçının. Yine kendinizi güvene alma isteğiniz yüzünden ilişkinizi ve ilişki yaşadığınız kişiyi zorlayabilirsiniz. Hayattan alacağınız keyif biraz düşük çalışabilir.

Çarşamba günü itibarıyla 10 Mart arasında iletişiminizde sıkıntılar görülebilir. Bir elektronik eşyanız bozulabilir. Bazı evraklarınızı kaybedebilir veya bilgisayarınızda, ev aletlerinizde problemler yaşayabilirsiniz. Bu dönem anlaşmalardan uzak durun. Kafanıza takılan konuları ailenizle konuşmak için gayet uygun bir gün olabilir.

Perşembe günü itibarıyla iş ve hizmet alanlarınızda güzellikler yaşayacaksınız. Çalışmak ve hizmet etmek size keyifli gelebilir, çalışıyorsanız iş arkadaşlarınızla aranızı düzeltebilir, günlük hayatınızda sağlığınızı daha güçlü kılabilirsiniz. Keyfiniz yerinde olacak ve kilo almaya müsait olacaksınız.

Pazar günü iş alanlarınızda beklenmedik olaylar ve haberler alabilirsiniz. Günlük hayatınızda hızlı ve sıra dışı birgün olabilir. Sağlığınıza gereken özeni gösterin ve beklenmeyene açık olun.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta yapılması gereken günlük işlerinizle başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar.  İş hayatınızdaki mantıklı yönlerinizi, yakın çevrenizdeki insanlara yansıtmak kolay olmayabilir.

Salı günü aile ve ev hayatınızda bazı zorlanmalar oluşabilir. Sevdiklerinizle sıcak temaslar kurmaya pek istekli olmayacak, işlerinizi bahane edeceksiniz. Yine de aileniz için yapmanız gereken harcamalar ve alışverişler varsa bu alanlarda sorumlu ve istekli davranabilirsiniz.

Çarşamba günü ve 10 mart arasında parasal harcamalarınıza dikkat edin. Ticari girişimlerinizde sorunlar oluşabilir. Merkür sizin para evinize geçerek gerilemesine devam edeceği için bu 6 günlük dönemde parasal konularda zorlanmalar oluşabilir. Ticari girişimlerinizi başlatmak için uygun zamanlar değil.

Perşembe günü ve sonrasında aşk hayatınızda romantik ve tutarlı tavırlarınız ön plana çıkacak. Çocuk yapmak isteyenler bu şansa sahipler veya çocukları olanlar onlarla bir arada bulunmaktan keyif alacaklar.Yaratıcılığınız ve eğlenceli yönünüz sevdiğinize göstereceksiniz. Yine bu dönem zevke ve keyfe düşkünlüğünüz artabilir.

Pazar günü ani ve beklenmedik bir aşkın peşinden gitme olasılığınız çok yüksek, bugünlerde etrafınızda olup biten her şey size fazlasıyla romantik görünebilir ve aldatıcı olabilir. Yine keyfe, eğlence hayatınıza yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz.


KovaKova Burcu

Bu hafta keyif alacağınız işlerle başlıyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Öğrenmekten, bilginin peşinden gitmekten mutluluk duyabilirsiniz ama risk içeren işleriniz varsa öğleden sonra kararsızlıklarınız yüksek olabilir.

Salı günü akraba, kardeşleriniz ve yakın çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizde  sıkıntı ve sorunlar baş gösterebilir. Onlardan destek görmek imkansız görünecek, kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Yine iletişime dayalı işlerinizde bazı sorunlar baş gösterebilir.

Çarşamba günü ve 10 Mart arasında Merkür sizin burcunuza geçerek gerilemeye devam edecek. Bu 6 günlük süreçte kişisel girişimlerden uzak durun, yeniliklerden kaçının, söz vermemeye çalışın. Yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Yine bu Çarşamba  durum ve olayları toparlamak anlamında size göz kırpabilir.

Perşembe günü ve 3 hafta boyunca eviniz ve ailenizle olan ilişkileriniz olumlu bir döneme giriyor. Evinizi genişletmek, düzenlemek, tadilat, dekorasyon, tamirat gibi işlerle uğraşmak size zevk verebilir. Misafir olmaktan çok ağırlamaktan ve evinizde vakit geçirmekten hoşlanacaksınız.

Pazar günü evinizde ani, sürpriz bir yemek veya davet oluşabilir. Ya da bir akrabanızı ağırlayabilirsiniz. Yine bu tarihte taşınma devreye girebilir.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta ailevi konular, ev hayatınızın detaylarıyla başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Kendi düşünceleriniz ve planlarınızla, ailenizin düşünce ve planları birbirini tutmayabilir. Diğer insanlarla sınırlarınızı daha netleştirmeniz gereken bir dönem ama bunu başarmak sanıldığı kadar kolay olmayacak.

Salı günü parasal konulara dikkat edin. Bir para mevzusu arkadaşlarınızla veya çevrenizle aranızda gerilimlere neden olabilir. Çok çalıştığınızı düşünüp, elinize geçen parayı beğenmeyebilirsiniz. Bu da sorunları karşınıza getirebilir.

Çarşamba günü ve 10 Mart arasında geçmiş konu ve olaylarla uğraşmak öne çıkabilir. Merkür’ün kadersel alanınızda geriliyor olması hem aile, hem de özel hayatınızda iletişim sorunlarını karşınıza getirecek. Bu sorunları çözmeye uğraşmak size çok şey kazandırabilir.

Perşembe günü ve sonrasında yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkileriniz tatminkar olacak. Satış, pazarlama, bilgisayar, reklam, iletişim, yayıncılıkla ilgili işleriniz varsa kazançlarınız artacak, kendinizi iyi hissedeceksiniz. Öğrenmekten mutluluk duyacağınız bir dönem başlıyor. Sosyal medyada kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Pazar günü hızlı ve ani planlar devreye girebilir. Yine yakın çevrenizdeki insanların hayatında sürpriz olaylar, beklenmedik durumlar oluşabilir. Kısa vadeli değişik planlar peşinden gidebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın