Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

11 – 17 Şubat Haftalık Burç Yorumları

11 - 17 Şubat Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

11 – 17 Şubat Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Maddi konuları, parasal işlerinizi ön plana alarak haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla beraber başlattığınız işlerin karşılığını almak bu hafta sizin için önemli olacak.

Bu hafta ilginç haftalardan birtanesi. Mars- Uranüs kavuşumuyla kişisel girişimlerinizde, organizasyon faaliyetlerinde, sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işlerde  beklenmedik, ani  fırsatlar devreye girebilir. Diğer taraftan enerjinizi kontrol edememekten kaynaklı olarak hızlı davranmak isteyeceksiniz, bu da sakarlıkları ve beklenmedik kazaları tetikleyebilir. Farklı davranmak hoşunuza gidecek ama anlayışsızlıktan ve ani hamlelerden kaçının.

Perşembe günü enerji alanlarınız değişiyor. Mars boğa burcuna geçecek ve 2 ay boyunca para  evinizde hareket edecek.  Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder.Yani yaklaşık 2 ay boyunca paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, mücadeleleriniz artacak. Mars harcatmayı sevdiğinden yine parayle ilgili mücadeleleriniz artsa bile, özel hayatınıza, ilişkilerinize dayalı harcamalarınızda artacak. O yüzden ayağınızı yorganınıza göre uzatmaya önem verin ve parasal konularda ortaya çıkabilecek sorunlara karşı hazırlıklı olun.

Haftasonu ailenizle, ev ortamlarında vaktinizi harcayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara yardım etmek, onlar için birşeyler yapmak size çok iyi gelecek. Aile hayatınızda kardeşleriniz ve sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza aktif ve keyifli bir şekilde başlayacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu hafta arkadaşlarınızla beraber yapacağınız programlar, planlar size iyi gelebilir.

Bu hafta ilginç haftalardan birtanesi. Mars- Uranüs kavuşumuyla birkaç gün boyunca, beklenmedik olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız. Kariyeriniz, iş hayatınız veya ailenizle ilgili konularda gizli ve sürpriz oluşumlara ve ani olaylara yatkın olacaksınız. Bilinçaltınızı iyi organize etmeye çalışın. Partnerinizin işinde, günlük hayatında da hızlı ve beklenmedik gelişmeler oluşabilir.

 

Perşembe günü Mars boğa burcuna geçecek ve kişisel alanınızda hareket etmeye başlayacak.  Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, mücadeleleriniz artacak. Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam ve konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakacak. Mars  boğa burcunda düşük  ve zararlı bir yerleşimde olduğundan  yine hayatınızla ilgili konularda bazı zorlanmalarınız kaçınılmaz olabilir. Tembellik, ısrarcılık dikkat etmeniz gereken konuların başında geliyor.

Haftasonu ise, kısa planlara , gezilecek, görülecek yerelere odaklanacaksınız. Bazı arkadaşlarınıza yardım etmek ve onlar için birşeyler yapmak önem kazanabilir. Hayata bakış açınızda başka insanlar için yapabileceklerinizi ortaya koymak önem kazanıyor.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza  geri plandan yürüteceğiniz işlerinizle başlıyorsunuz Sevgili İkizler ve yükselen İkizler.  Maddi işlerinizde güzel destekler devrede olabilir. Yalnız bazı işlerinizin sorumlulukları bu haftabaşı size ağır gelebilir. Stresten uzak durun.

Bu hafta ilginç haftalardan birtanesi. Mars- Uranüs kavuşumuyla  geleceğinize yönelik düşüncelerinizde, işlerinizde, Sosyal çevre alanlarınızda hızlı ve beklenmedik hareket etmeye meyillisiniz. Değişik fırsatlar devrede olacak ama çevrenize ve etrafınızdaki olaylara karşı çok sabırsız ve anlayışsız davranmamalısınız. Hele işin içinde seyahat veya eğitim varsa…

 

Perşembe günü Mars boğa burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kişisel alanlarınızda mücadelelerinizde zorlanmalar görülebilir. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, alerjilere karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönem vitaminlerinizi ihmal etmeyin. Marsın buradaki hareketi düşmanlarınıza karşı hareket hakkını kolaylaştıracağından, beklenmedik etkilere ve saldırılara hazırlıklı olun. Özellikle aşk hayatınızda kendi kuyunuzu kazmayın ve sırlarınızı herkesle paylaşmayın. Bir de başkalarına yardım edeceğim derken, kendinizi feda edeceğiniz ortamlarda bulma ihtimaliniz yüksek olabilir. İnatçılıktan uzak durmanız gereken bir dönem içinde olacaksınız.

 

Haftasonunda parasal harcamalarınıza önem verebilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda insanlara yardım etmek size ayrı bir haz verebilir. Sevdiklerinizle parasal konularda kararlar alabilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza sosyal çevrenizle beraber yapacağınız planlarla başlıyorsunuz sevgili yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta geleceğinize yönelik işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde söz verdiğiniz ve yapmanız gereken işler üzerinize yük bindirebilir, stres yapabilirsiniz.

Bu hafta ilginç haftalardan birtanesi. Mars- Uranüs kavuşumuyla iş ve kariyer alanlarınızda beklenmedik ani etkiler devreye girebilir. Değişik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz ama anlık ve biraz da kendinizi düşünerek vereceğiniz tepkiler önemli olacak. Göz önünde olacağınız yerlerde, toplum içinde dikkatli olmalısınız.

 

Perşembe günü Mars boğa burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Bu dönemde hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, sosyal alanlarınızda mücadeleleriniz artabilir. Grupsal işlerde yardım isteğiniz yüksek olacak, çevrenizin istekleri için koşturmalarınız artabilir. Kavgadan ve tartışmalardan hoşlanmayacaksınız  ama inatçı ve temkinli koşulları tercih edebilirsiniz. Geleceğinize yönelik adımlarınız bu dönem içerisinde hızlanabilir. Tek başınıza hareket etmektense, grupsal hareketler daha fazla işinize yarayabilir. Bu dönem tembelliği ve durağanlığı geride bırakarak bu ortamlardan fayda ve yarar sağlamanız mümkün.

Haftasonu oldukça hareketli geçebilir. Yerinizde durmak istemeyebilirsiniz. Güzel ve sizi hareketlendirecek haberler alabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla aranızdaki bağlantıları kuvvetlendirebilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza hızlı, iş ve kariyerinizle ilgili konular ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. İş hayatınızda önemli işlerinizi ve görevlerinizi tamamlayabilirsiniz. Maddi konularda yapılması gereken işlerinizi bir düzene oturtmak sandığınız kadar kolay olmayabilir.

Bu hafta ilginç haftalardan birtanesi. Mars- Uranüs kavuşumu Çarşamba günü devrede olacak. Bu birkaç gün boyunca uzak yolculuklarda beklenmedik etkilere açık olabilirsiniz. Tedbirli olun ve ani hareketlerden kaçının. Yine eğitim, seyahat, medya veya yabancılarla yapacağınız işlerde enerjiniz yüksek olabilir, ilginç bir fırsat yakalayabilirsiniz. Diğer taraftan sürpriz ve beklenmedik gelişmelerde oluşabilir.

 

Perşembe günü Mars boğa burcuna geçiyor ve iş ve kariyer  alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kariyerinizde ve sorumluluklarınızda  artış görülebilir. Kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız.Yine de mars mücadeleyi ve rekabeti sevdiğinden ama boğa burcunda  etkisi negatif olduğundan, patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminize özen gösterin. Sinirli tavırlardan, inatçılıktan, tembellikten ve içsel streslerden uzak durun.

Haftasonu biraz daha kendinize dönük bir iki gün geçirebilirsiniz. Günlük işlerinizi iyi organize edecek, maddi konularda fedakarlıklar yapacaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza dış ortamlarda, değişik yerlerde bulunarak giriş yapabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Özel hayatınızda konuştuğunuz ve size verilen sözler üzerinizde stres yaratabilir aynı şekilde siz de bazı konulara olumsuz bakabilirsiniz.

Bu hafta ortasında Mars- Uranüs kavuşumu etkili olacak. Bugünlerde, tehlikeli yerlerden ve durumlardan uzak durun. Ortaklaşa para alanlarınızdaysa beklenmedik fırsatlarla hareket edebilirsiniz ya da sevdiğiniz insanın hareket ettiğine şahit olabilirsiniz.

 

Perşembe günü Mars boğa burcuna geçiyor, yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, seyahat, medya  alanlarınızda hareket edecek. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde ve yukarıda saydığım alanlarda artış görülebilir.Yine bu dönem uzak yolculuk ve seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir. Bu döneme denk gelen bir hukuki davanız varsa işin peşini bırakmayabilirsiniz. Yine de bu alanlarda ilişkilerinizi sağlam tutun, inatçılık ve fikri sabitlikten uzak durun.

Haftasonu sosyal çevrenizle beraber yapacağınız planlar sizi mutlu edebilir. Özel hayatınızda sevdiğinizle ilişkinizi tazelemek adına arkadaş ortamlarınızdan faydalanabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza ödemeleriniz, parasal işlerinizi düzene koyma arzunuz, bu alanlarda alacağınız haberlerle giriş yapacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Günlük iş düzeniniz bu Pazartesi üzerinizde stres yaratabilir, gerginlikten ve negatiflikten uzak durmaya çalışın.

Bu hafta Mars- Uranüs kavuşumu Çarşamba günü etkili olacak ancak birkaç gün boyunca özel yaşantınızda ve taşınmayla ilgili işlerinizde hareketli ve beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Mars ve uranüs enerjisi yüksek bir enerji olduğundan ya siz sevdiğinize karşı ya da o size karşı biraz sabırsız ve anlayışsız olabilir. Partnerinizin başına önemli bir iş gelebilir.

Perşembe günü Mars boğa burcuna geçecek ve ortaklaşa giderler ve gelirler evinizde hareket etmeye başlayacak. 2 ay boyunca banka, ödeme, kredi, faiz, nafaka, prim, miras ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız. Her tür tehlikeli yer ve aktivitelerden uzak durmalı, mümkünse bu ay ameliyatlardan kaçınmalısınız. Bilinmeyen ruhani konular bu dönem daha fazla dikkatinizi çekecek. Ayrıca sekse ve karşı tarafa düşkünlüğünüz yine bu dönem içinde artış gösterebilir. Yalnız mars boğa burcunda zararlı bir yerleşim olduğundan yukarıda saydığım alanlarda dikkatli adımlar atmanız gerekecek.

Haftasonu bolca gezecek, değişik ortamlarda bulunacaksınız. Anneniz, anne tarafınızdaki insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Sevdiklerinize yardım etmeyi sevecek, onlar için güzel planlar yapacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanız özel ilişkilerinize, ortaklaşa atılacak adımlarınızla başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Aile hayatınızda aldığınız kararları bu hafta uygulamaya koyabilirsiniz. Özel hayatınızda negatif ve stresli etkilerden uzak durmaya çalışın.

Bu Çarşamba Mars- Uranüs kavuşuyor. İş alanlarınızda veya sağlığınızda beklenmedik etkilere karşı uyanık olun. Bir yandan harekete geçmeniz gereken işlerinizde fırsatlarla ve beklenmedik etkilerle dolu bir gün olabilir. Beraber çalıştığınız insanlara karşı sabırsız olmamaya özen gösterin.

 

Perşembe günü Mars boğa burcuna geçiyor ve bu dönem boyunca sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizde dolaşmaya başlayacak. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Yalnız mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan, sevdiğiniz insanla veya varsa evliliğinizde bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir. Yaklaşık 2 ay boyunca vaktinizi ve enerjinizi karşı taraf için harcamayı tercih edeceksiniz ki bu da sizin moralinizi ve sinirlerinizi çabuk yıpratabilir. Kendi hayatınızı ilgilendirecek meseleler biraz geri planda kalacak. Mars boğa burcunda doğru  bir yerleşim olmadığından bu alanlarda zorlanmalarınız artabilir.

Haftasonu seyahatlerinizi hızlandırabilirsiniz. Değişik ve farklı yerlerde bulunmak, sizi daha az tanıyan insanlarla bir arada olmak önem kazanıyor. Kısa vadeli planlarınızla çevrenize mutluluk katabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Haftanız yapılması gereken günlük işlerinizle başlayacak sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Günlük işlerinizi bu haftabaşı kolaylıkla toparlayacaksınız. İletişime ve girişime dayalı işlerinizdeki önemli işlerinizi başlatmak, planlarınızı uygulamak için uygun bir hafta olabilir.

Çarşamba günü Mars- uranüs kavuşuyor. Aşk hayatınızda, sanatsal işlerinizde, çocuğunuzla ilgili konularda, hobilerinizde farklı ve hızlı bir şekilde hareket etmek isteyeceksiniz. Enerjiniz yoğun ve yüksek olacağından risk içeren işlerinizde enerjinizi doğru yönlendirmeye çalışın. Spor yapanlar, borsada yatırım yapanlar bu haftaortasında çok dikkatli olmalılar.

 

Perşembe günü Mars boğa burcuna geçecek  ve sizin iş, hizmet ve sağlık evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, cinsel dürtülerimizi temsil eder.Yani 2 ay boyunca çalışma koşullarınız ve bu alanda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız.Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı, egzersizleri, enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir. Mars bu burçta biraz tembelliği öne çıkaracağından hareketsizlik, ısrar ve inatçılık hastalıklara davetiye çıkarabilir.

Haftasonu parasal meselelerin, ev haneniz için yapılması gerekenlerin üzerine eğilebilirsiniz. Dış ortamlardan alacağınız haberler hayata daha büyük bir keyifle bakmanıza neden olacak. Aile hayatınızda sevginizi gösterecek, sevdiklerinizle beraber adımlar atacaksınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftaya daha oturaklı ve keyfiyetinize yönelik adımlarla giriş yapacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Hayata eğlenceli gözlerle ve keyifle bakmanız olası sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı daha kolay atlatmanıza yardımcı olabilir. Bu Pazartesi iletişiminizde negatif ve olumsuz olmamaya çalışın. İş alanlarınızda içsel stresleriniz yüksek olabilir.

Bu Çarşamba Mars ve Uranüs ikili yanyana geliyor. Bu kavuşumla birlikte ev ve aile alanlarınızda ilginç deneyimler ve fırsatlar sizi bekliyor olacak. Yine sabırsız ve biraz da yüksek enerjinizle kolay tepki vermeye de açıksınız. Ailenize karşı sabırsızlıklardan kaçının. Ev kazalarına, sakarlıklarına karşı dikkatli olun.

 

Perşembe günü Mars boğa burcuna geçecek ve sizin aşk, eğlence ve çocuk evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, cinsel dürtülerimizi temsil eder. Yani yaklaşık 2 ay boyunca aşk hayatınız, çocuklarınızın koşulları ve bu alanda mücadeleleriniz artacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Sanatsal faaliyetler, hobiler alanında yaratıcılık yönünüzü ortaya koyabilirsiniz.Yine bu dönemde aşk hayatınızda hareketlenmeler görülecek. Sevdiğiniz insanla ufak tefek sürtüşmelere açık olmalısınız.

Haftasonunda özel hayatınızın üzerine eğilecek, sevdiğinizle vaktinizi harcayacaksınız. Onunla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmek ve güçlendirmek için yakın çevrenizdeki insanların enerjisini ve planlarını kullanabilir, beraber hareket edebilirsiniz.


KovaKova Burcu

Haftabaşınız ev, aile yuvanızla bağlantılı işlerle başlayacak sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Kendinizi geriye çektiğiniz hu dönemde  enerjinizi toparlamanız için gücünüzü ve enerjinizi yuvanızdan alabilirsiniz. Geleceğe dönük maddi konularda çabuk demoralize olabilirsiniz.

Bu hafta Çarşamba günü Mars- Uranüs kol kola olacaklar. Ağırlıklı olarak Çarşamba günü ve tüm hafta boyunca araba kullanırken veya kısa gezilerinizde beklenmedik etkilere açık olmalısınız. Bu biraz da sizin hızlı ve dikkatsiz hareket etmenizden kaynaklı olabilir.  Dikkat ve tehlike içeren makine kullanımlarına da özen gösterin. Yakın çevrenizdeki insanlar fırsatlarınızı attırabilir.

Perşembe günü Mars boğa burcuna geçecek ve sizin ev ve aile evinizde dolaşmaya başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yaklaşık 2 ay boyunca aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Yalnız mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan, sevdiğiniz insanla veya aile bireyleriyle bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir, yine bu dönem içerisinde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz. Ev ve aile hayatınızda inatçı ve fikri sabit yanlarınız sizi ve sevdiklerinizi yorabilir. Bencilliğinizi kontrol etmeniz gerekecek.

Haftasonunda diğer insanlara ve sevdiklerinize hizmet edebilir, vaktinizi size daha fazla keyif veren insanlara ve araçlara çevirebilirsiiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza iletişim ağınız hızlı bir şekilde başlayacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu Pazartesi kafanızda oluşturduğunuz bazı planlarınız istediğiniz gibi çalışmayabilir, çabuk strese girebilirsiniz, sorumluluklarınız size ağır gelebilir.

 

Çarşamba günü önemli günlerden Mars- uranüs kavuşumuyla parasal konularda beklenmedik fırsatlarla hareket edebilirsiniz. Maddi anlamda fırsatlarınız ani ve yüksek olabilir. Bir yandan da beklenmedik etkilerle elinizden bir para çıkabilir. harcamalarda bulunabilirsiniz. Ne olursa olsun düşünmeden fevri bir şekilde hareket etmemeye çalımalısınız.

 

Perşembe günü Mars boğa burcuna geçiyor ve yakın çevre ve iletişim evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder.Yani 2 ay boyunca iletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Bu ev aynı zamanda sizin kısa yolculuklar eviniz olduğundan, bu dönem boyunca araba kullanırken veya yolculuk yaparken dalgınlığa ve kafa karışıklığına karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Sevdiklerinizle ve yakın çevrenizle iletişiminizde  baskıcı ve inatçı tavırlardan kaçınmanız lehinize olacak.

 

Haftasonunda oldukça yaratıcı, keyifli etkiler altında olacaksınız. Aşk hayatınızda olumlu etkiler altındasınız. Çevrenizden alacağınız güzel yardım ve destekler kendinizi daha iyi hissetmenize neden olabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın